Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Діскатєка))( від sergej1974007) )))

Re: Діскатєка))( від sergej1974007) )))

Кліпчік від 2 Маші)))

Да, ці 2 Маші це прорив однозначно
Дякую за наводку

Особливо та перша пісня "циганська"
Агонь

------------------

Єдине шкода, що лезбійки, чи грають в цю тему
   
Re: Діскатєка))( від sergej1974007) )))

Кстати))
Почему—то забыли незаслуженно тоже украинскую певичку ))

У Лободи хтось дуже добре працює зі звуком.
Так не завжди було. Років сім-вісім тому вона знайшла цікавий звук.
Пор смислу пісні тупі часто. ЯІк на мене
   
Re: Діскатєка))( від sergej1974007) )))
HH

Такое))
Самым смешным здесь прозвучало —"пацаны"))
Это на ФУПе— то?—— на Форуме Унылых Пенсионеров?))
пс. Футболочки мои не нравятся?——
А это Филип Пляйн и Якуза в основном))—— хорошие марки))
ну да ладно))——

На вкус и цвет...))
:lol:  :weep: Треба писати, що хорошиє маркі в Болгарії, аж по 10 доларів за штуку. За справжній Плайн тобі тиждень стрємянки носити треба і то не впевнений що вистачить.
Так кажеш що Німеччині конче потрібні стрємянщікі? :weep:



Останнє редагування: 11 грудня 2018 00:02:15 від HH
   
Re: Діскатєка))( від sergej1974007) )))

:lol:  :weep: Треба писати, що хорошиє маркі в Болгарії, аж по 10 доларів за штуку. За справжній Плайн тобі тиждень стрємянки носити треба і то не впевнений що вистачить.
Так кажеш що Німеччині конче потрібні стрємянщікі? :weep:

Показати зображення...

Так ти вже впевнився що на фото то я і я в Німеччині і на будові?))( а не в Ольгіно)))
пс. Хто такі "стрємянщікі"?
ппс. Якщо мається на увазі "герюстбауер"——— то я в любому ( великому) місті Німеччині знаходжу собі роботу практично з першого візиту в офіс.
В мене за плечима досвід величезний і багато практики)))
пс.не вийшло в тебе "легенду прикриття" розвінчати?—— так напиши це))—— вмій визнавати помилки))
   
Re: Діскатєка))( від sergej1974007) )))

Чукю сфоткай как жрьот мяса сирое рукамі.
І вапрос, ця звірушка букав 5 виучіла, там же нация недоразвіта.
Ти ізвращенец с животним жить.
   
Re: Діскатєка))( від sergej1974007) )))

Чукю сфоткай как жрьот мяса сирое рукамі.
І вапрос, ця звірушка букав 5 виучіла, там же нация недоразвіта.
Ти ізвращенец с животним жить.




4.5. Заборонені приниження за національною, гендерною ознакою, зовнішніми відмінностями та особистісні образи. Заборонені будь-які прояви расизму та ксенофобії.

4.3. Заборонені: погрози будь-кому з учасників ФУПу (юзеру, модератору, адміністратору), зловживання матом та зловмисний флуд. Перехід на близьких та рідних дописувача або ж погрози перенести форумні суперечки в реал караються з особливим цинізмом.

Якби хто так посмів писати на ресурсі про єврейську недорозвиту націю і натяк що єврейські жінки недорозвинені ... Вже б в ніколи забанили ? Правда ОЮ ?
Чи може є декілька видів прояви расизму і ксенофобії правильний і неправильний расизм ?

Останнє редагування: 11 грудня 2018 01:55:32 від Luxetenebris
   
Re: Діскатєка))( від sergej1974007) )))

Лізанул ватніку шавка биковой, а тіперь пнх.
   
Re: Діскатєка))( від sergej1974007) )))

4.5. Заборонені приниження за національною, гендерною ознакою, зовнішніми відмінностями та особистісні образи. Заборонені будь-які прояви расизму та ксенофобії.

4.3. Заборонені: погрози будь-кому з учасників ФУПу (юзеру, модератору, адміністратору), зловживання матом та зловмисний флуд. Перехід на близьких та рідних дописувача або ж погрози перенести форумні суперечки в реал караються з особливим цинізмом.

Якби хто так посмів писати на ресурсі про єврейську недорозвиту націю і натяк що єврейські жінки недорозвинені ... Вже б в ніколи забанили ? Правда ОЮ ?
Чи може є декілька видів прояви расизму і ксенофобії правильний і неправильний расизм ?
Я альфа троль.
І тут я штатний, а ти гавно в адьоже гаггггааааа
   
Re: Діскатєка))( від sergej1974007) )))

HH, ну так що там?——
Будеш визнавати що твоя версія про мою " легенду" обломилась під напором беззаперечних доказів фотодокументальних?))
   
Re: Діскатєка))( від sergej1974007) )))
HH

HH, ну так що там?——
Будеш визнавати що твоя версія про мою " легенду" обломилась під напором беззаперечних доказів фотодокументальних?))
Не буду. Я і надалі впевнений, що ти брехливий фрік, який всіх тут вже дістав своєю неадекватністю.
   
Re: Діскатєка))( від sergej1974007) )))

Не буду. Я і надалі впевнений, що ти брехливий фрік, який всіх тут вже дістав своєю неадекватністю.


НН, навіщо розкидатися словами?——
Бачиш же що всі ці інтернет—баталіі——фігня на пісній оліі))
Натякни—— які моменти моєі "легенди" видаються тобі дивними?))
В що саме ти ніяк не можеш повірити?))( вже після стількох фотодокументальних доказів(((
   
Re: Діскатєка))( від sergej1974007) )))

НН, навіщо розкидатися словами?——
Бачиш же що всі ці інтернет—баталіі——фігня на пісній оліі))
Натякни—— які моменти моєі "легенди" видаються тобі дивними?))
В що саме ти ніяк не можеш повірити?))( вже після стількох фотодокументальних доказів(((

Гидка смердюча істота, що фотографується ГОЛІЦИЦЬ (!!!!!!!!!!, який жах, за нормами усього цивілізованого)  :facepalm:  не може бути адекватною. Так роблять лише психічні хворі збоченці, соціапатичні виродки, які небезпечні для морального суспільства.
Тьфу, неадекватне чмо, з мерзотною пикою та хворою головою.
   
Re: Діскатєка))( від sergej1974007) )))

Гидка смердюча істота, що фотографується ГОЛІЦИЦЬ (!!!!!!!!!!, який жах, за нормами усього цивілізованого)  :facepalm:  не може бути адекватною. Так роблять лише психічні хворі збоченці, соціапатичні виродки, які небезпечні для морального суспільства.
Тьфу, неадекватне чмо, з мерзотною пикою та хворою головою.

Паша, лише тому що тобі сподобалося))
Повтор))——



пс. Розумію що це шок для твоєі цнотливоі психики, але не можу стриматися))—— ти такий ботан кумедний))( в сьомому поколінні))
   
Re: Діскатєка))( від sergej1974007) )))

Самовлюбленный прокацап.
Почему бы не убрать его нахер отсюда? Навсегда.
До чего ж противная пика и все что оно сюда несет.
так тисни доповідь!не? :D
   
Re: Діскатєка))( від sergej1974007) )))

   
Re: Діскатєка))( від sergej1974007) )))

так тисни доповідь!не? :D

Пункт——""противная пыка")))

пс. А пока для Паши))——
Вот что бывает когда на форум унылых пенсов вечеринку ботанов приходит радость,веселье и алкоголь)))(LMFAO))


Останнє редагування: 11 грудня 2018 22:09:00 від sergey1974007
   
Re: Діскатєка))( від sergej1974007) )))

https://www.youtube.com/watch?v=Mgpd6ifoyIE

Альона——бомба)).
Було цікаво читати коменти коли люди прийшли поприкалуватися над картінкою і відкрили рота від подиву))
   
Re: Діскатєка))( від sergej1974007) )))

До речі— повертаючись до Альони——
Хтось бачив один з іі перших відосиків?——


А він не зайшов так((——
Тому що кацапською?))
   
Re: Діскатєка))( від sergej1974007) )))
HH

НН, навіщо розкидатися словами?——
Бачиш же що всі ці інтернет—баталіі——фігня на пісній оліі))
Натякни—— які моменти моєі "легенди" видаються тобі дивними?))
В що саме ти ніяк не можеш повірити?))( вже після стількох фотодокументальних доказів
(((
Переклади на людську, що таке "пісна олія"? [KA]
Набридло мені вже натякати, в тебе все базується на брехні, починаючи з твого уявлення про винаймання на роботу в Німеччині і закінчуючи твоєю фаховістю.  На такелажника в Чернівцях аусбілдунг проходив?До речі в Німеччині виявляється три роки навчатися треба. А хто тебе з фальшивим румунським паспортом візьме на таку відповідальну роботу? А якщо завалиться? Спишуть на лисого поца. який вже втік?А ті фотки з тими залізяками, лише доводять твою "фаховість".  B-) Якщо я сфотографуюсь, нехай навіть з шоломом біля боліда це не доводить, що я Міхаель Шумахер.
   
Re: Діскатєка))( від sergej1974007) )))

Переклади на людську, що таке "пісна олія"? [KA]
Набридло мені вже натякати, в тебе все базується на брехні, починаючи з твого уявлення про винаймання на роботу в Німеччині і закінчуючи твоєю фаховістю.  На такелажника в Чернівцях аусбілдунг проходив?До речі в Німеччині виявляється три роки навчатися треба. А хто тебе з фальшивим румунським паспортом візьме на таку відповідальну роботу? А якщо завалиться? Спишуть на лисого поца. який вже втік?А ті фотки з тими залізяками, лише доводять твою "фаховість".  B-) Якщо я сфотографуюсь, нехай навіть з шоломом біля боліда це не доводить, що я Міхаель Шумахер.


Бліннн(((
НН, поки ми не перейшли на інший тон розмови( а дуже хочеться вже)))——
Напиши——які "докази" ти би сприйняв?
пс. Ну ти розумієш,що немає ні арбайтсфертрагу, ні кранкенкаси——одні фоточки з залізяччям))
Можливо тобі виліпити якусь конструкцію з них?—— придумай щось?)))

ппс. А ця вся беззмістовна суперечка говорить лише про те що наші світи не стикаються—— ну не можеш ти зрозуміти як це нелегально перебувати в Німеччині більше 10 років наприклад( батя мій так сидів там на будовах), не можеш зрозуміти як люди з трьома пожиттєвими депортами тусять собі й далі там( історія близького знайомого), не можеш зрозуміти як забезпечені німці—мільйонери беруть на прибирання абсолютно нелегальних украінок.
Ну ось як тобі це довести?
Ось глянь——— абсолютно всі украінкі, які працюють на прибираннях——— працюють нелегально.( немає ні фертрагів, ні кранкенкаси).
Ось як тобі довести цей факт?
Таж дай в кінці кінців об"яву в газету що щукаєш прибиральницю ( з хорошими умовами)—— і познаймишся якось з путцфрау з Украіни.
ппс.Забудь про "фальшивий румунський пашпорт"—— є й інші варіанти.


Останнє редагування: 13 грудня 2018 20:27:43 від sergey1974007
   
Re: Діскатєка))( від sergej1974007) )))

Сергій,ти,якшо 19 грудня приймуть Німці вже ті закони будеш легалізуватися?
   
Re: Діскатєка))( від sergej1974007) )))

Сергій,ти,якшо 19 грудня приймуть Німці вже ті закони будеш легалізуватися?

Можливо.
Правда є нюанси((
По перше в мене не все так райдужно в минулому))—— треба буде проконсольтуватися))
По друге—— порахую по бабкам як мені буде цікавіше.
А по третє—— я не дуже сподіваюся що німці легалізують украінців.
пс. В мене знайомий є—— я якось писав про нього—— організовує бригади з наших і дуже добре виходить в нього по баблу—— далеко не у кожного німця так легального)). Так ось—— він затятий порохобот—— і ми часто з ним напівжартома сперечаємося за політику)). Ну і поспорили ми з ним про ті закони.Побачимо що з того вийде))
   
Re: Діскатєка))( від sergej1974007) )))
HH

Можливо.
Правда є нюанси((
По перше в мене не все так райдужно в минулому))—— треба буде проконсольтуватися))
По друге—— порахую по бабкам як мені буде цікавіше.
А по третє—— я не дуже сподіваюся що німці легалізують украінців.
пс. В мене знайомий є—— я якось писав про нього—— організовує бригади з наших і дуже добре виходить в нього по баблу—— далеко не у кожного німця так легального)). Так ось—— він затятий порохобот—— і ми часто з ним напівжартома сперечаємося за політику)). Ну і поспорили ми з ним про ті закони.Побачимо що з того вийде))
Обов'язково, проконсультуйся а то можеш втратити. :lol:  :weep:  Ясне діло, що лисий фрік  з фальшивим паспортом більше заробляє ніж справжній німець.
   
Re: Діскатєка))( від sergej1974007) )))

Обов'язково, проконсультуйся а то можеш втратити. :lol:  :weep:  Ясне діло, що лисий фрік  з фальшивим паспортом більше заробляє ніж справжній німець.

Тобто ти вже визнаєш що я в Німеччині і працюю на будові?( а не в Ольгіно))
пс. Давай фоточок тобі кину якихось?
   
Re: Діскатєка))( від sergej1974007) )))
HH

Тобто ти вже визнаєш що я в Німеччині і працюю на будові?( а не в Ольгіно))
пс. Давай фоточок тобі кину якихось?
Не треба, благаю! Засрав весь форум фотами. Мене вже не цікавить де ти і так видно, що хворе створіння. Переконувати мене не варто, марна справа, навіть не знаю кого ти тут можеш переконати коли стверджуєш, що легальна прибиральниця заробляє максимум 10 євро на годину і норма не більше 2 годин на офіс чи квартиру,а в тебе твоя "нелегалка" 25-50 - лЁгко. :gigi: Не ту країну ти вибрав для своєї брехливої "легенди".
   
Re: Діскатєка))( від sergej1974007) )))

Пілять нічістібци!  :X
Споганили Сірьогі усю діскатєку.  :diablo:

   
Re: Діскатєка))( від sergej1974007) )))

Не треба, благаю! Засрав весь форум фотами. Мене вже не цікавить де ти і так видно, що хворе створіння. Переконувати мене не варто, марна справа, навіть не знаю кого ти тут можеш переконати коли стверджуєш, що легальна прибиральниця заробляє максимум 10 євро на годину і норма не більше 2 годин на офіс чи квартиру,а в тебе твоя "нелегалка" 25-50 - лЁгко. :gigi: Не ту країну ти вибрав для своєї брехливої "легенди".

А де це я таке стверджував?
Легальна прибиральниця працює від 20 евро за годину і більше.( тобто з бумагами всіма)
Нелегальні—від 10.
Немає ніяких таких "норм"——"не більше 2 годин "—— все по домовленностях.( хіба що в готелях є норма на прибирання одного номеру)
Є об"єкти( як в отих євреів що я писав)—— де працюють дівчата 6—8 годин—— а це вже сотка.
А так—то да—— переважно 2—3 години об"єкт. Але таких об"єктів в день——3.
Коротше кажучи—— ти не в темі.( як я і писав вище))
Ти——теоретик, а я —практик))
пс. І ти так і не пояснив в чому "легенда"——
1. Я не той що на фотках?
2. Я не в Німеччині?
3. Я не працюю на будові?
4. Я——в Ольгіно?)))
   
Re: Діскатєка))( від sergej1974007) )))
HH

А де це я таке стверджував?
Легальна прибиральниця працює від 20 евро за годину і більше.( тобто з бумагами всіма)
Нелегальні—від 10.
Немає ніяких таких "норм"——"не більше 2 годин "—— все по домовленностях.( хіба що в готелях є норма на прибирання одного номеру)
Є об"єкти( як в отих євреів що я писав)—— де працюють дівчата 6—8 годин—— а це вже сотка.
А так—то да—— переважно 2—3 години об"єкт. Але таких об"єктів в день——3.
Коротше кажучи—— ти не в темі.( як я і писав вище))
Ти——теоретик, а я —практик))
пс. І ти так і не пояснив в чому "легенда"——
1. Я не той що на фотках?
2. Я не в Німеччині?
3. Я не працюю на будові?
4. Я——в Ольгіно?)))
То що, твоя чукча більш ніж ти заробляє, герюсбауер хельфер? :lol:

Це розцінки по твоєму Кельну, мінус штоєр і т.д.



   
Re: Діскатєка))( від sergej1974007) )))
HH

Підкину тобі ідею, якщо в тебе і так все нелегально- знайди на шрьоті якусь стареньку таксі-ваген, зроби на неї якісь ліві номери і таксуй..., нахрін тобі те будівництво. B-)
Жінці купи місце в туалеті на якомусь паркінгу, розповідали, там вхід-вихід  по 800євро за зміну заробляють,  "данке" вона ж вміє говорити.

Останнє редагування: 14 грудня 2018 01:07:49 від HH
   
Re: Діскатєка))( від sergej1974007) )))

То що, твоя чукча більш ніж ти заробляє, герюсбауер хельфер? :lol:

Це розцінки по твоєму Кельну, мінус штоєр і т.д.

Показати зображення...

Десь так.)
Ну чому ж більше?—— десь під сотку.
Я більше))( трохи))
пс. Про таксі нічого не знаю особливо—— хіба що побудували одному таксісту— іранцю хату.
Ну так як він розповідав—— то на те саме виходить плюс— мінус.
   
Re: Діскатєка))( від sergej1974007) )))
HH

Десь так.)
Ну чому ж більше?—— десь під сотку.
Я більше))( трохи))
пс. Про таксі нічого не знаю особливо—— хіба що побудували одному таксісту— іранцю хату.
Ну так як він розповідав—— то на те саме виходить плюс— мінус.
Та ясно, німці вони ж лохи, а тут приїхав зупер-друпер майстер, тепер весь Кельн в його герюстах стоїть. :weep: Там що у вас недавно якісь бойові дії велись, чого весь Кельн ремонтують?  :shuffle:
   
Re: Діскатєка))( від sergej1974007) )))

Та ясно, німці вони ж лохи, а тут приїхав зупер-друпер майстер, тепер весь Кельн в його герюстах стоїть. :weep: Там що у вас недавно якісь бойові дії велись, чого весь Кельн ремонтують?  :shuffle:

Все таки я в Кьольні все ж((полегшенно зітхнув)
А так то—— тут постійно щось будують))
Ось дивись—— моя фірма виізжає двома—трьома колонами кожний день.
По одній—дві( інколи три) бауштелі.
А це маленька фірмочка. На моій минулій було біля 30—ти колон.
А таких фірмочок в Кьольні—— тільки великих штук 10. І купа малих.
Дійсно може скластися враження що розбомбили все і відновлюють.
   
Re: Діскатєка))( від sergej1974007) )))

Серега все куйня. Завали нас лучше фоточками и желательно в отдельной ветке
   
Re: Діскатєка))( від sergej1974007) )))

Нелегальне бидло навіть медичного страхування не має... :laugh:

А всі сірійські біженці мають.
   
Re: Діскатєка))( від sergej1974007) )))

Серега все куйня. Завали нас лучше фоточками и желательно в отдельной ветке

Ок))
Про Черновцы подборка осталась неопубликованной))
Ну и на Вайнахтэн(Рождество) будем меряться елочками))
   
Re: Діскатєка))( від sergej1974007) )))

Ок))
Про Черновцы подборка осталась неопубликованной))

давай! Я тебя всегда поддерживаю в твоих фоторепортажах. Они окуительны. И начинай тему как обычно - "Я Сергей 1838565636373 и мои фоточки ..."
   
Re: Діскатєка))( від sergej1974007) )))

давай! Я тебя всегда поддерживаю в твоих фоторепортажах. Они окуительны. И начинай тему как обычно - "Я Сергей 1838565636373 и мои фоточки ..."
Абязательно))
Но позже вечером((
Занят заказами подарков на Рождество))
   
Re: Діскатєка))( від sergej1974007) )))

Абязательно))
Но позже вечером((
Занят заказами подарков на Рождество))

не серьезно Серега. Сейчас именно прайм- тайм. Получишь пик просмотров и каментов. Позже будет уже не интресно.
   
Re: Діскатєка))( від sergej1974007) )))

не серьезно Серега. Сейчас именно прайм- тайм. Получишь пик просмотров и каментов. Позже будет уже не интресно.
))
Ты ж видишь какие у меня в темах комментаторы зачастую))—— я за ними не гонюсь))( они сами меня находят))
пс. Сначала— Подарки.( они должны успеть доехать до моего отьезда на Родину))
   
Re: Діскатєка))( від sergej1974007) )))

НН, а ти ким працюєш в Хамбурзі? Фертраг є?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія