Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Константинополь

Re: Константинополь

У нас є власні мегаполіси

А что хорошего в мегаполисе? Когда летал в Москву, то всегда замечал, что как по мне, там сильно много людей и мало пространства.

А что хорошего в мегаполисе?

Життя та різноманітність.... А в стамбулі ще й історія тисячорічна

Життя та різноманітність.... А в стамбулі ще й історія тисячорічна

Какой жизни нет в Вене, Париже, Риме, Барселоне, Милане, Праге или Мюнхене? Та, что есть в мегаполисе?

Как по мне, жители мегаполисов наоборот меньше всего видят, так как просто не успевают из-за логистики.

А истории в Стамбуле намного меньше чем в Риме. Я бы сказал на уровне Иерусалима. 

Какой жизни нет в Вене, Париже, Риме, Барселоне, Милане, Праге или Мюнхене? Та, что есть в мегаполисе?

Как по мне, жители мегаполисов наоборот меньше всего видят, так как просто не успевают из-за логистики.

А истории в Стамбуле намного меньше чем в Риме. Я бы сказал на уровне Иерусалима.

Стамбул ближче чим Рим і по відстані і ментально. Історії в туреччині більше чим в італії.

Стамбул ближче чим Рим і по відстані і ментально. Історії в туреччині більше чим в італії.

;o

Вы это серьезно? Еще скажите что античных памятников архитектуры в Турции больше чем в Италии и они лучше сохранились.

В Италию можно приезжать десятки раз и открывать для себя новые регионы. Лучше чем Италия в мире нет страны для туризма.  За кухню молчу.

Ну и из Киева в Стамбул лететь 2 часа, а в Рим 2,5. Разницы почти нет.

Не забывайте, что Константинополь это попытка построить новый Рим. Попытка хорошая, но от нее мало что осталось

;o

Вы это серьезно? Еще скажите что античных памятников архитектуры в Турции больше чем в Италии и они лучше сохранились.

В Италию можно приезжать десятки раз и открывать для себя новые регионы. Лучше чем Италия в мире нет страны для туризма.  За кухню молчу.

Ну и из Киева в Стамбул лететь 2 часа, а в Рим 2,5. Разницы почти нет.

В туреччині історія ще з часів межиріччя.

В туреччині історія ще з часів межиріччя.

В Каире еще раньше. И что? Что от той истории осталось в Турции сейчас?

Стамбул - це вікно в культуру близького сходу, тому порівнювати з Італією чи Францією немає змісту. Зовсім різні культурні напрямки.

Иерусалим по вашей логике еще более древний .

Ні, в межиріччі держава була ще до єгипту. Бачив скульптури старіші за піраміди .... Так чи інакше, Каір теж міг би бути зачотним мегаполісом, але не склалось. Стамбул просто близький українцям за духом.... Я відчув це коли там був.

Иерусалим по вашей логике еще более древний .

Ні. Єрусалим з'явився десь коли греція формувалась.

Не забывайте, что Константинополь это попытка построить новый Рим. Попытка хорошая, но от нее мало что осталось
Рим після Одоакра - глуха провінція. А Константинополь/Стамбул центр Середземноморя понад 1000 р.

І це не є добре, бо за сучасними багатоповерховими свічками, іхати немає змісту, бо їх повно по всьму світі, особливо у таких беззмістовних місцях для відвідування за власним бажанням як Маніла та Джакарта.

І це не є добре, бо за сучасними багатоповерховими свічками, іхати немає змісту, бо їх повно по всьму світі, особливо у таких беззмістовних місцях для відвідування за власним бажанням як Маніла та Джакарта.

Там все залишилось. Турки дуже добре ставляться до пам'яток історії. Фрески у хагія софії в набагато кращому стані чим деінде... .

Там все залишилось. Турки дуже добре ставляться до пам'яток історії. Фрески у хагія софії в набагато кращому стані чим деінде... .

Кроме фресок в Софии и нескольких участков стен, что там еще сохранилось? От античности там вообще почти ничего нет

Їздили вперше у жовтні 2017. 3 дні в Стамбулі, потім 10 днів Лікійською стежкою.
У захваті!
Тому на 8 березня знову їдемо у Стамбул на 4 дні.
До речі, 1-2 лютого на Пегасусі були знижки на 30% на квитки з 1.03 до 1.06
Я теж на 8-ме березня їду, на 5 днів. :)))

На заробітки багато їдуть в Турцію:
http://hochusvalit.com/rabota/rabota-v-turcii

Я теж на 8-ме березня їду, на 5 днів. :)))

Я буду 16-го. Шкода... Могло б вийти міні-ФУПозбіговисько у Стамбулі :)

Море? Оно в Стамбуле грязное шо писец. Я даже не знаю где там можно купаться.

Треба плисти на Принцові острови. Але там пляжі, здається, платні (на найбільшому з них). Я був не в сезон, тому сам не плавав. Просто прогулявся островом. Класне місце для відпочинку від міста.

Uki_

Вы сколько раз и сколько дней были в Стамбуле? Я его исходил пешком вдоль и поперек. И поверьте, туристам далеко не везде рады. 

Ну и повторюсь, город запоминается, но на любителя. С маленькими детьми я бы туда не поехал, так как очень перенаселен и не очень чистый

Моїм (8 і 11 років) не було аж так цікаво, але я для них проводив пізнавальні уроки: каталися "між Європою та Азією" (як на поромі, так і на метро); тепер знаємо, що таке Босфор; згадував про Роксолану; побачили частину Єгипту (обеліск біля Блакитної мечеті) тощо.

Я також водив малих різноманітними античними руїнами, але діти оцінили лише море :) (це вже не в Стамбулі).

бахлава, рибка, морозиво, фісташки ...  (tu)

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія