Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Патрульна поліція в розвалі :(

Re: Патрульна поліція в розвалі  :(

Парєшать, звичайно

І того патрульного обзивати, бити і харкати на нього
Це ви про наших суддів?
То може, треба ввести відповідальність за образу поліціянтів? І зняти "недоторканність" з суддів-нахаб?
   
Re: Патрульна поліція в розвалі  :(
де Хто

Вместе с электросчетчик каскад-1.15/2.0-п устройство часто ищут

каскад 1.15 2.0-п остановить

на электросчетчике горит лампочка увага

куда ставить магнит на электросчетчик

как остановить электросчетчик ник 2102-02 м2в магнитом

меридиан соэ-1.02/2 магнит

як зупинити лічильник електроенергії меридіан

росток сое-5020н остановить

ник 2102-02 магнит

-------------------------------

так Гугл говорит про умонастроения нашего населения



   
Re: Патрульна поліція в розвалі  :(

Я думаю, причины тут в том, что, во-первых, требование служить в армии, а служит в армии сейчас мало кто, во-вторых, система кардинально не изменилась и выживает нормальных людей (она вся заточена под то, чтоб набирать подонков, в ментовских учебных заведениях не знаю как сейчас, а раньше так прямо и говорили, хотите в менты - будьте сволочами, плюс коррупция), и только потом уже зарплата, которая не так уж и мала, чтоб все бежали оттуда.
   
Re: Патрульна поліція в розвалі  :(

Нажаль 18%  платить менше 10 млн працюючих

ці 10 млн працюючих кушають святий дух та на плачуть пдв?
   
Re: Патрульна поліція в розвалі  :(

Чому ті, хто бажає реформ у поліції не йдуть туди працювати?
З циклу "хай син Порошенко воює".
Не вабить служба? Ну то не треба нарікати на тих хто служить.
Від зворотнього. 8000 патрульного не дуже відрізняються від 7000 військовослужбовця у ППД (хоча у останнього навантаження менше).
Всі чомусь хочуть,  щоб гівно розгрібав інший. Хочете змін - вперед.
   
Re: Патрульна поліція в розвалі  :(

Мало того. Еще ремонт машин  ЗА СВОЙ СЧЕТ.

Киев, комроты около 12К, а потом начинается ремонты, снятия и пр.
   
Re: Патрульна поліція в розвалі  :(

Чому ті, хто бажає реформ у поліції не йдуть туди працювати?
З циклу "хай син Порошенко воює".
Не вабить служба? Ну то не треба нарікати на тих хто служить.
Від зворотнього. 8000 патрульного не дуже відрізняються від 7000 військовослужбовця у ППД (хоча у останнього навантаження менше).
Всі чомусь хочуть,  щоб гівно розгрібав інший. Хочете змін - вперед.

ты уже на маршруте?  Служишь рядом с Аброськиным, Голубаном и наркошей Зозулей? Герой.
   
Re: Патрульна поліція в розвалі  :(
PAL

Йомайо так это ж любимая мусорская точка. Меня там 2 раза останавливали еще до реформы по этой же причине. Там еще хитро сделано- дорога расширяется и хоп ты в левом ряду

а дальше еще круче. Проезжаешь 300 метров и хоп - правой полосы уже нет!
   
Re: Патрульна поліція в розвалі  :(

ты уже на маршруте?  Служишь рядом с Аброськиным, Голубаном и наркошей Зозулей? Герой.

Хє-хє. На маршруті. Зараз стану біля метро і буду баб із сємками ганяти.
   
Re: Патрульна поліція в розвалі  :(

8000 патрульного не дуже відрізняються від 7000 військовослужбовця

як це не відрізняються? військовослужбовця кормлять та надають койку
та й війскьковий робить шо кажуть а на патрульному значно більша відповідальність
   
Re: Патрульна поліція в розвалі  :(

як це не відрізняються? військовослужбовця кормлять та надають койку
та й війскьковий робить шо кажуть а на патрульному значно більша відповідальність

Якщо хочеш, то можемо В лізти в розрахунки. Здається не дуже здичавів і не забув як рахувати. Тому трохи того до того і є "не дуже".
P. S. Койка військовослужбовця та харчування недалеко від ремонту патрульного авто. Це так, з точки зору розуміння матчастини. Будемо рахувати?
   
Чет не получаетса ничего реформировать без бабла  :rotate:

Наверное надо звать назад джигитов.. главное с бюджетами из фондов сороса
   
Re: Патрульна поліція в розвалі  :(

в усіх розвинених країнах захищають права людини. а це передбачає захист людини від державного примусу. Права людини - це саме той термін , коли захист від держави. Тому захист прав потерпілої сторони від протиправних дій фізичних осіб є другорядним. І в США не садять наркобаронів без доказів. і в інших країнах є подібні проблеми. особливо в скандинавських країнах. Брейвик он відпочиває за державний рахунок

Хтг казав про без доказів? Затримання на місці злочину та відпускання до дому квартирного типу крадія, напр клад? Або й типова хуліганка з побиттям і відпусканням ще з відділку?
   
Re: Патрульна поліція в розвалі  :(

поліцаям ?
чому це ?
це вище ніж середня по країні.
+1
   
Re: Патрульна поліція в розвалі  :(

Хтг казав про без доказів? Затримання на місці злочину та відпускання до дому квартирного типу крадія, напр клад? Або й типова хуліганка з побиттям і відпусканням ще з відділку?
відпускають. немає сенсу їх тримати у СІЗО. Це теж держ кошти. Я вам більше скажу: майже завжди здійснення правосуддя виливається у таку суму для бюджету, що перевищує суму завданих збитків в 3-10 разів.
невідворотність покарання - це дороге задоволення , якого Україна не може собі дозволити. Тому вся надія на профілактику та запобігання, автоматизацію процесу, комп'ютерізацію та спрощення кримінального процесу

Останнє редагування: 14 лютого 2018 18:37:27 від Serhii
   
Re: Патрульна поліція в розвалі  :(

невідворотність покарання - це дороге задоволення , якого Україна не може собі дозволити.
Прокурорів з брюліками, суддів з замками і мерсами, роттердами+ може дозволити, а невідворотність покарання - це дороге задоволення :facepalm1:
   
Re: Патрульна поліція в розвалі  :(

На Заході у поліцейських теж зарплата не найвища.
Але дуже міцний соціальний пакет (пільги, медицина, навчання тощо).

І ще.
Будь-які поведінкові стандарти формуються системою санкцій.
За що карають. За що нагороджують.
Діюча поки що "палочна" система орієнтує поліцейських переважно на виконання наказів "згори".
Головне - показати себе не стільки перед громадою, скільки перед начальником.
А у нього в руках половина від тих восьми тисяч, про які тут пишуть.
Це - премії. Знімати їх або давати - найчастіше суб"єктивне рішення.
   
Re: Патрульна поліція в розвалі  :(

Наверное вернулись к старому, за свой счет ремонт машин, за єто разрешают немного постоять с палочкой.
А раз ті постоял, давай долю ну и... как при старих мусорах. Все возвращается.
   
Re: Патрульна поліція в розвалі  :(

невідворотність покарання - це дороге задоволення , якого Україна не може собі дозволити.


Та заметно давно

Нехер не по средствам жить
   
Re: Патрульна поліція в розвалі  :(

а хто из допысувачив  хотел бы служить в полиции :S

Питання повинно звучати по іншому. Хто згоде стати падлюкою? Бо згідно ще з совковою традицію система з тебе ,або робить кінчениго падлюку, або викидаєтим, або іншим способом. Міняти потрібно СИСТЕМУ. Але владі не вигідно міняти систему. Бо вийлуть на самих себе
   
Re: Патрульна поліція в розвалі  :(

Наверное вернулись к старому, за свой счет ремонт машин, за єто разрешают немного постоять с палочкой.
А раз ті постоял, давай долю ну и... как при старих мусорах. Все возвращается.
Те що звільняються,свідчить про дещо інше.
Про те , що описаний тобою варіант їх ( більшість ) не влаштовує.
Хотіли б "пастаять с палачкой" не писали б заяви.
   
Re: Патрульна поліція в розвалі  :(

Наверное вернулись к старому, за свой счет ремонт машин, за єто разрешают немного постоять с палочкой.
А раз ті постоял, давай долю ну и... как при старих мусорах. Все возвращается.
Навантаження значне~не витримують.Такого як ви описуєте практично нема.
   
Re: Патрульна поліція в розвалі  :(

Хтг казав про без доказів? Затримання на місці злочину та відпускання до дому квартирного типу крадія, напр клад? Або й типова хуліганка з побиттям і відпусканням ще з відділку?
Ви не в курсі нашого КПК і реальності:там  кожну обставину потрібно дослідити;на значну кількість слідчих дій,а з березня і експертиз тре рішення суду;а в СІЗО навіть по особливо тяжким посадити нереально.
   
Re: Патрульна поліція в розвалі  :(

Сколько там зарплата сейчас? 8-10? Нахуй надо. Это не серьезно.

Зарплата 4к + 4к премия,
Но премию снимают если ты не согласен с политикой руководства. :gigi:
Друг пошел туда, на волне патриотизма, менять систему изнутри, так сказать.
Выдержал 1,5 года, ушел жутко разочарованным....
   
Re: Патрульна поліція в розвалі  :(

тут поліцейський правий, і не було вимагання дати хабар
п.11.2
На дорогах, які мають дві і більше смуг для руху в одному напрямку, нерейкові транспортні засоби повинні рухатися
якнайближче до правого краю проїзної частини, крім випадків, коли виконується випередження, об’їзд або
перестроювання перед поворотом ліворуч чи розворотом.



ну от таких як ти в лапках знавців пдр і доють там поліцейські
немає там ніяких двух смуг в одному напрямку, там основна смуга і додаткова для розгона і гальмування
що підтверджує одинарна суцільна роздільна смуга

і найцікавіше тут те що водії не порушуть ПДР!!!! а поліцейські зупинять і намагаються втюхати порушення
   
Re: Патрульна поліція в розвалі  :(

так там пісдец

хоча про це я вам писав ще рік назад чи більше
   
Re: Патрульна поліція в розвалі  :(

подяка Авакову
   
Re: Патрульна поліція в розвалі  :(

Ще раз - є бажаючи витратити найкращі роки життя "впусту"?
А тепер питання виходячи з попереднього - і на що ви очікуюте? Життя це біль. Без стьобу.
Якщо не ви, то ніхто.
   
Re: Патрульна поліція в розвалі  :(

подяка Авакову
Подяка зрадойобам
   
Re: Патрульна поліція в розвалі  :(

Подяка зрадойобам

геніально  :lol:  і тут зрадойоби винні

   
Re: Патрульна поліція в розвалі  :(

Реформа полиции невозможна без изменения понимания избирателя для чего существует государство

До тех пор пока базовые функции госудасрства будут приноситься в жертву раздаче социала - никакие реформы нехер и начинать - у вас никогда не хватит на них денег потому что их будут финансировать по остаточному принципу после социала...а должно быть наоборот.

Второе.

Даже если у вас есть деньги на реформу никакая реформа не будет успешной если правохранители будут вас охранять по совдеповскому законодательству где все запрещено..от проституции и наркотиков до торговли и производства - полиция вовлекается в контролирующие телодвижения по этим дибильным законам ..не выполнять их она не имеет права а выполнить их невозможно физически..

Итог - коррупция в системе

Итого в украине не выполнено ни одно условие для реальных реформ в полиции ибо все они на самом деле вне самой полиции...и как вы там в полиции не изголяйтесь а пока не измените экономику страны будете иметь ментов в кмкие цацки их не одевайте
   
Re: Патрульна поліція в розвалі  :(

геніально  :lol:  і тут зрадойоби винні

Ахулібийні?
   
Re: Патрульна поліція в розвалі  :(

Реформа полиции невозможна без изменения понимания избирателя для чего существует государство

До тех пор пока базовые функции госудасрства будут приноситься в жертву раздаче социала - никакие реформы нехер и начинать - у вас никогда не хватит на них денег потому что их будут финансировать по остаточному принципу после социала...а должно быть наоборот.

Второе.

Даже если у вас есть деньги на реформу никакая реформа не будет успешной если правохранители будут вас охранять по совдеповскому законодательству где все запрещено..от проституции и наркотиков до торговли и производства - полиция вовлекается в контролирующие телодвижения по этим дибильным законам ..не выполнять их она не имеет права а выполнить их невозможно физически..

Итог - коррупция в системе

Итого в украине не выполнено ни одно условие для реальных реформ в полиции ибо все они на самом деле вне самой полиции...и как вы там в полиции не изголяйтесь а пока не измените экономику страны будете иметь ментов в кмкие цацки их не одевайте

це все можна було скоротити до двух слів failed state
   
Re: Патрульна поліція в розвалі  :(

геніально  :lol:  і тут зрадойоби винні

Ось ти потвора згодна відмовитись від фоп і спрямувати податки на фінансування реформи МВС? Чи б***ь тільки п***а здатне? То заткни пельку. Понаїхавший на кон'юнктуру. Твоє місце на лопаті на другій лінії, а не на аутсорсі йобаному в 5 км від крайнього відділу ДПСУ.
   
Re: Патрульна поліція в розвалі  :(

це все можна було скоротити до двух слів failed state

Який генерують такі як ти. Але принцип бумерангу ніхто не відміняв і кожному неодмінно прилетить по заслугах його.
   
Re: Патрульна поліція в розвалі  :(

Ось ти потвора згодна відмовитись від фоп і спрямувати податки на фінансування реформи МВС? Чи б***ь тільки п***а здатне? То заткни пельку. Понаїхавший на кон'юнктуру. Твоє місце на лопаті на другій лінії, а не на аутсорсі йобаному в 5 км від крайнього відділу ДПСУ.

Я сплачую податки згідно закону і ніколи ні копійки на приховав від держави. 
По остальному я промовчу бо тут АТОшників не ображають. 
   
Re: Патрульна поліція в розвалі  :(

Я сплачую податки згідно закону і ніколи ні копійки на приховав від держави. 
По остальному я промовчу бо тут АТОшників не ображають. 

То давай. Правду матку. Кармелєц мій ти б***ь.
   
Re: Патрульна поліція в розвалі  :(

Який генерують такі як ти. Але принцип бумерангу ніхто не відміняв і кожному неодмінно прилетить по заслугах його.

я б***ь генерую ? й-й редиска панамський захищає діамантових і який рік не може посадити двух б***ь прокурорів взятих зі зброєю з баблом та діамантами . а я б***ь генерую. і мені має щось прилетіти ... та пішов ти ...й
   
Re: Патрульна поліція в розвалі  :(

То давай. Правду матку. Кармелєц мій ти б***ь.

я писав що я кормілец твій? давай покажи де ... казкар бля
   
Re: Патрульна поліція в розвалі  :(

Я сука вдвічі за тебе довше навчався і займав до війни вищі щабелі по відповідальності пропорційно до ВВП.  А воно мені "не ображають". Ой сука пороти вас потвор.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія