Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

З 1,1 млн українців в Німеччині працює лише кожен 5-й

Re: З 1,1 млн українців в Німеччині працює лише кожен 5-й
Via

І що найголовніше - втратити соціальне житло. Це найстрашніше. Про це чомусь ніхто не думає. Правда, тут один написав, що за півдня можна знайти роботу, а зата сама на голову впаде. Мабуть, у придачу до роботи дають.
Та казкарів тут вистачає.Сидять мамки з дітьми у соціальному житлі і нікуди не рипаються, бо собі дорожче.
Молодий знайомий є, помічником кухаря рвонув працювати "Нащо мені той соціал". Минуло два роки, з заробітками негусто, мови вивчити так і не зміг, періодично ріже моркву замість капусти, його не виганяють, жаліють, бо українець, тепер мріє повернутися на соціал і мовні курси, а зась. Роботодавець оплачує йому 50% вартості житла, решту сам.
   
Ось і ви, легко стали недружньою до своїх. Багато українців попало під вплив кацапи пропаганди,тале від цього вони не перестали бути нашими.
Але ж ви хочете тільки співгромадян якогось вищого сорту? Тих, які стали жертвами пропаганди, вам не пропонувати.
Все ясно.

що значить під впливом, коли мені біженець втирає, що це влада україни винувата в його ситуації, бо не домовилась і взагалі, мені україна нічєво нє дала, то це не наш співгромадянин, а ворог, з відповідним ставленням до такої особи
   
А скільки пролітає повз і не знаєш, чи впаде, чи вціліє принаймні дах над головою.

я сьогодні почитав про мапєди звіт, й морально готуюся: днями має буть обстріл. Судячи з того, як й куди воно летіло - по місту точно щось буде
   
Re: З 1,1 млн українців в Німеччині працює лише кожен 5-й
Via

Крім того, оце твоє "на все вистачає" дістається за рахунок дуже важкої праці жителів Німеччини. ти собі навіть уявити не можеш, наскільки важко багато із них працюють. Ось за ті самі "копійки", що ти не хочеш працювати. Вони працюють, щоб і тобі вистачало.
 Вже показував але буду виставляти всякий раз. Офіційні дані - більше 700 000 пенсіонерів в Німеччині повинні працювати на пенсії. На відео приклад 3-х пенсіонерів за 80-ть років:
https://www.youtube.com/watch?v=oHHOp0Lf6Ak&t=348s
Просльозилася. Давай поговоримо про українських пенсіонерів, які все життя працювали, отримали 50 євро пенсії і сидять з петрушкою обабіч доріг.
   
Re: З 1,1 млн українців в Німеччині працює лише кожен 5-й

Sojuznuk, ну  чого ти чипляєшся до Вії?

В Німеччині живуть десятки тисяч арабів та турків на тому ж самому соціалі і навіть мову не вчать, бо не збираються працювати.  Не хочеш саме їм розказати, за чий рахунок вони живуть?



Останнє редагування: 5 травня 2024 13:37:43 від шуша
   
Re: З 1,1 млн українців в Німеччині працює лише кожен 5-й

Де я сказала про щастя? Я сказала, що рівень життя на соціалі таки кращий, чим рівень життя жіночок з Умані чи Канева, які все життя на заводах по 35 років стажу  за мінімалку заробили і по 50 євро пенсії отримували. І тут раптом все стало інакше, є на хліб і до хліба.
І тут ти такий вумний ридаєш

 Наведи приклад де я ридав тут.

що вони підлогу не хочуть мити в 60 років.

 Знову брешеш. Нікого я не зобов"язував працювати в 60 і навіть раніше. Це - справа кожного і держави Німеччина. Я можу висловити свою думку до того чи іншого випадку. Навіть тебе я засуджую лиш у тому, що ти брешеш. Як то: що твого рівня знання німецької не вистачить щоб працевлаштуватись.

А ти сильно хочеш?

 Бажаю достатньо. Бо знаю, що людина повинна працювати якщо бажає залишатись людиною. Крім того, вже писав не раз - праця тут значно збільшує можливості, у тому числі матеріальні. Я не прирівнююсь до тебе, вже писав тобі не раз - ти жінка, довший час була одинокою, немає зауважень. Але, писав раніше і зараз повторюю: перестань брехати.
   
Re: З 1,1 млн українців в Німеччині працює лише кожен 5-й

я сьогодні почитав про мапєди звіт, й морально готуюся: днями має буть обстріл. Судячи з того, як й куди воно летіло - по місту точно щось буде

Ну тут не треба і до гадалки ходити - скоро ж кацапи понесуть дідів на паличках, то й обстріли "клятих бендер та натовців", авжеж, будуть.

   
Re: З 1,1 млн українців в Німеччині працює лише кожен 5-й
Via

Sojuznuk, ну  чого ти чипляєшся до Вії?

В Німеччині живуть десятки тисяч арабів та турків на тому ж самому соціалі і навіть мову не вать, бо не збираються працювати.  Не хочеш саме їм розказати, за чий рахунок вони живуть?
Їх чіпати не можна, бо це расизм, їм можна тільки мовчки платити. Ще для них діє програма воз'єднання сімей, зі мною на курсах вчаться сірійки, до чоловіків приїхали, в одної 4 дітей, у другої - 6 дітей. Уявіть масштаби приросту арабського населення.
До українців у німців чудове ставлення, допомогають всім, чим можуть. Але робота, як благодійність - цього дійсно нема, це занадто для бізнесменів, їм потрібні люди, що здатні зрозуміти робочі задачі
   
Re: З 1,1 млн українців в Німеччині працює лише кожен 5-й

ти жінка, довший час була одинокою

А це до чого, Sojuznuk? Яка твоя справа? Чи ти, як Кадра, стежиш за моральним "обліком" та сімейним статутом кожного фупчека?

У Вії син воює. Розкажи про своїх дітей.
   
Та казкарів тут вистачає.Сидять мамки з дітьми у соціальному житлі і нікуди не рипаються, бо собі дорожче.
Молодий знайомий є, помічником кухаря рвонув працювати "Нащо мені той соціал". Минуло два роки, з заробітками негусто, мови вивчити так і не зміг, періодично ріже моркву замість капусти, його не виганяють, жаліють, бо українець, тепер мріє повернутися на соціал і мовні курси, а зась. Роботодавець оплачує йому 50% вартості житла, решту сам.
Це ще добре, що знайшов житло, бо із соціального звісно що виселять. І тоді куди? А з дітьми. Читала тут а газеті панічне оголошення жінки з двома дітьми про мешкання, бо зі старого власник вимагає виїхати.
   
Re: З 1,1 млн українців в Німеччині працює лише кожен 5-й

Sojuznuk, ну  чого ти чипляєшся до Вії?

В Німеччині живуть десятки тисяч арабів та турків на тому ж самому соціалі і навіть мову не вать, бо не збираються працювати.

 Ще одна фахівчиня по Німеччині: в Німеччині працюють і араби і турки, аж гай шумить. Чому я "чіпився" до вії - навіть у цій темі писав багато раз: бо подає неправдиву інформацію, а я не бажаю щоб представники мого народу через таких брехунок в черговий раз страждали. Дійшло???

 
Не хочеш саме їм розказати, за чий рахунок вони живуть?

 Якщо їхні питання пересікаються із моїми, мого народу чи країни - то при потребі так і роблю.
   
Re: З 1,1 млн українців в Німеччині працює лише кожен 5-й
Via

Наведи приклад де я ридав тут.

Знову брешеш. Нікого я не зобов"язував працювати в 60 і навіть раніше. Це - справа кожного і держави Німеччина. Я можу висловити свою думку до того чи іншого випадку. Навіть тебе я засуджую лиш у тому, що ти брешеш. Як то: що твого рівня знання німецької не вистачить щоб працевлаштуватись.

Бажаю достатньо. Бо знаю, що людина повинна працювати якщо бажає залишатись людиною. Крім того, вже писав не раз - праця тут значно збільшує можливості, у тому числі матеріальні. Я не прирівнююсь до тебе, вже писав тобі не раз - ти жінка, довший час була одинокою, немає зауважень. Але, писав раніше і зараз повторюю: перестань брехати.
Ти достав. Що саме тобі виглядає, ,як брехня? Цитати чекаю.
Ти живеш в іншому середовищі, навколо тебе самотні мотивовані люди, які колись рвонули на заробітки.
А навколо мене біженці-потеряшки, які і в Україні собі ради не могли дати і тут не дадуть. Саме це німецький уряд якраз і розуміє, до речі, тому поки що повний пансіон.
Не уподобляйся Турчу.
   
Re: З 1,1 млн українців в Німеччині працює лише кожен 5-й

А це до чого, Sojuznuk? Яка твоя справа?


 Яка важко спілкуватись із примітивними. Моя справа така - як і ваша, спілкуємось на політичному форумі та обговорюємо відповідні питання.

У Вії син воює. Розкажи про своїх дітей.

 Мої діти, попри інші питання, допомагають дітям із важкою долею, що прибули із України. 
   
всі ці так звані біженці правдиві і не дуже, знімають тиск на соціальні служби в україні у важкий для держави час, плюс підтримують фінансово рідних в україні, відповідно економіку, не отримуючи нічого в замін, на сварити їх треба, а дякувати, тому як для країни нмд на даний момент це більше плюс як мінус
   
Re: З 1,1 млн українців в Німеччині працює лише кожен 5-й

Ти достав. Що саме тобі виглядає, ,як брехня? Цитати чекаю.

 Я тобі вже багато раз писав: ти стверджуєш, що із твоїми знаннями німецької в Німеччині не беруть на роботу. Ти такого не писала?
   
Їх чіпати не можна, бо це расизм, їм можна тільки мовчки платити. Ще для них діє програма воз'єднання сімей, зі мною на курсах вчаться сірійки, до чоловіків приїхали, в одної 4 дітей, у другої - 6 дітей. Уявіть масштаби приросту арабського населення.
До українців у німців чудове ставлення, допомогають всім, чим можуть. Але робота, як благодійність - цього дійсно нема, це занадто для бізнесменів, їм потрібні люди, що здатні зрозуміти робочі задачі
А ще найкраще згадати про наших і ненаших ромів. Ті їдуть цілими общинами. Чоловіки обурюються, що їм кажуть воювати, а а кожного ,бачте, по 10 дітей. Молоді збуї.
Циганки Рашку хвалять відкрито , тобто того, прізвище якого тут відразу перетвориться на матюк, а я не хочу таке писати,
Сидять і нічогісінько не роблять. Хоч би всі повиїздили.
   
Re: З 1,1 млн українців в Німеччині працює лише кожен 5-й


Що цікаво, як і у гілці, яка була недавно, українські ковбасники, яки звалили з України давно, намагаються вкусити тих українців, які виїхали після початку війни і розказують їм, на чиїх шиях вони сидять. :facepalm:


   
Re: З 1,1 млн українців в Німеччині працює лише кожен 5-й

Их можно понять... обида. И это очень заметно.
   
Re: З 1,1 млн українців в Німеччині працює лише кожен 5-й

Я тобі вже багато раз писав: ти стверджуєш, що із твоїми знаннями німецької в Німеччині не беруть на роботу. Ти такого не писала?

От чого ти прив'язався?

Тобі вже прямою мовою написали - поки є соціальне житло та соціальні виплати, жінці з дитиною спокійніше бути на соціалі, поки він є. І паралельно спокійно вчити мову.

Чого тобі ще треба?

Як би ти сам вчинив у такій ситуації? Або що порадив би своїй дружині з дитиною?

Отож не треба лицемірити, і зривати злість.

Ти ж сам в Німеччині живеш? Ти що, заздриш, що в когось інтеграція в країну проходить набагато лагідніше? То згадай, якою ціною - окуповані міста та села, вбиті люди, зруйновані будинки та хати.

То кому ти заздриш чи кого намагаєшся тут вчити, як треба жити?
   
Re: З 1,1 млн українців в Німеччині працює лише кожен 5-й
Via

Я тобі вже багато раз писав: ти стверджуєш, що із твоїми знаннями німецької в Німеччині не беруть на роботу. Ти такого не писала?
Я таке писала. Німецька у мене печальна, чесний А1, але якраз через місяць я здаю на сертифікат В1 (саме смішне, що мені його таки дадуть, всім дають, щоб бігом працювали"
То десь у червні почнеться епопея мого працевлаштування через Джоб-центр, мені будуть пропонувати вакансії, резюме написала, я буду чесно ходити всюди, куди пошлють, побачимо, де візьмуть.
Я навіть обіцяю створити окрему гілку на цю тему.
Нагадаю, що мені 55 років, ще й інвалід, кульгаю, але інвалідність не оформляла.
Розповім все у подробицях.
   
Re: З 1,1 млн українців в Німеччині працює лише кожен 5-й
Via


Що цікаво, як і у гілці, яка була недавно, українські ковбасники, яки звалили з України давно, намагаються вкусити тих українців, які виїхали після початку війни і розказують їм, на чиїх шиях вони сидять. :facepalm:
Ти знаєш, сичання емігрантів попередніх хвиль ніяк не торкає мою душу.
А от Турчинофф взбісив. Він, сцуко, щиро не розуміє Ларту. Пожив би, падло, на мінімалку, не дзявкав би.
   
Re: З 1,1 млн українців в Німеччині працює лише кожен 5-й
Via

А ще найкраще згадати про наших і ненаших ромів. Ті їдуть цілими общинами. Чоловіки обурюються, що їм кажуть воювати, а а кожного ,бачте, по 10 дітей. Молоді збуї.
Циганки Рашку хвалять відкрито , тобто того, прізвище якого тут відразу перетвориться на матюк, а я не хочу таке писати,
Сидять і нічогісінько не роблять. Хоч би всі повиїздили.
Свіжа історія з Тафеля, родичка моя туди ходить, прийшла якось біженка з Авдіївки і радується "Наши Авдеевку асвабаділі". І таких тут повно. І тварям навіть морду не наб'єш, бо мене ж і депортують.
   
Re: З 1,1 млн українців в Німеччині працює лише кожен 5-й

Свіжа історія з Тафеля, родичка моя туди ходить, прийшла якось біженка з Авдіївки і радується "Наши Авдеевку асвабаділі". І таких тут повно. І тварям навіть морду не наб'єш, бо мене ж і депортують.

Надо убеждать возвращаться к "нашим".
   
Re: З 1,1 млн українців в Німеччині працює лише кожен 5-й
Via

Надо убеждать возвращаться к "нашим".
Ага, якраз той випадок, вони всі сюди тиснутся, посеред Берліна пам'ятники асвабадітелям досі стоять, бачила на власні очі.
   
Ага, якраз той випадок, вони всі сюди тиснутся, посеред Берліна пам'ятники асвабадітелям досі стоять, бачила на власні очі.

Якусь кацапку німці таки депортували .
Є механізм
   
Re: З 1,1 млн українців в Німеччині працює лише кожен 5-й
Via

Якусь кацапку німці таки депортували .
Є механізм
Бо вона у відкриту почала волати в соцмережах і на мітингах в реалі "Усьо буде Расея".
А тих, хто тихо чекає Расею в Європі, депортувати неможливо. А їх вистачає, сучар.
   
Re: З 1,1 млн українців в Німеччині працює лише кожен 5-й

Загуглив, поштар у Німеччині отримує від 70 до 90 тисяч долларів на рік.
Шось турки непогано влаштувалися у німців.
Не пишіть йухні… постбот отримує в середньому 35 тисяч на рік туди-сюди тисяча в залежності від землі.
   
Нє, ще крутіше. Чоловік такий "Скільки ти там будеш сидіти, їдь додому з дітьми, бо я сексу хочу і борщ варити нема кому. Ну і що, що в будинку всі речі битим склом засипані і дах пробило, я вікна фанерою забив і пару старих шиферин на даху примостив, не заливає вже дощ".
Це реальна історія знайомої.

Ну якщо вона не їде, а він хоче сексу, то він цю проблему вирішить, але вже без неі  :laugh:
   
Re: З 1,1 млн українців в Німеччині працює лише кожен 5-й

Свіжа історія з Тафеля, родичка моя туди ходить, прийшла якось біженка з Авдіївки і радується "Наши Авдеевку асвабаділі". І таких тут повно. І тварям навіть морду не наб'єш, бо мене ж і депортують.
Я вчора ввечері на власні очі в Берліні  спостерігав як купа українців у вишиванках з кошиками на Фербеллінер платц виходила з метро і чимчикувала в напрямку церкви. А хохма в тому, що церква та кацапська московського патріархату. Отакий патріотизм…
   
Ніхто їй не лікар. Я таких історій знаю чимало, це досить типова ситуація.
Зараз граф із Козіна вирячіть очі "Етава не можете бить".

Чого не может бить? Я тут за ці 2,5 роки таких історій вже надивився, що мене нічого не здивує
   
Ви, даруйте, юльок? Бо ті самі придумають, самі це обсмокчуть, а потім будуть цькувати.
Візьміть карту, проведіть прямі лінії від вказаних локацій до вул франка і будете знати, де я живу.

І що? В центрі Львова в хаті (-13) взимку?
   
Re: З 1,1 млн українців в Німеччині працює лише кожен 5-й
Via

Ну якщо вона не їде, а він хоче сексу, то він цю проблему вирішить, але вже без неі  :laugh:
А якщо вона приїде, то вони всі разом здохнуть з голоду і холоду, але хіба ж це ухилянта хвилює, йому сексу недохват, сцуко :(
   
Re: З 1,1 млн українців в Німеччині працює лише кожен 5-й
Via

Чого не может бить? Я тут за ці 2,5 роки таких історій вже надивився, що мене нічого не здивує
Та ясно, ти ж в космосі живеш, можна і історії смакувати.
Гриз би сухий хліб, не дзявкав би.
   
А у мене в місті - 50-80 єврів.  :shuffle:
Дешевше в Україну поїхати.

То для женщин ...
   
Re: З 1,1 млн українців в Німеччині працює лише кожен 5-й
Via

Я вчора ввечері на власні очі в Берліні  спостерігав як купа українців у вишиванках з кошиками на Фербеллінер платц виходила з метро і чимчикувала в напрямку церкви. А хохма в тому, що церква та кацапська московського патріархату. Отакий патріотизм…
Так-так, недостатньо патріотичні, працювати не хочуть, церкву українську досі в Берліні не збудували.
   
 :(
нелегко там, в колбасии
тяжело тему читать
   
Свіжа історія з Тафеля, родичка моя туди ходить, прийшла якось біженка з Авдіївки і радується "Наши Авдеевку асвабаділі". І таких тут повно. І тварям навіть морду не наб'єш, бо мене ж і депортують.
А я чула, як цитували Маяковського про совковий паспорт: не соромлячись,
з пафосом.
   
До відома: 1 КВт. год. е/е у Німеччині коштує біля 10,8 грн. Десяток біо яєць - 132 грн., найдешевша чоловіча стрижка - 1 000 грн. А в Україні?

Е/е отримуємо від сонця, обогрів дровами, стріжка мені безкоштовна, стриже жінка під машинку на вихідні, коли я не на роботі. В принципі жити можна, все дешево, всюди допомагають, багато грошової та гуманітароної допомоги. Жилплощі - хоч жопою жуй, все майже пусте стоїть. Проснутися у якись спальні в 50 метрів 2 не проблема. Все одно краще ніж в якоїсь европейскої халупі в 2 на 2 метри на головах друг в друга
   
Re: З 1,1 млн українців в Німеччині працює лише кожен 5-й


Re: З 1,1 млн українців в Німеччині працює лише кожен 5-й Нове
ЛАРТА [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
cьогодні в 13:29
IP/Host: ---.mobile.kyivstar.net
You_know_me, cьогодні в 13:23
Розгорнути попередні цитати...
;o

В Ирландии с понедельника до четверга и за 400 гривен можно подстричься
А у мене в місті - 50-80 єврів.  :shuffle:
Дешевше в Україну поїхати.,

їду до Польши ,,,там   60 злотих

(15) евро ., +60км бенз
   
Турч живе в Козині, в паралельній реальності, дітям в Європу і Канаду грошей шле, "бо все ж дорого".
Таких тут також вистачає, ридають, що пластична хірургія дорога і розваги. До речі, саме вони часто повертаються "Достала та Європа, мені вдома комфортніше, весь сервіс дешевий і всюди хабаря можна дати".

Так за свої ж, від урядів не взяв ні копійки. Навпаки до бюджету Польшіі на років 10 пару мільйонів злотих перечислив, з яких до речі і біженцям допомогу платять.
Та і навіщо мені працювати на мінімалку, я що якись убогий чи без фаху?

Останнє редагування: 5 травня 2024 14:45:28 від Турчинофф
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія