Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Нущо зрадо₴оби і переможники на ширлані жопа хто готовий її виправити.Фіксуєм повний о@сер зрадофілі

Люксембурги ренегати дмвф ,медведіли і решта ніків

Пропоную зібратись в групу поїхати на ширлані
Найняти техніку купити матеріали дерево плити піддони
І облаштувати житло для наших воїнів
Я все профінансую  бюджет  ну скажімо 20т доларів на початок треба буде організують ще
А також ваш доїзд проживання там навіть оплачу вам з.п

Від вас тільки робота і фотозвіти на фуп.

Записуємся  щоб не словом а ділом .

Останнє редагування: 12 березня 2018 20:54:21 від Слав

Запах грошей перебиває трупний сморід і запах горілого людського м'яса
Цікаво від якої кількості

это что за ебнутый троллинг?

LIBERA ET IMPERA

это что за ебнутый троллинг?

Чого ж ти готовий?

вот есть главком сухопутных для этого дела

LIBERA ET IMPERA

вот есть главком сухопутных для этого дела

Показати зображення...

Ну і їм втикнем

Ну і їм втикнем

Так їм же втикнули. Якраз сомневающийся* фотками по таблу.
І взагалі, в армії є служба тилу, яка це повинна реалізовувати. Фінансування зараз є. Чому не зроблено, чому полізла зрада?

ЗІ реально затиканням дір волонтери можуть зайнятись, але лише за однієї умови - відповідальні за розкрадання коштів і бездіяльність посадовці будуть пересаджені із м"яких крісел на нари. Інакше то просто немає сенсу.

І взагалі, в армії є служба тилу, яка це повинна реалізовувати. Фінансування зараз є. Чому не зроблено, чому полізла зрада?

ЗІ реально затиканням дір волонтери можуть зайнятись, але лише за однієї умови - відповідальні за розкрадання коштів і бездіяльність посадовці будуть пересаджені із м"яких крісел на нари. Інакше то просто немає сенсу.
Поїдеш?

Ну і їм втикнем

не втыкнешь

он уже может лопнуть

LIBERA ET IMPERA

Поїдеш?

Славко, я маю чим тут зайнятись.
Просто намагаюсь тобі донести, що то сомневающийся*, як ти його називаєш, воно ж не береться нізвідки. І ото єпуче "візьми і зроби" не катіт для виправдань, аж ніяк.
Зі 20 кілобаксів - ти шутіш? Там щебню, плит, земляних робіт на 100 штук як мінімум треба. Це щоби по нормальному - приїхали, зробили і не єбли вола.

Слав тебя совсем штырит ? Ты такой в белом и пушистый сганяй сам отдай десятку или сколько сможешь , заодно и нас зрадоебов фотоочетом порадуешь , время у тебя есть (по курортам оздоравливаешься ) полноприводная машина тоже в наличии  , что мешает ?

Значит, когда вы подонки рвались к власти - это была революция, а когда вас пытаются отогнать от корыта - это уже плевок на закон и порядок?
Какие же вы конченые, лживые, лицемерные, жадные твари.

Славко, я маю чим тут зайнятись.
Просто намагаюсь тобі донести, що то сомневающийся*, як ти його називаєш, воно ж не береться нізвідки. І ото єпуче "візьми і зроби" не катіт для виправдань, аж ніяк.
Зі 20 кілобаксів - ти шутіш? Там щебню, плит, земляних робіт на 100 штук як мінімум треба. Це щоби по нормальному - приїхали, зробили і не єбли вола.

Я коли про гроші пишу не жартую ніколи

Ну а треба буде сотку
То думаю є фупчики які допоможуть
То що робити справу

Слав тебя совсем штырит ? Ты такой в белом и пушистый сганяй сам отдай десятку или сколько сможешь , заодно и нас зрадоебов фотоочетом порадуешь , время у тебя есть (по курортам оздоравливаешься ) полноприводная машина тоже в наличии  , что мешает ?

Сам то я сам я хочу ще і інших оздоровити морально хоча б

Поїдеш ?

Слав, оттого, что мы всей толпой ломанемся с поддонами в зону АТО, мы начнем любить педротовскую власть?  :-)o

Люксембурги ренегати дмвф ,медведіли і решта ніків

Пропоную зібратись в групу поїхати на ширлані
Найняти техніку купити матеріали дерево плити піддони
І облаштувати житло для наших воїнів
Я все профінансую  бюджет  ну скажімо 20т доларів на початок треба буде організують ще
А також ваш доїзд проживання там навіть оплачу вам з.п

Від вас тільки робота і фотозвіти на фуп.

Записуємся  щоб не словом а ділом .

цікава пропозиція,  якщо ти не триндиш
я подумаю про твою пропозицію.  завтра відпишу.

Слав, оттого, что мы всей толпой ломанемся с поддонами в зону АТО, мы начнем любить педротовскую власть?  :-)o

Ні звичайно, але для України буде толк
Їдеш?

Ну а треба буде сотку
То що робити справу

ты йобнулся?

там одних державных бабок миллиарды гривен

не считая черного нала через генеральские руки в десятки млн уже баксов

LIBERA ET IMPERA

цікава пропозиція,  якщо ти не триндиш
я подумаю про твою пропозицію.  завтра відпишу.

не ведись на разводку

LIBERA ET IMPERA

не ведись на разводку

Ти патріот? Поїдеш хочаб з інспекцією
Твоя корочка нам там пригодиься

Ну... Тут славко пропонує реальну справу. І зарплатню, більшу ніж в польщі  [ua]. Не словом - а ділом.  8-)

Ну а треба буде сотку
То що робити справу

Та да, тут всі міліонєри, блеад.
От дивись, приїзжаєш ти туди всьой такій красівий і ентузіастичний, з баплом в кармані. Гребеш до начальніка тої лабуди і після довгих вияснень шо ти за конь в пальто і шо тобі надо,  чуєш,  що "ми самі зробимо давай денюх". Інакше не буде. Карочє, ти слєгка вже панікший і не такий красівий починаєш екстренно названювати своїм донорам, шоби парішати питання. Три-чотири дні ця куйня тягнетья, плану лагєря тобі ніхто не дав, проектант, якого ти притягнув із теплих місць с"єбав в сусіднє село до галі і ващє невідомо чи ще живий там. Час йде, ніхуя не відбувається, донори починають тобі єпсти мозк.  Фінал - срешся зі всіма, отрмуєш реноме писдюка, дєнєг чутка поменшало і всю суму повернути ти не можеш, бо сам до галі ходив.  Карочє, суцільний зальот.
Зі взагалі глупо це пропонувати комусь із фупчиків.

:gigi:

Вже ясно що в палатках ніхто не живе і т.д
Хоч було ясно це з початку

Ну - якщо для сотні звичайних військових буде покращення умов проживання - то це супер.

ПС: Слав - скажи чесно - ти зараз трохи накотив? Чи тверезий?

Бо це капец заявочка

Та да, тут всі міліонєри, блеад.
От дивись, приїзжаєш ти туди всьой такій красівий і ентузіастичний, з баплом в кармані. Гребеш до начальніка тої лабуди і після довгих вияснень шо ти за конь в пальто і шо тобі надо,  чуєш,  що "ми самі зробимо давай денюх". Інакше не буде. Карочє, ти слєгка вже панікший і не такий красівий починаєш екстренно названювати своїм донорам, шоби парішати питання. Три-чотири дні ця куйня тягнетья, плану лагєря тобі ніхто не дав, проектант, якого ти притягнув із теплих місць с"єбав в сусіднє село до галі і ващє невідомо чи ще живий там. Час йде, ніхуя не відбувається, донори починають тобі єпсти мозк.  Фінал - срешся зі всіма, отрмуєш реноме писдюка, дєнєг чутка поменшало і всю суму повернути ти не можеш, бо сам до галі ходив.  Карочє, суцільний зальот.
Зі взагалі глупо це пропонувати комусь із фупчиків.

Хм

Ну все решта рішається

:gigi:

Берег участь?

Ти патріот? Поїдеш хочаб з інспекцією
Твоя корочка нам там пригодиься

на каком основании?

какие полномочия вообще для того, чтобы попасть на территорию военного объекта?

LIBERA ET IMPERA

те що волонтерам на 5 році війни треба облаштовувати якісь табори то лише підтверджує що сомневающийся* праві хехехе

Сам то я сам я хочу ще і інших оздоровити морально хоча б

Поїдеш ?
Поеду , но что под этим словом подразумевается ? Конкретно на сколько , что за этот срок должен сделать я и меркантильный вопрос , за что все это время будет жить моя семья ? Тебе не 10-15 лет , наверняка понимаешь что твое предложение это ни о чем , кроме как попытка зрадоебов подловить на их обоснованом зрадоебстве , но со стороны ты выглядишь глупым человеком который в своих глазах кажется себе минимум глыбой тактики , стратегии и дипломатии .

Значит, когда вы подонки рвались к власти - это была революция, а когда вас пытаются отогнать от корыта - это уже плевок на закон и порядок?
Какие же вы конченые, лживые, лицемерные, жадные твари.

:facepalm1:

"У нас не Израиль. За те ми - класно співаємо.... Сумних пісень." Фупчик  GEO - президент ФУП.

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія