Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Можливий новий фасад літаючої тарілки на Либідській (ФОТО)

варварств о
при живом авторе "реконстру кция" хотя нужно делать РЕСТАВРАЦ ИЮ
но у нас все именно так, через одно место

Флоріан Юр'єв заявив, що не підтримує запропоно вані проекти її реконстру кції і закликав громадськ ість брати активну участь в обговорен ні подальшої долі будівлі. За словами архітекто ра, будівля є пам'яткою архітекту ри 60-х років, тож має бути збережена у теперішні х формі та матеріалі.

«Потрібна не реконстру кція, а реставрац ія», — наголосив він.

Архітекто р вважає, що проводити реставрац ію необхідно дуже обережно. Він також висловив сподіванн я, що після реставрац ії простір конференц-залу Інституту інформаці ї (сферична частина будівлі) все ж таки стане світломуз ичним залом, адже саме з цією метою його початково було ствоено.

«Це був би перший в історії світломуз ичний зал», — говорить архітекто р.

За словами Флоріана Юр'єва, за кордоном будівля цінується, а в українськ ому суспільст ві розуміння її цінності ще досі не сформувал ося.

У свою чергу, автор проекту реконстру кції будівлі Богдан Шкрогаль висловив бажання «посилити ефект літаючої тарілки». У запропоно ваному проекті сферичу частину будівлі видозміне но, що може спотворит и композиці йну цілісніст ь початково го проекту та знищити цінність будівлі як архітекту рної пам'ятки. У проекті реконстру кції помітна також зміна матеріалі в використа нних для обробки фасаду. Загалом реконтсру ктор заявив про бажання «осучаснити» будівлю. Флоріан Юр'єв виступив проти такого варіанту реконстру кції.

У рамках обговорен ня Оксен Лісовий, віце-президент Малої академії наук, розповів про свою ініціатив у створення Музею науки в приміщенн і УкрІНТЕІ. Музей має бути створений за прототипо м Центру науки «Коперник» у Варшаві. Пропозиці ю використо вувати будівлю в інересах науки Флоріан Юр'єв підтримав .

Опять говно сделают. Красивые картинки про было и стало в Киеве - все знают )))

а по ходу проект реконстру кции комплекса может превратит ь "тарелку" в часть ТРЦ  "Ocean Mall"

Юное дарование архитекту ры Богдан Шкрогаль

Флоріан Ілліч Юр'єв  нар. 11 серпня 1929 — українськ ий педагог, художник, архітекто р, композито р, мистецтво знавець, науковець, кольорист, майстер-художник скрипкови х музичних інструмен тів, кандидат мистецтво знавства, поет, заслужени й працівник культури України, doctor of Art, громадськ ий діяч
Національ на спілка архітекто рів України (1956);
Національ на спілка художникі в України (1970);
Національ на всеукраїн ська музична спілка (1992);
Почесний член «Союза скрипичны х Мастеров-Художников России»;
Член Міжнародн ої асоціації кольорист ів

чергова маніпуляц ія

остаточни й варіант

https://hmarochos.kiev.ua/2017/10/20/yak-planuvali-znositi-tarilku-na-libidskiy/

Наприкінц і ж 2016 року до справи долучилис я чиновники Міністерс тва освіти України, на чиєму балансі досі перебуває будівля інституту .  Міністр Лілія Гриневич пояснила, що у держави нема грошей на реставрац ію та утримання будинку, адже на всі роботи має бути витрачено від 100 до 150 мільйонів гривень. Тому весь інститутс ький комплекс планують здати в оренду: майбутній орендар має відновити систему опалення, провести капітальн ий ремонт фасадів і косметичн ий ремонт в приміщенн ях. В самій «тарілці» має бути облаштова ний сучасний конференц-зал, а в іншій будівлі інституту —  науково-освітній простір за зразком варшавськ ого Центру науки «Коперник», лондонськ ого музею науки або наукового центру NEMO в Амстердам і.

За це інвестор отримає в оренду шість тисяч квадратни х метрів. На ці умови погодилас ь девелопер ська компанія Mandarin Plaza, яка зводить поруч з інституто м ТРЦ Ocean Mall. За інформаці єю «Хмарочосу», з нею й був підписани й договір оренди на 49 років.
«Інвестора дуже хвилює, яким буде оточення цих об’єктів, — розповіли «Хмарочосу» у прес-службі компанії. — Будівля інституту вимагає негайного капітальн ого ремонту і відновлен ня усіх комунікац ій. Тому наша компанія повністю профінанс ує оновлення старого фасаду висотної будівлі, «тарілки» та стилобату».

Як видно з візуаліза ції, в остаточно му варіанті «тарілка» позбавлен а всіх надбудов. Втім, на питання «Хмарочосу», як саме вона буде інтегрова на до нового ТРЦ, у компанії так і не відповіли .

Останнє редагування: 16 листопада 2017 14:16:35 від Potato

та ото ж

ну понятен моти в- забрать все под ТЦ

теперь все зависит от громадськ ости. только не в интернети ках, а на улице,  сплакатик ами и кулаками

интересно, мого будет защитнико в? мне кажется протянут этот кошмар и сделают то что хотят

теперь все зависит от громадськ ости. только не в интернети ках, а на улице,  сплакатик ами и кулаками

интересно, мого будет защитнико в? мне кажется протянут этот кошмар и сделают то что хотят

тут ситуація інша, бо немає жителів у яких прямо під вікнами будують
протестує лише інтелекту альна громадськ ість

Если сделают, то бдует супер. Потому что сейчас это уродство я каждый день по два раза вижу

чергова маніпуляц ія

остаточни й варіант

Показати зображення...
https://hmarochos.kiev.ua/2017/10/20/yak-planuvali-znositi-tarilku-na-libidskiy/

Наприкінц і ж 2016 року до справи долучилис я чиновники Міністерс тва освіти України, на чиєму балансі досі перебуває будівля інституту .  Міністр Лілія Гриневич пояснила, що у держави нема грошей на реставрац ію та утримання будинку, адже на всі роботи має бути витрачено від 100 до 150 мільйонів гривень. Тому весь інститутс ький комплекс планують здати в оренду: майбутній орендар має відновити систему опалення, провести капітальн ий ремонт фасадів і косметичн ий ремонт в приміщенн ях. В самій «тарілці» має бути облаштова ний сучасний конференц-зал, а в іншій будівлі інституту —  науково-освітній простір за зразком варшавськ ого Центру науки «Коперник», лондонськ ого музею науки або наукового центру NEMO в Амстердам і.

За це інвестор отримає в оренду шість тисяч квадратни х метрів. На ці умови погодилас ь девелопер ська компанія Mandarin Plaza, яка зводить поруч з інституто м ТРЦ Ocean Mall. За інформаці єю «Хмарочосу», з нею й був підписани й договір оренди на 49 років.
«Інвестора дуже хвилює, яким буде оточення цих об’єктів, — розповіли «Хмарочосу» у прес-службі компанії. — Будівля інституту вимагає негайного капітальн ого ремонту і відновлен ня усіх комунікац ій. Тому наша компанія повністю профінанс ує оновлення старого фасаду висотної будівлі, «тарілки» та стилобату».

Як видно з візуаліза ції, в остаточно му варіанті «тарілка» позбавлен а всіх надбудов. Втім, на питання «Хмарочосу», як саме вона буде інтегрова на до нового ТРЦ, у компанії так і не відповіли .
:X сцуко...и на картинке машин мала мала...и зелени вокруг дохуйища. .. Да б***ь... :X Ага... Если такую хуйету построят рядом с оушеном то п***а ! Станет там всё реально.. .

А что защищать? Это?

:X сцуко...и на картинке машин мала мала...и зелени вокруг дохуйища. .. Да б***ь... :X Ага... Если такую хуйету построят рядом с оушеном то п***а ! Станет там всё реально.. .

Стоит там все из-за уродов которые по обе стороны паркуются . Поставить там знаки остановка запрещена, плюс забор с двух сторон дороги и никаких пробок не будет

не трож тарілку на Либідські й!!! нічого святого! засрали всі міста тими убогими торговими центрами!!!  :X

не трож тарілку на Либідські й!!! нічого святого! засрали всі міста тими убогими торговими центрами!!!  :X

Тебе ее оставят. Как память о твоей молодости . Но приведут ее в порядок

Стоит там все из-за уродов которые по обе стороны паркуются . Поставить там знаки остановка запрещена, плюс забор с двух сторон дороги и никаких пробок не будет
они все равно в три ряда будут парковацц а, а для проезда реально будет один ряд. Ну не хотят заворачив ать в подземный паркинг.. .где ещё надо платить от 20 грн. кажется. А знаки там наверное и сейчас есть. Но кто ж их будет соблюдать?

Если сделают, то бдует супер. Потому что сейчас это уродство я каждый день по два раза вижу

Это тебе уродство, а я тут вырос. п***а к себе в Донецк и там перестраи вай.

они все равно в три ряда будут парковацц а, а для проезда реально будет один ряд. Ну не хотят заворачив ать в подземный паркинг.. .где ещё надо платить от 20 грн. кажется. А знаки там наверное и сейчас есть. Но кто ж их будет соблюдать?

Если будут заборы и штрафы, то парковать ся не будут. В том же Борисполь никто не паркуется

Гуляй Вася  :K

Я стараюсь так не говорить но тут согласен на все сто

неуважаем ый алежка. Ты сильно мало понимаешь в смысле градостро ения. И почему возникают пробки. Може тебе в любимый тобой борисполь, не аэропорт, город. Там пробки именно по этой причине и стоят.

И не забудьте Киевгуму снести и построить там спортивну ю арену

неуважаемый алежка. Ты сильно мало понимаешь в смысле градостро ения. И почему возникают пробки. Може тебе в любимый тобой борисполь, не аэропорт, город. Там пробки именно по этой причине и стоят.

Настойка, тебе нравится - смотри пока не снесли. Мне не нравится. И я рад, что до этого одоробла хоть у кого дошли руки. А такие горе архитекто ры как ты и засрали Киев за последние 20 лет. Птенцы гнезда Омели

Таких тарелок по всем СССР настроили куеву тучу. За высотку вообще молчу. Нашли историчес кий памятник

Всіх кого хвилює це питання не забудьте підписати петицію

https://petition.kievcity.gov.ua/petition/?pid=6976

Як тебя не любить, дорогой мой Киев

і не забувайте про цей будинок

стало

«З метою усунення існуючої загрози здоров’ю та життю громадян біля адмінбуді влі Мінсоцпол ітики, пошкоджен ня їх майна та для недопущен ня нещасних випадків від падіння елементів вертикаль них пілонів, а також враховуюч и постійні звернення громадян про небезпечн і падіння з фасаду на тротуар, було розпочато демонтаж зазначени х конструкц ій», — відповіли «Хмарочосу» у прес-службі міністерс тва. З цього можна зробити висновок, що повертати їх назад ніхто не збираєтьс я.

На сьогодні перегород ки зникли майже з половини фасаду, а демонтова ні «сонцерізи» лежать прямо під будівлею міністерс тва. Представн ики КМДА поки ніяк не зреагувал и на самовільн е втручання у фасад — ця адміністр ативна споруда, зведена у 1979 році у стилі модернізм, не є пам’яткою архітекту ри. Хоча, її автор — українськ ий радянськи й архітекто р Геннадій Гранаткін, який проектува в київські станції метро «Хрещатик», «Арсенальна» та «Дніпро».

Демонтова ні сонцерізи біля будівлі Мінсоцпол ітики, 10 листопада . Фото: Володимир Хенгістов

Архітекто р й дослідник радянсько го модернізм у Олексій Биков впевнений: навіть якщо перегород ки застаріли — це не привід їх зрізати. Завжди є інший варіант — ремонт та оновлення .

За словами архітекто ра, головна проблема полягає у тому, що місто взагалі нічого не контролює . Фактично, сьогодні будь-який власник будівлі може самохіть міняти її фасад, нічого не узгоджуюч и з міською адміністр ацією. 

«Ця ситуація в котрий раз свідчить, зокрема, про повну байдужіст ь київськог о Департаме нту містобуду вання та архітекту ри, — пояснює Биков. — Адже саме з його спеціаліс тами мають узгоджува ти всі втручання у фасади будинків. Це означає, що перш ніж починати самодіяль ність із перегород ками, Мінсоцпол ітики мало належним чином оформити заявку на зміну фасаду і отримати висновок департаме нту — можуть вони прибирати всі перегород ки чи ні. Думаю, що чиновники департаме нту були взагалі не в курсі, що відбуваєт ься, і дізналися про все з преси. Але якщо їх повідомля ли про це, то ситуація ще більш кричуща  — виходить, що профільні чиновники просто закрили на це очі». 

Биков наголошує на ще одній проблемі: будівлі модернізм у не вважаютьс я пам’ятками архітекту ри. «Якби будівля мала пам’яткоохоронний статус — у неї були б більші шанси на збереженн я фасаду. Але, на жаль, часто і він не спрацьову є. Наприклад, згадаємо київський Палац піонерів. Власники будівлі спокійно міняли у ньому двері, перефарбо вували стіни, довільно міняли об’єми приміщень — і статус пам’ятки не зіграв ніякої ролі».

Тому архітекто р впевнений, що нинішню ситуацію може виправити лише тиск громадськ ої думки.

варвары -  Житний, Сенной, "тарелка"  Идиоты чёртовы. Создать ничего не могут, только ломать и уродовать

Было так

Люблю донецких, что живут в Донецке, а в Киеве донецких не люблю.(с)

варвары -  Житний, Сенной, "тарелка"  Идиоты чёртовы. Создать ничего не могут, только ломать и уродовать

З Житнім поки що все в порядку
Подільськ а громада тримає під контролем

Станет так

Станет так

Показати зображення...

;o Буде світитись як в раю?

+ много

Вагіф Алієв обіцяє побудуват и ТРЦ Ocean Mall вже до кінця 2018 року

Девелопер Ocean Mall заявляє про завершенн я фундамент них робіт і переходу до монтажу торгово-розважального центру.

Як повідомля є прес-служба компанії NAI Ukraine, будівницт во об’єкта ведуть відразу три компанії, запланова на дата завершенн я будівницт ва – жовтень 2018 року, а відкриття ТРЦ обіцяють в листопаді 2018 року.

«Всі великі площі в Оcean Mall давно здані. У новому ТРЦ відкриють ся 500 магазинів загальною площею 100 000 кв. м, кінотеатр із залом IMAX і 4DX і гігантськ ий розважаль ний Діджитал парк, площею 30 000 кв. м. Завдяки найбільши м світовим фешн-рітейлерам, які заходять в Ocean Mall, і чинним рітейлера м в Ocean Plaza, проект стане головним ТРЦ і центральн ій частині Києва», – заявив девелопер проекту і засновник компанії Mandarin Plaza Вагіф Алієв.

Крім того, в NAI Ukraine повідомил и, що поруч з Оcean Mall буде побудован о парковку на 2000 машиноміс ць, а також нову транспорт ну розв’язку.

Нагадаємо, в українськ их реаліях обіцяні девелопер ами терміни будівницт ва ТРЦ рідко збігаютьс я з реальними датами відкриття об’єктів. Наприклад, інший великий ТРЦ Вагіфа Алієва – Lavina Mall, спочатку повинен був відкритис я ще 2014 році, проте терміни відкриття торгового центру неоднораз ово зміщували ся. В результат і найбільши й в столиці ТРЦ відкрився лише в грудні 2016 року.

Також слід зазначити, що поки жоден великий рітейлер, представл ений в Україні, офіційно не повідомля в про свою участь в проекті Ocean Mall.

Довідка. Компанія Mandarin Plaza заснована в 2000 році. У портфелі об’єктів торгової нерухомос ті Mandarin Plaza такі великі ТРЦ як Lavina Mall, Blockbust er Mall, Ocean Mall і інші.

ещё плюс много-много.

Таких тарелок по всем СССР настроили куеву тучу. За высотку вообще молчу. Нашли историчес кий памятник
  расскажи киевлянам об архитекту ре терриконо в

я в ЦНТЕІ пару разів на рік заїжджаю, як секретар спецради
тарілку прохожу, як з метро тупати - хотілось би, щоб її привели до ладу
а то якось то сумно і сіро виглядає
та й будинок ЦНТЕІ також потребує уваги і власника нормально го

я в ЦНТЕІ пару разів на рік заїжджаю, як секретар спецради
тарілку прохожу, як з метро тупати - хотілось би, щоб її привели до ладу
а то якось то сумно і сіро виглядає
та й будинок ЦНТЕІ також потребує уваги і власника нормально го

Ты что? Это же архитекту рная память. Нельзя ее трогать. Пусть стоит в том виде, как ее архитекто р задумал. Максимум подкрасит ь фасад

Мой Вам добрый совет: не стоит рассуждат ь о вещах, которые Вы не знаете и не понимаете - сойдёте за умного.

Повна версія