Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Мертвий руський ліберал, добре для України, мертвий комуніст погано для України... :X

Як не сумно, але мертвий руський ліберал - це добре для України, а  живий це погано.

Живий пенсіонер, інвалід , комуніст і соціаліст це добре для України , а мертві це погано.

Друга категорія вимагає соціальних гаранттій і тяне РФ на дно.

Перша категорія, ліберали такі хороші хлопці, які бачать проблеми Росії і коли настає критична ситуація їм ФСБ дає покерувати і вони відтягують агонію Режиму і тому є злом для нас.

Живий ліберал який може врятувати РФ - це зло для України, а  мертвий для нас благо.

Ліберал має померти що дати шанс Україні...

Ми в РФ маємо підтримувати не Пуйла а саме комуністів, платити їм гроші щоб вони вимагали соціальних гарантій.

Дискредитувати всяко лібералів , щоб у них не було шансів витягнути економіку РФ з прірви, а бажано їх вбивати...

:(
 [ua] Слава Україні.

Як не сумно, але мертвий руський ліберал - це добре для України, а  живий це погано.

Живий пенсіонер, інвалід , комуніст і соціаліст це добре для України , а мертві це погано.

Друга категорія вимагає соціальних гаранттій і тяне РФ на дно.

Перша категорія, ліберали такі хороші хлопці, які бачать проблеми Росії і коли настає критична ситуація їм ФСБ дає покерувати і вони відтягують агонію Режиму і тому є злом для нас.

Живий ліберал який може врятувати РФ - це зло для України, а  мертвий для нас благо.

Ліберал має померти що дати шанс Україні...

Ми в РФ маємо підтримувати не Пуйла а саме комуністів, платити їм гроші щоб вони вимагали соціальних гарантій.

Дискредитувати всяко лібералів , щоб у них не було шансів витягнути економіку РФ з прірви, а бажано їх вбивати...

:(
 [ua] Слава Україні.
Именно так про Украину думают у Хуйла. И не только думают, но и давно действуют.
P.S. Кстати я думаю, что и впертый националист для раши тоже есть вполне Ок.

Странно...у меня одного глаз задергался глядя на украину и ФУП через призму написанного??

Именно так про Украину думают у Хуйла. И не только думают, но и давно действуют.
P.S. Кстати я думаю, что и впертый националист для раши тоже есть вполне Ок.
Саме через це в Україні вони тянуть ляму за Юльку соціальну популістку. Якраз націоналісти їх менше влаштовують ніж Юля.

Якби я тут вказав прізвище лібералів яких знищити або мертві?  Уже б був срач?

Странно...у меня одного глаз задергался глядя на украину и ФУП через призму написанного??
Цей підар вкотре написав Україна з маленької літери. Навмисне.

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія