Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

З 1,1 млн українців в Німеччині працює лише кожен 5-й

Точно-точно, продати єдине житло, маючи в Європі тимчасовий захист до весни 2025 року - це без писти геніальне рішення.
ну Ларта он каже що біженець що з Маріуполя, що зі Львова - вони однакові
   
Добре. Будемо це називати ТПО - тимчасово притуливщияся особа

У випадку з Війкою та ЛАРТА буква О зайва  :laugh:
   
Re: З 1,1 млн українців в Німеччині працює лише кожен 5-й

От чого ти прив'язався?

Тобі вже прямою мовою написали - поки є соціальне житло та соціальні виплати, жінці з дитиною спокійніше бути на соціалі, поки він є. І паралельно спокійно вчити мову.

Чого тобі ще треба?

Як би ти сам вчинив у такій ситуації? Або що порадив би своїй дружині з дитиною?

Отож не треба лицемірити, і зривати злість.

Ти ж сам в Німеччині живеш? Ти що, заздриш, що в когось інтеграція в країну проходить набагато лагідніше? То згадай, якою ціною - окуповані міста та села, вбиті люди, зруйновані будинки та хати.

То кому ти заздриш чи кого намагаєшся тут вчити, як треба жити?

 Точно не тебе. Пішла в ігнор.
   
А ти мені нагадуєш Алезку, який років 10 тому цвірінькав, як росте процент жирів в маслі на ДТЕК. А це щось притих, біженствує на нарубане бабло.
Тому не сильно випендрюйся, сьогодні ти на коні, а завтра кінь на тобі 

Це золоте правило - від тюрми та від суми не зарікайся
   
та ні, мене здивувало - потратила аж пів року життя на німецьку бюрократію. Це схоже що засунь до рота палець, то і по локоть відкусить. Вам треба дякувати німецькому уряду, а ви іх поносите

Часу обмаль, треба операцію робити, а їй золоті гори наобіцяли... А ще ремонт, у квартирі холодно, причому так було роками, але в падлу було той п'єц переробити, мабуть.
   
Re: З 1,1 млн українців в Німеччині працює лише кожен 5-й

ну Ларта он каже що біженець що з Маріуполя, що зі Львова - вони однакові
На жаль, вона сказала дещо гірше, прочитай уважніше. Я досі під враженням.
   
Часу обмаль, треба операцію робити, а їй золоті гори наобіцяли... А ще ремонт, у квартирі холодно, причому так було роками, але в падлу було той п'єц переробити, мабуть.

Клята війна
   
Мабуть не треба писати, що Україна нічим не допоможе.
Держава вже розпочала видавати сертифікати на придбання житла тим, хто його повністю втратив.
Розпочала - правильне слово.
Сестра чоловіка купила будиночок в Іспанії на свої, будинок в Ірпіні розбомбили вщент, колись виплати отримає, чекає.
Все, я не буду вам розповідати , як воно в Україні, краще мене знаєте.
Турчинофф каже - рай суцільний.
   
Розпочала - правильне слово.
Сестра чоловіка купила будиночок в Іспанії на свої, будинок в Ірпіні розбомбили вщент, колись виплати отримає, чекає.
Все, я не буду вам розповідати , як воно в Україні, краще мене знаєте.
Турчинофф каже - рай суцільний.
так! В нас рай, приіддзжай до нас!
   
Re: З 1,1 млн українців в Німеччині працює лише кожен 5-й

Я таке писала. Німецька у мене печальна, чесний А1, але якраз через місяць я здаю на сертифікат В1 (саме смішне, що мені його таки дадуть, всім дають, щоб бігом працювали"
То десь у червні почнеться епопея мого працевлаштування через Джоб-центр, мені будуть пропонувати вакансії, резюме написала, я буду чесно ходити всюди, куди пошлють, побачимо, де візьмуть.
Я навіть обіцяю створити окрему гілку на цю тему.
Нагадаю, що мені 55 років, ще й інвалід, кульгаю, але інвалідність не оформляла.
Розповім все у подробицях.

 Та мені це без потреби. Я тут прожив і пропрацював немало часу і знаю, коли людина бажає працювати - вона ледь повзучи (чесно бачив німця на будівлі, який майже повзав) але працював дуже важко на будові. Тебе до такого не закликав і не закликаю. Працювати тобі чи ні - твоя справа і Німеччини. Я писав про інше, ще раз: якщо людина має бажання працювати то в сучасній Німеччині знайде роботу за пів дня. Все.
   
На жаль, вона сказала дещо гірше, прочитай уважніше. Я досі під враженням.

Біженці з розваленого й окупованого Сходу займають місце, де мали бути чесні біженки ЛАРТИ  :weep:
   
та ні, мене здивувало - потратила аж пів року життя на німецьку бюрократію. Це схоже що засунь до рота палець, то і по локоть відкусить. Вам треба дякувати німецькому уряду, а ви іх поносите
Де я поношу німецький уряд?
Я всього навсього підстосовуюся  під німецьку систему і не тільки я.
Але є ті, яких ви називаєте справжніми біженцями. Вони задоволені, бо нінада  нічєго дєлать. - ми можем спокойно всроминсть любимий Савєтскій саюз. Там очень харашо жилі.
   
ну Ларта он каже що біженець що з Маріуполя, що зі Львова - вони однакові
То й ти кажеш, що життя у Козині і у Ніжині однакове.
   
Біженці з розваленого й окупованого Сходу займають місце, де мали бути чесні біженки ЛАРТИ  :weep:
Ні, в хєровий рємонт вони не поідуть
   
То й ти кажеш, що життя у Козині і у Ніжині однакове.

Де я таке казав?
   
Де я поношу німецький уряд?
Я всього навсього підстосовуюся  під німецьку систему і не тільки я.
Але є ті, яких ви називаєте справжніми біженцями. Вони задоволені, бо нінада  нічєго дєлать. - ми можем спокойно всроминсть любимий Савєтскій саюз. Там очень харашо жилі.

Не зрозумів посилу. Який в сраку Савєцкій Сойуз? До чого це?
   
Ні, в хєровий рємонт вони не поідуть

Розмовляють російською, хай би їхали в Рашку, а ЛАРТІ дали би безкоштовну квартиру і 1000 євро чи скільки там, ось і грошики на ремонт…
   
Та мені це без потреби. Я тут прожив і пропрацював немало часу і знаю, коли людина бажає працювати - вона ледь повзучи (чесно бачив німця на будівлі, який майже повзав) але працював дуже важко на будові. Тебе до такого не закликав і не закликаю. Працювати тобі чи ні - твоя справа і Німеччини. Я писав про інше, ще раз: якщо людина має бажання працювати то в сучасній Німеччині знайде роботу за пів дня. Все.
Для тих, хто в танку, повторю вдесяте - нарвана працелюбна українка знайде роботу за пів-дня, попрацює тиждень і опиниться на вулиці з малолітніми дітьми, бо соціальна підтримка припиниться.
   
Re: З 1,1 млн українців в Німеччині працює лише кожен 5-й

Я писав про інше, ще раз: якщо людина має бажання працювати то в сучасній Німеччині знайде роботу за пів дня. Все.
І як написали у стартпості що дівчина-програміст не може знайти роботу, нехай навіть з неповною зайнятістю, це МАЯЧНЯ.
Або не знає навіть англійської, або..ото такий програміст, що зразу спливає на співбесіді.
   
Де я таке казав?
Перечитай свої пости. Оно й мене вже в Козин кличеш, що, нема кому тарілки мити?
   
Де я поношу німецький уряд?
Я всього навсього підстосовуюся  під німецьку систему і не тільки я.
Але є ті, яких ви називаєте справжніми біженцями. Вони задоволені, бо нінада  нічєго дєлать. - ми можем спокойно всроминсть любимий Савєтскій саюз. Там очень харашо жилі.

Ти просто крадеш гроші в людей, бо не біженка, а хитровиєбана бабця, що хоче на біженські гроші зробити ремонт у львівський квартирі  :facepalm1:
   
Перечитай свої пости. Оно й мене вже в Козин кличеш, що, нема кому тарілки мити?

Мав на увазі Україну, чи Украіна це виключно Козин?
   
Для тих, хто в танку, повторю вдесяте - нарвана працелюбна українка знайде роботу за пів-дня, попрацює тиждень і опиниться на вулиці з малолітніми дітьми, бо соціальна підтримка припиниться.

Та ні, вона просто почне жити на свої гроші і з часом зароблятиме достатньо, щоб орендувати, що треба
   
Мав на увазі Україну, чи Украіна це виключно Козин?
Україна це Україна, а Козин - це Козин. Ці два світи не перетинаються.
Коли опинишся в Україні, поговоримо.
   
Україна це Україна, а Козин - це Козин. Ці два світи не перетинаються.
Коли опинишся в Україні, поговоримо.

 :facepalm:
   
Та ні, вона просто почне жити на свої гроші і з часом зароблятиме достатньо, щоб орендувати, що треба
Це тобі Союзник таке розповів? Ну-ну.
   
:facepalm:

Турч, я відчуваю в її дописах заздрість до Козина
   
Це тобі Союзник таке розповів? Ну-ну.

Думаєш, не проживе?
   
Турч, я відчуваю в її дописах заздрість до Козина
та то вже стара історія
   
Ти просто крадеш гроші в людей, бо не біженка, а хитровиєбана бабця, що хоче на біженські гроші зробити ремонт у львівський квартирі  :facepalm1:

німеччина допомагає україні зокрема і тим, що знімає соціальне навантаження з бюджету україни який не треба тратити на умовну ларту, тому тут немає нічого нелогічного
   
німеччина допомагає україні зокрема і тим, що знімає соціальне навантаження з бюджету україни який не треба тратити на умовну ларту, тому тут немає нічого нелогічного

Навантаження було б, якби вона без квартири залишилась, а так…
   
Думаєш, не проживе?
Якщо пропрацює півроку, проживе. А якщо звільнять через тиждень - не проживе. Що в голові у роботодавця, можна тільки здогадуватися.
   
Навантаження було б, якби вона без квартири залишилась, а так…
Завтра щось прилетить, залишиться. Тоді ви нарешті скажете "Правильно зробила?".
   
Турч, я відчуваю в її дописах заздрість до Козина
Нам так не жити. Посижу на соціалі, який ще Турчинофф, виявляється, податками оплачує у всіх країнах Європи і світу.
Життя бентежне.
   
Ну навіщо вам ці деталі? Чому не вірите, що у людини нема змоги без грошей жити? Фізично. Чому не хочете зрозуміти проблеми інших? Невже так важко?

Але ж Ви попереднього разу писали, що оскільки німці вираховують українську пенсію із допомоги то Вам від них майже нічого не перепаде?
Тобто пенсія у Вас мала би бути до 20 000 грн.
Це аж ніяк не "без грошей жити".
   
Мабуть не треба писати, що Україна нічим не допоможе.
Держава вже розпочала видавати сертифікати на придбання житла тим, хто його повністю втратив.
   Нема такого. Брехня
   
   Нема такого. Брехня

Взагалі-то є
   
А чому (+13) де в вас опалення? Це ж не Авдєєвка, це ж Львів
то високі стелі і велика квадратура, і шоб опалити таке, навіть з котлом потрібно кубів 300+газу ))

А пєц на газу п***а 10 кубів в годину, взагалі)

Пані ларта не розглядає продати апартаменти к куям собачим і зїхати в 1у кімнату де опалення дешеве

Останнє редагування: 5 травня 2024 16:30:47 від DFMB
   
то високі стелі і велика квадратура, і шоб опалити таке, навіть з котлом потрібно кубів 300+газу ))

А пєц на газу п***а 10 кубів в годину, взагалі)

Пані ларта не розглядає продати апартаменти к куям собачим і зїхати в 1у кімнату де опалення дешеве

Переїхати на Сихів - то буде не престижно
   
хтось сидить при плюс 13 на канапі і нарікає на долю, інший на старість років іде в незнані світи щоб щось змінити собі на краще, взагалі не ясно, як можна дорікати таким людям?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія