Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

михальчишин - эпоха доминирования Запада кончается

Лівандович, реально? Етнічні чистки як програма партії?

ну я подозревал
что этические чистки тут будут прочитаны как этнические ))
и не ошибся ...
   
ЕТИЧНІ ЧИСТКИ
   
   авжеж, ті, котрі потрапили через гречку, "мають право виступати від народу"

не, сказки будут рассказывать те хто толкался за зарплатой под дверями януковоща.
   
ну так управление Т СБУ знает что оно лепит

это ж та же заготовка что и парубийка 1990 года в СНПУ

Показати зображення...

Ну и где щас Парубий?
В молодости политику не помешает побыть экстремистом, но к старости надо стать консерватором.
   
Від народу обрали кацапа Януковича, який привів війну і колабораціоніста Порошенка, тому не брискайте тут сильно слиною на незаплямованих людей і їхні ідеї, бо самі по вуха в крові від вашого вибору.
   
Ну и где щас Парубий?
В молодости политику не помешает побыть экстремистом, но к старости надо стать консерватором.

медведчук поставил рулить верховной радой

по приколу

чтоб однотуровые охуевали
   
Шо контора подогнала бабла?
   
ну я подозревал
что этические чистки тут будут прочитаны как этнические ))
и не ошибся ...
А я ще подумала, що то Михальчишин спреціально для затравки зробив. Щоб трохи пошуміли.

Але дивно, що він вжив такий русизм як Другим Крутами не бувати. Українською буде: Ще одним Крутам не бувати.
Може все таки це фейк?
   
Від народу обрали кацапа Януковича, який привів війну і колабораціоніста Порошенка, тому не брискайте тут сильно слиною на незаплямованих людей і їхні ідеї, бо самі по вуха в крові від вашого вибору.

это кто незаплямованый?

ценные кадры кгб фарион и тягнибок?
   
"вас нє вибєрут" - це кого?
Михальчишина? його партію?
а точно будуть вибори?
якщо будуть, то чи ту процедуру дійсно можна буде навати виборами?

в мене таке враження, шо критики неуважно читають текст. І вибирають з нього тільки ті фрагменти, котрі не зрозумілі особисто їм...


Неотвратимо, как восход и заход солнца.

путь во власть с такими тезисами только "пивной" путч (без гарантии на успех) или тотальный кризис (тут возможны варианты).
   
А я ще подумала, що то Михальчишин спреціально для затравки зробив. Щоб трохи пошуміли.

Але дивно, що він вжив такий русизм як Другим Крутами не бувати. Українською буде: Ще одним Крутам не бувати.
Може все таки це фейк?

 :facepalm1:

   
доведено виборами, що у кацапских запроданців рейтинг 1,5 %. Ви навіть не птрапили у Раду, та не маете права виступати від народу.
Навіть якщо 1,5%, а навіть було 5% і 12%, то не тобі судити, людиноненависнику, бо за цими відсотками реальний усвідомлений вибір людей, а не гречка, не адмінресурсу і не інформаційна обробка кацапозмі.
   


200.000 долларів, то хіба гроші???

https://rian.com.ua/view/20160820/1014989399.html
   
не, сказки будут рассказывать те хто толкался за зарплатой под дверями януковоща.

   авжеж, файно лупцювала Свобода твоїх янукатих у ВРУ, бачу же ти досі пам'ятаєш...
   
ну так управление Т СБУ знает что оно лепит

это ж та же заготовка что и парубийка 1990 года в СНПУ

Показати зображення...

Вы еще расскажите о СБУ в 1990 году или хотя бы о КГБ.
   
Другі Крути - це русизм?   :malyas:
   
доведено виборами, що у кацапских запроданців рейтинг 1,5 %. Ви навіть не птрапили у Раду, та не маете права виступати від народу.

за крадіжку 0,3% голосів ви ще відповісте...

з.і. на твому місці тре тішитись якшо чистка буде тільки етичною
   
   авжеж, файно лупцювала Свобода твоїх янукатих у ВРУ, бачу же ти досі пам'ятаєш...
Щоб там хто не казав, А саме фракція Свободи у ВР переламала хребет ригокацапам.
   
   авжеж, файно лупцювала Свобода твоїх янукатих у ВРУ, бачу же ти досі пам'ятаєш...

 :weep:

   
Показати зображення...
200.000 долларів, то хіба гроші???

https://rian.com.ua/view/20160820/1014989399.html

  тю, а навіщо ти заховав прізвища із твого хуйлячого сайту?

 
   
Неотвратимо, как восход и заход солнца.

путь во власть с такими тезисами только "пивной" путч (без гарантии на успех) или тотальный кризис (тут возможны варианты).

всяке трапляється в світі... тутешні пєдроти-синяки ще літом 13-го також волали шо "власть сільна каг нікагда"
   
Другі Крути - це русизм?   :malyas:

Требую немедленно выпустить Гонсалеса!
   
:weep:

Показати зображення...

  так, це - після першої бійки....

  в опущеній раді з'явилися бандерівці...

 
   
Вы еще расскажите о СБУ в 1990 году или хотя бы о КГБ.

вся нацюковская тусовка в нашей политике была вручную отобрана 5-м управлением КГБ самое позднее в год андропова - 1983-1984

и пущена в публичную политику с 1988-1989
   
Таких папірців можна намалювати скільки завгодно - стадо повірить, не по ділах же судити.
   
вся нацюковская тусовка в нашей политике была вручную отобрана 5-м управлением КГБ самое позднее в год андропова - 1983-1984

и пущена в публичную политику с 1988-1989

Разве что. Хотя, скорее всего, их уже с 86 года нахер посылали. Я КГБ имею в виду.

Останнє редагування: 17 січня 2018 00:30:13 від Kilkenny
   
вся нацюковская тусовка в нашей политике была вручную отобрана 5-м управлением КГБ самое позднее в год андропова - 1983-1984

и пущена в публичную политику с 1988-1989
палиться і не червоніє... знаємо ми вашу нацюковську косовський тусовках, давно закрилися такі як Колєсніченко, які по Криму стрибали у вишиванках і українською щебетали
   
вся нацюковская тусовка в нашей политике была вручную отобрана 5-м управлением КГБ самое позднее в год андропова - 1983-1984

и пущена в публичную политику с 1988-1989

  авжеж, "спецом випущена з таборів" у 89 щоб зайти у ВРУ в 90-му...

 

 
   
Re: михальчишин - эпоха доминирования Запада кончается

Михальчишин вирішив на решту життя залишитись опудалом.
   
вся нацюковская тусовка в нашей политике была вручную отобрана 5-м управлением КГБ самое позднее в год андропова - 1983-1984

и пущена в публичную политику с 1988-1989

десь подібні бздури писала монтянша і папакєша в 2009-му...
югєнд - то чиясь з них реінкарняція?
   
Мене більше цікавить "схильність до структурованого насильства", перестати соромитися якої, закликає автор тез
Мо' хто пояснить, як то розуміти ?  :shuffle:
   
если судить по делам Пупс завел обратно всех людей Юры Иванющенко на агро темы
   
   авжеж, файно лупцювала Свобода твоїх янукатих у ВРУ, бачу же ти досі пам'ятаєш...

з яких вони мої? Нагадати як свободовцї з дубинами звїльняли Львївську ОГА, та миагропром вїд протестувальникїв в сїчнї 2014?
   
  тю, а навіщо ти заховав прізвища із твого хуйлячого сайту?

 

щоб ти не блукав очами промїж призвїщ. Волав бм, де, де? А тут тобї ось, дивись.
   
Мене більше цікавить "схильність до структурованого насильства", перестати соромитися якої, закликає автор тез
Мо' хто пояснить, як то розуміти ?  :shuffle:
Можливо мається на увазі вибіркове насильство - знищувати терористів, садити риго-комуністів, ну і вулицях гасити кацапську мерзоту.
   
за крадіжку 0,3% голосів ви ще відповісте...

з.і. на твому місці тре тішитись якшо чистка буде тільки етичною

це погрози?
   
це погрози?

Наверное, человек просто не подумал, прежде чем написать.
   
щоб ти не блукав очами промїж призвїщ. Волав бм, де, де? А тут тобї ось, дивись.

  а я хочу подивитися і решту,

  зараз всі партії, котрі представлені у ВРУ та місцевій владі, фінансуються фірташами, як в моєму місті, та іншими хуйловцями по інших містах....

 тому давай показуй все, хочу побачити в списку і функціонерів твоєї партії, ...до речі ти чий будеш? макака чи антимакака?
   
Re: михальчишин - эпоха доминирования Запада кончается

Наверное, человек просто не подумал, прежде чем написать.

Останнім часом виникає відчуття шо вони це пишуть на повному серйозі....
   
це погрози?

  що за переляк?

  попадаєш під чистку?

  етичну?

  це - правильно!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія