Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В антипольської істерії є просте пояснення .

Re: В антипольської істерії є просте пояснення .
tyv

Та єбанат!
У тебе бабка полька?
   
Re: В антипольської істерії є просте пояснення .

Цікаво, чи поляки розуміють. Бо особисто я помітив лише відповідь на антиукраїнську істерію з боку поляків.

похуй що думає мала частина націоналістично настроєних поляків аля швабода.  Переважна більша частина поляків до нас ставиться добре і бажає нам доброти.

Все просто...як обісцяти 2 пальці:

- якщо ти українець, ти любеш країну там дбаєш, та переживаєш про її майбутнє - ти не істериш та не помагаєш моцкалям роздмухувати ці питання

- якщо ти патріот, але головою тупорилий швабодівець, якщо ти антиукраїнська гнида із стада прокладочних йульків котра за старезну манду засре країну,  - то ти істериш і даєш моцкалям значні козирі в руки з відповідними наслідками для своєї і так багатостраждальної країни та особисто для себе
   
Re: В антипольської істерії є просте пояснення .

Ніхто не має нам диктувати, кого вважати героєм, кого не вважати. Ані кацапи, ані поляки, ані будь-хто інший.
(tu)
   
А те що в нас у ВР сидить 46 ригів і ще 221 по різних дрібних радах , то це типо нормальок ?
Ні , от один польский єблан пече і все . От пече і немає на то ради .
Цо ма п'єрнік до вєтшака? Це така недолуга спроба перевести дискусію в інше русло?
На додачу я особисто польських єбланів нарахував дещо більше одного.
   
Re: В антипольської істерії є просте пояснення .

похуй що думає мала частина націоналістично настроєних поляків аля швабода.  Переважна більша частина поляків до нас ставиться добре і бажає нам доброти.

Все просто...як обісцяти 2 пальці:

- якщо ти українець, ти любеш країну там дбаєш, та переживаєш про її майбутнє - ти не істериш та не помагаєш моцкалям роздмухувати ці питання

- якщо ти патріот, але головою тупорилий швабодівець, якщо ти антиукраїнська гнида із стада прокладочних йульків котра за старезну манду засре країну,  - то ти істериш і даєш моцкалям значні козирі в руки з відповідними наслідками для своєї і так багатостраждальної країни та особисто для себе

+1
   
похуй що думає мала частина націоналістично настроєних поляків аля швабода.  Переважна більша частина поляків до нас ставиться добре і бажає нам доброти.

Все просто...як обісцяти 2 пальці:

- якщо ти українець, ти любеш країну там дбаєш, та переживаєш про її майбутнє - ти не істериш та не помагаєш моцкалям роздмухувати ці питання

- якщо ти патріот, але головою тупорилий швабодівець, якщо ти антиукраїнська гнида із стада прокладочних йульків котра за старезну манду засре країну,  - то ти істериш і даєш моцкалям значні козирі в руки з відповідними наслідками для своєї і так багатостраждальної країни та особисто для себе
Дуда і Ващиковський - це мала частина націоналістично настроєних поляків аля швабода? Ок, знатиму.
   
Re: В антипольської істерії є просте пояснення .

Дуда і Ващиковський - це мала частина націоналістично настроєних поляків аля швабода? Ок, знатиму.

Була мала. Сволота роздула - тепер частина велика.
   
Re: В антипольської істерії є просте пояснення .

добре вже те, що всі розуміють, що роздмухуванння антипольскої істерії, - це дуже погано на даний час. Це вже прогресс. Українці шось та думати почали
хто що роздмухує? польський міністр і його партія,та польські сили з манією"от можа до можа"? нехай перестануть сосати хуйловські гроші і жити минулим,а пригадають хто їх поділив в18 столітті,хто насаджував на багнети в варшаві,хто залив кровю повстання ,розстріляв в катні і трмав в наморднику після ДСВ.бо дограються ,що знову поділять.причому ті самі.
   
Була мала. Сволота роздула - тепер частина велика.
Наша Свобода? Цікаво яким чином? Певно героїзацією УПА і Бандери, чи не так? Чи може тим, що не хоче закривати очі на людобуйство поляками українців?
   
Ніякої істерії немає. Просто поляки хай у себе вдома лад наводять і не вказують, що нам у себе вдома робити. От і все.

так вже вийшло, що надворі 2017 рік. Країна пережила 2 великиї майдани, купу мінімайданів, девальвації і війну. Так вже вийшло, що ми так своїм розумом та срачами в середені країни дожились, що ми МУСИМО ФТИКАТИ, ЩО НАМ КАЖЕ МВФ, ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СОЮЗ, СПОЛУЧЕНІ ШТАТИ ГАМЕРИКИ,  MOODY`s,ЕБРР,  та от і ця ПОЛЬЩЯ. Для того аби нам не фтикали ці б***ь установи/країни, треба було на протязі 20 років не чесати яйця, не вибирати даунів у законотворчі органи та у головні посади країни, а працювати-працювати і думати про перспективу країни. Тоді, при наявності міцної економічно країни, при міцній армії та решта ніштяків, можна було би гнути пальці та у відповідь щось трішки побикувати. 

То ж, шановні браття брателлики, заспокойтесь трішечки, злізьте з небес, остудіть трішечки голівоньки, та давайте сідати та думу гадати, як нам із поляками замяти нахуй цю тему, аби вийшло для нашої файнезної країноньки та нашого недалекого люду лиш на краще.
   
Re: В антипольської істерії є просте пояснення .

хто що роздмухує? польський міністр і його партія,та польські сили з манією"от можа до можа"? нехай перестануть сосати хуйловські гроші і жити минулим,а пригадають хто їх поділив в18 столітті,хто насаджував на багнети в варшаві,хто залив кровю повстання ,розстріляв в катні і трмав в наморднику після ДСВ.бо дограються ,що знову поділять.причому ті самі.

Навряд чи вони смокчуть х%йовські гроші. А от колупатися в рані, що майже загоїлася - то не гідна справа, дійсно.
АЛЕ!
Поцікався, скільки людей на Західній Україні виробили собі "карту поляка" і чому в останні 5 років. І зроби висновок про погляд поляків на такий ажіотаж.
Звідси і несподіване "осяяння" поляків, думаю. Типу, "ну, раз там так багато поляків, то треба з тим щось робити".
   
Re: В антипольської істерії є просте пояснення .

Наша Свобода? Цікаво яким чином? Певно героїзацією УПА і Бандери, чи не так?

Не знаю. В мене є далекі родичі в Польщі. Колись в 1989му відвідував їх. Коли прогулювалися, зустріли їх сусідку, яка, почувши, що я з України, почала нарікати на "бандєровцуф", які їх різали на Галичині. Випадкова людина.
Єдиний спосіб вирішити конфлікт - ОБОМ сторонам треба створити спільний комітет, і озадачити його потребою вивчити історичні факти, надані противною стороною, і створити який меморандум міжнаціонального порозуміння чи примирення, щоб потім тикати ним в кожного, хто починає "гавкати" на іншого.
   
Re: В антипольської істерії є просте пояснення .

та ладно, заспокойтесь, бо я тут на фупі більше прочитав про "істерії" /з обох боків/ ніж у всіх разом взятих польських медіях.
більшість поляків, думаю відсотків 95, все це мало цікавить.
   
Re: В антипольської істерії є просте пояснення .

ам диктувати, кого вважати героєм, кого не вважати. Ані кацапи, ані поляки, ані будь-хто інший.

я тобі таких 100 їбанатів навіть в нас на острові назбираю й виведу на вулицю - тре буде зробити для того, щоб просто посміятися  :gigi:

   
Не знаю. В мене є далекі родичі в Польщі. Колись в 1989му відвідував їх. Коли прогулювалися, зустріли їх сусідку, яка, почувши, що я з України, почала нарікати на "бандєровцуф", які їх різали на Галичині. Випадкова людина.
Єдиний спосіб вирішити конфлікт - ОБОМ сторонам треба створити спільний комітет, і озадачити його потребою вивчити історичні факти, надані противною стороною, і створити який меморандум міжнаціонального порозуміння чи примирення, щоб потім тикати ним в кожного, хто починає "гавкати" на іншого.
Так він є! Поляки заблокували його роботу, бо українці в особі Вятровича сміють мати власну думку. І тепер Вятрович - це "агалтєлий антіпаляк".
Найсмішніше, що йому свого часу за малим в ноги не кланялись і Золотого Хреста обіцяли за документи по Катині. Але пам'ять коротка.
Невдячний хлоп посмів схвалити рішення Ющенка про присвоєння Героя України Степанові Бандері.
   
Re: В антипольської істерії є просте пояснення .

Для того аби нам не фтикали ці б***ь установи/країни, треба було на протязі 20 років не чесати яйця, не вибирати даунів у законотворчі органи та у головні посади країни, а працювати-працювати і думати про перспективу країни. Тоді, при наявності міцної економічно країни, при міцній армії та решта ніштяків, можна було би гнути пальці та у відповідь щось трішки побикувати. 

Нема з кого вибирати, а працюючі ЗАВЖДИ чимось не задоволені, і тому воліють вкрасти будь-що будь-де і обгородитися парканом.
Щоб бути хоча б як Польща, треба, щоб люди мали якщо не польський гонор, то хоча б самоповагу до себе, коли йдеться про їх власні цінності (серед яких і бажання легкої наживи в любий спосіб, - а не праця).
   
та ладно, заспокойтесь, бо я тут на фупі більше прочитав про "істерії" /з обох боків/ ніж у всіх разом взятих польських медіях.
більшість поляків, думаю відсотків 95, все це мало цікавить.
Істерика на Фупі піднялась лише після істерики польських високопосадових осіб.
І як би це улесливо для ФУПу не звучало, але порівнювати форум та міністра МЗС та президента якось не правильно. НМД.
   
Re: В антипольської істерії є просте пояснення .

До теперішньої антипольської істерії свобода не має жодного відношення . Свобода ніколи не давала собі в кашу насрати і завжди до поляків ставились з передсторогою . І завжди вела тверду проукраїнську лінію , героїзуючи і УПА і Бандеру. . Ця політика була є і буде основою свободівських ідеології .  Але теперішній двіж то чиста заслуга мінстеця . Бо масла у вогонь підривають порохоботи . Тобто прихильники того Порошенка , який ще п'ять років тому вважав бандерівців злочинцями вартими смерті . І з вуст якого вже за часів президентства зірвався вислів "цинічний бандера ". Дуже дивним є таке перевизування в повітрі . І є лише два пояснення . Або то іде з Кремля і пєтя хуйлівського маріонетка або то чисто барижні проходи , щоб зберегти високі прибутки в бізнесі.
   
Re: В антипольської істерії є просте пояснення .

Так він є! Поляки заблокували його роботу, бо українці в особі Вятровича сміють мати власну думку.

Значить розпустити і створити новий. Тих самих людей не набирати.
   
Re: В антипольської істерії є просте пояснення .

так вже вийшло, що надворі 2017 рік. Країна пережила 2 великиї майдани, купу мінімайданів, девальвації і війну. Так вже вийшло, що ми так своїм розумом та срачами в середені країни дожились, що ми МУСИМО ФТИКАТИ, ЩО НАМ КАЖЕ МВФ, ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СОЮЗ, СПОЛУЧЕНІ ШТАТИ ГАМЕРИКИ,  MOODY`s,ЕБРР,  та от і ця ПОЛЬЩЯ. Для того аби нам не фтикали ці б***ь установи/країни, треба було на протязі 20 років не чесати яйця, не вибирати даунів у законотворчі органи та у головні посади країни, а працювати-працювати і думати про перспективу країни. Тоді, при наявності міцної економічно країни, при міцній армії та решта ніштяків, можна було би гнути пальці та у відповідь щось трішки побикувати. 

То ж, шановні браття брателлики, заспокойтесь трішечки, злізьте з небес, остудіть трішечки голівоньки, та давайте сідати та думу гадати, як нам із поляками замяти нахуй цю тему, аби вийшло для нашої файнезної країноньки та нашого недалекого люду лиш на краще.

додай мене в друзі  (tu)  :) однодумці  :-B
   
Значить розпустити і створити новий. Тих самих людей не набирати.
Себто поляки заблокували , а ми маємо розпустити нашу інституцію? Кумедно. Це більше на прогин під польські хотілки схоже, а не на примирення.

Для танго потрібні двоє.
   
Re: В антипольської істерії є просте пояснення .

Себто поляки заблокували , а ми маємо розпустити нашу інституцію? Кумедно.

Чому? Нема порозуміння (несуттєво, з якого боку) - то розпускати нафіх. А відмовляться поляки створити новий - то буде зрозуміло, ХТО в ньому не зацікавлений.
   
так вже вийшло, що надворі 2017 рік. Країна пережила 2 великиї майдани, купу мінімайданів, девальвації і війну. Так вже вийшло, що ми так своїм розумом та срачами в середені країни дожились, що ми МУСИМО ФТИКАТИ, ЩО НАМ КАЖЕ МВФ, ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СОЮЗ, СПОЛУЧЕНІ ШТАТИ ГАМЕРИКИ,  MOODY`s,ЕБРР,  та от і ця ПОЛЬЩЯ. Для того аби нам не фтикали ці б***ь установи/країни, треба було на протязі 20 років не чесати яйця, не вибирати даунів у законотворчі органи та у головні посади країни, а працювати-працювати і думати про перспективу країни. Тоді, при наявності міцної економічно країни, при міцній армії та решта ніштяків, можна було би гнути пальці та у відповідь щось трішки побикувати. 

То ж, шановні браття брателлики, заспокойтесь трішечки, злізьте з небес, остудіть трішечки голівоньки, та давайте сідати та думу гадати, як нам із поляками замяти нахуй цю тему, аби вийшло для нашої файнезної країноньки та нашого недалекого люду лиш на краще.

Так і було, допоки жарений когут не поклював поляків десь в 14 році і ті почали масову істерію на історичному фронті. Домовлятись можна і треба, але для цього потрібно аби обидві сторони цього бажали. Поляки станом на зараз такого бажання не демонструють. НМД.

Останнє редагування: 13 листопада 2017 01:02:37 від Taras_Potatos
   
Re: В антипольської істерії є просте пояснення .


Істерика на Фупі піднялась лише після істерики польських високопосадових осіб.
І як би це улесливо для ФУПу не звучало, але порівнювати форум та міністра МЗС та президента якось не правильно. НМД.
я там краще знаю чи це "істерика" чи не "істерика", я то чую  різні вислови ціих посадовців і по відношенню до Литви, Німеччини чи Франції,
так шо це не "істерика" а такий собі обмін думок. нарід не політизований і 95% навіть проце не чули, мають інші інтереси, перед усім як більше заробить. так шо "нє нагнєтай", ти ж вродє нє кацап.
   
Re: В антипольської істерії є просте пояснення .

Пройдуть в них вибори і замнеться імхо. Принаймні таких сильних "лайнохвиль" не буде.
А давати слабину не можна. Бо образу почнеться з усіх боків.

Цей ващиковський вже добазікався до того, що й розстрілу на Верецькому перевалі не було.

Он Дещиця все правильно сказав - ми маємо свою думку та своє бачення і з цим треба рахуватися.

Я можу хіба припустити, що як "поступ невеличкий" можна дозволити їм ексгумацію... чого вони там хотіли
   
Re: В антипольської істерії є просте пояснення .

Я не рвзу не порохобот але менi гидко вiд тих фантомних болей у полякiв.

Ладно кацапи мають хоч армiю. А поляки? Чи цигани? Самi голi босi. Звiдки стiльки гонору?
   
Re: В антипольської істерії є просте пояснення .
IgS

Я не рвзу не порохобот але менi гидко вiд тих фантомних болей у полякiв.

Ладно кацапи мають хоч армiю. А поляки? Чи цигани? Самi голi босi. Звiдки стiльки гонору?

Ви давно в Польщі були?
   
Нема з кого вибирати
""
це не відмазка. авжди можна було б найти вибір в багатомыльйонный країні, вплоть до того аби бойкотувати. Але в нас дауни, привикли вибирати для шоу "по пріколу агага--ге-ге--га"  Ляшків, Юль тімашонок, а потім йойкатись, схера в них життя шоу і злодій на злодії.

польський гонор, то хоча б самоповагу до себе, коли йдеться про їх власні цінності (серед яких і бажання легкої наживи в любий спосіб, - а не праця).


так, поляки найкращі працівники. Поляки рахуються кращими середе гостарбайтерів в ЄС. То маньяки роботи. Релаьно працьовиті.


Про самоповагу... Самоповагу в українців треба виховувати хоча б один до одного. Ставлення до дійтей і жінок. Тоді і поважатимуть інші, в тому числі поляки.

Декільки тижднів назад, тут один форумчанин, не помятаю, як його нік,але він наче відомий тут і старий ФУПівець, описував про те, що він відправив свою дівчину до Польщі назаробітки і біткався що їй там дуже важко  :sad:   І все це виніс на форум.  Важко уявити собі поляка, котрий сам відправив би дружину,а сам засів би по інтернетам обговорювати. Це блеать львів стайл. Їдь мамо/жінко, працюй,а я буду дома поляків на місце ставити. При таких роскладах та відношенню один до одного в своїй країні, ніяку самоповагу від поляків чекати не слід.
   
Ви давно в Польщі були?

100% поляки дуже красиву країну зробили. Шо дороги, що міста, що сервіс/обслуговування. Поляки реально чогось добились у свому житті і нам є чому в них повчитись. А повчати їх, поки самі в гамні, у війнах, на колінах за кредитами, то просто крім сміху нічого не визиває.
   
Re: В антипольської істерії є просте пояснення .

Я не рвзу не порохобот але менi гидко вiд тих фантомних болей у полякiв.

Ладно кацапи мають хоч армiю. А поляки? Чи цигани? Самi голi босi. Звiдки стiльки гонору?

Польська армія якраз норм - кому-кому, а кацапні дасть просратися не менше нашої
   
Re: В антипольської істерії є просте пояснення .

""
це не відмазка. авжди можна було б найти вибір в багатомыльйонный країні, вплоть до того аби бойкотувати. Але в нас дауни, привикли вибирати для шоу "по пріколу агага--ге-ге--га"  Ляшків, Юль тімашонок, а потім йойкатись, схера в них життя шоу і злодій на злодії.

так, поляки найкращі працівники. Поляки рахуються кращими середе гостарбайтерів в ЄС. То маньяки роботи. Релаьно працьовиті.


Про самоповагу... Самоповагу в українців треба виховувати хоча б один до одного. Ставлення до дійтей і жінок. Тоді і поважатимуть інші, в тому числі поляки.

Декільки тижднів назад, тут один форумчанин, не помятаю, як його нік,але він наче відомий тут і старий ФУПівець, описував про те, що він відправив свою дівчину до Польщі назаробітки і біткався що їй там дуже важко  :sad:   І все це виніс на форум.  Важко уявити собі поляка, котрий сам відправив би дружину,а сам засів би по інтернетам обговорювати. Це блеать львів стайл. Їдь мамо/жінко, працюй,а я буду дома поляків на місце ставити. При таких роскладах та відношенню один до одного в своїй країні, ніяку самоповагу від поляків чекати не слід.

Погоджуюсь.
   
Re: В антипольської істерії є просте пояснення .

Словенія
що там?
   
Пройдуть в них вибори і замнеться імхо. Принаймні таких сильних "лайнохвиль" не буде.
А давати слабину не можна. Бо образу почнеться з усіх боків.

Цей ващиковський вже добазікався до того, що й розстрілу на Верецькому перевалі не було.

Он Дещиця все правильно сказав - ми маємо свою думку та своє бачення і з цим треба рахуватися.

Я можу хіба припустити, що як "поступ невеличкий" можна дозволити їм ексгумацію... чого вони там хотіли
Хіба після відновлення усіх 15 зруйнованих пам'ятників та засудження виних у вандалізмі. Благо відео є.
В Україні в усіх 4 випадках актів вандалізму щодо польських поховань засудження звучало на найвищому рівні. І якісь розслідування велись, на відміну від західного сусіда.
   
Re: В антипольської істерії є просте пояснення .

Ви давно в Польщі були?
в мене там дiвчина в провiнцii працюе.

Такi само селяне як украiнцi. Забуханi злодiйкуватi, та недалекi . Зате коли збираються у тi маршi то гонору п***а. Мало не 4й рим.

У самих навiть бойовоi армii нема, так само як у мадяр. То нахуя той гонор iмперський? Це як iнвалiд без нiг розказуе як грати у футбол, ще й матюкаеться, махаючи костильом.

Останнє редагування: 13 листопада 2017 01:19:03 від DeL1T
   
Re: В антипольської істерії є просте пояснення .

""
це не відмазка. авжди можна було б найти вибір в багатомыльйонный країні, вплоть до того аби бойкотувати. Але в нас дауни, привикли вибирати для шоу "по пріколу агага--ге-ге--га"  Ляшків, Юль тімашонок, а потім йойкатись, схера в них життя шоу і злодій на злодії.

То не прикол, НМД. Назви прізвище політика або близької до політики особи (судді якого, чи міністра, чи журналіста etc), який би не крав і не був продажним.
   
GizmoGremlin Якщо читаєте польською - неполінуйтесь і прочитайте понаписуване за посиланням нижче.
„Złoty Krzyż Zasługi” dla dr. Wołodymyra Wiatrowycza
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=10209112502284106&id=1665545875
   
Re: В антипольської істерії є просте пояснення .

Хіба після відновлення усіх 15 зруйнованих пам'ятників та засудження виних у вандалізмі. Благо відео є.
В Україні в усіх 4 випадках актів вандалізму щодо польських поховань засудження звучало на найвищому рівні. І якісь розслідування велись, на відміну від західного сусіда.

хай так
власне сьогодні вже тихо, вчора на ФБ були "битви під Берестечком"
Як на мене, якщо спокійно відморожено стояти на своєму, то буде як свого часу з москалями та портретом Мазепи на купюрі. Поволали поволали та й стулили писки
   
Re: В антипольської істерії є просте пояснення .

100% поляки дуже красиву країну зробили. Шо дороги, що міста, що сервіс/обслуговування. Поляки реально чогось добились у свому житті і нам є чому в них повчитись. А повчати їх, поки самі в гамні, у війнах, на колінах за кредитами, то просто крім сміху нічого не визиває.
ніхто їх повчати не збирається, просто просимо не вчити нас, яка в нас була історія і не пхатися у наші внутрішні справи - ми ж до них ніколи і не думали пхатися.
Просто здуру гонорові поляки можуть нам якусь підлянку на европейській арені встругнути, чого б дуже не хотілося в умовах війни з кацапами - звідси і ця досить нервова реакція на бздури поточних польських "керувців".

А так - нехай би собі виступали ... Хоча агентурну роботу слід посилити ... про всяк випадок  B-)
   
Re: В антипольської істерії є просте пояснення .

""
це не відмазка. авжди можна було б найти вибір в багатомыльйонный країні, вплоть до того аби бойкотувати. Але в нас дауни, привикли вибирати для шоу "по пріколу агага--ге-ге--га"  Ляшків, Юль тімашонок, а потім йойкатись, схера в них життя шоу і злодій на злодії.

так, поляки найкращі працівники. Поляки рахуються кращими середе гостарбайтерів в ЄС. То маньяки роботи. Релаьно працьовиті.


Про самоповагу... Самоповагу в українців треба виховувати хоча б один до одного. Ставлення до дійтей і жінок. Тоді і поважатимуть інші, в тому числі поляки.

Декільки тижднів назад, тут один форумчанин, не помятаю, як його нік,але він наче відомий тут і старий ФУПівець, описував про те, що він відправив свою дівчину до Польщі назаробітки і біткався що їй там дуже важко  :sad:   І все це виніс на форум.  Важко уявити собі поляка, котрий сам відправив би дружину,а сам засів би по інтернетам обговорювати. Це блеать львів стайл. Їдь мамо/жінко, працюй,а я буду дома поляків на місце ставити. При таких роскладах та відношенню один до одного в своїй країні, ніяку самоповагу від поляків чекати не слід.

так він тут, про циган-румунів і голодранців поляків пише
   
так він тут, про циган і голодранців поляків пише
Заради об'єктивності слід відзначити, що якби не ті фінансові вливання, котрі отримала і котрі були пробачені Польщі - вона би далеко не так виглядала, як ми то зараз бачимо.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія