Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

У Рябошапки знайшовся будинок у Франції

Цікаво який банк йому видав кредит в півмільона євро і під яку заставу  :beach:

Яка застава? В заставі сама нерухомість. У тебе в реєстрі записаний борг, і тільки коли кредит сплачено його викреслюють.
   
Re: У Рябошапки знайшовся будинок у Франції

Будь який банк у Франції  видасть резиденту ( дружині) під заставу тої ж хати
Кажуть що дружина громадянка України...  :shuffle: Невже якись з наших банків  :S А може кредит на дитину...
   
Re: У Рябошапки знайшовся будинок у Франції

Яка застава? В заставі сама нерухомість. У тебе в реєстрі записаний борг, і тільки коли кредит сплачено його викреслюють.
А ну візьми в нашого банку під заставу собачої будки у Польщі хоч пару баксів...
   
Re: У Рябошапки знайшовся будинок у Франції
den

Кажуть що дружина громадянка України...  :shuffle: Невже якись з наших банків  :S А може кредит на дитину...

Громадянка України може бути резидентом Франції

Достатньо жити більше півроку  (легально)
І твої податкові зобов'язання переходять до французів
   


Чотири роки тому вона придбала будинок площею 154 квадратів, а також земельну ділянку площею 440 квадратів. Будинок і земля розташовані в містечку Ла-Ванзено, неподалік від Страсбурга.

:weep:

Не 154, а 145.
І не також земельну ділянку, а цей будинок стоїть на цій ділянці.
Бюджетнєнько
   
А ну візьми в нашого банку під заставу собачої будки у Польщі хоч пару баксів...

до чого тут ваші банки. Вона працює у Франції, отримує там офіційний дохід.
Приносить робочий договір, три останні цетлики про зарплату, клерк тисне кнопку на компі і чекає хвилину.
Засвітилося зеленим - на тобі кредит, червоним - вибачайте до побачення
   
Re: У Рябошапки знайшовся будинок у Франції

Отакий в Зе "на 100% свій хлопець" :)
   
Генеральний прокурор України Руслан Рябошапка повідомив, що для покупки будинку у Франції взяв кредит на 440 тисяч євро, який досі виплачує.

Про це він сказав журналістам у кулуарах Верховної Ради, передає "Укрінформ". Згідно з декларацією генпрокурора, житлоплоща у Франції з 2016 року належить його дружині, Олесі Бартовщук.
то це він сам повідомив, чи журналісти нарили?
   
Re: У Рябошапки знайшовся будинок у Франції

дивлячись на його кар'єрний список, зрозуміло що така людина не могла не красти. Але. Його ж до цього не чіпали колеги крадії? А зараз він почав чистити прокуратуру, і тут же підняли його брудну білизну.
   
Re: У Рябошапки знайшовся будинок у Франції

дивлячись на його кар'єрний список, зрозуміло що така людина не могла не красти. Але. Його ж до цього не чіпали колеги крадії? А зараз він почав чистити прокуратуру, і тут же підняли його брудну білизну.
=================================
Ну як крадій може чистити прокуратуру? Тільки змінюючи чужих на своїх крадіїв. А ви,довбйби ЗЕлені тупі як холопи репані.
   
Re: У Рябошапки знайшовся будинок у Франції

Щас вхавр прийде вас всих ростриляє з рушниці.. нє смєть роптать!
   
Re: У Рябошапки знайшовся будинок у Франції

на ньом висить 400 тис кредиту... треба ж якось відробляти.
   
Дом на четырех сотках  :weep:
   
Re: У Рябошапки знайшовся будинок у Франції

Одразу після закінчення якоїсь шарашки , в 22 роки зам директора департаменту в мін'юсту? Хоча какаяразніца.
   
Людина без будь-яких моральних зобов'язань перед Україною. Тільки перед роботодавцем. Соросьонок. З'явилось замовлення - посадить когось із Петрового оточення і пару АТОшніків до Нового року - Сдєлаєм! Він вже чітко показав напрямок шухеру із цієї на його думку проклятої країни. От вибрали.
   
Re: У Рябошапки знайшовся будинок у Франції

в принципе думаю полномочия Рябой шапки можно обьявлять смело нелегитимными , генеральный прокурор не может быть под внешним управлением чужой державы
   
Re: У Рябошапки знайшовся будинок у Франції

Та проблеми ніякої немає.
Єдина маленька дрібничка в тому, що він не бачить для себе і своїх дітей майбутнього в Україні.

А хто бачить?
Оце дійсно проблема...
   
Re: У Рябошапки знайшовся будинок у Франції

А хто бачить?
Оце дійсно проблема...


так вторая проблема вытекает из первой!

если ереськи и рябошапки будущее для своих детей строят закрордоном, то изза этого простому человеку просто жить в Украине становится невозможно
   
Re: У Рябошапки знайшовся будинок у Франції

))
Хто може пояснити цей вислів
Часто зустрічається не лише на фупі

Нацарювати

Царювати  Чому тцарі ??
 І то не калька з кацапськоі


100 гривень?

Коли вводили гривню то було 50 баксів
Сума нікчемна




це відомий анекдот

у росіянина, єврея і українця спитали, що би вони робили, якби були царем.

росіянин: я б цілий день бухав, а за мене піддані все робили би.

єврей: я би бил богачє чєм царь, потому как богат как царь, а кромє того послє работи єщо нємножко шил.

українець: а я б нацарював 100 гривень і втік.
   
це відомий анекдот

у росіянина, єврея і українця спитали, що би вони робили, якби були царем.

росіянин: я б цілий день бухав, а за мене піддані все робили би.

єврей: я би бил богачє чєм царь, потому как богат как царь, а кромє того послє работи єщо нємножко шил.

українець: а я б нацарював 100 гривень і втік.
в нашому сьогоденні немає національних відмінностей між тими, хто нацарює і тікає.
   
то це він сам повідомив, чи журналісти нарили?

https://declarations.com.ua/en/declaration/nacp_1aa04f89-b288-4ee2-8f86-9ba37c75f53e
   
Так в чому зрада?
В тому що купив в кредит, тому що у Франції чи тому що діти французи (народилися там)?
   
Re: У Рябошапки знайшовся будинок у Франції

Так в чому зрада?
В тому що купив в кредит, тому що у Франції чи тому що діти французи (народилися там)?

Хочется честного прокурора патриота   а этот нехай  во Францию едет
   
Re: У Рябошапки знайшовся будинок у Франції

Добре місце щоб зустріти старість. Передмістя одного з центрів європейської бюрократії - рівень медицини мабуть вище середнього
   
Добре місце щоб зустріти старість. Передмістя одного з центрів європейської бюрократії - рівень медицини мабуть вище середнього

щоб там зустріти старість треба кредит виплатити.
Але як оптимізація поточних витрат нормальний варіант. Коли закінчиться термін кредитування, можна продати будинок та розрахуватися.
Ще й в плюсах залишитися.
   
Так в чому зрада?
В тому що купив в кредит, тому що у Франції чи тому що діти французи (народилися там)?
Він все приготував для свалу. Обрізав зв'язки з країною повністю. Он нам нічєво нє должен. Цій країні нічєво нє должен. У нього відношення до України як у нас з вами до Берегу Слонової Кістки.
   
Re: У Рябошапки знайшовся будинок у Франції

диамантовіе как раз оплачивают рябошапков кредит. хто ж их посадит? :gigi:

 :gigi:
   
Він все приготував для свалу. Обрізав зв'язки з країною повністю. Он нам нічєво нє должен. Цій країні нічєво нє должен. У нього відношення до України як у нас з вами до Берегу Слонової Кістки.

У нього дружина там працює.
І взагалі прокурор не повинен бути патріотом. Він повинен бути законником.
Я б взагалі іноземця поставив, але українське законодавство таке недолуге, що іноземний спец повинен спочатку ще раз вчитися.
   
Re: У Рябошапки знайшовся будинок у Франції

У нього дружина там працює.
І взагалі прокурор не повинен бути патріотом. Він повинен бути законником.
Я б взагалі іноземця поставив, але українське законодавство таке недолуге, що іноземний спец повинен спочатку ще раз вчитися.

Та с тобой все ясно. Из москвы 300 лет иностранцев присылали
   
Re: У Рябошапки знайшовся будинок у Франції

Кажуть що дружина громадянка України...  :shuffle: Невже якись з наших банків  :S А може кредит на дитину...
по французским законам если один из родителей француз где бы ребенок не родился он имеет право получить французское гражданство, с другой стороны рождение ребенка на территории Франции родителями нефранцузами такого права не дает
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія