Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чи є українцем той?

Чи є українцем той?

Хто видатною особою держави вважає не Хмельницького чи Виговського а вишнивецького і радзивіла.

Той хто спадкоємність державності виводить не від козаків і УПА а від великого князівства литовського і речі посполитої?
   
Re: Чи є українцем той?

Хто видатною особою держави вважає не Хмельницького чи Виговського а вишнивецького і радзивіла.

Той хто спадкоємність державності виводить не від козаків і УПА а від великого князівства литовського і речі посполитої?

Ну чого ти "граєш вар'ята" і "загортаєш в папірці"?!
Так і скажи:  Речі Посполитої.
І так ясно, що твій вітерець дме з Польщі.
   
Re: Чи є українцем той?

Байда Вишневецький був крутим чуваком...
   
Re: Чи є українцем той?

Хто видатною особою держави вважає не Хмельницького чи Виговського а вишнивецького і радзивіла.

Той хто спадкоємність державності виводить не від козаків і УПА а від великого князівства литовського і речі посполитої?
А чим Виговський чи, до прикладу, Богун не до вподоби? Тим, що вони вже тоді на власні сили орієнтувались?
   
Re: Чи є українцем той?

А чим Виговський чи, до прикладу, Богун не до вподоби? Тим, що вони вже тоді на власні сили орієнтувались?

Та рівень якийсь

Типу тортуги

І заняття персонажів такі самі
   
Re: Чи є українцем той?

А зараз Семенченка маємо
І захарченка

   
Re: Чи є українцем той?

Рівень не змінився
   
Re: Чи є українцем той?

Хто видатною особою держави вважає не Хмельницького чи Виговського а вишнивецького і радзивіла.

Той хто спадкоємність державності виводить не від козаків і УПА а від великого князівства литовського і речі посполитої?

Кацапйо типу тебе
В Ці питання взагалі не мають пхати свинську пику
   
Re: Чи є українцем той?

Не може. Але то байдуже. Насправді він і не хоче ним бути.
   
Re: Чи є українцем той?

Значить ми ведемо спадкоємство від половців. 

А до чого тут Русь ?

Ну декларації такі звучать.
   
Re: Чи є українцем той?

Не може. Але то байдуже. Насправді він і не хоче ним бути.

Нема слів.   
   
Re: Чи є українцем той?

Байда Вишневецький був крутим чуваком...
Я вам більше скажу, всі гетьмани були магнатами ( мільардерами та олігархами ) тому звинувачувати ПОрошенко у тому що він має статки, це теж саме що байду, Хмеля, Мазепу, та інших 200 гетьманів- олігархів вважати не традиційним Українським рішенням під час війни.
   
Re: Чи є українцем той?

Я вам більше скажу, всі гетьмани були магнатами ( мільардерами та олігархами ) тому звинувачувати ПОрошенко у тому що він має статки, це теж саме що байду, Хмеля, Мазепу, та інших 200 гетьманів- олігархів вважати не традиційним Українським рішенням під час війни.
:facepalm:  Ну й брехло.
   
Re: Чи є українцем той?

Я вам більше скажу, всі гетьмани були магнатами ( мільардерами та олігархами ) тому звинувачувати ПОрошенко у тому що він має статки, це теж саме що байду, Хмеля, Мазепу, та інших 200 гетьманів- олігархів вважати не традиційним Українським рішенням під час війни.

Ти Мазепу до потроха рівняєш? Мазепа школи і церкви тисячами будував, а не в офшори бабло ганяв...
   
Re: Чи є українцем той?

Хмельницький був шляхтичем середньої руки натомість Вишневецький був князем

Мазепа взагалі неоднозначний персонаж
   
Re: Чи є українцем той?

таки та шляхту з бидлом злодійським не рівняй
   
Re: Чи є українцем той?

 :facepalm1:

До чего же вам скучно ,если вы обсуждаете такие вещи в это время в субботу
   
Re: Чи є українцем той?

було
аргумент чий гоголь, не віддамо кацапам черняховського
   
Re: Чи є українцем той?

Ну чого ти "граєш вар'ята" і "загортаєш в папірці"?!
Так і скажи:  Речі Посполитої.
І так ясно, що твій вітерець дме з Польщі.

стільки помилок у слові "смітник" я бачу вперше
   
Re: Чи є українцем той?

Не розумію, чому цей "Пан Тренер" ще не забанений. Модери, ви що новин не читаєте про кацапських тролів? Дозволяєте цим кацапським тролям тролити, алє маєте час зносити нормальні гілки в вільне спілкування?

Peace :)
   
Re: Чи є українцем той?

було
аргумент чий гоголь, не віддамо кацапам черняховського

А чия Анна ахметова.


А Чехов???

   
Re: Чи є українцем той?

таки та шляхту з бидлом злодійським не рівняй

А хто тут шляхта?
   
Re: Чи є українцем той?

Не розумію, чому цей "Пан Тренер" ще не забанений. Модери, ви що новин не читаєте про кацапських тролів? Дозволяєте цим кацапським тролям тролити, алє маєте час зносити нормальні гілки в вільне спілкування?

Peace :)

Щось не подобається???
   
Re: Чи є українцем той?

Я просто дивуюся як вам мозги засрали.   

Майдан стояв за Європу.  —-


Тут якісь євроскептики

Я чого б думав що майдан стояв за демократію. Натомість виявивляється що ті люди хочуть твердої руки
   
Re: Чи є українцем той?

Щось не подобається???

Звичайно, не ті питання задаєш. Явно не українець.
   
Re: Чи є українцем той?

Звичайно, не ті питання задаєш. Явно не українець.

Ви того певні?

А хто ж я?
   
Re: Чи є українцем той?

А Радзивіли з якого боку українці?
   
Re: Чи є українцем той?

Радзивиллы - это литовский род, Вишневецкие отходят к киевскому имуществу. ВКЛ - это вообще было государство-конфедерация. После ее распада все имущество возвращается к заложившим его в эту государственность хозяевам. К Украине в этом контексте отходят гербы и Вишневецких (Лелива), и Глинских (Тризуб Мансура Кей Кубадовича Румейского султаната). То есть, идентичность и принадлежность не выводится так, как писано в заглавном посте ТС.
   
Re: Чи є українцем той?

А Радзивіли з якого боку українці?

Радзивиллы - это герб "Трубы", как и у семьи Збигнева Бжезинского. Это польско-литовский род. К землям Украины и к гербам сарматской и половецкой шляхты, как, допустим, Хмельницкие или Вишневецкие, он отношения не имеет. Он может претендовать только на те земли, откуда он сам происходит. Переводить чужое земельное имущество на свой счет - это противозаконно и обычно карается тюрьмой.
   
Re: Чи є українцем той?

Радзивиллы - это герб "Трубы", как и у семьи Збигнева Бжезинского. Это польско-литовский род. К землям Украины и к гербам сарматской и половецкой шляхты, как, допустим, Хмельницкие или Вишневецкие, он отношения не имеет. Он может претендовать только на те земли, откуда он сам происходит. Переводить чужое земельное имущество на свой счет - это противозаконно и обычно карается тюрьмой.

Воно то так


Але зараз чогось виводять спадкоємність за іншими критеріями

Яких я не розумію

Тобто ті критерії абсолютно не наукові

Скажи манюпасу що вишнивецький то наріжний камінь державності то вони тебе обструкції піддадуть і в миротворець занесуть

Останнє редагування: 19 листопада 2017 11:18:28 від Пан Тренер
   
Re: Чи є українцем той?

Воно то так


Але зараз чогось виводять спадкоємність за іншими критеріями

Яких я не розумію

Тобто ті критерії абсолютно не наукові

Критерии вот такие, как я описала. Есть паспорт землевладельца, родовой герб, который передавался по наследству веками. К этому гербу (паспорту) приписано население., проживающее на землях этого землевладельца. Вот этот паспорт (герб) и есть идентификационный документ населения и документ на землю. Все остальное, попытки сокрытия или искажения процедуры идентификации майна и население - это развод людей, которые просто не знают и не вникают в свои права и право передачи наследства.   
   
Re: Чи є українцем той?

А загалом йшлася мова про те що мені незрозуміло чому Україну виводять з егалітарного конгломерату козацтва та вже за новітніх часів з угрупування УПА.
   
Re: Чи є українцем той?

А загалом йшлася мова про те що мені незрозуміло чому Україну виводять з егалітарного конгломерату козацтва та вже за новітніх часів з угрупування УПА.

Потому что вся потертая, порезанная и опровергнутая на основе научно-исторического метода история, которую мы унаследовали от Татищева и Карамзина. Она и была  бы опровергнута, ибо строилась на кон'юнктурном анти-научном подходе, и шансов протащить ее через перечень требований, например, ЮНЕСКО, не было, потому что в основу была заложена высосанная из пальца анти-документальная фактология. Теперь собирать заново и правильно учить нужно, с учетом не документации, выпущенной на мертвые души, чье существование в истории доказать невозможно, а реальных паспортов земельной знати, где вся история уже записана.
   
Re: Чи є українцем той?

Та біда в тому зо істина страждає на догоду політичній доцільності та ідеологічній заангажованості. 
   
Re: Чи є українцем той?

Для наці Батьківщина означає зовсім не не що повинна була б означати
   
Re: Чи є українцем той?

Наці вкрали (чи здобули)все зо могли а тепер не знають що з тим робити. 

Плоди їх діяльності гіркі а земля висушена їхніми стараннями
   
Re: Чи є українцем той?

Та біда в тому зо істина страждає на догоду політичній доцільності та ідеологічній заангажованості. 

Що стосується заангажованності, то можна провести ланцюжок між Радзивіловським Літописом "Повістю Временних Літ", та родиною Бжезинських та діяльністю Збігнева, нащадка Радзивілів, та зробити висновок, чи потрібно і надалі вважати ций літопис об'єктивним та правдоподібним.
   
Re: Чи є українцем той?

Ніхто не каже що тоді подібного не було.  Але зараз вже апогей.
   
Re: Чи є українцем той?

Ніхто не каже що тоді подібного не було.  Але зараз вже апогей.

Дно вже пробили.
   
Re: Чи є українцем той?

Хто видатною особою держави вважає не Хмельницького чи Виговського а вишнивецького і радзивіла.

Той хто спадкоємність державності виводить не від козаків і УПА а від великого князівства литовського і речі посполитої?

Я знаю, Ю. Вінничук (Юзьо Обсерватор - Обсератор) такий. І багато львів'ян, які його читають

Чи є вони патріотами УКРАЇНИ?

Гадаю, що більшість з них- так. Але є й такі, що ні. Наприклад, так звані галицькі сепаратисти

Крім того, з тієї більшості, що є патріотами України, завжди можна виділити великий клас людей, які є патріотами України не у всіх питаннях ...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія