Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

#все про ТИМОШЕНКО і "Батьківщину"

так пшонкинская прокуратура проверила
пшонка проверил януковича? Рино, у тебя передоз
   
та это песец. Чувак уверен, что паттерны это размещение контролов во фрейме
Коли він заявив, що книжку Фаулера робить морально застарілою прийняття стандарту HTML5 - який, до речі, навіть не повністю реалізований - я думав, уповзу під стіл від реготу...
   
бидло - це мабуть щось глибоко особисте для вас? вас так постійно називають? не тримайте це в собі. все вірно - висловлюйтесь тут.

Вы сейчас доведете костяшку до того, что в итоге он расплачется у Вас на плече ... не просите не держать в себе - мало ли какие бесы вырвутся у него на волю ...  ;)
   
ты обнови-то текст, козо*б. хотя, видно, тебе новое слово сообщили  - вокабуляр, так ты его из зубов не выпускаешь.  :gigi:
опять? капец - жопа, говно, быдло, козо*б, перднул, пидар,  ссаки - вокабуляр у юльков один и тот же.   :facepalm: нечем крыть  :laugh:
   
+===================================================================++
Ти просто дурень від природи чи за гроші???
Не плутай Тимошенко з ющарою.

о, еще один ущербный явился  :D
   
:D  (tu)

fuck my ass turbo  :facepalm:
   
:lol:  :weep:  :lol:
Тобто, ви мені хочете сказати, що концептуально обсервер на Javascript, наприклад, чимсь відрізняється від обсервера на Java?  :lol:  :weep:  :lol:

Нє, кодом безумовно відрізняються, а от концептуальної різниці нуль.
Ви ж інформаційні системи наче проектуєте, а тепер виявляється, що ви користувацький інтерфейс проектуєте?  :lol:  :weep:  :lol:

Чуваг, паттерни не мають ніякого відношення до проектування фронта... ну, front-end. Вони мають відношення до механізму інформаційної системи.
Бред ви пишете. Будь-які дані можна структурувати в реляційну модель. Просто якщо у вас великі обсяги текстової інформації, особливо, якщо із великою кількістю крос-посилань, то індекс роздується до небес. Простіше організувати документи в ієрархічну структуру і будувати часткові індекси на кожному рівні.

1) добре що визнали свою некомпетентність.
2) обсервер ні. а от інкапсуляція, наслідування або поліморфізм на JavaScript це принципово інша річ. а оскільки це наріжні камені обїектно-орієнтованого підходу то маємо велику відмінність у патернах.
3) теоретично можна сутруктурувати. але якщо у бізнес-логіка процесу незрозуміла до кінця, бізнес-обєкти доповнюються полями, звязками новими наборами бізнес-обєктів то дешевше зберігати все в колекціях ніж постійно писати скрипти оновлення БД. тим більше якщо баз 3 штуки (дев, тест, продакшн).
   
опять? капец - жопа, говно, быдло, козо*б, перднул, пидар,  ссаки - вокабуляр у юльков один и тот же.   :facepalm: нечем крыть  :laugh:

кого крыть? пусть тебя твои половые партнеры, вроде егорки или срущей собачки кроют - вы одно петушиное племя. :lol:
   
опять? капец - жопа, говно, быдло, козо*б, перднул, пидар,  ссаки - вокабуляр у юльков один и тот же.   :facepalm: нечем крыть  :laugh:

ass mode
ass mode turbo

если он переключит еще пару режимов завоняется весь форум
   
Коли він заявив, що книжку Фаулера робить морально застарілою прийняття стандарту HTML5 - який, до речі, навіть не повністю реалізований - я думав, уповзу під стіл від реготу...
я в шоке, как щас учат. Хотя где он учился хз
   
fuck my ass turbo  :facepalm:

даже не знаю как с этим отребьем низкопробным юличка в свое время согласилась встретиться ... вот есть она - вся белая, пушистая, правильная и вот есть они - все вот эти ass mode turbo
   
кого крыть? пусть тебя твои половые партнеры, вроде егорки или срущей собачки кроют - вы одно петушиное племя. :lol:

 :lol:

опять? капец - жопа, говно, быдло, козо*б, перднул, пидар,  ссаки - вокабуляр у юльков один и тот же.   :facepalm: нечем крыть  :laugh:
   
Коли він заявив, що книжку Фаулера робить морально застарілою прийняття стандарту HTML5 - який, до речі, навіть не повністю реалізований - я думав, уповзу під стіл від реготу...

ну смійся, смійся. SPA Фаулер в своїй книжці навіть не згадував.
   
1) добре що визнали свою некомпетентність.
2) обсервер ні. а от інкапсуляція, наслідування або поліморфізм на JavaScript це принципово інша річ. а оскільки це наріжні камені обїектно-орієнтованого підходу то маємо велику відмінність у патернах
да почитай в википедии наконец, что такое паттерны, ламер. Достал
   
ass mode
ass mode turbo

если он переключит еще пару режимов завоняется весь форум
:laugh:  :facepalm:
   
1) добре що визнали свою некомпетентність.
:lol:  :weep:  :lol:
Да ушш, куди нам ушшш....
2) обсервер ні. а от інкапсуляція, наслідування або поліморфізм на JavaScript це принципово інша річ. а оскільки це наріжні камені обїектно-орієнтованого підходу то маємо велику відмінність у патернах
Ааааааа, я не можу, я зараз пів-будинку налякаю своїм гомеричним реготом  :lol:  :weep:  :lol:

Яке відношення мають паттерни до інкапсуляції та поліморфізма? Одні і ті самі шаблони легко реалізуються що на JavaScript, що на SmallTalk - в цьому і основна їх перевага, вони дозволяють софт проектувати без прив'язки до конкретно взятої мови програмування. Це і дозволило індустрії нарешті піти від залежності від швидкості розробки нових інструментаріїв. Правильно спроектований софт легко можна перенести на іншу платформу саме завдяки паттернам.

А ви несете якийсь хворобливий бред про залежні від мови паттерни...
3) теоретично можна сутруктурувати. але якщо у бізнес-логіка процесу незрозуміла до кінця, бізнес-обєкти доповнюються полями, звязками новими наборами бізнес-обєктів то дешевше зберігати все в колекціях ніж постійно писати скрипти оновлення БД. тим більше якщо баз 3 штуки (дев, тест, продакшн)
:lol:  :weep:  :lol:
Дядьку, ви щось про метадані краєм вуха чули?

Наприклад, нові поля до документів легко додаються аж ДВОМА додатковими таблицями. Причому необмежена їх кількість. :laugh:
   
:lol:

опять? капец - жопа, говно, быдло, козо*б, перднул, пидар,  ссаки - вокабуляр у юльков один и тот же.   :facepalm: нечем крыть  :laugh:

недоумок, пальцем деланный , решил, что если он будет непрерывно торочить про вокабуляр, его примут за умного, а не за тупого, малограмотного жопомоя. :lol:
   
ну смійся, смійся. SPA Фаулер в своїй книжці навіть не згадував.
І що з того? Чуваг, він там, наприклад, і про Mutable Events не згадував. Але з ними легко і просто працювати тими самими обсерверами, що й для звичайних подій браузера. :weep:
   
За Гондурас вже 27000   :facepalm:
   
недоумок, пальцем деланный , решил, что если он будет непрерывно торочить про вокабуляр, его примут за умного, а не за тупого, малограмотного жопомоя. :lol:
опять? капец - жопа, говно, быдло, козо*б, перднул, пидар,  ссаки - вокабуляр у юльков один и тот же.   :facepalm: нечем крыть  :laugh:
   
да почитай в википедии наконец, что такое паттерны, ламер. Достал

ще раз повторюю - Флауер описував патерни для С++/Java. багато з них при реалызації на JavaScript принципово змінюються просто тому що мова концептуально інша.
   
За Гондурас вже 27000   :facepalm:
27200  :laugh:
   
:lol:  :weep:  :lol:
Да ушш, куди нам ушшш....
Ааааааа, я не можу, я зараз пів-будинку налякаю своїм гомеричним реготом  :lol:  :weep:  :lol:

Яке відношення мають паттерни до інкапсуляції та поліморфізма? Одні і ті самі шаблони легко реалізуються що на JavaScript, що на SmallTalk - в цьому і основна їх перевага, вони дозволяють софт проектувати без прив'язки до конкретно взятої мови програмування. Це і дозволило індустрії нарешті піти від залежності від швидкості розробки нових інструментаріїв. Правильно спроектований софт легко можна перенести на іншу платформу саме завдяки паттернам.

А ви несете якийсь хворобливий бред про залежні від мови паттерни...
:lol:  :weep:  :lol:
Дядьку, ви щось про метадані краєм вуха чули?

Наприклад, нові поля до документів легко додаються аж ДВОМА додатковими таблицями. Причому необмежена їх кількість. :laugh:
когда-то, ну, давненько, дали парню задание разработать бд. Он принес простынь метр на метр, изрисованную иерархическими структурами, я чуть не сел на землю там же. В итоге это вместилось в полтора десятка нормализованных таблиц
   
ще раз повторюю - Флауер описував патерни для С++/Java. багато з них при реалызації на JavaScript принципово змінюються просто тому що мова концептуально інша.
А я іще раз повторюю - ви не читали книжку. Бо інакше б знали, що на С++ та Java там були тільки приклади.

А самі паттерни - мовно-незалежні.
   


отплытие в Гондурас.
   
опять? капец - жопа, говно, быдло, козо*б, перднул, пидар,  ссаки - вокабуляр у юльков один и тот же.   :facepalm: нечем крыть  :laugh:

яка багiня, така i секта
   
ще раз повторюю - Флауер описував патерни для С++/Java. багато з них при реалызації на JavaScript принципово змінюються просто тому що мова концептуально інша.
иди в википедию поучись, двоечник
   
один дрыщ с претензиями попал в стадо бабуинов и тот оказался марабу полуграмотным. :facepalm1:
   
яка багiня, така i секта
не, ну ради справедливости стоит отметить, что юля до таких слов на публике не опускается. обидно, что ее последователи на фупе без этих слов ни одного предложения построить не могут. дискуссия получается какая-то однобокая...
   
Re: если начали мочить Тимошенко, значит

што? (с)
   
иди в википедию поучись, двоечник
Я реально сидю тут і куїю з рівня цих "девелоперів". Я тепер зрозумів, чому мій нинішній шеф відмовився від думки давати на тестове завдання написання простенького парсера арифметичних виразів.

Це для них буде непідйомна задача.
   
не, ну ради справедливости стоит отметить, что юля до таких слов на публике не опускается. обидно, что ее последователи на фупе без этих слов ни одного предложения построить не могут. дискуссия получается какая-то однобокая...

так может она на туровской с челядью только так и общается ... держит все в себе, на публике не выплескивает, а потом приходит на туровскую и на дидуся с асмодеем выливает вот это вот все ... вот отсюда они и такие
   
Re: если начали мочить Тимошенко, значит
nik

Ти думаєш, якщо в коаліції, то всі зобов'язані жирну жопу цілувати?
Почитай коаліційний договір, там такого немає.
ну вот, опять... жопа, говно, быдло, козо*б, перднул, пидар,  ссаки - вокабуляр у юльков один и тот же.   :facepalm: ибо нечем крыть  :laugh:
   
так может она на туровской с челядью только так и общается ... держит все в себе, на публике не выплескивает, а потом приходит на туровскую и на дидуся с асмодеем выливает вот это вот все ... вот отсюда они и такие
:lol:  :facepalm:
   
Re: если начали мочить Тимошенко, значит

юличка така цяця, така няшка, пошто вы ее мочете, падлецы падлейшие - они же и вам тварям тоже добра желает !
   
:lol:  :weep:  :lol:
Да ушш, куди нам ушшш....
Ааааааа, я не можу, я зараз пів-будинку налякаю своїм гомеричним реготом  :lol:  :weep:  :lol:

Яке відношення мають паттерни до інкапсуляції та поліморфізма? Одні і ті самі шаблони легко реалізуються що на JavaScript, що на SmallTalk - в цьому і основна їх перевага, вони дозволяють софт проектувати без прив'язки до конкретно взятої мови програмування. Це і дозволило індустрії нарешті піти від залежності від швидкості розробки нових інструментаріїв. Правильно спроектований софт легко можна перенести на іншу платформу саме завдяки паттернам.

А ви несете якийсь хворобливий бред про залежні від мови паттерни...
:lol:  :weep:  :lol:
Дядьку, ви щось про метадані краєм вуха чули?

Наприклад, нові поля до документів легко додаються аж ДВОМА додатковими таблицями. Причому необмежена їх кількість. :laugh:

1) ок. стек в JavaScript є чи нема?
2) ок. які патерни є найбільш важливими в JavaScript для написання серйозного SPA? і чи є такий патерн в C++ взагалі?
3) різних типів метаданих не повинно бути занадто багато. це плутає логіку. тим більше по своїй суті метадані і повинні бути метаданими а не звичайними полями обїекта. а коли починаєш бачиш що все може стати метаданими то і розумієш що простіше використати документо-орієнтовану СУБД.
   
так может она на туровской с челядью только так и общается ... держит все в себе, на публике не выплескивает, а потом приходит на туровскую и на дидуся с асмодеем выливает вот это вот все ... вот отсюда они и такие
Повірте на слово - в особистому спілкуванні Юля біла і пухнаста. Якщо розмовляє із молодою людиною, то може і "сонечком" кликати, якщо сподобається.

Просто дрищі уже настільки охаміли, що з ними уже тільки по-пролетарськи можна. Бо нормальних слів вони уже не розуміють.
   
Re: если начали мочить Тимошенко, значит

вам - нет
   
Повірте на слово - в особистому спілкуванні Юля біла і пухнаста. Якщо розмовляє із молодою людиною, то може і "сонечком" кликати, якщо сподобається.

Просто дрищі уже настільки охаміли, що з ними уже тільки по-пролетарськи можна. Бо нормальних слів вони уже не розуміють.
  :laugh:  :facepalm:
   
Re: если начали мочить Тимошенко, значит

вам - нет
===========================
 :gigi:
А мне??? B-)


ПиСи  Я просто так, шоб паддержать разговор! :love:

 За Юлю! :super:   (Это-тост, есси кто ни поняв!) :-B 

Останнє редагування: 12 жовтня 2015 01:50:10 від Blokh
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія