Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Хтось бачив прівідєній чи інопланєтян?

Re: Хтось бачив прівідєній чи інопланєтян?

Вот потому люди боятся умирать
Ибо там все кишит бесами демонами и прочей нечистью
Тут белый свет а там тьма....
   
Re: Хтось бачив прівідєній чи інопланєтян?

Даже доказывать, что ты соврал, не собираюсь. Sapienti sat  :crazy_pil:

Чому?
А якшо я докажу шо не збрехав?
Давайте парі.
Це буде прикольно і для нас і для публіки
   
Тахуйтам... Призрак коммунизма по Европе бродит... А Велесов где?  :-)o

Каждий  истукан ленина  за годи стояния и молений обзавелся своєй душо некой сущностью.  После массового  повала-  бродит их  неприкаяних уже много,  и каждий картавит на свой лад.
   К Велесову ходит северодонецкій  і моліт о недопущении скидания с постамента.  Как  к  поддающемуся  влиянию  елементу.  Периодически Велесов транслирует наведенние ментальние указания на  ФУП.
 Виполняет их .

 
   
Re: Хтось бачив прівідєній чи інопланєтян?

============================
А ты смерти не боишся? Не кизди! Но дело даже не в этом... Вопрос: как помрём, и что потом? А потом может быть очень кошмарным.

це класична маніпуляція, якою заманюють людей в релігію....
Коротше шо буде "потом" не знаю і знать не хочу. Коли почнеться "потом" то на місці і розберемся шо до чого.
   
Re: Хтось бачив прівідєній чи інопланєтян?

це класична маніпуляція, якою заманюють людей в релігію....
Коротше шо буде "потом" не знаю і знать не хочу. Коли почнеться "потом" то на місці і розберемся шо до чого.
а якщо пізно буде розбиратись??? ;)
нє всьо коту маслєніца:



   
Re: Хтось бачив прівідєній чи інопланєтян?

Призраков - нет. А вот непонятки в небе наблюдал.
Не скажу что НЛО, но жутковато было.
   
Призраков - нет. А вот непонятки в небе наблюдал.
Не скажу что НЛО, но жутковато было.

Так само небо, по большому счёту, непонятка ещё та... :)
   
Re: Хтось бачив прівідєній чи інопланєтян?

Что редко? Кошмары и ужастики снятся?  Как по мне - так это нормально. Особенно в молодые годы. Когда воображение зашкаливает. С годами это всё в мозгах известью покрывается...((

когда сон граничит с реальностью... Когда открываешь глаза и осознаешь, что грань между параллельными мирами не осязаема.
Когда вновь закрываешь глаза, слышишь звон, и понимаешь что вновь возвращаешься в кошмар из которого только что вышел.
Вот тогда наступает оцепенение. Мне приходилось менять полярность положения в кровати, чтобы выйти из этого состояния.
А, так мне не приходилось видеть не нло, ни привидений.


   
Re: Хтось бачив прівідєній чи інопланєтян?

когда сон граничит с реальностью... Когда открываешь глаза и осознаешь, что грань между параллельными мирами не осязаема.
Когда вновь закрываешь глаза, слышишь звон, и понимаешь что вновь возвращаешься в кошмар из которого только что вышел.
Вот тогда наступает оцепенение. Мне приходилось менять полярность положения в кровати, чтобы выйти из этого состояния.
А, так мне не приходилось видеть не нло, ни привидений.

Знаю такое
Смотри в окно и кагбы выпускай туда сон
   
когда сон граничит с реальностью... Когда открываешь глаза и осознаешь, что грань между параллельными мирами не осязаема.
Когда вновь закрываешь глаза, слышишь звон, и понимаешь что вновь возвращаешься в кошмар из которого только что вышел.
Вот тогда наступает оцепенение. Мне приходилось менять полярность положения в кровати, чтобы выйти из этого состояния.
А, так мне не приходилось видеть не нло, ни привидений.

Известное дело... " Сон разума рождает чудовищ" (ц).  Это нормально.

п.с. А что такое "полярность положения в кровати"?  Полярность относительно чего?
   
еще один... Шо ты бачив?
Два обєкти  різної форми НЛО в небі. Мабуть цікавились великим скубченням автобусів на кордоні

Останнє редагування: 11 грудня 2017 21:22:34 від Болгарин
   
когда сон граничит с реальностью... Когда открываешь глаза и осознаешь, что грань между параллельными мирами не осязаема.
Когда вновь закрываешь глаза, слышишь звон, и понимаешь что вновь возвращаешься в кошмар из которого только что вышел.
Вот тогда наступает оцепенение. Мне приходилось менять полярность положения в кровати, чтобы выйти из этого состояния.
А, так мне не приходилось видеть не нло, ни привидений.
Сон в сні. Було таке в мене. Ти типу проснувся, але насправді ще спиш.
Наслідки сонного паралічу.
   
Re: Хтось бачив прівідєній чи інопланєтян?

Сон в сні. Було таке в мене. Ти типу проснувся, але насправді ще спиш.
Наслідки сонного паралічу.

Що таке сонний параліч?
   
Re: Хтось бачив прівідєній чи інопланєтян?

а якщо пізно буде розбиратись??? ;)
нє всьо коту маслєніца:

https://www.youtube.com/watch?v=LrYOiK6SGb0

Ну пізно то й пізно. Зараз у нас нема ніякої інформації, яка б могла направити нас на правильні міри, які б допомогли б Там. То нема смислу перейматись цим
   
Re: Хтось бачив прівідєній чи інопланєтян?

Я бачив тарілку. Біля 2 хвилин
   
Ніколи не бачив. То все херня.  B-)

   
Що таке сонний параліч?
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%BE%D0%BD%D0%BD%D0%B8%D0%B9_%D0%BF%D0%B0%D1%80%D0%B0%D0%BB%D1%96%D1%87

В мене проявлялося як напади у сні якогось первісного, тотального страху від того, що ти не можеш поворохнутися. Розумієш, що сон, хочеш проснутися, просинаєшся...і нічого не змінюється.
   
   
Re: Хтось бачив прівідєній чи інопланєтян?

Не, правда что-то там есть. Висит над тобой нечто туманное и серебристое. И Х.. поймешь облако или леталка.
Потом уходит тихонечко - хоп свернулось в точку и нету.
Уже потом рассказываешь как байку, подходит наш майор - а ну, сержант, идем покурим....
Оказывается у него таких баек была папочка. Висит нечто над перевалом....
Это 85 год.

Уже потом еще раз встретил в начале 2000-х - под Днепром, есть у села Войсковое, Змеиная балка... Ночью выехали сетку на рыбку поставить - висит зараза.
   
Re: Хтось бачив прівідєній чи інопланєтян?

Известное дело... " Сон разума рождает чудовищ" (ц).  Это нормально.

п.с. А что такое "полярность положения в кровати"?  Полярность относительно чего?

бросаешь подушку в ноги, и совершив поворот на 180 градусов уходишь от кошмара. ;)
   
Re: Хтось бачив прівідєній чи інопланєтян?

А я ж вас читаю у політичних гілках, "прислуховуюся" до автиритетної "сивини"  :facepalm1:
   
Re: Хтось бачив прівідєній чи інопланєтян?

Надоіли теми про порошенка.
Сабдж.



   
Re: Хтось бачив прівідєній чи інопланєтян?

Сон в сні. Було таке в мене. Ти типу проснувся, але насправді ще спиш.
Наслідки сонного паралічу.

сон во сне, и еще один раз во сне, говорят что наступает летаргия.

   
Re: Хтось бачив прівідєній чи інопланєтян?

А я ж вас читаю у політичних гілках, "прислуховуюся" до автиритетної "сивини"  :facepalm1:

Прекрасна пані асті, не зважайте. То є діти з сивиною) до речі давно хотів вам сказати, шо ваша присутність на цьому форумі дуже йому добавляє трафіку)
   
Re: Хтось бачив прівідєній чи інопланєтян?

   
Re: Хтось бачив прівідєній чи інопланєтян?

Прекрасна пані асті, не зважайте. То є діти з сивиною) до речі давно хотів вам сказати, шо ваша присутність на цьому форумі дуже йому добавляє трафіку)
так задля того УП мене й найняла, працюю я тут)))
   
Re: Хтось бачив прівідєній чи інопланєтян?
MAG

Надоіли теми про порошенка.
Сабдж.

Бачив. Знаю.
Вас НЛО цікавить, чи "прибульці"?.. B-)
Нащо вони Вам?
Подарунки хочете виклянчити?  :-o

   
Ніяких інопланетян нема. То все байки і вигадки.  B-)
Ну і фейки малолітніх ефіксерів...  ;)



Всі тихенько розходимся по палатах ...  B-)
   
Re: Хтось бачив прівідєній чи інопланєтян?
MAG

Ніяких інопланетян нема. То все байки і вигадки.  B-)
Ну і фейки малолітніх ефіксерів...  ;)

https://www.youtube.com/watch?v=KMGZ3YnSmWg
Всі тихенько розходимся по палатах ...  B-)
Інопланетян нема, а прибульці є!  B-)

Останнє редагування: 11 грудня 2017 21:49:38 від MAG
   
Re: Хтось бачив прівідєній чи інопланєтян?

так задля того УП мене й найняла, працюю я тут)))

Я цього не знав, о прекрасна пані асті

Я вважаю, шо присутність красивоі жінки робить з групи приматів товариство чоловіків.
Вважаю, місцеве товариство би виграло якби ви запросили сюди своіх подруг)
   
Re: Хтось бачив прівідєній чи інопланєтян?

Бачив. Знаю.
Вас НЛО цікавить, чи "прибульці"?.. B-)
Нащо вони Вам?
Подарунки хочете виклянчити?  :-o

А ти я бачу в тємє
   
Re: Хтось бачив прівідєній чи інопланєтян?

Я цього не знав, о прекрасна пані асті

Я вважаю, шо присутність красивоі жінки робить з групи приматів товариство чоловіків.
Вважаю, місцеве товариство би виграло якби ви запросили сюди своіх подруг)
пан Антдрюююха, Ви недостаньо уважно мене читаєте, бо тоді б знали, що подруг не маю, особливо  красивих)))
   
Re: Хтось бачив прівідєній чи інопланєтян?

Надоіли теми про порошенка.
Сабдж.
я на форумі часто таке бачу.ось вчора бачив привида "бабки-сенеки".а інопланетян (яких грузять в луноход на знимці) що суботи і неділі.вірніше одного,маститого. :)
   
Re: Хтось бачив прівідєній чи інопланєтян?
MAG

А ти я бачу в тємє

В темі
   
Re: Хтось бачив прівідєній чи інопланєтян?

пан Антдрюююха, Ви недостаньо уважно мене читаєте, бо тоді б знали, що подруг не маю, особливо  красивих)))

На що ж, тоді доведеться вас оберігати як перлину фупу!
   
Re: Хтось бачив прівідєній чи інопланєтян?

Асти, не обращайте внимания на неверующих, ибо сказано что - "Феминизм - до первого достойного мужчины. Коммунизм - до первого личного капитала. Атеизм - до первой тряски в полёте."
   
Інопланетян нема, а прибульці є!  B-)

Дивно чути від вас, любі демони... про "інопланетян"..  :weep:
От хер же зна в яких нізших мірах ваші душонки до цих пір чалились...  B-)
Поналазило ото плотоядних звірюг в мануш'ї тілєса... лотерєйний білєт, б***ь виграли...  :X
Почухаєте наступним рейсом назад. Бо хєр вас перевоспітаєш.  :diablo:

   
Re: Хтось бачив прівідєній чи інопланєтян?

Асти, не обращайте внимания на неверующих, ибо сказано что - "Феминизм - до первого достойного мужчины. Коммунизм - до первого личного капитала. Атеизм - до первой тряски в полёте."

Да да феменизм страшна рич
Моя бувша з фемену йой
   
Re: Хтось бачив прівідєній чи інопланєтян?

це класична маніпуляція, якою заманюють людей в релігію....
Коротше шо буде "потом" не знаю і знать не хочу. Коли почнеться "потом" то на місці і розберемся шо до чого.

+1
Боги Плоского мира никогда особо не утруждали себя всякими судилищами над душами умерших, поэтому люди попадали в Ад только в том случае, если глубоко и искренне верили, что именно там им и место. Чего, конечно, вообще не случалось бы, если бы они не знали о его существовании. Это объясняет, почему так важно отстреливать миссионеров при первом их появлении.
(c)
   
Re: Хтось бачив прівідєній чи інопланєтян?
MAG

Дивно чути від вас, любі демони... про "інопланетян"..  :weep:
От хер же зна в яких нізших мірах ваші душонки до цих пір чалились...  B-)
Поналазило ото плотоядних звірюг в мануш'ї тілєса... лотерєйний білєт, б***ь виграли...  :X
Почухаєте наступним рейсом назад. Бо хєр вас перевоспітаєш.  :diablo:

https://www.youtube.com/watch?v=p8VrZrzjLY0

Які наф-наф інопланєтянє? Я ж написав: ПРИБУЛЬЦІ.
Я, наприклад. Правда сказати, не знаю звідкіля прибув, бо здаля, а звалився з Місяця. B-)

З.І. 22.11.1984 спалюю записи першої редакції Гіпотези про Розум, як атрибут Матерії. Матерія в Русі породжує Розум.
Туман розсіюється і появляються три об'єкти, які рухаяться узгоджено збільшуються в розмірі і зависаютьнад нашим будинком. Потім включають прожектори...
Довів, що то було оптичне явище в момент формування урагану і ми застали рухому межу між різними густинами повітря.
Але... те явище було показане спеціально до певного момненту, як заохочення далі шукати істину. І потім і не таке показували.
Висновки:
1. Атмосфера така потужна оптична система, в якій може таке утворюватись... І марева, і світоводи на тисячі кілометрів і багато чого.
2. Не вір очам своїм: перевіряй інформацію багаторазово.
3. Не відкидай отриману будь-яку інформацію - колись може знадобитись...
4. Якщо до матеріальної системи з фізикою матеріальних об'єктів додати Бога, то все стане можливим: і Вічний двигун і Вічне життя...  B-)
5. Все може бути!

З.З.І. Майдан 2004 почався рівно через 20 років після отого "оптичного явища", тай майдан 2013/2014 десь в ту ж дату...
А Чорнобиль через 1,5 року... B-) 

Останнє редагування: 11 грудня 2017 22:17:04 від MAG
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія