Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Так коли тепер кутю робити? :)

Так коли тепер кутю робити? :)

Га? Зовсім заплутали з тим Різдвом.  Коли кутю робити 25-го грудня або 7 січня? :) Про всіляки вареники я взагалі молчу. :)
   
Re: Так коли тепер кутю робити? :)
PAL

Га? Зовсім заплутали з тим Різдвом.  Коли кутю робити 25-го грудня або 7 січня? :) Про всіляки вареники я взагалі молчу. :)

з варениками якраз просто - як є час та натхнення, так й роби!  :laugh:
   
Re: Так коли тепер кутю робити? :)

Два рази. ;)
   
Re: Так коли тепер кутю робити? :)

з варениками якраз просто - як є час та натхнення, так й роби!  :laugh:
З кутею також:
можна робити і 24.12 , і 06.01

ЗІ.  7 січня кутю не роблять, а їдять! :)
   
Re: Так коли тепер кутю робити? :)

прийдецця 2 рази робити... :gigi:
   
Re: Так коли тепер кутю робити? :)

сначала решите кто вы по вероисповеданию. а потом уже и когда кутью делать поймете
   
Re: Так коли тепер кутю робити? :)

сначала решите кто вы по вероисповеданию. а потом уже и когда кутью делать поймете

Вона - християнка
Інше питання коли Різдво відмічати
З кацапами чи з цивілізованими християнами
   
Re: Так коли тепер кутю робити? :)

Коли варити кутю вам скаже священик церкви до якої ви ходите. А якщо до церкви ви не ходите то і кутю варити вам не потрібно.
   
Re: Так коли тепер кутю робити? :)

6 січня кутя смачніша, бо зима зиміша - зі  снігом. А Йорданські морози хтось відмінить і перенесе на 2 тижні раніше?
Мокша у нас Різдво перейняла і що тепер їм усе подарувати: православ'я, кирилицю, казки... Усе? Вони собі й нашу історію пришиють, а ми будемо сидіти з носом, на Захід поглядати та казати, що у нас нічого свого нема.
   
Re: Так коли тепер кутю робити? :)

23 краще :) Тільки не рідку, а круту, і не жаліти присмак, щоб не менше ніж половина (а друга - зерно)
   
Re: Так коли тепер кутю робити? :)

Коли варити кутю вам скаже священик церкви до якої ви ходите. А якщо до церкви ви не ходите то і кутю варити вам не потрібно.

Кто в церковь не ходит может лепешек налепить или мацы прикупить.


   
Re: Так коли тепер кутю робити? :)

Я завжди двічі робила - нормально
   
Re: Так коли тепер кутю робити? :)

та зараз роби якщо пече скуштувати  :gigi:
   
Re: Так коли тепер кутю робити? :)

а назачем та кутя ваще?  Я, к примеру, пирожки больше люблю. Пончики всякии..
   
Re: Так коли тепер кутю робити? :)

7 січня різдво навіть у грекокатоликів
тобто тільки католики і протестанти святкують 25 грудня
   
Re: Так коли тепер кутю робити? :)

7 січня різдво навіть у грекокатоликів
тобто тільки католики і протестанти святкують 25 грудня
Віками так робили, щоб не полонізуватися і жити за своїм звичаєм.
   
Re: Так коли тепер кутю робити? :)

7 січня різдво навіть у грекокатоликів
тобто тільки католики і протестанти святкують 25 грудня
Не звездить про "только католики и протестанты"!
Православные болгары, румыны, греки, албанцы, американцы, чехи и словаки и многие другие праздную по новоюлианскому календарю (совпадает с григорианским вплоть до 2800 года). Т.е. БОЛЬШИНСТВО поместных православных церквей (10 из 15) празднуют Рождество как нормальные люди - 25 декабря.
Только 5 православных церквей "впереди планеты всей", в том числе и УПЦ КП. Ну если важна идентичность с москалями, тогда да, надо продолжать праздновать Рождество именно 7-го января. Братья же, как же можно "гейропейцам продаться"?

Останнє редагування: 27 листопада 2017 23:16:00 від Aleksandr_1
   
Re: Так коли тепер кутю робити? :)

7 січня різдво навіть у грекокатоликів
тобто тільки католики і протестанти святкують 25 грудня

А болгари то католики чи протестанти ?
*пішла купувати попкорн*
   
Re: Так коли тепер кутю робити? :)

а назачем та кутя ваще?  Я, к примеру, пирожки больше люблю. Пончики всякии..
о (tu)
   
Re: Так коли тепер кутю робити? :)

а назачем та кутя ваще?  Я, к примеру, пирожки больше люблю. Пончики всякии..

Руки проч от кути! :) Но пирожки тоже нужны. Рулет с маком, к примеру. Ну так что бы было чем кутю зажевать :) 
   
Re: Так коли тепер кутю робити? :)

А болгари то католики чи протестанти ?
*пішла купувати попкорн*

я казав тільки про україну і про мейнстрим
що там святкують греки, хорвати, в'єтнамці, болгари, німці і інші інопланетяни- я в такі подробиці не вдавався
   
Re: Так коли тепер кутю робити? :)

6 січня кутя смачніша, бо зима зиміша - зі  снігом. А Йорданські морози хтось відмінить і перенесе на 2 тижні раніше?
Мокша у нас Різдво перейняла і що тепер їм усе подарувати: православ'я, кирилицю, казки... Усе? Вони собі й нашу історію пришиють, а ми будемо сидіти з носом, на Захід поглядати та казати, що у нас нічого свого нема.
+10000000000000000000000000000000000000000000000000000
   
Re: Так коли тепер кутю робити? :)

Буде все помаленьку.І святкування з усім світом,і перехід н латиницю алфавіта,що значно спростить користування компом.Це все буде,і невідворотньо,як реформа медицини,і Супрун,і нові дороги...І скільки б Вольф не кидав лома в дірку туалета в вагоні,він не спинить прогресу.
При Залізному Гетьмані в людей появилась надія...Безробіття нема,навпаки дефіцит кадрів
   
Re: Так коли тепер кутю робити? :)

Га? Зовсім заплутали з тим Різдвом.  Коли кутю робити 25-го грудня або 7 січня? :) Про всіляки вареники я взагалі молчу. :)
Тема передчасна. Пеця ще закон не підписав.
   
Re: Так коли тепер кутю робити? :)

я казав тільки про україну і про мейнстрим
що там святкують греки, хорвати, в'єтнамці, болгари, німці і інші інопланетяни- я в такі подробиці не вдавався
Да да, я так и понял! Что и когда там празднуют "инопланетяне" - это не важно, а вот то, что в Расее матушке тоже празднуют по Юлианскому - это архиважно. Как это мы в другое время (как все нормальные люди) будем праздновать? Братьев же билядь обидим...
   
Re: Так коли тепер кутю робити? :)

Руки проч от кути! :) Но пирожки тоже нужны. Рулет с маком, к примеру. Ну так что бы было чем кутю зажевать :) 

та я шо..? Я нишо. Спросил просто. Но мне лучче шоб рыпка была какая.. На гриле. Уточка шоб. Иле курочка. Буженинка. Калбаска..  Я этим всем буду не кутю, а че-нить более градусное зажовывать.. Да.. И аливье! Тазик.
 А еще шоб Первое Число было. Самый мой любимый праздник. Лежишь такой в постели, в одной руке бокал вчерашнего выдохшегося шампаньського, в другой холодная утиная ножка.. Даа.. Или крылушко.. Ээх..
   
Re: Так коли тепер кутю робити? :)

а по телеку Галубой аганьок! Кено галивуцкое рождественское..
   
Re: Так коли тепер кутю робити? :)

Вона - християнка
Інше питання коли Різдво відмічати
З кацапами чи з цивілізованими християнами
Навіть цивилізовані галичани відмічають 7-го. Тут указом чи законом справа не вирішується.
   
Re: Так коли тепер кутю робити? :)

та я шо..? Я нишо. Спросил просто. Но мне лучче шоб рыпка была какая.. На гриле. Уточка шоб. Иле курочка. Буженинка. Калбаска..  Я этим всем буду не кутю, а че-нить более градусное зажовывать.. Да.. И аливье! Тазик.
 А еще шоб Первое Число было.
Самый мой любимый праздник. Лежишь такой в постели, в одной руке бокал вчерашнего выдохшегося шампаньського, в другой холодная утиная ножка.. Даа.. Или крылушко.. Ээх..

а казав, що не "мишебрат"...
   
Re: Так коли тепер кутю робити? :)

Навіть цивилізовані галичани відмічають 7-го. Тут указом чи законом справа не вирішується.

Галичани відмічають тоді коли священник в церкві службу править. Перейде церква - перейдуть галичани.
   
Re: Так коли тепер кутю робити? :)

а казав, що не "мишебрат"...

я тобі взагалі нічого не казав. Робити мені нема чого розмовляти з тобов.
Не розумієш ти просто. Психологія в тебе тоталітарна тому й зашорений такий.. Нетолерантний
   
Re: Так коли тепер кутю робити? :)

я тобі взагалі нічого не казав. Робити мені нема чого розмовляти з тобов.
Не розумієш ти просто. Психологія в тебе тоталітарна тому й зашорений такий.. Нетолерантний

казав, казав. в темі де квіточки до кацапського посольства носив...
   
Re: Так коли тепер кутю робити? :)

А болгари то католики чи протестанти ?
*пішла купувати попкорн*
для Галичини 25 грудня - то вплив Польщі.  Для Зазбруччя 7 січня - то вплив Москви. Ось так і живемо в Єдіной Странє.
   
Re: Так коли тепер кутю робити? :)

я от не розумію, наприклад, навіщо галичанам ті ксьонзи церкви в дваццять першому столітті. Та я ж не лізу повчати. Я розумію, що зі своїм статутом деінде не ходять. Мені цікаво навпаки, я з повагою ставлюсь до звичаїв. Але мені не хочеться щоб хтось нав'язував мені свої скрєпи і гнобив за розпіздяйство. Доречі цим я і відрізняюсь од мишебраттєв, і цим деякі дописувачі на них схожі)
   
Re: Так коли тепер кутю робити? :)

казав, казав. в темі де квіточки до кацапського посольства носив...
не носив, а казав, що добре будо б однести. І зараз так вважаю.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія