Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ. :help: Можно ли это лекарство принимать?

ФЗВ.  :help: Можно ли это лекарство принимать?

Назначили антибиотик после операции на сердце.

Читаю побочные явления


Побічні реакції

Інфекції та інвазії : грибкові супер-інфекції (шкірний кандидоз; кандидоз оральний, шлунково-кишковий, вагінальний), антибіотико-асоційований коліт (дуже рідко – з можливою летальністю).

Система кровотворення та лімфатична система: еозинофілія, лейкопенія, анемія, нейтропенія, лейкоцитоз, тромбоцитопенія, тромбоцитемія, гемолітична анемія, агранулоцитоз, панцитопенія (небезпечна для життя), пригнічення кісткового мозку (небезпечне для життя), лімфаденопатія, метгемоглобінемія, збільшення рівня моноцитів.

Імунна система: алергічні реакції, алергічний/ангіоневротичний набряк, анафілактичні реакції, анафілактичний шок (небезпечний для життя), реакції, подібні до сироваткової хвороби.

Психічні розлади: психомоторна збудливість/тривожність, сплутаність свідомості і дезорієнтація, патологічні сновидіння, депресія, галюцинації, психотичні реакції, порушення поведінки, суїцидальні думки, спроба самогубства, маніакальна реакція, фобія, деперсоналізація.

Нервова система: головний біль, мігрень, запаморочення, сонливість, розлади сну, безсоння, летаргія, внутрішньочерепна гіпертензія, слабкість, порушення координації, порушення нюху чи смаку, парестезії, дизестезії, гіпестезії, гіперестезія, тремор, судоми, периферична нейропатія та полінейропатія.

Органи слуху: порушення слуху, дзвін у вухах, втрата слуху.

Органи зору: порушення зору, порушення кольорового сприйняття, зниження гостроти зору, двоїння в очах, біль в очах, ністагм.

Серце: тахікардія, подовження інтервалу QT, шлуночкова аритмія, піруетна тахікардія*, тріпотіння передсердь, стенокардія, інфаркт міокарда, відчуття серцебиття, зупинка серця.


Судини : вазодилатація, гіпотензія, синкопальний стан, гіпертензія, васкуліт, геморагічний діатез, тромбоз судин головного мозку, флебіт.

Органи дихання, торакальні та медіастинальні розлади: диспное (включаючи астматичні стани), носова кровотеча, кровохаркання, бронхоспазм, набряк легень або гортані, гикавка, легенева емболія.

Шлунково-кишковий тракт: диспепсичні розлади, метеоризм, анорексія, дисфагія, нудота, блювання, діарея, біль у ділянці шлунка і кишечнику, панкреатит, болючість слизової оболонки порожнини рота, перфорація кишечнику, шлунково-кишкові кровотечі.

Гепатобіліарна система: підвищення рівнів трансаміназ та білірубіну, порушення функції печінки, жовтяниця, гепатит (неінфекційний), некроз печінки (дуже рідко – такий, що прогресує до печінкової недостатності, яка загрожує життю).

Шкіра та підшкірна клітковина : висипання, кропив’янка, свербіж, реакції фоточутливості, поява неспецифічних пухирців, петехії, еритема, мультиформна еритема, вузликова еритема, синдром Стівенса-Джонсона (з потенційною загрозою життю), токсичний епідермальний некроліз (з потенційною загрозою життю), гострий генералізований екзантематозний пустульоз, ексфоліативний дерматит.
Скелетно-м’язова система і система сполучної тканини : артралгії, міалгії, артрит, підвищення м’язового тонусу і судоми м’язів, м’язова слабкість, тендиніт, розриви сухожиль (переважно ахіллових), загострення симптомів міастенії, м’язово-скелетний біль (біль у кінцівках, у поперековій ділянці, у грудній клітині).

Нирки і сечовидільні шляхи : порушення сечовипускання, порушення функції нирок, ниркова недостатність, поліурія, гематурія, циліндрурія, кристалурія, тубулоінтерстиціаль ний нефрит, уретральна кровотеча.

Загальні стани : неспецифічний больовий синдром, нездужання, гарячка, набряки, підвищена пітливість (гіпергідроз), гіперпігментація, порушення ходи, загострення подагри, вагініт, біль у грудних залозах.

Лабораторні показники : підвищення рівня: лужної фосфатази крові, амілази, ліпази, тригліцеридів, гаммаглутамілтрансф ерази крові, сечової кислоти; гіперглікемія, гіпоглікемія, гіперкаліємія, відхилення від норми рівня протромбіну, збільшення міжнародного нормалізованого відношення (МНВ) у пацієнтів, які приймають антагоністи вітаміну К, ацидоз, зміни протромбінового часу.

Наступні небажані побічні явища мають підвищену частоту виникнення у підгрупах пацієнтів, яким застосовують препарат внутрішньовенно або послідовно (після внутрішньовенного ведення – пероральний спосіб застосування): блювання, транзиторне збільшення активності трансаміназ, висип; тромбоцитопенія, тромбоцитемія, сплутаність свідомості і дезорієнтація, галюцинації, парестезії та дизестезії, судоми, запаморочення, візуальні порушення, втрата слуху, тахікардія, вазодилатація, артеріальна гіпотензія, транзиторна печінкова недостатність, жовтяниця, ниркова недостатність, набряки; панцитопенія, пригнічення кісткового мозку, анафілактичний шок, психотичні реакції, мігрень, порушення нюху, порушення слуху, васкуліт, панкреатит, некроз печінки, петехії, розрив сухожиль.
   
Re: ФЗВ.  :help: Можно ли это лекарство принимать?

Скажите мне, что я просто накручиваю себя, а все на самом деле нормально
   
Re: ФЗВ.  :help: Можно ли это лекарство принимать?
PAL

Насколько я в курсе, абсолютно все эффективные антибиотики имеют подобный большой список побочки
поэтому и применять их можно только по назначению врача - врач должен определить риски побочных явлений (в зависимости от клинической картины) и сопоставить с рисками для здоровья при отсутствии приема антибиотика
   
Re: ФЗВ.  :help: Можно ли это лекарство принимать?
PAL

Скажите мне, что я просто накручиваю себя, а все на самом деле нормально

в список входит все, что хоть раз наблюдалось у пациентов, принимающих антибиотик
перестраховка
шансы на побочку невелики
хотя тот же кандидоз, если слабая имунка, поймать нефиг делать
а расстройство ЖКТ - вообще гарантировано
Єто напрямую связано со свойством антибиотика убивать бактерии
   
хотя тот же кандидоз, если слабая имунка, поймать нефиг делать
а расстройство ЖКТ - вообще гарантировано
Єто напрямую связано со свойством антибиотика убивать бактерии
Саме тому паралельно з антибіотиками призначають протигрибкові препарати і пробіотики.
   
Скажите мне, что я просто накручиваю себя, а все на самом деле нормально
Якщо призначив лікар, то приймайте, але у випадку погіршення і якихось негараздів зразу до нього.
Мені (після обширного інфаркту) призначали антибіотики (там теж цілий букет побічних явищ був описаний) саме з такими умовами. Один швидко відмінили коли виявилось що в мене якась алергічна реакція на нього в суміші з аспірином (який весь час приймаю).   :-)o
   
Re: ФЗВ.  :help: Можно ли это лекарство принимать?

в список входит все, что хоть раз наблюдалось у пациентов, принимающих антибиотик
перестраховка
шансы на побочку невелики
хотя тот же кандидоз, если слабая имунка, поймать нефиг делать
а расстройство ЖКТ - вообще гарантировано
Єто напрямую связано со свойством антибиотика убивать бактерии

Ну вот у меня начал ритм прыгать, пульс вырос до неприличных значений.

Врачиха начала увеличивать дозу бета-блокаторов.

Но я чувствовал, что дело в какой-то гадости, которую я пью.
   
пациент
не занимайтесь самолечением на фупе
   
Re: ФЗВ.  :help: Можно ли это лекарство принимать?

Скажите мне, что я просто накручиваю себя, а все на самом деле нормально
не накручуєш. лікарям до п***а, ті побічні ефекти і протипоказання.
а судять просто- стан погіршився, упс  щось пішло не так, тоді не приймайте цієї хуйні
   
можно принимать, но не долго. Антибиотики,после операции нужны для подстраховки, чтобы не развилась постоперационная инфекция

Все антибиотики - имеют большие побочные эффекты, но без них нельзя.
   
пациент
не занимайтесь самолечением на фупе
(tu)
   
Re: ФЗВ.  :help: Можно ли это лекарство принимать?

Саме тому паралельно з антибіотиками призначають протигрибкові препарати і пробіотики.

Мне врач отменила противогрибковые, сказав, что я после них останусь без печени.

Как интересно жить...
   
Мне врач отменила противогрибковые, сказав, что я после них останусь без печени.
Афігєть у вас букет.
Карочє, не питайте таких порад на ФУПі. Бо вас тут налічать.

   
Re: ФЗВ.  :help: Можно ли это лекарство принимать?
PAL

Ну вот у меня начал ритм прыгать, пульс вырос до неприличных значений.

Врачиха начала увеличивать дозу бета-блокаторов.

Но я чувствовал, что дело в какой-то гадости, которую я пью.

вполне возможно
решение принимает только лечащий врач, т.к. только он один видит всю картину
   
Re: ФЗВ.  :help: Можно ли это лекарство принимать?

пациент
не занимайтесь самолечением на фупе

Слушаюсь, док))

Просто здесь эксперты по всем вопросам, плохого не посоветуют.
   
Просто здесь эксперты по всем вопросам, плохого не посоветуют.
ота порада про шкідливість самолікування на ФУПі сама краща.
   
Re: ФЗВ.  :help: Можно ли это лекарство принимать?

Мне врач отменила противогрибковые, сказав, что я после них останусь без печени.

Как интересно жить...
та да, якщо внутрішньо.

   
Re: ФЗВ.  :help: Можно ли это лекарство принимать?

Почему эксперты из КсеноЛаборатории не комментируют?

Тревожно.
   
Re: ФЗВ.  :help: Можно ли это лекарство принимать?

ота порада про шкідливість самолікування на ФУПі сама краща.

Да я в стационаре лежу.

Но от нечего делать хожу врачиху заклевываю.
   
Тревожно.
Дегустіруют.
   
Re: ФЗВ.  :help: Можно ли это лекарство принимать?

ота порада про шкідливість самолікування на ФУПі сама краща.
інколи краще спитатися фупу і знайти ложку меду в купі лайна, аніж попасти на мудака захмарним авторитетом .
   
Но от нечего делать хожу врачиху заклевываю.
Ми обожнюємо таких пацієнтів))
   
Re: ФЗВ.  :help: Можно ли это лекарство принимать?

Да я в стационаре лежу.

Но от нечего делать хожу врачиху заклевываю.
правильно робиш.
   
Ну ви знайшли де консультуватися. :pooh_on_b:
   
Re: ФЗВ.  :help: Можно ли это лекарство принимать?

Все правильно Алех спрашивает. Я когда первый раз увидела аннотацию какого-то лекарства с таким вот длинным, тщательно прописанными возможными побочками тоже очканула .
Врач успокоил, сказал, что у всех лекарств есть много побочек, но не у всех они так исследованы.  :D
   
Re: ФЗВ.  :help: Можно ли это лекарство принимать?

alexUP- всегда сцыть и накручивает. Псих совершенно долбанутый. Принимай,дурбецало, не обоср...шся! :facepalm:  :fool:
   
Re: ФЗВ.  :help: Можно ли это лекарство принимать?

Антибиотики после операций обязательны....Пейт е что назначили !!
   
Re: ФЗВ.  :help: Можно ли это лекарство принимать?

Как мне говорит мой врач после подобных вопросов: я тебе выписываю лекарства, чтобы лечиться, а не инструкции читать :lol:
В принципе, врач должен видеть картину заболевания и знать, можно вам это или нет.
   
Re: ФЗВ.  :help: Можно ли это лекарство принимать?

Приват почитай.
   
Re: ФЗВ.  :help: Можно ли это лекарство принимать?

Как название антибиотика? К чему эти секреты?
   
Re: ФЗВ.  :help: Можно ли это лекарство принимать?

Как название антибиотика? К чему эти секреты?

Ципрофлоксацин (Ципринол)
   
Re: ФЗВ.  :help: Можно ли это лекарство принимать?

Антибиотики после операций обязательны....Пейт е что назначили !!

Пульс и ритм скаканули, я вот и связал это с антибиотиком.

Но врач не связывает. Решил вот спросить совета клуба.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія