Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В антипольської істерії є просте пояснення .

В антипольської істерії є просте пояснення .

Не те щоб я був проти тої антипольської компанії  , яку розвели порохоботи в інтернеті . Я , як прихильник Свободи , цілком підтримую відродження національної гідності українців . Захист своїх героїв - це добре , не дивлячись на причини такого проукраїнського і антипольського інтернетшторму. А причини цього - чисто барижні . Причини - в тому мільйоні дозволів на працю , які поляки дадуть українцям в наступному році . І це пряма загроза бізнесу наших бариг. Бо не вірю я в патріотизм вальцмана з гройсманом . А в їх патологічну жадібність вірю . Бо коли вони змушені будуть платити європейські зарплати ,  не зможуть демпінгувати  своєю  продукцією. І з мрією про другий мільярд прийдеться розпрощатися 
 От звідки ростуть ноги в  антипольської кампанії у виконанні порохоботів. 
   
Re: В антипольської істерії є просте пояснення .
Svitlana Bykova

найбільше антипольську істерію розводять найзатятіші порохоботи Войщиховський і Дуда (tu)

зі. :facepalm1: єбанутим нема спокою... всюди їм порохоботи ввижаються
   
 :facepalm1:  антипольської істерії(С)
   
Re: В антипольської істерії є просте пояснення .
ska

Я , як прихильник Свободи
ну в Польше сейчас подобная партия у власти

   
Воно марить.
   
Re: В антипольської істерії є просте пояснення .

самое время тягнысраку под Пшемыслем факельное шествие устроить
   
Re: В антипольської істерії є просте пояснення .

Не те щоб я був проти тої антипольської компанії  , яку розвели порохоботи в інтернеті . Я , як прихильник Свободи , цілком підтримую відродження національної гідності українців . Захист своїх героїв - це добре , не дивлячись на причини такого проукраїнського і антипольського інтернетшторму. А причини цього - чисто барижні . Причини - в тому мільйоні дозволів на працю , які поляки дадуть українцям в наступному році . І це пряма загроза бізнесу наших бариг. Бо не вірю я в патріотизм вальцмана з гройсманом . А в їх патологічну жадібність вірю . Бо коли вони змушені будуть платити європейські зарплати ,  не зможуть демпінгувати  своєю  продукцією. І з мрією про другий мільярд прийдеться розпрощатися 
 От звідки ростуть ноги в  антипольської кампанії у виконанні порохоботів. 
Розкажіть про початок антипольської кампанії і про те, що саме дало їй старт.
   
Розкажіть про початок антипольської кампанії і про те, що саме дало їй старт.
Певно обурення героїзацією АК і Пілсудського, не менше.
   
і коли це макаківець Знак став ярим сволотівцем? чи це прикриття для даної теми?
   
Re: В антипольської істерії є просте пояснення .

найбільше антипольську істерію розводять найзатятіші порохоботи Войщиховський і Дуда (tu)

зі. :facepalm1: єбанутим нема спокою... всюди їм порохоботи ввижаються

Свєта , якби ти в Польщі закривали очі на антиукраїнську істерію так , як ти тут закриваєш очі на антипольську , ти б сіла в тюрму .
   
Re: В антипольської істерії є просте пояснення .

Авторе, Ви - не є розумною людиною, як і Світлана Бикова  :-)o

НЕМАЄ ніяких антипольських настроїв в Україні, як і антиукраїнських настроїв в Польщі.
А є антиукраїнські та антипольські настрої в парашці, і ото звідти все й смердить - через агентів впливу і корисних ідіотів типу польських та українських нациків та корисливих і охочих до сенсацій політиків та журнаглистів.
   
Re: В антипольської істерії є просте пояснення .

шо тіки кацапські бляді не повидумують... а зрештою це стара кацапська уловка - приписувати іншим то блядство звідки  їхні вуха стирчать.
   
Re: В антипольської істерії є просте пояснення .

Антипольські бурмотіння , це ознака латентного кацапізму . Істерія - відвертого кацапізму . От і вся філософія .
   
Re: В антипольської істерії є просте пояснення .
ska

якби ти в Польщі закривали очі на антиукраїнську істерію так , як ти тут закриваєш очі на антипольську
а в чем антипольская истерия выражается? любопытно просто, может я чего не заметил
   
Re: В антипольської істерії є просте пояснення .

Знак, я задав питання. Все має свій початок, так що саме у цьому випадку ним стало?
   
Знак-агент х.ла какойти...
   
Re: В антипольської істерії є просте пояснення .

Антипольські бурмотіння , це ознака латентного кацапізму . Істерія - відвертого кацапізму . От і вся філософія .
А антиукраїнські виступи з Варшави - це ознака чого ?  :shuffle:
   
Re: В антипольської істерії є просте пояснення .

Знак, я задав питання. Все має свій початок, так що саме у цьому випадку ним стало?

Ну за висловами декого , поляки - редиски , бо в них в 1920 році було півмільона багнетів , а в нас гетьмани з атаманами таврічєскими .
А це не справедливо .
   
Re: В антипольської істерії є просте пояснення .

А антиукраїнські виступи з Варшави - це ознака чого ?  :shuffle:

А тобі не пох ? Ти за своїм дивись , бо он половина всих чинуш всіх рівнів тупо за каців топлять , а декому Варшава болить і як там в міровом масштабє .
   
Re: В антипольської істерії є просте пояснення .

корінь всякого хаосу і безладдя знаходиться в кацапстані
чи то Іспанія(доказана причетність каців)
Польща
на УП кацапи бісяться
у фб
Сербія
Словенія
кацапізм це зло
в будь-якому прояві
Корчинський првдиві слова сказав,що диверсантам з кацапії не треба переходити кордони,переносити зброю-вони є тут
   
Re: В антипольської істерії є просте пояснення .

А тобі не пох ? Ти за своїм дивись , бо он половина всих чинуш всіх рівнів тупо за каців топлять , а декому Варшава болить і як там в міровом масштабє .
Ніхто не має нам диктувати, кого вважати героєм, кого не вважати. Ані кацапи, ані поляки, ані будь-хто інший.
   
Re: В антипольської істерії є просте пояснення .

Знак, я задав питання. Все має свій початок, так що саме у цьому випадку ним стало?

Для особливих тугодумів - я ОДРАЗУ написав - мільйон дозволів на працю . Мало того , законодавче закріплення однакових умов праці і однакових зарплат без різниці , українець ти чи поляк .
   
в польщі  просто прийшли до влади єбаньки
 які в сеймі то моляцця щоб пішов дощ то Ісуса королем Польщі оголошують
   
Авторе, Ви - не є розумною людиною, як і Світлана Бикова  :-)o

НЕМАЄ ніяких антипольських настроїв в Україні, як і антиукраїнських настроїв в Польщі.
А є антиукраїнські та антипольські настрої в парашці, і ото звідти все й смердить - через агентів впливу і корисних ідіотів типу польських та українських нациків та корисливих і охочих до сенсацій політиків та журнаглистів.



   
Re: В антипольської істерії є просте пояснення .

А шо, є істерія?
   
Re: В антипольської істерії є просте пояснення .

Ніхто не має нам диктувати, кого вважати героєм, кого не вважати. Ані кацапи, ані поляки, ані будь-хто інший.

Це ти так образився на того каца- бульбаша який проплачував якісь антиукраїнські збіговиська з 10 х осіб  у ВАРШАВІ , чи на того , як його , Ващиховського ?Для чого ці узагальнення " поляки диктують " ?
   
Re: В антипольської істерії є просте пояснення .

Кургинян на шоу сказал что скоро у Украины будут проблемы с восточной европой польшей венгрией
Типа мы працюем над этим в поте лица
   
Re: В антипольської істерії є просте пояснення .

Для особливих тугодумів - я ОДРАЗУ написав - мільйон дозволів на працю . Мало того , законодавче закріплення однакових умов праці і однакових зарплат без різниці , українець ти чи поляк .
Тобто підвищена активність польського міністра закордонних справ і звинувачення його підлеглим України у катинському злочині (?!) пов'язана з мільйоном дозволів українцям на працю у Польщі? Он воно як...
   
Re: В антипольської істерії є просте пояснення .

Показати зображення...
Показати зображення...
Показати зображення...

Ось про це я і кажу . Приклад антипольської істерії від порохоботів .
   
Ось про це я і кажу . Приклад антипольської істерії від порохоботів .
Ти хочеш мені приписати авторство того всього неподобства? Пишеш певно з паралельної реальності, не менше...
   
Re: В антипольської істерії є просте пояснення .

Кургинян на шоу сказал что скоро у Украины будут проблемы с восточной европой польшей венгрией
Типа мы працюем над этим в поте лица

Ну так ."  Рух народовий " провів свою першу партійну нараду в в 2014 році і є найближчим другом Йоббика . Вони і заяви спільні робили разом .
Просто тут особливо упоротим не доходить .
   
добре вже те, що всі розуміють, що роздмухуванння антипольскої істерії, - це дуже погано на даний час. Це вже прогресс. Українці шось та думати почали
   
Re: В антипольської істерії є просте пояснення .

Отой " страшний " антиукраїнський рух народовий , сформований на бабки хуйла якраз " для нас " пару років тому має потужній політичний вплив .
Сейм - 1 депутутат
Сенат -0 депутат
Європарламент - 0 депутат
місцеві органи влади - 0 депутат .
1 з більше ніж тисячі польських депутатів всіх рівнів .

   
добре вже те, що всі розуміють, що роздмухуванння антипольскої істерії, - це дуже погано на даний час. Це вже прогресс. Українці шось та думати почали
Цікаво, чи поляки розуміють. Бо особисто я помітив лише відповідь на антиукраїнську істерію з боку поляків.
   
треба розуміти, що в поляків теж є свої нацдауни накшталт наших зациклиних свободівців.  Не може таке бути аби в 38 мільйонній польщі не було теж без гідіотів. Зажди вони там будуть і щось нам предьявляти. То ж давайте ставитись до тих історичних мансів спокійно, тверезо і прагматично. А прагматизм тут в тому, що поляки нам потрібні зараз як союзники проти Росії, як лобісти наших інтересів в ЄС. Давайте будем і ми трішки хитровимаханими і не будемо вестись на істерії вигідні роспездоссії
   
Re: В антипольської істерії є просте пояснення .

добре вже те, що всі розуміють, що роздмухуванння антипольскої істерії, - це дуже погано на даний час. Це вже прогресс. Українці шось та думати почали
Ніякої істерії немає. Просто поляки хай у себе вдома лад наводять і не вказують, що нам у себе вдома робити. От і все.
   
треба розуміти, що в поляків теж є свої нацдауни накшталт наших зациклиних свободівців.  Не може таке бути аби в 38 мільйонній польщі не було теж без гідіотів. Зажди вони там будуть і щось нам предьявляти. То ж давайте ставитись до тих історичних мансів спокійно, тверезо і прагматично. А прагматизм тут в тому, що поляки нам потрібні зараз як союзники проти Росії, як лобісти наших інтересів в ЄС. Давайте будем і ми трішки хитровимаханими і не будемо вестись на істерії вигідні роспездоссії
Тобто Ви стверджуєте, що, як Ви їх називаєте, нацдауни прийшли в Польщі до влади?
На додачу. А поляки не розуміють, що краще мати спільний кордон з Україною, а не кацапстаном?

Останнє редагування: 13 листопада 2017 00:18:08 від Taras_Potatos
   
Re: В антипольської істерії є просте пояснення .

Цікаво, чи поляки розуміють. Бо особисто я помітив лише відповідь на антиукраїнську істерію з боку поляків.

А те що в нас у ВР сидить 46 ригів і ще 221 по різних дрібних радах , то це типо нормальок ?
Ні , от один польский єблан пече і все . От пече і немає на то ради .
   
Re: В антипольської істерії є просте пояснення .

і коли це макаківець Знак став ярим сволотівцем? чи це прикриття для даної теми?
(tu)
   
Re: В антипольської істерії є просте пояснення .

вони змушені будуть платити європейські зарплати ,  не зможуть демпінгувати  своєю  продукцією.

У свободівській Україні зарплати платитимуть президент і прем'єр, а не працедавець, - вірно?  (tu)
Ну, очевидно, так воно й мало б бути, якщо вони самі ще ті гроші й друкують!

 (tu)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 5 гостей
 
Повна версія