Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Майдан кавоманів фото відео коментарі!

а ты не запизделся, мил человек ?
v-подібний ольгінець vittrym одразу кинувся захищати ефесбешників Яроша та Білецького  :laugh:
   
Re: Майдан кавоманів фото відео коментарі!

А філіжанку каві з ФУПчеками?  Чім не подія?)

Я краще до мами, смачного супу відвіз... І сьогодні також поїду...
   
Re: Майдан кавоманів фото відео коментарі!

Я кацапом никогда небыл, я украинец.
На мові не кацапів це звучало би переконливіше :gigi: !
   
Re: Майдан кавоманів фото відео коментарі!

v-подібний ольгінець vittrym одразу кинувся захищати ефесбешників Яроша та Білецького  :laugh:

b-подобный бот, накуй шагай

но сначала пруфы сюда давай насчет российского гачка, п***а

Останнє редагування: 25 грудня 2017 11:48:58 від vittrym
   
Re: Майдан кавоманів фото відео коментарі!

а ты не запизделся, мил человек ?

так это ж классега, мил человек.
Мировая практика, я бы сказал.
Всегда и везде все ультрагиперпуперкра йние течения на 90 процентов состоят из сексотов различных.
Что касается Яроша то может бордер и гиперболизировал частично но давно ходят слухи о его связях с Наливаем и о Наливае тож различные слухи ходят..
А так да, дядька симпатичный с располагающей внешностью и обаятельной улыбкой. Самое то для агента. Белый вождь не в пример отвратнее. Да и речи действия их вроде отличаются. Поэтому я за то чтоб Билэцькый был агентом Авакова и рашистских спецслужб, а Ярош - Коломойского и спецслужб родных украинских
   
Педріли кавомани, хто сьогодні на банкову проти Крисіна?
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=989971.0
Чи вам за це не платять?
   
І в гілці жодного педріли кавомана...
   
Re: Майдан кавоманів фото відео коментарі!

Педріли кавомани, хто сьогодні на банкову проти Крисіна?
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=989971.0
Чи вам за це не платять?

 а навіщо їм туди йти, якщо вони не проти Крисіна  :S


   
Re: Майдан кавоманів фото відео коментарі!

І в гілці жодного педріли кавомана...

зема, тебя выпустили? По рождественской амнистии или до звонка отмотал?
Мне интересно Адреаса ты тож педрилой считаешь?
   
так это ж классега, мил человек.
Мировая практика, я бы сказал.
Всегда и везде все ультрагиперпуперкра йние течения на 90 процентов состоят из сексотов различных.
Что касается Яроша то может бордер и гиперболизировал частично но давно ходят слухи о его связях с Наливаем и о Наливае тож различные слухи ходят..
А так да, дядька симпатичный с располагающей внешностью и обаятельной улыбкой. Самое то для агента. Белый вождь не в пример отвратнее. Да и речи действия их вроде отличаются. Поэтому я за то чтоб Билэцькый был агентом Авакова и рашистских спецслужб, а Ярош - Коломойского и спецслужб родных украинских
Ярош та Білецький голосують абсолютно проти всіх реформ в Україні. Ярош та Білецький кришують російських терористів, які готують криваві теракти в Україні (наприклад того ж Краснова, який приготував 40 кг вибухівки для теракту в Києві).
   
   
а навіщо їм туди йти, якщо вони не проти Крисіна  :S

Одна свора...
В минулому дрищі синьожопі, тепер педріли...
   
Re: Майдан кавоманів фото відео коментарі!

раньше был медок и трыпильськи глечики, теперь кофе и канхветы...
   
Re: Майдан кавоманів фото відео коментарі!

Ярош та Білецький голосують абсолютно проти всіх реформ в Україні. Ярош та Білецький кришують російських терористів, які готують криваві теракти в Україні (наприклад того ж Краснова, який приготував 40 кг вибухівки для теракту в Києві).

мне понравилось, что Ярош о колоРадах не очень лестно высказывался.
Хотя я ж не спорю. Тоже игрой может быть. Подготовкой гражданского противостояния. Как в инете два бота срач устраивают имитируя спор.
Куда нам понять все хитросплетения. Мы же дилетанты в этих делах, а они вчоные профи
   
Педріли кавомани, хто сьогодні на банкову проти Крисіна?
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=989971.0
Чи вам за це не платять?

кофе на Майдане анонсировалось за неделю.
за сколько дней ДО анонсировалась данное приглашение?
   
Re: Майдан кавоманів фото відео коментарі!

Одна свора...
В минулому дрищі синьожопі, тепер педріли...

ога. Раньше гнилую селедку во вполне приличного Президента и в адекватных граждан втирали и сейчас продолжаете этим же заниматься.
Ну а хуле, первый раз же получилось.
Только учти, что история если и повторяется то исключительно как фарс.
   
Re: Майдан кавоманів фото відео коментарі!

Упс.

Останнє редагування: 25 грудня 2017 12:06:59 від Leo_poLD
   
Re: Майдан кавоманів фото відео коментарі!

кофе на Майдане анонсировалось за неделю.
за сколько дней ДО анонсировалась данное приглашение?
сьогодні  з ранку ..Але  погода  буде  погана ,  сніг  та  дощ . Хоча  ще  тепло ..  Донбасівці  будуть з Єгором  та Семеном  будуть ..


  Я  пас ,  два тижні  вихідні  в Києві  .   
   
Re: Майдан кавоманів фото відео коментарі!

 Нє ,  ну канєшно  Азов агенти  кремля  .  А  оці всі  озброєні  любітєлі  усково міра ,  яких  відпускають ,  вони хто ?
   
кофе на Майдане анонсировалось за неделю.
за сколько дней ДО анонсировалась данное приглашение?

Вчора, одразу після кавоманів...
   
Re: Майдан кавоманів фото відео коментарі!

   
Нє ,  ну канєшно  Азов агенти  кремля  .  А  оці всі  озброєні  любітєлі  усково міра ,  яких  відпускають ,  вони хто ?

Це попутчики революції...
   
Re: Майдан кавоманів фото відео коментарі!

Якби були ті самі люди, що вчора, пішов би з задоволенням! А так ряжені донбасівці з Зіміним і Грішіним.. шо там робити? Зберуть відповідний контингент, будуть знову кричати банду геть по 10 раз поспіль... Та ну нах
   
Re: Майдан кавоманів фото відео коментарі!

lде затримані?де справи? 
   
Re: Майдан кавоманів фото відео коментарі!

Якби були ті самі люди, що вчора, пішов би з задоволенням! А так ряжені донбасівці з Зіміним і Грішіним.. шо там робити? Зберуть відповідний контингент, будуть знову кричати банду геть по 10 раз поспіль... Та ну нах
:facepalm:
   
Якби були ті самі люди, що вчора, пішов би з задоволенням! А так ряжені донбасівці з Зіміним і Грішіним.. шо там робити? Зберуть відповідний контингент, будуть знову кричати банду геть по 10 раз поспіль... Та ну нах

Напевне ті самі за Крисіна...
Їх і не буде.
   
Re: Майдан кавоманів фото відео коментарі!

Упс.

а при чем тут какой-то Крысин, я извиняюсь? Мы ж вроде про то, что люди собирались попить кофе?
Что за страсть вечно пытаться на чужом горбу куда-нить въехать? Не нравится вам тот Крысин? Кюшат не можете? Ну так собирайтесь и мандруйте камнями его побивать иле шо там.
А мне приятно было увидеть столько умных лиц во время кофепития
   
Вчора, одразу після кавоманів...

о!
   
Re: Майдан кавоманів фото відео коментарі!

столько умных лиц во время

   
сьогодні  з ранку ..Але  погода  буде  погана ,  сніг  та  дощ . Хоча  ще  тепло ..  Донбасівці  будуть з Єгором  та Семеном  будуть ..


  Я  пас ,  два тижні  вихідні  в Києві  . 

вчера дождь лупасил на кофе
не мешало
НО!
есть разница
   
Re: Майдан кавоманів фото відео коментарі!

вчера дождь лупасил на кофе
не мешало
НО!
есть разница
то був  дощ ? Сьогодні  ДОЩ !
   
Re: Майдан кавоманів фото відео коментарі!

Показати зображення...

о. Во-во (tu)
Типичный такой образчик логики нынешних рэволюціонэров.
Да и не только нынишних
   
Re: Майдан кавоманів фото відео коментарі!

Кто то может мне обьяснить откуда это пошло на тему "кофе на майдане"?

Вообще не понимаю таких приколов, когда народ реальной толпой подхватывает какое то выражение и начинает его тулить куда попало... Такое ощущение что вокруг одни боты которым спустили новую тему и вот они практически все сходу ее юзают  :lol: Я имею в виду ИИ ботов, чисто программных :).

Ну не могут же реальные люди так тупо массово повторять ОЧЕРЕДНУЮ ерунду?? Или все же могут?
   
Re: Майдан кавоманів фото відео коментарі!

о. Во-во (tu)
Типичный такой образчик логики нынешних рэволюціонэров.
Да и не только нынишних

   
Re: Майдан кавоманів фото відео коментарі!

Показати зображення...

гудер, а фуле ты не в дурдоме?
Там же все ваши
   
мне понравилось, что Ярош о колоРадах не очень лестно высказывался.
Хотя я ж не спорю. Тоже игрой может быть. Подготовкой гражданского противостояния. Как в инете два бота срач устраивают имитируя спор.
Куда нам понять все хитросплетения. Мы же дилетанты в этих делах, а они вчоные профи
Ну Гадя Савченко теж Ху%лу факи тицяла, але що з того...
   
то був  дощ ? Сьогодні  ДОЩ !
не надо ля-ля
   
Re: Майдан кавоманів фото відео коментарі!

Александр Онищенко додав 49 нових світлин — разом з Andrey Skaternoy та 4 іншими особами.
16 год ·

Кава на Хрещатику.

Після того, як у мережах було анонсовано "Каву на Хрещатику", я намагався зрозуміти, а що там, власне, буде?

Припускав три версії:

1. Провладне збіговисько, організоване самою владою.
2. Взагалі нічого. Як вже не раз бувало, якісь ЛОМ-и кинули якийсь заклик, а усі дружньо на нього, й на них самих, поклали.
3. Зберуться ті, хто прийде за покликом душі. І просто поспілкуються. Під каву з цукерками. Roshen, чи ні - пофіг.

Дуже цікавим та показовим, як на мене, стало те очманіле скавчання, яке не вщухало в мережах весь цей час.

Порохоботи! - волали, запроданці! Продалися шоколядному Вальцману! Вас виводять за вкрадені у народу гроші!

Хтось вже, "на власні очі" бачив поїзди, набиті тітушками, які везли на Київ з Одеси та Маріуполю. Хтось відкривав велику таємницю, що у Києві на каву погрозами зганяють вчителів та інших бюджетників.

Читати таке мені було відверто дивно. Бо не відчував я такого і близько. Да і клятий Вальцман, чомусь, не намагався виганяти кудись людей, щоб вони його від когось захищали.

Водночас давно і дуже гостро відчував інше: що нас усіх, хто пройшов усю революцію гідності, хто вставав серед ночі під набат Михайлівського Златоверхого, і біг боронити Майдан, хто, ризикуючи чималим терміном, віз на Майдан шини та бензин, хто віддавав захисникам останні і зовсім не зайві вдома теплі речі - позбавили будь-якої можливості відмічати дати тих подій.
Просто зібратися й згадати ті часи. Поспілкуватись одне з одним не на ток-шоу, на за питаннями дебільного ведучого, а очі в очі, як ми робили довгими холодними ночами зими 2012/2014.

Нам остогидло слухати різних політиків та так званих "активістів", які нам розповідали про те, за що ми стояли на Майдані.

Я дуже хотів, щоб з передбачуваних мною можливостей реалізувалася саме третя. І сьогодні так сталося!

Жодного примусу. Жодних бюджетників. Жодних політиків. Жодних сцен та пафосних й брехливих промов з них. Жодних прапорів, жодної символіки. Жодних поліцейських кордонів та очеплень.

Тільки люди. Багато? - не дуже, тисячі дві, може, трохи більше, чи трохи менше. Але то прийшли вони - саме ті, хто, за покликом власного серця та сумління виходив на Майдан. Саме ті, чиї обличчя я пам'ятаю з 2013/14 років.

І прийшли вони з кавою. Й цукерками. Й тортиками. І було багато цікавого. доброзичливого й відвертого спілкування.

Коли декілька фріків намагалися зчинити волання про злочинну владу, про продажного Вальцмана, про те, що все пропало - на них дивилися, як на розумово відсталих. І пригощали смаколиками з кавою.

Радію з того, що був сьогодні там. Мені дуже цього не вистачало. Дякую вам, люди, що ви такі чудові! І ви - поруч.

Як завжди, трохи фото.
   
Re: Майдан кавоманів фото відео коментарі!

гудер, а фуле ты не в дурдоме?
Там же все ваши
какіє умниє. ліца  ,  крічят как кацапи на  своіх фооумах "  хахли  шта  ви дєлаєтє в  рунетє  ,  валітє атсюда  к сібє "  ета кагда  аргумєнти  харошиє ,  ага
   
Re: Майдан кавоманів фото відео коментарі!

не надо ля-ля
 
 Не пойняв  ,  на Русановці  дощ натуральний  ,  у Вас нема ?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія