Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Можливий новий фасад літаючої тарілки на Либідській (ФОТО)

Есть исторические здания, а есть такие, которые строятся, эксплуатируются, сносятся и на их месте строятся более современные.

Это здание одно из них. И через год его приведут в порядок

Нахер старперов-флорианов.
Пусть молодежь делает.
Хуже не будет.

Нахер старперов-флорианов.
Пусть молодежь делает.
Хуже не будет.

Что почти 90 летний старик может толкового спроектировать?

Эта архитектурная мафия ничем не отличается от мафии у Патона. Так же науку развивают

"Какие взгляды на архитектуру может высказывать мужчина без прописки?"М. Жванецкий. :facepalm:

Решать собственникам этого здания. А не Вам. Научитесь уважать чужую собственность

якщо це не пам'ятник архітектури
але якщо будівля має якусь цінність історичну чи/та художню тоді вже власник нічого не вирішує. тільки підтримує в хорошому стані

Мірило мудрості. Зростання мудрості можна точно вимірювати ступенем зменшення злоби. (c)  Ф. Ніцше

Есть исторические здания, а есть такие, которые строятся, эксплуатируются, сносятся и на их месте строятся более современные.

Это здание одно из них. И через год его приведут в порядок

а ось це як раз і є питанням. на яке мають відповісти спеціалісти
а громадськість може допомогти. підказати 

Мірило мудрості. Зростання мудрості можна точно вимірювати ступенем зменшення злоби. (c)  Ф. Ніцше

Про проблеми з паркуванням на Либідський.

Все було більш-менш, поки паркування в паркінгу (а він в Оушен-Плазі достатньо великий) було годину безкоштовно, а потім, здається, 10 гривень за годину.

Але одного чудового дня грошей забажалося більше.
І зараз там 20 хвилин безкоштовно, а з 21-ї хвилини  - 20 гривень.

І почалося оце пекло з паркуванням в 3 ряди.

ЗІ. Особисто я там ходжу пішки, мені про жадібність і жлобство розповідати не треба.

Права власника, я звісно, поважаю.
Але ж він саме і є жліб.....

Останнє редагування: 17 листопада 2017 00:08:08 від Astonished

(tu)

Таких тарелок по всем СССР настроили куеву тучу. За высотку вообще молчу. Нашли исторический памятник

кстаті, а от наприклад де?

Ніякої "туєвої кучі" таких "тарілок" не існує.
Це унікальна споруда.

кстаті, а от наприклад де?

Alezka, не розуміє що будинки не будують історичними
історичними вони стають з плином історії
і історичними їх робить не тільки архітектура, наприклад в будинку хтось, щось відбувалось 

Про проблеми з паркуванням на Либідський.

Все було більш-менш, поки паркування в паркінгу (а він в Оушен-Плазі достатньо великий) було годину безкоштовно, а потім, здається, 10 гривень за годину.

Але одного чудового дня грошей забажалося більше.
І зараз там 20 хвилин безкоштовно, а з 21-ї хвилини  - 20 гривень.

І почалося оце пекло з паркуванням в 3 ряди.

ЗІ. Особисто я там ходжу пішки, мені про жадібність і жлобство розповідати не треба.
Соррi, неправда. Жлобство з паркуванням в три ряди почалося з появою оушен плаза, при безкоштовному паркiнгу, в основному з донецькими номерами. Я не знаю, що iх туди тягне, але населення лол оушен плази - це в основному жахливий бидлос, в тому числi i рiдний киiвський, не обов`язково лугандонський.

Ніякої "туєвої кучі" таких "тарілок" не існує.
Це унікальна споруда.

Только в Донецке 2 шт

Только в Донецке 2 шт

Показати зображення...
Показати зображення...
:facepalm1: срочно причисляем к "тарелкам" "парники" на Майдане, станцию метро Арсенальная ну и метро "Университет"заодно

Соррi, неправда. Жлобство з паркуванням в три ряди почалося з появою оушен плаза, при безкоштовному паркiнгу, в основному з донецькими номерами. Я не знаю, що iх туди тягне, але населення лол оушен плази - це в основному жахливий бидлос, в тому числi i рiдний киiвський, не обов`язково лугандонський.

Там стало важко з появою плази, так.
А десь ціє весною почався повний жах. Саме після змін умов паркінгу.

Только в Донецке 2 шт

Показати зображення...
Показати зображення...

Ви ще "грибки" на пляжах порахуйте. Теж круглі, чьо.....

:facepalm1: срочно причисляем к "тарелкам" "парники" на Майдане, станцию метро Арсенальная ну и метро "Университет"заодно

Готель "Салют" ще можна.
Теж круглий і на ніжці....

Ні ну тарілки є звичайно але всюди до них відносяться як до пам'ятників архітектури
Не думаю що в якійсь з країн є плани замість тарілок побудувати якусь плаза

Готель "Салют" ще можна.
Теж круглий і на ніжці....
пожалуй и цирк подойдет...

Все это дань моде на космос.

Оставят вашу тарелку на месте. Только в порядок ее приведут

А ведь был там за тарелкой....хладокомбинат. Как щас помню, пацанами школьниками туда на экскурсию пошли. Нажрался я тогда мороженого много. На шару ж ведь.  Десять каштанов и семь пломбиров...да. И п***а!  :(

В ігнорі-tyu (Петро Львовіч Цуканов), в міру-мерзенне миршаве створіння з гнилою душонкою.

А ведь был там за тарелкой....хладокомбинат. Как щас помню, пацанами школьниками туда на экскурсию пошли. Нажрался я тогда мороженого много. На шару ж ведь.  Десять каштанов и семь пломбиров...да. И п***а!  :(

Хладокомбінат №2

ще за барабаном треба слідкувати

ще за барабаном треба слідкувати

Показати зображення...
старое фото...там ларьки кругом

Хладокомбінат №2
I нiхто не згадав славетну i смердючу рiчку Либiдь.

старое фото...там ларьки кругом

проміжне
ось старе

I нiхто не згадав славетну i смердючу рiчку Либiдь.

Вона на місці.

проміжне
ось старе

Показати зображення...
да, так и есть.

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія