Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

(Суботнє) ФЗВ: Панове володарі пралок 2в1 з сушкою - відгукніться будь-ласка!!!

краще з функцією прасування паром
   
гоша
про что ты говоришь?
у меня кондеционная сушилка с теплонасосом
потребляет 700 ват
за годину чи за цикл сушки?
розумієш різницю?
   
за годину чи за цикл сушки?
розумієш різницю?

година
   
дуже добре, вже 10 років АЛЕ зразу відчуєш різницю у сплаті за елекроенергію
   
гоша
про что ты говоришь?
у меня кондеционная сушилка с теплонасосом
потребляет 700 ват

https://bt.rozetka.com.ua/beko_dpy_8506_gxb1/p11007833/
так, за годину. можуть зробити і 300, але сушити півдня.
це маркетингові уловки. щоб ти розумів. як і 1200 Гц для ТВ та таке інше
   
плюс отдельно стоящей сушилки хорошего уровня = не надо гладить большиство вещей (брюки со стрелками надо))))
   
плюс отдельно стоящей сушилки хорошего уровня = не надо гладить большиство вещей (брюки со стрелками надо))))
та хороша в тебе модель. нема питань.
але ТС нема куди її ставити. тому і питає про 2 в 1.
та ще й до 48см
   
так, за годину. можуть зробити і 300, але сушити півдня.
це маркетингові уловки. щоб ти розумів. як і 1200 Гц для ТВ та таке інше

гоша
ты расказываешь человеку у которого отдельно стоящая сушилка сколько она сушит?
самая длинная программа 2 часа 30 минут (некоторые виды тканей с функцией без глажки после)
большинсво програм 40 минут- 60 минут.
   
краще з функцією прасування паром
я вивчала це питання
я прасую ну дуууууже рідко - у свій час напрасувалася пелюшок до абсолютної ненависті і відторгнення власне ідеї щось прасувати (3 місяці суцільного кошмару - я або сплю, або годую, або прасую, дитині потрібні були абсолютно стерильне ВСЕ до чого він міг доторкнутися щкірою) . І гардероб заточений під життя без праски.
За відгуками, ті в кого є функція "освіжити парою" - незадоволені нею. Усі кажуть - "просто провітрити на балконі/вулиці значно дієвіше"

та й не бачу власне - ДЛЯ ЧОГО це. "Освіжити"? - Пардон - ВІД ЧОГО? )) то краще випрати. Не люблю вдягати речі по декілька разів. І син так само вже привчений давно.
   
ты расказываешь человеку у которого отдельно стоящая сушилка сколько она сушит?
самая длинная программа 2 часа 30 минут (некоторые виды тканей с функцией без глажки после)
большинсво програм 40 минут- 60 минут.
скажу так. 2,5 - це максимальна загрузка, яка є самою економною в сенсі кг на кВт
можна сушити і по 20 хвилин кожну носову хустку. але в сумі це буде дорожче.
я вважаю, що ти зрозумів хід думок.
чим менше сушиш - тим дорожче стається.
   
дуже добре, вже 10 років АЛЕ зразу відчуєш різницю у сплаті за елекроенергію
я це усвідомлюю
но йопт - що ви знаєте про те як жити в 10-м кімнаті, де треба спати, працювати, їсти, та ще й білизну сушити??? мені набридла ця картина.
а ще й вологість
у мене цоколь - я з вологістю борюся системно. Тобто завжди.
   
та й не бачу власне - ДЛЯ ЧОГО це. "Освіжити"?
маркетинг.
освіжити піт - це ж так привабливо))
   
гоша
ты расказываешь человеку у которого отдельно стоящая сушилка сколько она сушит?
самая длинная программа 2 часа 30 минут (некоторые виды тканей с функцией без глажки после)
большинсво програм 40 минут- 60 минут.
я вище написав - хороша в тебе машинка.
але ти не усвідомлюєш де саме знаходиться економія. я кажу - не в параметрах машинки, а в тому, як ти нею користуєшся.
   
Отдельно стиралка, отдельно сушка.  От сушки первое время был эффект вау.  Как это вообще возможно. Пр словам жены количество глажки сократилось раза в 3. Причем то что и надо погладить не сравнить по трудозатратам с тем что было раньше
   
Отдельно стиралка, отдельно сушка.  От сушки первое время был эффект вау.  Как это вообще возможно. Пр словам жены количество глажки сократилось раза в 3. Причем то что и надо погладить не сравнить по трудозатратам с тем что было раньше
може почнеш з квартири?
   
Главное, что сушка не пересушивает вещи. 

По стиралке тоже очень доволен.  Стирает отлично, плюс автоматическая дозация  (моющие надо заливать раз в 20-25 стирок)
   
може почнеш з квартири?

В смысле?
   
розкажіть будь ласка, як воно, і чи варте того

Света, у меня с 2013 года 2 в 1.
Я довольна как слон: батареи и балкон освобождены от сохнущего белья.
Производитель обещает 7 кг стирки и 4 кг сушки, по факту так много не скапливается.
Сушит хорошо. Особенно когда не пускать "автоматом" на ночь (у меня двухфазный счётчик, стирку ставлю на ночь). А если отдельно режим сушки - есть интенсивная сушка и бережная - вообще класс, сушит прекрасно.
Постельное белье "евро" (комплект) сушит так, что сразу складываются в шкаф.
В общем, если есть проблема с пространством )и не можешь поставить две отдельные машины) - очень рекомендую.
   
розкажіть будь ласка, як воно, і чи варте того


Как раз  неделю назад взял такую вместо обычной. Результатом доволен, количество висящего белья по квартире резко уменьшилось, хотя сушит долго.
По месту, мало того что отдельную поставить негде, так еще и полноформатная не помещается, нашел на 45см глубины.

По экономике стирки, полная загрузка со стриркой и сушкой - 10 грн.
1грн - вода
3грн - электрика
6грн - капсула с гелем для стирки

   
то від лукавого.
закон збереження енергії ще ніхто не спростував.
яка б не була машинка, але кількість тепла, яке необхідно для розігріву води та виведення з машинки, буде сталим.
невелика різниця між споживанням самих агрегатів. але там на рівні піввідсотка.
основне - це фен, який продуває білизну.
ні про які 700 ватт не може йти мова.

Бред.Есть класс энергоэффективности или что то вроде этого.У дешевых он C,а у дорогих А или А+.
   
Главное, что сушка не пересушивает вещи. 

По стиралке тоже очень доволен.  Стирает отлично, плюс автоматическая дозация  (моющие надо заливать раз в 20-25 стирок)

Так ты взяли Милле ,а то я пропустил?
   
Так ты взяли Милле ,а то я пропустил?

Siemens. Топовую pro серию.  На Miele в итоге не договорились
   
Света, у меня с 2013 года 2 в 1.
Я довольна как слон: батареи и балкон освобождены от сохнущего белья.
Производитель обещает 7 кг стирки и 4 кг сушки, по факту так много не скапливается.
Сушит хорошо. Особенно когда не пускать "автоматом" на ночь (у меня двухфазный счётчик, стирку ставлю на ночь). А если отдельно режим сушки - есть интенсивная сушка и бережная - вообще класс, сушит прекрасно.
Постельное белье "евро" (комплект) сушит так, что сразу складываются в шкаф.
В общем, если есть проблема с пространством )и не можешь поставить две отдельные машины) - очень рекомендую.

Фирма,модель плиз,а то у меня сейчас это насущная тема и я столкнулся с такой же проблемой,но пока что мне все говорят брать отдельно сушильную машину
   
сушка иногда нужна  удобно
   
Siemens. Топовую pro серию.  На Miele в итоге не договорились

Ну они по цене не особо отличаются как я себе представляю.
   
В смысле?
Еж написала початковіі умови. квартира маленька, нема можлмвості ставити окрему сушилку. більше того, є обмеження по глибині в 48 см.
   
Еж написала початковіі умови. квартира маленька, нема можлмвості ставити окрему сушилку. більше того, є обмеження по глибині в 48 с

Я ее и не отговариваю.  Я пишу, что сушка это супер
   
Бред.Есть класс энергоэффективности или что то вроде этого.У дешевых он C,а у дорогих А или А+.
не буду сперечатися. я вже наводив розрахунки, які не на користь тих +++.
не в цій темі, а про холодильники.
переплата за плюси нівелює вартість електроенергії.
ведіться на рекламу, або візьміть калькулятор до рук.
   

А сколько у неё глубина?А то я в шкаф хочу запихнуть над стиралкой и там где-то до 50 влезет.
   
Я ее и не отговариваю.  Я пишу, что сушка это супер
вона шукає чітку пораду про два в одному. напевне, вона знає, що сушилка з вологістю її квартири - це те, що треба.
тобто  :-B
   
не буду сперечатися. я вже наводив розрахунки, які не на користь тих +++.
не в цій темі, а про холодильники.
переплата за плюси нівелює вартість електроенергії.
ведіться на рекламу, або візьміть калькулятор до рук.

Поверьте мне,что это не единственное отличие топовых от ширпотреба
   
А сколько у неё глубина?А то я в шкаф хочу запихнуть над стиралкой и там где-то до 50 влезет.
для Європи та Америки нема меншої глибини ніж 60.
всі ті 45, 33 - це виключно для постсовка
   
Поверьте мне,что это не единственное отличие топовых от ширпотреба
я в темі побутової техніки 16 років. і маю інформацію від виробника, а не з реклами про три плюси і т.і.
   
А сколько у неё глубина?А то я в шкаф хочу запихнуть над стиралкой и там где-то до 50 влезет.

60 см. Полноразмерная
   
Вообще не представляю как можно покупать машинку без функции сушки, а ещё и отдельную сушку, постирал потом ещё и перекладывать в другую машинку :facepalm1:   20 лет пользуюсь только. 2 в 1. Первая была и есть аристон , итальянской зборки, малогабаритная, но стирала и сушила в ней все! И подушки и одеяла. Сушит паром, вещи после в отличном состоянии.  Сейчас есть ещё одна,( на разных этажах стоят)  лджи инверторная тоже с сушкой, но стандартный размер.  Бери 2 в 1 , у тебя в любой случае нет выбора, т.е. места.
   
я в темі побутової техніки 16 років. і маю інформацію від виробника, а не з реклами про три плюси і т.і.


ну хз,я все равно дешевое никогда не возьму
   
60 см. Полноразмерная

Сенкс.
   
ну хз,я все равно дешевое никогда не возьму
та хіба хтось заставляє?)
   
Фирма,модель плиз,а то у меня сейчас это насущная тема и я столкнулся с такой же проблемой,но пока что мне все говорят брать отдельно сушильную машину
1 плізз!
мені по габаритах і параметрах наразі пройшла тільки ця http://hotline.ua/bt-stiralnye-i-sushilnye-mashiny/lg-fh2u2hdm1n/
або ж її репліка китайської збірки http://hotline.ua/bt-stiralnye-i-sushilnye-mashiny/lg-f4j6tg0w/

у мене великий трабл - все, що глибше ніж 50 см (з усіма лахами - задні шланги, передні люки-крутєлки тощо) - не влізуть
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія