Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

О 12.00 в київському парку Шевченка стартував «Марш за імпічмент»

о, вже парубія скидати хочуть  X(

От дурные. Старшего депутата можно переризбрать в Парламенте самим депутатам. А этим недолугим все скинуть.
   
Тимошенко зараз повинна кусати лікті, бо на Майдані її лохторат перекупляють нові лідери, які обіцяють натовпу дешеві тарифи, все відібрати та поділити...
   
ні, але що Порошенко гірший за Януковича- кажуть вже давно B-)

і що "ворог в Києві, а не в Москві",
всі кремлівські лозунги застосовані в ділі
   
Чтобы акция имела шанс на успех, надо иметь какие-то альтернативные кандидатуры. Иначе это просто бабки на ветер. Организаторы считать умеют, отсюда вывод: смысл этих майданов какой-то другой, пока непонятный. Может хотят нового кандидата заявить или беспорядки в Кмеве спровоцировать. А может хотят проверить готовность правоохранителей и их руководства защищать шоколадного. 
смысл очень простой скинуть Порошенко как и Януковича что бы показать всему миру что Украина не в состоянии менять власть через выборы. Хуйлу не нужен другой кандидат вместо Порошенко ему нужна война вместо Порошенко. Саакашвили оказался идеальным кандидатом. Ему то точно пох что тут будет завтра. Это не его родина, для него это просто полигон.
   
Чтобы акция имела шанс на успех, надо иметь какие-то альтернативные кандидатуры. Иначе это просто бабки на ветер. Организаторы считать умеют, отсюда вывод: смысл этих майданов какой-то другой, пока непонятный. Может хотят нового кандидата заявить или беспорядки в Кмеве спровоцировать. А может хотят проверить готовность правоохранителей и их руководства защищать шоколадного.

А альтернативная финура у них одна - Тимошенко. :weep:

Но та сейчас ведет двойную игру. сама не отсвечивает на этих импичментах, зачем оно ей? У неё и так сейчас рейтинг высокий, негоже ей, задрав юбки, по Майданам бегать. Мало ли что, тут и обосраться легко, как с Саакой приключилось .

Нехай Саака со товарищами пока бабло курченковское отрабатывают, да юльки по форумам вон как  скачут с призывами "доколе???" но никто изз низ на митинг не поволокся, тут клавы топчут.

А вот когда, если дело выгорит, и Саака расшатает лодку, вот тогда Юля легким движением своего каблучка его в сторону и отодвинет, рейтинг-то у него уже с душком, а тут целая и незапятнанная Юль Владимировна вся в белом и с лазерной указкой мечом в руке появится.

Публика в ахуе, женщины бросают в воздух чепчики...

Останнє редагування: 17 грудня 2017 14:00:57 від шуша
   
оце так перекрутила
Ага. Тут капслоком анонсували пресуху хуйло. Нормально? А на цугундері так само пащекують про сьогоднішній марш. Тими  ж словами. Щось тут не так.
   
Это не его родина, для него это просто полигон.
(tu)
   
ну так лугандон йому блокадники подарували, от він і вдячний їм за це

там всі ниточки до однієї адреси на луб'янці тянуться
   
А альтернативная финура у них одна - Тимошенко. :weep:

Но та сейчас ведет двойную игру. сама не отсвечивает на этих импичментах, зачем оно ей? У неё и так сейчас рейтинг высокий, негоже ей, задрав юбки, по Майданам бегать. Мало ли что, тут и обосраться легко, как с Саакой приключилось .

Нехай Саака со товарищами пока юабло курченковское отрабатывают, да юльки по форумам вон как  скачут с призывами "доколе???" но никто изз низ на митинг не поволокся, тут клавы топчут.

А вот когда, если дело выгорит, и Саака расшатает лодку, вот тогда Юля легким движением своего каблучка его в сторону и отодвинет, рейтинг-то у него уже с душком, а тут целая и незапятнанная Юль Владимировна вся в белом и с лазерной указкой мечом в руке появится.

Публика в ахуе, женщины бросают в воздух чепчики...
Це жінка пише? Ахуєть :girl_were: ! Напевно інститут культури кончала на Чигоріна (tu) ? !
:)

Останнє редагування: 17 грудня 2017 14:16:00 від strict5
   
не зрозуміла, Саака виступати не буде? замість нього буде виступати дружина Сандра
   
почнемо з того, що назва "Марш за імпічмент" - це брехня
вони вимагають не імпічмент Президента, а закон про імпічмент

про що далі говорити?
   
не зрозуміла, Саака виступати не буде? замість нього буде виступати дружина Сандра
ссака под следствием. Боится холодных казематов.
   
почнемо з того, що назва "Марш за імпічмент" - це брехня
вони вимагають не імпічмент Президента, а закон про імпічмент

про що далі говорити?
А в чому різниця, щоб бути брехнею?
:)
   
почнемо з того, що назва "Марш за імпічмент" - це брехня
вони вимагають не імпічмент Президента, а закон про імпічмент

про що далі говорити?

по-перше, це вони сьогодні вимагають закон, а не імпічмент, до того вимагали саме "народний імпічмент",
по-друге, вони самі свій марш так називають 
   
почнемо з того, що назва "Марш за імпічмент" - це брехня
вони вимагають не імпічмент Президента, а закон про імпічмент

про що далі говорити?
тогда им Раду надо менять а не президента
   
всю тусню переносять на вівторок під Раду, тому цирк не завершується 
   
дійсно, а що це за огорожа між народом та сценою? чого вони бояться, такі сміливі?
   
ні, але що Порошенко гірший за Януковича- кажуть вже давно B-)
Я ж чого і запитую.. :shuffle:
   
слухаю Донія та Хмару,
не знаю, як там буде далі, але ці двоє закликають скидати владу тільки МИРНИМ шляхом, а для цього треба вивести на вулиці Києва мільйон людей, тому треба йти та збирати мільйон,
а потім під тиском цього мільйону Порошенко сам піде, а вони виберуть нового голову Ради та почнуть справедливо царювати

Доний...которsй ради округа совокупился с рыгами...правда, как он говорит, всего на пол-шишечки.
   
і що "ворог в Києві, а не в Москві",
всі кремлівські лозунги застосовані в ділі

То, что это кремлевские паскуды, было ясно с самого начала.
   
Смотрю митинг молодых вообще практически нет из остальных % 80 пенсы.
   
кагтавый левченко общает поделить по справедливости  X(

почему в украине так много кагтавых публичных людей?  8-:
   
Смотрю митинг молодых вообще практически нет из остальных % 80 пенсы.

ну это вообще было предсказуемо.
   
Ага. Тут капслоком анонсували пресуху хуйло. Нормально? А на цугундері так само пащекують про сьогоднішній марш. Тими  ж словами. Щось тут не так.


Так ваши ж...цуговские и там и тут... :lol:
   
видалене

Останнє редагування: 17 грудня 2017 14:21:54 від Foxic
   
Доний...которsй ради округа совокупился с рыгами...правда, как он говорит, всего на пол-шишечки.
Доній за бюджет Азарова голосував, щоб в Коломиї(там обирався), щось там добудували. Потім у вбиральні ВР отримав піз..и від Свободи. Так як в нинішній Раді голосує БПП із ригами ти чому мовчиш?
:)
   
Показати зображення...
от де тут 10 000?
це ж менше, ніж було минулого разу

Точно, как в прошлый раз. Тысяч 3-5.
   
вебки не дадуть збрехати,
а демонстранти кажуть, що минулого разу було 50 тищ, а зараз 60.
   
Показати зображення...
от де тут 10 000?
це ж менше, ніж було минулого разу

сцена сьогодні в іншому місці   :facepalm1:
   
Доній за бюджет Азарова голосував, щоб в Коломиї(там обирався), щось там добудували. Потім у вбиральні ВР отримав піз..и від Свободи. Так як в нинішній Раді голосує БПП із ригами ти чому мовчиш?
:)

З ригами Юля голосує, а не БПП. Ти хочеш, що б я почав говорити?  :gigi:
   
Саака : ''мои дорогие, мои соотечественники , мои любимые украинцы !
Страна у нас одна !
Никогда не будет у власти ''собачья будка''
''Мы будем ещё трясти.
У нас  не СБУ, не полиция - у нас ФСБ''
''Ханьба СБУ''
------
Ну и сволочь. Эта Саакашвили !
   
вебки не дадуть збрехати,
а демонстранти кажуть, що минулого разу було 50 тищ, а зараз 60.

60...60....Почті Рєспубліканскай стадіон. Мгм...
   
З ригами Юля голосує, а не БПП. Ти хочеш, що б я почав говорити?  :gigi:
Говори, звісно. Я тебе не боюсь.
:)
   
Точно, как в прошлый раз. Тысяч 3-5.

это не сегоднящее фото. сегодня они на сотю метров дальше тутсуются. в камеру не попадают
   
ось фото минулого тижня

   
Саака : ''мои дорогие, мои соотечественники , мои любимые украинцы !
Страна у нас одна !
Никогда не будет у власти ''собачья будка''
''Мы будем ещё трясти.
У нас  не СБУ, не полиция - у нас ФСБ''
''Ханьба СБУ''
------
Ну и сволочь. Эта Саакашвили !

А когда эта МРАЗЬ сказала, что с НУЛЯ солдат ЗСУ сняли с Марьинки, что бы защищать Барыгу? И что Нацгвардия - псы режима и защищают хозяина? Это НГ, где АТОшников дофига! Эта б***ь - СААКАШВИЛИ...которы й не знает, где у калаша приклад! Это как?
   
Показати зображення...
от де тут 10 000?
це ж менше, ніж було минулого разу

А минулий раз коли був?
на картинці дата 10.12.2017 14-00-04
   
это не сегоднящее фото. сегодня они на сотю метров дальше тутсуются. в камеру не попадают
Да и *уй с ними.
   
это не сегоднящее фото. сегодня они на сотю метров дальше тутсуются. в камеру не попадают

точно, вибачте, на ньому ж написано, що 10 грудня, а я не подивилася, взяла з фейсбуку, як сьогоднішнє, зараз видалю
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія