Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Купив на пробу стелажіі щось мені не то

Re: Купив на пробу стелажіі щось мені не то

Але ми і справді об'єднані з Росією в їх комерційній структурі. І виробництво в Росії.

та я в курсі, тому й нписав: або кацапським приторговує, або контрабасом.

що в обох випадках патріоту честі не робить.
   
Re: Купив на пробу стелажіі щось мені не то

та я в курсі, тому й нписав: або кацапським приторговує, або контрабасом.

що в обох випадках патріоту честі не робить.

Незаспокоїться ніяк
Ти готовий поспорити?
   
Re: Купив на пробу стелажіі щось мені не то

Чіпіта - то грецька контора. Але ми і справді об'єднані з Росією в їх комерційній структурі. І виробництво в Росії.
В Україні тільки підрозділ "Чіпіта Україна Збут". Але що вони роблять я хз. Складська і транспортна логістика в них на аутсорсі.
севендейс в нас не російський
   
Re: Купив на пробу стелажіі щось мені не то

севендейс в нас не російський
ну то виклади нормальну фотку, шоб писало маде ін романія чи поляндія.
   
Re: Купив на пробу стелажіі щось мені не то

ну то виклади нормальну фотку, шоб писало маде ін романія чи поляндія.
з того можна було почати і на тім же й закінчити, але амбіції не дозволяють так просто чоловікові то зробити.
вже буде "спорити", ага  :laugh:
   
Re: Купив на пробу стелажіі щось мені не то

з того можна було почати і на тім же й закінчити, але амбіції не дозволяють так просто чоловікові то зробити.
вже буде "спорити", ага  :laugh:

Сциш поспорити ?
   
Re: Купив на пробу стелажіі щось мені не то

Соточку бакса поставити що це не контрабас і не з раши
   
Re: Купив на пробу стелажіі щось мені не то

"сциш" то твоє прізвище, малий?  :laugh:

хочеш щось довести - доводь, а я із задоволенням спостерігатиму під велику миску борщу!
ну а як не хочеш - то не розводь піну.
   
"сциш" то твоє прізвище, малий?  :laugh:

хочеш щось довести - доводь, а я із задоволенням спостерігатиму під велику миску борщу!
ну а як не хочеш - то не розводь піну.

ти впевнений в тому що написав про кацапський севендейс?
   
Re: Купив на пробу стелажіі щось мені не то

маму запитай, чи вона була впевнена.
а ти або шось робиш, як хочеш, або ведеш відєоблог "самоствердження" на фупі.
   
маму запитай, чи вона була впевнена.
а ти або шось робиш, як хочеш, або ведеш відєоблог "самоствердження" на фупі.

ти підарок до чого тут мою маму згадав?


   
так Гандоно ти готовий заключити парі  скажімо на сотку баксів ?
   
севендейс в нас не російський

Я думаю болгарський. Бо останній рік мені в основному такий потрапляв на очі. Рідше - румунський.
Це раніше був російський. Я добре знаю, бо співпрацюю з логістичною компанією, яка забезпечує їх логістику.

Ось порився в своєму "фотоархіві" фіксації пошкоджень. Якщо придивитися країну-виробника можна побачити.
 

Останнє редагування: 13 січня 2018 23:06:08 від Лапайдух
   
Я думаю болгарський. Бо останній рік мені в основному такий потрапляв на очі. Рідше - румунський.
Це раніше був російський. Я добре знаю, бо співпрацюю з логістичною компанією, яка забезпечує їх логістику.
ну ось нафіга  ти це написав .
не дав мені цього довбойоба туповатого троля Гандоно обвафлити по повній
   
ну ось нафіга  ти це написав .
не дав мені цього довбойоба туповатого троля Гандоно обвафлити по повній
Нічого б не було.  :)
   
Нічого б не було.  :)

та чого по іздівався б над ним
лошок він .


а і да у нас в основному болгарський .
деколи буває польський
   
Re: Купив на пробу стелажіі щось мені не то

малий, тебе бомбить по повній, все решта лірика.
вважай, бо кожне слово має силу при зустрічі повертатися назад.

а з перебігу даної теми я зрозумів, що ти якийсь пампушок-сцикун, котрому бракує людської уваги і визнання.
інакше ти б так не вкидав кожного разу теми на кшталт "дивіться які в мене майтки, чи не діряві".

мало бути фраєрком, ще треба розум мати, щоб не лізти в залупу до малознайомих людей.
але, до речі, я досі не побачив крім твого бомбіння нічого, щоб тебе вернуло на грішну землю. нема ні доказів твоїй правоті, ні підтверджень твоєму юнацькому максималізму.
тілько матюки і слабкість недочоловіка.


хоча я збирався вже в цьому коменті сказати, шо даремно ти так газував, все ок, не переймайся, але зайшов, почитав, як тебе досі бомбить, розумію, що ти ще не подорослішав.
на все свій час малий, може колись дійде.
амінь, то єсть піздєц  :K
   
малий, тебе бомбить по повній, все решта лірика.
вважай, бо кожне слово має силу при зустрічі повертатися назад.

а з перебігу даної теми я зрозумів, що ти якийсь пампушок-сцикун, котрому бракує людської уваги і визнання.
інакше ти б так не вкидав кожного разу теми на кшталт "дивіться які в мене майтки, чи не діряві".

мало бути фраєрком, ще треба розум мати, щоб не лізти в залупу до малознайомих людей.
але, до речі, я досі не побачив крім твого бомбіння нічого, щоб тебе вернуло на грішну землю. нема ні доказів твоїй правоті, ні підтверджень твоєму юнацькому максималізму.
тілько матюки і слабкість недочоловіка.


хоча я збирався вже в цьому коменті сказати, шо даремно ти так газував, все ок, не переймайся, але зайшов, почитав, як тебе досі бомбить, розумію, що ти ще не подорослішав.
на все свій час малий, може колись дійде.
амінь, то єсть піздєц  :K

 :facepalm1:

єбать текста видав .


ого а ти типу крутий пацак
   
Re: Купив на пробу стелажіі щось мені не то

чому саме не подобаються?
чеез колір? стандартні кольори, синій і оранжевий?
По навантаженням гарантовано відповідають всім нагрузкам з коефіціентом 1.4. на металі не економили. такі ж стоять вже три роки на заводі пежо-сітроен в Франції. + купу ще країн в тому числі Того Африка)
   
Re: Купив на пробу стелажіі щось мені не то

чому саме не подобаються?
чеез колір? стандартні кольори для стелажного обладнання. синій рами і оранжевий  яскравий щоб бачии водії погрузочної техніки.
По навантаженням гарантовано відповідають всім нагрузкам з коефіціентом 1.4.
На металі не економили. такі ж стоять вже три роки на заводі пежо-сітроен в Франції. + купу ще країн в тому числі в Африці)
   
чому саме не подобаються?
чеез колір? стандартні кольори для стелажного обладнання. синій рами і оранжевий  яскравий щоб бачии водії погрузочної техніки.
По навантаженням гарантовано відповідають всім нагрузкам з коефіціентом 1.4.
На металі не економили. такі ж стоять вже три роки на заводі пежо-сітроен в Франції. + купу ще країн в тому числі в Африці)

Вигляладають ненадійним
Навантаження на поличку 500 кг
Навантаження на верхню полку для палет 2400
Три палети
   
Re: Купив на пробу стелажіі щось мені не то

Це виключно візуальне враження.   Витримає ці навантаження. Може спостерігатись візуальний прогин траверс, критичний прогин не більше ніж  13.5мм на довжину 2700мм, все це згідно EN(Європейських норм). Спіть спокійно.
   
Це виключно візуальне враження.   Витримає ці навантаження. Може спостерігатись візуальний прогин траверс, критичний прогин не більше ніж  13.5мм на довжину 2700мм, все це згідно EN(Європейських норм). Спіть спокійно.

Дивись я збираюсь поставити
Стелажі висотою  шість метрів з нагрузкою на прольот до п'яти тонн три палети по 1.5 тони
Що буде якщо оператор попаде вилами в траверсу ?
   
Що сталось в тебе?
Стелажі не сподобалися :) Happy New Old Year!
   
Re: Купив на пробу стелажіі щось мені не то

розглянь варіант з окремим штабелером. на ньму більш точно оперувати будуть, він для того заточений. погрузчик для ввозу-вивозу з цеху, а штабелер тільки по полицях. стелажі замовляй із захистом по низу рами і окремих стійок, які анкеровані (захист кріпиться до полу болтами самостійно, та має сигнальний колір). складські повинні чітко усвідомлювати, що нижня полиця може бути ненагруженою тільки з умови, коли верхні пусті. коротше, комірник повинен бути окремою персоною з досвідом логістики та розуміти цехового технолога. і не давати втручатися в свою роботу "менеджеру з продаж".
   
Re: Купив на пробу стелажіі щось мені не то

розглянь варіант з окремим штабелером. на ньму більш точно оперувати будуть, він для того заточений. погрузчик для ввозу-вивозу з цеху, а штабелер тільки по полицях. стелажі замовляй із захистом по низу рами і окремих стійок, які анкеровані (захист кріпиться до полу болтами самостійно, та має сигнальний колір). складські повинні чітко усвідомлювати, що нижня полиця може бути ненагруженою тільки з умови, коли верхні пусті. коротше, комірник повинен бути окремою персоною з досвідом логістики та розуміти цехового технолога. і не давати втручатися в свою роботу "менеджеру з продаж".
попробуй його послати, того манагера.
   
розглянь варіант з окремим штабелером. на ньму більш точно оперувати будуть, він для того заточений. погрузчик для ввозу-вивозу з цеху, а штабелер тільки по полицях. стелажі замовляй із захистом по низу рами і окремих стійок, які анкеровані (захист кріпиться до полу болтами самостійно, та має сигнальний колір). складські повинні чітко усвідомлювати, що нижня полиця може бути ненагруженою тільки з умови, коли верхні пусті. коротше, комірник повинен бути окремою персоною з досвідом логістики та розуміти цехового технолога. і не давати втручатися в свою роботу "менеджеру з продаж".

Ну так тут момент  що можуть і будуть виникати моменти що нижні полиці будуть розвантажуватись скоріше
   
Re: Купив на пробу стелажіі щось мені не то

ну, взагалі, "нижня" то друга, якщо бути точним. бо сама нижня без траверси, там пол використовують.  :)  для більшої стійкості конструкцію роблять з двох рядів зв'язаних полиць і доступом з двох сторін, або ж зі стековою системою завантаження в два-три ряди вглиб, якщо доступ тільки фронтальний. але це ускладнить дещо логістику.
   
Re: Купив на пробу стелажіі щось мені не то

є фірма склад-сервіс, вони проектують і поставляють для складу обладнання, пошукай в неті. ми колись робили на підряді з підведення комунікацій до ангару, там дещо побачив у них цікавого.  :)
   
Re: Купив на пробу стелажіі щось мені не то

о! знайшов. тицяй сюди  там, до речі, подивишся яким повинен бути сучасний адаптивний сайт. все грамотно зроблено. можливо, якісь ідеї підчепиш з посилання. бажаю удачі, бетонний ти наш.   :D
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія