Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Мені здаеться що це будє помилкою

Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Тю, ну піди та запишись в добровольці
Дякую кеп але ж сцошно от і не записуюсь
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Тобто живеш ухилянтом? Нє такого вже їм не буде.
Хто встигнув отримати, той буде. От тому і квапилися.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Дякую кеп але ж сцошно от і не записуюсь

Я серйозно обдумував цей варіант, вирішив що від мене на місці користі на порядок більше чим на передовій. Все, питання закрите. Чо страждати
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

 :zrada:

   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Я ж на це питання начебто вже 20ть разів відповів?
Це була пряма відповідь на запитання
Бо те що я роблю то аморально от і все безвідносно до законно не законно

Ще раз. Теж відповідаю у двадцятий раз.

Зараз  ти кокетуєш сам з собою і з нами теж.

Бо Україні ні холодно, ні жарко від того, що ти розумієш, що робиш аморально, але не виправляєш цього. І не збираєшся виправляти.

Ти ж все рівно не повернешся в Україну?

То до чого тоді це картинне самобічування на публіку?

Ти ж робиш те, що можеш - донатиш ВСУ. Багато хто не робить і цього.

Припиняй вже своє самобічування та хейт інших ухилянтів. Бо ти з ними в одному човні.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

А як там Ізраїль?
Вони теж зупинили всі консульські послуги хто забугром?
Війна все таки.
Ну і коли їхніх почнуть висилати додому ?
коли ми станемо Ізраїлем тоді запитуй ,доречі і себе можеш запитати чому ми не Ізраіль.А поки що так .
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

:zrada:

https://t.me/truexanewsua/90701

Литва, до речі, теж підтримала це і буде депортувати військовозобов'язаних.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

При чому тут вони? Вони порушники закону - зловили, оштрафували й годі.

Ми про тих хто зараз за кордоном. Навіщо ці дрібні спроби якось зробити їм дискомфорт?
Чисто пихологічні - мені погано- і всім повинно бути погано.
Який зиск державі з того? Ніхто не поїде туди де ризиковано та й ще за людину не вважають.
Я дорікаю за НЕЕФЕКТИВНІСТЬ.

Мінуси такого рішення очевидні, плюсів не бачу

про що й мова
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

я так і знав
стоять у черзі за черпаком халявного журека, замість як брати свою долю у свої руки
яцеки просто припинять їх годувати, от тоді почуємо крики знедолених

Застовби гілочку «поляки блокують кухню».
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

:zrada:

https://t.me/truexanewsua/90701
думаю полякам найближчі дві доби газ не потрібно витрачати ,його спродукують наші ухилянти  :D від цієї новини
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

При чому тут вони? Вони порушники закону - зловили, оштрафували й годі.

Ми про тих хто зараз за кордоном. Навіщо ці дрібні спроби якось зробити їм дискомфорт?
Чисто пихологічні - мені погано- і всім повинно бути погано.
Який зиск державі з того? Ніхто не поїде туди де ризиковано та й ще за людину не вважають.
Я дорікаю за НЕЕФЕКТИВНІСТЬ.

Мінуси такого рішення очевидні, плюсів не бачу

Так про інших мова і не йде. Чи ти за те, що з'їздити в Україну по документи - це проблема?
Розкажи про ці проблеми тим, хто в окопах живе і у відпустку їздить в кращому випадку раз на півроку на два тижні, вони оцінять і поспівчувають.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

https://tsn-крапка-ua/exclusive/mobilizaciya-po-novomu-yak-ta-kogo-pokarayut-yakscho-ne-z-yavivsya-v-tck-protyagom-60-dniv-2564676.html

Ухилянтами можуть автоматично стати близько 2 мільйонів чоловіків.


Однією з норм, яка стосується мільйонів українських чоловіків, є обов’язок оновити свої дані протягом 60 днів.

Яке покарання чекає на тих військовозобов’язаних, які перебувають на обліку та не оновили свої дані протягом 60 днів у ТЦК, ЦНАП або в електронному кабінеті військовозобов'язаного (після того, як закон набере чинності), та тих, хто не перебуває на обліку й також не оновив відомостей – про це в коментарі для ТСН.ua розповів адвокат Микола Максимов, який знається, зокрема, і на питаннях мобілізації.

Про очікуваний алгоритм дій він розповідає таке: "Якщо людина не оновила персональні дані, то ТЦК звертається до поліції, яка вносить цю людину до відповідної бази розшуку. Поліцейські будуть намагатися знайти цю людину".

За словами Максимова, враховуючи той факт, що таких розшукуваних осіб будуть десятки тисяч, цим не буде займатися карний розшук, проводячи, наприклад, білінг телефонів.

"Найімовірніше, в пошуку будуть задіяні дільничні або патрульні поліцейські. Вони приїдуть туди, де проживає людина. Якщо особи там не буде, інформація повертається до ТЦК. Після цього ТЦК направляє вимогу військовозобов’язаному за адресою, яка йому відома. Йдеться про вимогу з’явитися до ТЦК. Якщо протягом 10 днів від моменту отримання або неотримання цієї вимоги особа не з’явилася, ТЦК звертається до суду з позовною заявою про обмеження права на керування транспортним засобом", – каже Микола Максимов.

До цього він додає: "Крім цього, судом може бути накладено штраф у діапазоні до 25 тис. грн. Якщо він не сплачений, тоді інформація передається до виконавчої служби. Остання вносить людину до реєстру боржників, накладається арешт на майно цієї людини, обмежується її користування банківськими картками".

Якщо людина не перебуває на обліку та не оновила дані, то наслідки можуть настати після того, як у такої особи документи перевірять на вулиці, на блокпості.

Як зазначає адвокат, поліція матиме право доправити людину до ТЦК.

"Якщо ТЦК звертається до поліції з метою доставлення розшукуваної особи до ТЦК, то відбувається адміністративне затримання. До людини можуть бути застосовані заходи примусу, передбачені кодексом про адміністративні правопорушення. Тобто таку людину доправляють до ТЦК", – уточнює Микола Максимов.
Використають інформацію банків і пошти

На запитання про те, з якими реєстрами, інформацією працюватимуть ТЦК, якщо людина не перебуває на військовому обліку, адвокат відповідає так: "Можу сказати, що банки 100% зливають інформацію про осіб чоловічої статі відповідного віку, інформацію можуть надати державна міграційна служба, МВС. Є чутки, що є комунікація з великою поштовою компанією. Всі органи державної влади акумулюють і передають інформацію до ТЦК".
В розшуку можуть опинитися 2 млн чоловіків

За словами Миколи Максимова, потенційно в розшук можуть оголосити близько 2 млн чоловіків відповідного віку.

"Я впевнений, що цей закон не спрямований на те, щоб поліція в масовому режимі когось розшукувала. Поліцейські максимум виїдуть за місцем проживання, зателефонують за номером телефона, запитають", – каже адвокат.

Він додає: "Це більше спрямовано на те, щоб без вручення повістки людей одразу оголошувати в розшук. На сьогоднішній день якщо людина по повістці не з’явилася, тоді, безумовно, є розшук. А вони зробили так, щоб усі одразу потрапляли в розшук і всіх можно було б затримувати на вулиці. Це основна мета. Тому що зараз не можна затримувати, немає підстав, людина не в розшуку. А так 2 мільйони осіб можуть потенційно потрапити в розшук, якщо не оновлять дані. На законних підставах можна буде затримувати на вулиці".
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Припиняй вже своє самобічування та хейт інших ухилянтів. Бо ти з ними в одному човні.
Ще раз не розумію до чого тут хейт
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

:lol:  :weep: донатор, плакали всією посадкою (с)

https://t.me/batalionmonako/21622

Редкой души долбоеб...  :lol:
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

https://tsn-крапка-ua/exclusive/mobilizaciya-po-novomu-yak-ta-kogo-pokarayut-yakscho-ne-z-yavivsya-v-tck-protyagom-60-dniv-2564676.html

Ухилянтами можуть автоматично стати близько 2 мільйонів чоловіків.

Однією з норм, яка стосується мільйонів українських чоловіків, є обов’язок оновити свої дані протягом 60 днів.

Яке покарання чекає на тих військовозобов’язаних, які перебувають на обліку та не оновили свої дані протягом 60 днів у ТЦК, ЦНАП або в електронному кабінеті військовозобов'язаного (після того, як закон набере чинності), та тих, хто не перебуває на обліку й також не оновив відомостей – про це в коментарі для ТСН.ua розповів адвокат Микола Максимов, який знається, зокрема, і на питаннях мобілізації.

Про очікуваний алгоритм дій він розповідає таке: "Якщо людина не оновила персональні дані, то ТЦК звертається до поліції, яка вносить цю людину до відповідної бази розшуку. Поліцейські будуть намагатися знайти цю людину".

За словами Максимова, враховуючи той факт, що таких розшукуваних осіб будуть десятки тисяч, цим не буде займатися карний розшук, проводячи, наприклад, білінг телефонів.

"Найімовірніше, в пошуку будуть задіяні дільничні або патрульні поліцейські. Вони приїдуть туди, де проживає людина. Якщо особи там не буде, інформація повертається до ТЦК. Після цього ТЦК направляє вимогу військовозобов’язаному за адресою, яка йому відома. Йдеться про вимогу з’явитися до ТЦК. Якщо протягом 10 днів від моменту отримання або неотримання цієї вимоги особа не з’явилася, ТЦК звертається до суду з позовною заявою про обмеження права на керування транспортним засобом", – каже Микола Максимов.

До цього він додає: "Крім цього, судом може бути накладено штраф у діапазоні до 25 тис. грн. Якщо він не сплачений, тоді інформація передається до виконавчої служби. Остання вносить людину до реєстру боржників, накладається арешт на майно цієї людини, обмежується її користування банківськими картками".

Якщо людина не перебуває на обліку та не оновила дані, то наслідки можуть настати після того, як у такої особи документи перевірять на вулиці, на блокпості.

Як зазначає адвокат, поліція матиме право доправити людину до ТЦК.

"Якщо ТЦК звертається до поліції з метою доставлення розшукуваної особи до ТЦК, то відбувається адміністративне затримання. До людини можуть бути застосовані заходи примусу, передбачені кодексом про адміністративні правопорушення. Тобто таку людину доправляють до ТЦК", – уточнює Микола Максимов.
Використають інформацію банків і пошти

На запитання про те, з якими реєстрами, інформацією працюватимуть ТЦК, якщо людина не перебуває на військовому обліку, адвокат відповідає так: "Можу сказати, що банки 100% зливають інформацію про осіб чоловічої статі відповідного віку, інформацію можуть надати державна міграційна служба, МВС. Є чутки, що є комунікація з великою поштовою компанією. Всі органи державної влади акумулюють і передають інформацію до ТЦК".
В розшуку можуть опинитися 2 млн чоловіків

За словами Миколи Максимова, потенційно в розшук можуть оголосити близько 2 млн чоловіків відповідного віку.

"Я впевнений, що цей закон не спрямований на те, щоб поліція в масовому режимі когось розшукувала. Поліцейські максимум виїдуть за місцем проживання, зателефонують за номером телефона, запитають", – каже адвокат.

Він додає: "Це більше спрямовано на те, щоб без вручення повістки людей одразу оголошувати в розшук. На сьогоднішній день якщо людина по повістці не з’явилася, тоді, безумовно, є розшук. А вони зробили так, щоб усі одразу потрапляли в розшук і всіх можно було б затримувати на вулиці. Це основна мета. Тому що зараз не можна затримувати, немає підстав, людина не в розшуку. А так 2 мільйони осіб можуть потенційно потрапити в розшук, якщо не оновлять дані. На законних підставах можна буде затримувати на вулиці".
можуть стати ,а можуть і не стати якщо оновлять дані ,ТСН як завжди.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Посвідчення біжінця замінює паспорт
Не хвилюйтесь жодна країна вас біжінців  недепортує а кулеба хай йде на фронт
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

:zrada:

https://t.me/truexanewsua/90701

Киздец... Закрывайте аэропорты Ирландии....
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Посвідчення біжінця замінює паспорт

Шо ты мелишь? !  :facepalm1:
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Уже є позитив - ваші палаючи пердаки)

в мене найближча людина зараз служить в ЗСУ добровольцем, родич служить в ЗСУ по повістці з лютого 22 року,
жодних друзів та родичів в ухилянтах за кордоном немає,
тому мене ця історія жодним чином не стосується,
але те, що влада зараз робить велику помилку, від якої потім буде страждати вся країна, коли мільйони українців не повернуться після війни, а відбудовувати країну хто буде, китайці?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Ще раз не розумію до чого тут хейт

А який сенс періодично волати, що ти - трусливе чмо, як ти сам написав, якщо ти не збираєшся це виправляти і приїжджати в Україну?

Двадцять разів написва - і досить. Тебе всі почули. Роби те, що можеш робити в цій ситуації.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

можуть стати ,а можуть і не стати якщо оновлять дані ,ТСН як завжди.

Так а коли дані оновлять, далі буде (читати уважно з цього місця):

ТЦК направляє вимогу військовозобов’язаному за адресою, яка йому відома. Йдеться про вимогу з’явитися до ТЦК. Якщо протягом 10 днів від моменту отримання або неотримання цієї вимоги особа не з’явилася ...
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

в мене найближча людина зараз служить в ЗСУ добровольцем, родич служить в ЗСУ по повістці з лютого 22 року,
жодних друзів та родичів в ухилянтах за кордоном немає,
тому мене ця історія жодним чином не стосується,
але те, що влада зараз робить велику помилку, від якої потім буде страждати вся країна, коли мільйони українців не повернуться після війни, а відбудовувати країну хто буде, китайці?

А чому вони не повернуться?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Так
Ну і німцям потрібні не ейнштейни а сракомиі, працівники на конвеєрі і двірники)

Ти будеш здивований, але вже зараз не вистачає робітників на заводах автобудівників bmw і інших і проблема з часом буде тільки загострюватись. Так що українці працьовиті і будуть у попиті. Німці правда ксенофоб ще ті, але ж нам з ними паски не святити. С
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

А чому вони не повернуться?

А куди вони повернуться з недійсними паспортами, наприклад?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

FT просто переказали позавчорашні слова польського міністра, Труха акцентувала на можливій депортації B-)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

А який сенс періодично волати, що ти - трусливе чмо, як ти сам написав, якщо ти не збираєшся це виправляти і приїжджати в Україну
Бо це була відповідь на запитання яки мені у тому числі ви задавали у цій гілці
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

в мене найближча людина зараз служить в ЗСУ добровольцем, родич служить в ЗСУ по повістці з лютого 22 року,
жодних друзів та родичів в ухилянтах за кордоном немає,
тому мене ця історія жодним чином не стосується,
але те, що влада зараз робить велику помилку, від якої потім буде страждати вся країна, коли мільйони українців не повернуться після війни, а відбудовувати країну хто буде, китайці?
Не третього час і енергію,він тут за копійку маленьку старається
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Не трать час і енергію,він тут за копійку маленьку старається
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Як на мене свої вчинки треба оцінювати безвідносно до того що робить якись Вася або що по закону у тебе є якась законна підстава не робити морально коректний вчинок

Прямий моральний еквівалент не йти у військо це пройти повз дівчину яку гвалтує банда от і все

Тут немає сірої зони для інтерпретації

Це якщо ти пройшов і забив хуй.
Якщо кинувся допомагати, отримав пізди і нічим не допоміг - значить ти довбойоб.
Якщо, оцінивши реально свої шанси, побіг по допомогу - значить є шанс допомогти.

Взагалі, ця тема себе вичерпала. Хочеш себе хуїсосити - хуїсось, твоя особиста справа.
Особисто я себе чмом не вважаю. Мої хлопці, з якими я два роки щодня на зв'язку і допомагаю будь-чим, про що просять і що в моїх силах, також мене чмом не вважають і за те, що не йду добровольцем, півслова поганого не говорять (а от що говорять - не писатиму, бо в багатьох тут пердаки порозриває), а на стіні висить подяка від командира їхньої бригади.
Так що не треба всіх мішати в одну купу, кожен свідомий громадянин допомагає так, як може. А от хто забив хуй і живе як в мирний час чи в Україні, чи за її межами - ото вже реально чмо.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Ниче, борцы с коррупцией уберут поборы в клиниках - светила наши все свинтят при первой возможности. Спрос на медиков в Европе гигантский.

В більшості країн медикам треба перенавчатись і отримувати ліцензію / диплом наново. І на мові країни проживання. 5 років мінімум…
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

в мене найближча людина зараз служить в ЗСУ добровольцем, родич служить в ЗСУ по повістці з лютого 22 року,
жодних друзів та родичів в ухилянтах за кордоном немає,
тому мене ця історія жодним чином не стосується,
але те, що влада зараз робить велику помилку, від якої потім буде страждати вся країна, коли мільйони українців не повернуться після війни, а відбудовувати країну хто буде, китайці?

З ухилянтів такі ж ʼвідбудівникиʼ, як і захисники.

Це в основному тип людей, які ʼвсе для себеʼ, не сплачують податки, крадуть, корумпанти й тому подібне.
Принаймні по тому, що спостерігаю тут, здорові лобуряки на крутих тачках, біженці від ЗСУ.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

:zrada:

https://t.me/truexanewsua/90701
Більшість чоловіків які в Польщі сиділи там ще перед війною.Коли вони почнуть дерти звідти то місцеві бізнеси швидко пояснять йому в чому інтерес Польщі  полягає.
Цей міністер напевно був в Трускавці на тренінгу
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

:zrada:

https://t.me/truexanewsua/90701

 :laugh:

Мені здається, що ви, панове, недооцінюєте всю гівняність ситуації, в якій знаходяться "втікачі через Тису".
Я дивуюсь як це досі не пішла хвиля в Європі, що "якого хера ми спонсоруєм Україну доки доволі суттєва кількість тих, хто мав би її захищати або працювати на перемогу, сидить в нас і споживає соціал".
Достатньо буде кількох тригерних ситуацій і буде весело.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
TC

При чому тут вони? Вони порушники закону - зловили, оштрафували й годі.

Ми про тих хто зараз за кордоном. Навіщо ці дрібні спроби якось зробити їм дискомфорт?
Чисто пихологічні - мені погано- і всім повинно бути погано.
Який зиск державі з того? Ніхто не поїде туди де ризиковано та й ще за людину не вважають.
Я дорікаю за НЕЕФЕКТИВНІСТЬ.

Мінуси такого рішення очевидні, плюсів не бачу

Щоб мавпочки типу Ale не заздрили настільки сильно. Думка про те що у Варшаві хтось не зміг отримати закордонного паспорта їм у бусіку душу зігріє.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Так а коли дані оновлять, далі буде (читати уважно з цього місця):

ТЦК направляє вимогу військовозобов’язаному за адресою, яка йому відома. Йдеться про вимогу з’явитися до ТЦК. Якщо протягом 10 днів від моменту отримання або неотримання цієї вимоги особа не з’явилася ...
тобто таки злісні ухилянти ?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Ти будеш здивований, але вже зараз не вистачає робітників на заводах автобудівників bmw і інших і проблема з часом буде тільки загострюватись. Так що українці працьовиті і будуть у попиті. Німці правда ксенофоб ще ті, але ж нам з ними паски не святити. С
нехай щастить
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
TC

Литва, до речі, теж підтримала це і буде депортувати військовозобов'язаних.

Ні хто ні слова не сказав що буде депортовувати.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

але те, що влада зараз робить велику помилку, від якої потім буде страждати вся країна, коли мільйони українців не повернуться після війни, а відбудовувати країну хто буде, китайці?

ніхто не буде нічого вже відбудовувати

влада відхрестилася від половини суспільства
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Дався вам той Сергій)

Ми за Укгаииину будемо воювати стрибати …

   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

в мене найближча людина зараз служить в ЗСУ добровольцем, родич служить в ЗСУ по повістці з лютого 22 року,
жодних друзів та родичів в ухилянтах за кордоном немає,
тому мене ця історія жодним чином не стосується,
але те, що влада зараз робить велику помилку, від якої потім буде страждати вся країна, коли мільйони українців не повернуться після війни, а відбудовувати країну хто буде, китайці?
якщо потурати ухилянтам, держава впаде.Чи ти кацапам щось відбудовувати зібралась ,коли впаде оборона і буде повна окупація ?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 9 гостей
 
Повна версія