Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Изя.... ты пойми, так надо! (с)

Re: Изя.... ты пойми, так надо! (с)

Есть и другая Родина. Россия, Казахстан, Киргизстан, Беларусь. Вот попробуй оттуда куда-то выбирись в цивилизованный мир. Вот тогда и приходит понимание, что дает сам по себе Украинский паспорт, который просто полит кровью, что бы ты с ним перемещался во всему миру и тебя принимали там.
"Родина мне ничего не дала" тьху пляц.. полный ПЛЦ
  Он и моей полит. И не раз. Твоей только там нет ни капли. И не будет. Такое ощущение, шо ты ЛВВПУ кончал. Так вроде ж нет...
   
Re: Изя.... ты пойми, так надо! (с)

Турч призиває лицемірно Ізю, якому за 50 років
Як і Турчу
Турч живе в Конча-Заспі (не саме куйове село в Україні), на війну іти не хоче, а зве громадянина Австралії Ізю - крикніть, куме, ви дурніщий?)

То як це назвати?
Чому Ізя, а не Графін?
При всій повазі, но Турч яким не був но він тут, а Ізя там , і я як людина яка тоже тут, ніколи не зрозумію тих які не тут ,а там...
Ну це так в двух словах якщо що.
Я міг би тоже свалити, наприклад, но я тут..да я не воюю но я тут , ла мені багато чого не подобається но я всеж таки тут...це не геройство, но як би там не було ..ми залишаємось, і якщо що то мені теж за 50 , але якщо прийде бумага і мені то піду...платити щоб зїбатися не буду, а тим паче тису перепливати..
   
Re: Изя.... ты пойми, так надо! (с)

Ну, а поки не пішов - можна каву пити?
Про кого питання?
Взагалі я намагалася дати зрозуміти, що в подібний спосіб підтримувати країну виглядає доволі цинічно.
   
Re: Изя.... ты пойми, так надо! (с)

Есть. Я один раз участок продавал в Конче, нотариус меня не пропустил - как раз штраф прилетел за ПДД - пару тыщ грн.

погоди, но то ж другое
штраф -> исполнительная служба -> внесение в реестр должников -> блокировка счетов и прочего
а тут не штраф
тут решение суда по уклонисту -> блокировка счетов/запрет на вождение авто
и все пока что
НО!
конечно, не исключено, что когда будут писать подзаконнные инструкции, могут и дописать арест недвижимости, что конечно будет большим сюрпризом
   
Re: Изя.... ты пойми, так надо! (с)

Нема людей, отже нічого не працює, окрім комунальних служб, нема надходжень до місцевого бюджету. На моїх очах люди поверталися та відчиняли то піцерію, то кав'ярню, то стоматологію. І було зрозуміло - Харків виживе.

То все допоміжна економіка,  яка не дає фронту нічого, а супутні надходження до місцевого бюджету - лише частина рострат на це,  хоча теоретично всі ространи а не тільки їх частину можна було б пустити на війну.

Єдине чим воно корисно - люди самі себе самозабезпечують і не просять корм у держави.

   
Re: Изя.... ты пойми, так надо! (с)

Знакомый съебался в Англию и сдает фронтовику беженцу квартирку в Киеве. В то же время куча пустого житла стоит, не заселенным, беженцы платят бабки, держава платит беженцам, но рент получают те что сидят по Польщам, по Германиям, изредка вскукарекивая про какие-то донатики на ЗСУ. Что за куйня вообще творится?

Да... есть такое... Еще и морды здесь корчат некоторые, шо, мол, за жилье надо платить...  :X
   
Re: Изя.... ты пойми, так надо! (с)

собирайте налоги,  потому как частную собственость пока никто не отменял у нас

А совесть?
   
Re: Изя.... ты пойми, так надо! (с)

Есть. Я один раз участок продавал в Конче, нотариус меня не пропустил - как раз штраф прилетел за ПДД - пару тыщ грн.

так это косвенная история, и решается оплатой всех штрафоф перед продажей
   
Re: Изя.... ты пойми, так надо! (с)

А совесть?

Совесть у тех что в окопах

А те кто намутили себе отсрочку или волею случая попали под льготную статью а теперь хотят на этом еще и подняться за счет менее удачливых соотечествинников - там точно есть совесть ?
   
Re: Изя.... ты пойми, так надо! (с)

А совесть?
Це було моїм найбільшим здивуванням- географічне походження переміщенних осіб за кордоном. Західняки в перших лавах і їхня(деяких) поведінка взірцевих українців (з бубнами та старовинними вишиванками) особисто в мене викликала істеричний сміх.
   
Re: Изя.... ты пойми, так надо! (с)

При всій повазі, но Турч яким не був но він тут, а Ізя там , і я як людина яка тоже тут, ніколи не зрозумію тих які не тут ,а там...
Ну це так в двух словах якщо що.
Я міг би тоже свалити, наприклад, но я тут..да я не воюю но я тут , ла мені багато чого не подобається но я всеж таки тут...це не геройство, но як би там не було ..ми залишаємось, і якщо що то мені теж за 50 , але якщо прийде бумага і мені то піду...платити щоб зїбатися не буду, а тим паче тису перепливати..

Графін ніколи не піде на війну
Під час Ковіду перевозити вірус багато разів із Польщі в Україну - це його
На війну - це не про нього

Чого він наїхав на Ізю - ХЗ
Я про Ізю нічого не знаю, крім того що він вйобує 24х7х365 хз скільки років підряд ( як і його дружина)
У мене це визиває повагу
Ізя - не жид
Ізя - трудяга
   
Re: Изя.... ты пойми, так надо! (с)

Графін ніколи не піде на війну
Під час Ковіду перевозити вірус багато разів із Польщі в Україну - це його
На війну - це не про нього

Чого він наїхав на Ізю - ХЗ
Я про Ізю нічого не знаю, крім того що він вйобує 24х7х365 хз скільки років підряд ( як і його дружина)
У мене це визиває повагу
Ізя - не жид
Ізя - трудяга
Якийся в вас товаришу ір хост підозрілий   :laugh:
   
Re: Изя.... ты пойми, так надо! (с)

Про кого питання?
Ну звісно, про українців, що підлягають мобілізації.
А то п'ють каву, панімаєш, з дівками кохаються, поки Ізя за океаном гарує на трьох роботах.
Якщо без сміхуйочків, то я наполягаю на тому, що с'єбатись чи лишитись - це предмет вільного вибору людини. Але й нести відповідальність за свій вибір - то неодмінна частина життя дорослої повноправної людини. Здриснув = відмовився від своєї держави, порвав стосунки з нею. То якого хера очікувати, що "твоя бившая" буде трепетно зберігати твої манатки, а не виставить їх на продаж, або віддасть малозабезпеченим?
   
Re: Изя.... ты пойми, так надо! (с)

Якийся в вас товаришу ір хост підозрілий   :laugh:

Із Сефардії
Спитай мого ліпшого корєш пана Chako :love: , де це
   
Re: Изя.... ты пойми, так надо! (с)

Західняки в перших лавах
Давай статистику. Будь ласка.
   
Re: Изя.... ты пойми, так надо! (с)

Давай статистику. Будь ласка.
накуа? Вибачаюсь.
   
Re: Изя.... ты пойми, так надо! (с)

накуа? Вибачаюсь.
Же би бачити, що ти кажеш правду, а не брешеш через нелюбов до "західняків", як то буває у малоросів і кацапів.
   
Re: Изя.... ты пойми, так надо! (с)

Ви трохи вссе якось не так розумієте. Держава, цеж не сферичний кінь у вакуумі. Це тіж самі українці, але які залишились в країні, а не утікли.

Якщо буде суспільний запит цих українців, то звичайно заберуть все: і квартири, і майно, і гроші утікачів.

Це уже не раз проходили.
   
Re: Изя.... ты пойми, так надо! (с)

Якщо буде суспільний запит цих українців, то звичайно заберуть все: і квартири, і майно, і гроші утікачів.


тому притомні утікачі перепишуть все на родичів ще до весни
   
Re: Изя.... ты пойми, так надо! (с)

Із Сефардії
Спитай мого ліпшого корєш пана Chako :love: , де це
iinet.net.au- а це де?  :weep:
   
Re: Изя.... ты пойми, так надо! (с)

Все правильно написав .Але на жаль таке вряд чи колись буде
   
Re: Изя.... ты пойми, так надо! (с)

тому притомні утікачі перепишуть все на родичів ще до весни

Їх право.
   
Re: Изя.... ты пойми, так надо! (с)

Стосовно нового закона о мобілізаціі друзі.

перечитал я тут Изю, Изю из Австралии. Который обвиняет владу нашу, что страна скатывается на уровень Северной Кореи с этим новым законом.
А где собака порылась друзи? А собака порылась в том, что Изя должен будет зарегистрироваться как военнообязанный, не смотря на то что он за кордоном.
Естественно Изя не зарегистрируется, а на его активы (читай недвижимость) будет наложен арест. ну не арест, а произойдет блокировка активов.

хе-хе))
А как вы хотели ребятки? Съебаться от войны, использовать все нынишние ништяки, которая тебе дала эта страна свеой кровью - безвиз, тысяча программ для беженцев, социалы, льготы и всемирное уважение как жертвы агрессора, строить их себя бедненького по Австралиям, Гекманиям, кричать Слава Укарине, Украина победит! А сами в этот момент обустраивать жизнь свою за этот счет, да держать ква-ква-ква-ктигки в Украине, что бы потом когда подвернется момент или продать ее и денешки вложить уже в новую жизнь, или когда все закончится въехать в рай на чужом кую и кидать два пальца вверх в воздух с криками "МИ ПЕРЕМОГЛИ"? а пока суть да дело, откупаться соточцой - двумя баксов в виде донатиков, строя из себя неепацца патриота, а другой рукой жрать икогку, пока твою ква-ква-квагтигку защизают хлопци на фронте?
Нет дружочки! Пару соточек будет маловато! Родине нужны ваши ква-ква-квагтигки! Это и есть справедливая цена и ваш вклад нашу будущую ПЕРЕМОГУ!

Изя, ты пойми, так надо!

Турч - красунчик.

тут щас у багатьої хітровиїбаних почне, правда, підгорати
   
Re: Изя.... ты пойми, так надо! (с)

Изя, ты пойми, так надо!
Турч значною мірою правий.
   
Re: Изя.... ты пойми, так надо! (с)

Графін ніколи не піде на війну
Під час Ковіду перевозити вірус багато разів із Польщі в Україну - це його
На війну - це не про нього

Чого він наїхав на Ізю - ХЗ
Я про Ізю нічого не знаю, крім того що він вйобує 24х7х365 хз скільки років підряд ( як і його дружина)
У мене це визиває повагу
Ізя - не жид
Ізя - трудяга
По перше я і словон не обмовився про ізіну національність, по друге якщо людина працює 24 на 7 це дуже класно конечно, но ізя  зїбався з країни чи не зїбався, по третьє ви взяли і приплели турча сюди - піде він на війну чи не піде , звідки ви так впевненні що він не піде?? У Турча бабла  мабуть стільки  що спокійно міг би переїхати до Ізі в Кандберу, чи де він там, але сидить тут..я не адвокат Турча наприклад, але чиста по житєському я на боці Турча в цьому питанні.
   
Re: Изя.... ты пойми, так надо! (с)

Же би бачити, що ти кажеш правду, а не брешеш через нелюбов до "західняків", як то буває у малоросів і кацапів.
Ну мені як би похєр що перший, що другий варіанти в вашому уявленні.
Але (аби не бути голослівною) якщо зі мною в аеропорту очікувала посадки на літак ''біженка'' з Тернополя, то з нас двох (100%) вже 50% приходиться на ЗУ.
Логічно?
   
Re: Изя.... ты пойми, так надо! (с)

Логічно?
Ні. До логіки це не має ніякого відношення. Бо, якщо на хвупі всі відомі біженки не є "західнячками", то, за твоєю "логікою", біженок-західнячок не існує.
Карочь, бери приклад з Миросі - можна писданути все, що завгодно, а потім запруфити це безсмертним "головне, що я це ЗНАЮ!"(с).
   
Re: Изя.... ты пойми, так надо! (с)

Мені все з голови не йде вчорашня новина про бабів з франківщини, які майже зкалічили жінку з дитиною. Якби по простому я розумію що ця війна- не їхня і слід дякувати тим чоловікам- західнякам, які не злякалися, пішли воювати за східні території.
Та мені в голові ці дві теми перекликаються ще й в розумінні того по яким багатьом напрямкам існують суперечки в нашому суспільстві.
   
Re: Изя.... ты пойми, так надо! (с)

Та Ізя вже писав що він все переписав на родичів,  решта теж так зроблять.

Якщо переписував до 24.02 - то питань майже немає, а якщо після - треба прискіпливо подивитись нафіга він то зробив?
   
Re: Изя.... ты пойми, так надо! (с)

Вот с тех, кто выпускал можно и начать, и законы для этого уже есть.

Це не стосується мобілізації..  бо це банальна "схемка" ... ну не буде цієй - буде  інша з якой він так само гроші стригти буде.
   
Re: Изя.... ты пойми, так надо! (с)

Ні. До логіки це не має ніякого відношення. Бо, якщо на хвупі всі відомі біженки не є "західнячками", то, за твоєю "логікою", біженок-західнячок не існує.
Карочь, бери приклад з Миросі - можна писданути все, що завгодно, а потім запруфити це безсмертним "головне, що я це ЗНАЮ!"(с).
До логіки не мають відношення твої вимоги ''статистики''  :)
   
Re: Изя.... ты пойми, так надо! (с)

До логіки не мають відношення твої вимоги ''статистики''  :)
Чого це? Ти накинула на західняків, котрі складають, начебто, чи не більшість серед біженців.
Я чемно попрохав підтвердити ці слова статистичними даними. Що тут нелогічного?
   
Re: Изя.... ты пойми, так надо! (с)

Чого це? Ти накинула на західняків, котрі складають, начебто, чи не більшість серед біженців.
Я чемно попрохав підтвердити ці слова статистичними даними. Що тут нелогічного?
Може тобі було б дочекатися Миросливи, якщо вже тобі імпонує ваша манера спілкування- відчуваєш себе переможцем?
   
Re: Изя.... ты пойми, так надо! (с)

Рамблер, як би тобі було не неприємно, але їх було дійсно неприлічно багато. А з часом ще й цигани закарпатські поїхали. Так що не строй з себе обіженку.
Та на щастя я вже виїхала з того вавилону.
   
Re: Изя.... ты пойми, так надо! (с)

Якщо переписував до 24.02 - то питань майже немає, а якщо після - треба прискіпливо подивитись нафіга він то зробив?

 :facepalm:

і шо воно дасть ?

і як що не переписав а продав ?
   
Re: Изя.... ты пойми, так надо! (с)

Ні. До логіки це не має ніякого відношення. Бо, якщо на хвупі всі відомі біженки не є "західнячками", то, за твоєю "логікою", біженок-західнячок не існує.
Карочь, бери приклад з Миросі - можна писданути все, що завгодно, а потім запруфити це безсмертним "головне, що я це ЗНАЮ!"(с).
Ти - придурок кінчений. Вибач, що вважала тебе мислячою людиною.
Вихопив два слова з цілком конкретного ЗАКОННОГО контексту, і носиться з ними як останній дятел  :bueee:
   
Re: Изя.... ты пойми, так надо! (с)

Графін ніколи не піде на війну
Під час Ковіду перевозити вірус багато разів із Польщі в Україну - це його
На війну - це не про нього

Чого він наїхав на Ізю - ХЗ
Я про Ізю нічого не знаю, крім того що він вйобує 24х7х365 хз скільки років підряд ( як і його дружина)
У мене це визиває повагу
Ізя - не жид
Ізя - трудяга

Насправді це не тільки на Ізю наізд)
Сміявсі(с) як це проскакує через пост)
Але немає часу відповідати(-- Карневал в Кьольні)-- мушу працювати)Донатики самі себе не задонатять(
   
Re: Изя.... ты пойми, так надо! (с)

Насправді це не тільки на Ізю наізд)
Сміявсі(с) як це проскакує через пост)
Але немає часу відповідати(-- Карневал в Кьольні)-- мушу працювати)Донатики самі себе не задонатять(
хіба ізя не картавить?
   
Re: Изя.... ты пойми, так надо! (с)

тому притомні утікачі перепишуть все на родичів ще до весни

Насправді ті хто трохи розумніші був-- ніколи й не записували на себе)
   
Re: Изя.... ты пойми, так надо! (с)

Насправді ті хто трохи розумніші був-- ніколи й не записували на себе)
Ну то треба довіряти, на кого щаписуєш.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія