Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В Иране начались выступления против действующего режима

Не самий найгірший варіант

хуйня
це 50 років назад можна було закрити телецентр чи редакцію газети, а як зараз медіакомунікації зможуть контролювати солдафони?
   
Кажись,  интернет намертво заблокировали:

@BabakTaghvaee  Internet is blocked by Iranian Ministry of Telecommunication in several cities of Iran again. Most of citizen journalists can't upload their videos of protests against Islamic regime outside the country.


Несколько последних видеороликов о происходящем там:

   
Как бы не закончилось военной хунтой: не вмешиваются, не вмешиваются, а потом заявят "Что не могут больше терпеть беспорядки" и выгонят всех из лесу, включая аятолл

  Прозахідна військова хунта була б найкращим варіантом для персів.
   
Кажись,  интернет намертво заблокировали:

@BabakTaghvaee  https://twitter.com/view/status/948279890377310210Internet is blocked by Iranian Ministry of Telecommunication in several cities of Iran again. Most of citizen journalists can't upload their videos of protests against Islamic regime outside the country.


Несколько последних видеороликов о происходящем там:

https://twitter.com/view/status/948290737413804034https://twitter.com/view/status/948289101115076609https://twitter.com/view/status/948288372350619651https://twitter.com/view/status/948285961946976256

о, теперь настало золотое время для черной пропаганды
   
Это не моя фотография. Но реакция показательна.

Дійсно не ваша. Доречі або саме це насправді відфотошоплене лукморівцями фото,
або Захарова перебила собі в паспорті дату народження років на 20 вперед.
42 річна жінка не може так виглядати навіть за праці на уранових добичах.
Але я не є її прихильником, вона два слова без друкованого тексту зв*язати не може.
Але ж повернемось до вас. Ваші дописи що до істричних подій дуже обтяжені
досить спірними фактами. Це так я особисто вважаю.
   
о, теперь настало золотое время для черной пропаганды

зараз американці активують з пів десятка транспондерів і все буде чікі-пукі.
навряд чи вони не передбачали такий розвиток подій і не мають стаціонарних супутників над Іраном.
   
зараз американці активують з пів десятка транспондерів і все буде чікі-пукі.
навряд чи вони не передбачали такий розвиток подій і не мають стаціонарних супутників над Іраном.

і що ? як він попаде до провайдерів?
   
Дійсно не ваша. Доречі або саме це насправді відфотошоплене лукморівцями фото,
або Захарова перебила собі в паспорті дату народження років на 20 вперед.
42 річна жінка не може так виглядати навіть за праці на уранових добичах.
Але я не є її прихильником, вона два слова без друкованого тексту зв*язати не може.
Але ж повернемось до вас. Ваші дописи що до істричних подій дуже обтяжені
досить спірними фактами. Це так я особисто вважаю.

Це Ваше особисте враження, що родовод, де вказане ім'я, може бути спірним. За деяких умов він, дійсно, може стати спірним. Але там або інсігнії підмінили, як в випадку з Кучук-Кайнаджиром або отриманням Петром Першим тітула імператора згідно з інсігніями Василя Третього, або дворцовий заколот організували, як в іншому випадку, про який вже писалося.
   
і що ? як він попаде до провайдерів?

моссад завезет
   
моссад завезет

та незможе
це ж треба підняти і всю моб зв'язок і т.д.
   
Внезапно наследник Пехлеви
https://twitter.com/pahlavireza
   
та незможе
це ж треба підняти і всю моб зв'язок і т.д.

сможет
   
та незможе
це ж треба підняти і всю моб зв'язок і т.д.
сможет. На юг Ирана уже интернет раздают Сауды
   
сможет. На юг Ирана уже интернет раздают Сауды

а не ОАЭ?
   
а не ОАЭ?
может быть я и путаю. Но интернет уже раздают
   
Убежденных фанатиков не так и много. из разговоров с иранцами вынес, что ситуевина там напоминает брежневский совок. все публично одобряют линию партии, а дома делают, что хотят...

Ось дивні люди ці хабадники :)
Прочитають на ФУПі дописи інших людей (мої, наприклад - я те саме писав), і вже одразу ж за власні думки видають :)
   
і що ? як він попаде до провайдерів?

Навіщо він провайдерам. З*явиться зв*язок для координаціі дій в різних містах.
Ну то звісно якщо це комусь потрібно.
   
Ось дивні люди ці хабадники :)
Прочитають на ФУПі дописи інших людей (мої, наприклад - я те саме писав), і вже одразу ж за власні думки видають :)

Заметно, что молодежь, мягко говоря, снисходительно относится к религиозным запретам. Они переживают период, очень похожий на последнее десятилетие Совка.
 
 B-)
   
Внезапно наследник Пехлеви
https://twitter.com/pahlavireza

Понятно. Но эти, айатоллы, все-равно по старшинству первые по отношению к Пехлеви. И герб "Лев и Солнце" они и так могут вторым гербом использовать. Это сельджукский герб. Но на реформы светской власти им пойти нужно. Предпочтительно, все-таки, чтоб под старыми гербами. 
   
Це Ваше особисте враження, що родовод, де вказане ім'я, може бути спірним. За деяких умов він, дійсно, може стати спірним. Але там або інсігнії підмінили, як в випадку з Кучук-Кайнаджиром або отриманням Петром Першим тітула імператора згідно з інсігніями Василя Третього, або дворцовий заколот організували, як в іншому випадку, про який вже писалося.

Я знаю одну властивість мозку. Період його регенераціі приблизно 30-35 років.
Одже якщо не згадувати про щось 30 років, інформація з мозку випадає.
До чого це я скажете? А до того, що все що було давніше 150-200 років тому
цілком закономірно може зникнути, якщо знищити архіви.
А потім можна почекати 50 років і писати будь що і про половців і про Петра з його
імераторським титулом і перстнями і все що заманеться.
Тому ми живемо дещо в спотвореному віртуальному світі, в якому можна розповідати
про динозаврів 65мільйонів(чому вже не мільярдів) років тому і будь яку іншу маячню.
Це моя особиста думка, але вона грунтується до досвіді досить освідчених в археологіі
спеціалістів. Тому я й регочу вголос із всих цих родоводів, де кожен на свою користь
крутить як циган сонцем. А насправді історія то політична наука де майже кожен бреше на користь
собі заради утримання влади над ресурсами, територіями та як наслідок іншими людьми.
   
Я знаю одну властивість мозку. Період його регенераціі приблизно 30-35 років.
Одже якщо не згадувати про щось 30 років, інформація з мозку випадає.
До чого це я скажете? А до того, що все що було давніше 150-200 років тому
цілком закономірно може зникнути, якщо знищити архіви.
А потім можна почекати 50 років і писати будь що і про половців і про Петра з його
імераторським титулом і перстнями і все що заманеться.
Тому ми живемо дещо в спотвореному віртуальному світі, в якому можна розповідати
про динозаврів 65мільйонів(чому вже не мільярдів) років тому і будь яку іншу маячню.
Це моя особиста думка, але вона грунтується до досвіді досить освідчених в археологіі
спеціалістів. Тому я й регочу вголос із всих цих родоводів, де кожен на свою користь
крутить як циган сонцем. А насправді історія то політична наука де майже кожен бреше на користь
собі заради утримання влади над ресурсами, територіями та як наслідок іншими людьми.

Існує така речь, як генетична пам'ять. Це пам'ять, якою володіли ще пращури.  Вона час від часу може просинатися і її дуже важко викреслити.
   
Понятно. Но эти, айатоллы, все-равно по старшинству первые по отношению к Пехлеви. И герб "Лев и Солнце" они и так могут вторым гербом использовать. Это сельджукский герб. Но на реформы светской власти им пойти нужно. Предпочтительно, все-таки, чтоб под старыми гербами. 
герб лев с мечем под солнцем- это древний доисламский герб ирана.
аятолл еще не было, а герб уже был.
   
герб лев с мечем под солнцем- это древний доисламский герб ирана.
аятолл еще не было, а герб уже был.
щир о хордщир = лев и солнце. Очень древний... оклик или слоган. Не знаю как назвать.
   
герб лев с мечем под солнцем- это древний доисламский герб ирана.
аятолл еще не было, а герб уже был.

Это герб Ирана с 1423-го года. Утвержден он был при династии Тимуридов. Впервые этот символ появился в 1240-м году на монетах сельджукского султана Кей-Козрова Второго (Ghiyāth al-Dunyā wa al-Dīn Kay Khusraw ibn Kay Qubādh, Gıyaseddin Keyhüsrev II или Kaykhusraw II), предка нашего князя Глинского.



То есть, это герб сельджукской династии Кесранидов. Вот так его и надо записывать, чтобы он не гулял по рукам.
   
это не Иран
В г. Неджефабад провинции Исфахан протестующие открыли огонь по полицейским. В результате погибли 12 сотрудников полиции, еще трое были ранены.
   
Існує така речь, як генетична пам'ять. Це пам'ять, якою володіли ще пращури.  Вона час від часу може просинатися і її дуже важко викреслити.

Ну от коли вона просинається, то з*являються люди накшталт мене, які відкривають Біблію і кажуть
гарна казочка, для лохів піде. А насправді... Не буду вас грузити далі, бо гілка не про це. [ua]
   
В свете всего сказанного, сейиды-Айатоллы, родственные династии Сельджуков, не являются такими уж узурпаторами власти. Они имеют много родовых прав, но, принадлежа к касте священнослужителей, им нужно бы позаботиться и светской ветвью власти. Но, скажем так, они пытались выйти на свои документы через Горбачева, но им не удалось. А Брежнев добивался с ними контактов, но они на контакт с ним не пошли.
   

@BabakTaghvaee  Something bad is now happening to Iranian protesters all over Iran, hundreds are arrested and probably tens of them are killed by Islamic regime security forces. Internet is shot down and we have lost contact with nearly all of Iranian citizen journalists.

Что-то плохое сейчас происходит с иранскими демонстрантами по всему Ирану, сотни арестованы и, вероятно, десятки из них были убиты силами безопасности исламского режима. Интернет отключен, и мы потеряли контакт со всеми гражданскими журналистами.
   
INTENSE CLASHES BETWEEN PROTESTERS & SECURITY FORCES IN #IRAN CITIES OF ASFAHAN & QAHDERIJAN: KURDISTAN24.
   
В свете всего сказанного, сейиды-Айатоллы, родственные династии Сельджуков, не являются такими уж узурпаторами власти. Они имеют много родовых прав, но, принадлежа к касте священнослужителей, им нужно бы позаботиться и светской ветвью власти. Но, скажем так, они пытались выйти на свои документы через Горбачева, но им не удалось. А Брежнев добивался с ними контактов, но они на контакт с ним не пошли.
чоото ти под утомила своим флудом
   
Так что? Судя по последним новостям восстание на грани провала
   
Если у простестующтх не будет оружия, то революция провалится.

   
Так что? Судя по последним новостям восстание на грани провала
новостей нихуя нет
   
русские боты активно включились в дезинформацию по протестам в Иране
   
вот ныть тут как бы не нужно.
ну не ныть, нагнетать.
ситуация может измениться в часы или даже в минуты.
   
Оцей іранський двіж спалахнув протягом кількоз днів.
Уявляєте,  якби у нас замість майдану стрімко відбулося б шось подібне по всій країні?
Овоч разом з Хуйлом би всралися, а бєркутня з'їпалася би на 3-й день.
   
чоото ти под утомила своим флудом

Я уже и сама задолбалась со всем этим.
   
Интересно, продержался бы режим аятолл дольше, еслиб обамба не подкинул им деньжат?

обама пошел на сделку по ирану в том числе чтобы сбить цену на нефть для кацапов
а вы тут гыгыкаете, что иран пойдёт по писде
готовтесь платить за газ и бензин в два раза больше, если так оно будет
ну и курс гривны пойдет туда же

Останнє редагування: 3 січня 2018 00:24:29 від pirat
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія