Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

200 000 грн за таку штуку нормально?

Re: 200 000 грн за таку штуку нормально?

Шось я не зрозумів, це вартість заліза разом з софтом?
я вище подав повну тендерну документацію, яку нагуглити було не складно.

залізо, софт, гарантія на залізо річна (макс 10денна заміна), на софт півторарічна (тобто дописки/апдейти інклудед), монтаж.

победил участник с портфолио не придраться
змагалося все-таки двоє, чи не так?
і не портфоліо змагалися, а ціною.

троє інших не "послали", а не пройшли за умовами тендеру.
все ж відкрито.

щодо "написати проектну за місяць", тут перепрошую, хочете заробляти мільйони - працюйте.
в кого напрацювання, в кого іноземні партнери, в кого документація, переписана з чужої.

залізо, софт, гарантія на залізо річна (макс 10денна заміна), на софт півторарічна (тобто дописки/апдейти інклудед), монтаж.

Для жопомоев это сложно.

ska

гарантия маленькая

гарантия маленькая
если на все то с нашим народом я бы сутки дал максимум  ;)

Ну зі стартового топіку матеріал так подано шо наче це тупо вартість одного отого терміналу шо на фото... Якщо це повна вартість контракту розділена на кількість автобусів - то в принципі десь так воно і є....

ska

если на все то с нашим народом я бы сутки дал максимум
это просто виталик либерал, кернес 20 лет пропишет гарантии

ну так, звичайно не продає, епл стор - суцільно безкоштовні програми, з яких яблуко нічого собі в кишеню не бере.
не дивуюся вкотре вашій недалекості.

ладно, не поленился для таких "далеких", как вы специально данные за 2016 год:

выручка  Apple за 2016 год — 215,8 млрд долл
выплаты разработчикам, продающих через AppStore — 20 млрд долл
учитывая, что Эппл берет себе 30%, а разработчик получает 70%, имеем выручку Эппл от продаж на Аппсторе — 8,6 млрд долл.

Сопоставляем 8,6/215,8 = 4% — именно такова доля от продажи софта в совокупной выручке Эппл. Дохера конечно!  :gigi:

змагалося все-таки двоє, чи не так?
і не портфоліо змагалися, а ціною.

троє інших не "послали", а не пройшли за умовами тендеру.
все ж відкрито.

щодо "написати проектну за місяць", тут перепрошую, хочете заробляти мільйони - працюйте.
в кого напрацювання, в кого іноземні партнери, в кого документація, переписана з чужої.
Формально все красиво, но победитель тер проект минимум полгода до объявления конкурса. Крупные тендера по другому не проводятся.  Рассказы о "тут перепрошую, хочете заробляти мільйони - працюйте" оставьте другим. 

ладно, не поленился для таких "далеких", как вы специально данные за 2016 год:

учитывая, что Эппл берет себе 30%, а разработчик получает 70%, имеем выручку Эппл от продаж на Аппсторе — 8,6 млрд долл.

Сопоставляем 8,6/215,8 = 4% — именно такова доля от продажи софта в совокупной выручке Эппл. Дохера конечно!  :gigi:

Вони включають софт у вартість дівайсів та сервісів

так какой экономичский эхвект ожидается от данного внедрения?

Вони включають софт у вартість дівайсів та сервісів

ну то понятно, что все размыто, но чувак утверждает, что они имеют овердохера от продаж на апсторе.

Учитывая, что скажем купив аймак, я бесплатно мог установить на нем 4 версии Мас OS, которые появились уже после покупки компа, стоимость софта размывается прилично.

Формально все красиво, но победитель тер проект минимум полгода до объявления конкурса. Крупные тендера по другому не проводятся.  Рассказы о "тут перепрошую, хочете заробляти мільйони - працюйте" оставьте другим. 

Це ті хто в курсі справи, чітко знають шо і в якому об'ємі їм треба, розуміють напрямок розвитку системи в майбутньому - такі проводять тендери по іншому. А ті кому просто треба гарненькі сучасні цяцьки начепити на автобуси проводять тендери саме так.

тільки економічний невіглас може порівнювати виручку по одній і прибуток по іншій статті.

Тепер дивимося на діагнаму.
Порівнюємо маки (я ж не забувся, що ви порівнювали саме ці залізяки, про телефони й пади не йшлося) з "сервісами" та "іншим", де й закладені продажі супутнього софту.
#

Тому прошу не розкидатися пальцями, а просто провести аналогію.
Залізяка - це вартість заліза, софта, гарантійного обслуговування. В нашому випадку ще й монтажа і нівелювання ризиків. Плюс безкоштовних півтора року на дописування софта "он деманд".

собівартість айфона, кажуть, втричі нижча за його роздрібну вартість.
все інше покриває гарантію, софт і супутній безкоштовний сервіс.

Але у випадку з айфоном ми маємо виробництво масового продукту, дуже масового, де норма прибутку може бути зменшена до мізеру.
На телефоні за тисячу при таких об'ємах продажу, компанія Ябко може собі дозволити заробляти 50 доларів і це буде чудово.

А скільки повинна заробити компанія на 1500+300 залізяках, при тому, що вона повинна утримувати штат протягом контракту, оплачувати ліцензійні витрати у випадку використання чужих розробок, а також спроектувати і виготовити власне сам продукт (а не продавати мільйони готових одиниць).

Просто подумайте над цією математикою, і можливо вам не буде здаватися таким вже "надприбутком" фінансова сторона бухгалтерії. Повністю "білої" бухгалтерії.

стоимость софта размывается прилично

проста математика.
скільки покупців аймаків потрібно, щоб оплатити річні затрати на створення, підтримку і апгрейд вашої ОС?
скільки продано за рік одиниць аймака, який працює на ОС?

і скільки грошей потрібно закласти в вартість кожного комплекту, чи верифікатора, щоб відбити їх ОС? або отримати ліцензію від стороннього розробника на цей продукт.

щодо "безкоштовного" софта в вашому макбуку, то вище я показав на прикладі собівартості айфона.
проаналізуйте, і скажіть, скільки компанія заклала на софт в вартості цього макбуку? сотню баксів нормально буде? а може дві?

це називається "скритий продаж", і так, це - "овердохуа на продажі софта", а ви навіть цього не відчули.

точніше "ще й як відчули", але не визнали, бо не помітили.
ви вважаєте, що ви заплатили більше грошей за "більш дорогий метал. якість дизайну та ергономіку", ніж у конкурента на Віндовс.
якщо порівняєте з ХромОСовим залізм - це "овердохуа" буде ще більшим.

на прикладі Віндовс - там чесно продається комп за Н грошей з ОЕМною ОС, або такий самий без ОС на сотку дешевший.
але сама ОС може коштувати 200 у вільному продажу.

ну серйозно, невже вам це потрібно пояснювати?

тільки економічний невіглас може порівнювати виручку по одній і прибуток по іншій статті.

Показати зображення...
Тепер дивимося на діагнаму.
Порівнюємо маки (я ж не забувся, що ви порівнювали саме ці залізяки, про телефони й пади не йшлося) з "сервісами" та "іншим", де й закладені продажі супутнього софту.
Тому прошу не розкидатися пальцями, а просто провести аналогію.
Залізяка - це вартість заліза, софта, гарантійного обслуговування. В нашому випадку ще й монтажа і нівелювання ризиків. Плюс безкоштовних півтора року на дописування софта "он деманд".

собівартість айфона, кажуть, втричі нижча за його роздрібну вартість.
все інше покриває гарантію, софт і супутній безкоштовний сервіс.

Але у випадку з айфоном ми маємо виробництво масового продукту, дуже масового, де норма прибутку може бути зменшена до мізеру.
На телефоні за тисячу при таких об'ємах продажу, компанія Ябко може собі дозволити заробляти 50 доларів і це буде чудово.

А скільки повинна заробити компанія на 1500+300 залізяках, при тому, що вона повинна утримувати штат протягом контракту, оплачувати ліцензійні витрати у випадку використання чужих розробок, а також спроектувати і виготовити власне сам продукт (а не продавати мільйони готових одиниць).

Просто подумайте над цією математикою, і можливо вам не буде здаватися таким вже "надприбутком" фінансова сторона бухгалтерії. Повністю "білої" бухгалтерії.

Во-первых, я приводил данные именно выручки, а не прибыли.

Во-вторых, сервисы — это и музыка через тунец в том числе, а не только программы.

В-третьих, с какого рожна вдруг продажу софта надо сопоставлять только с продажей маков, если софт размазан на все, что делает эппл? Что, если я скажу, что стоимость компостера эквивалентна стоимости 7-8 топовых айфонов (55% доля в выручке), то что-то изменится?

В-четвертых, я вообще не понимаю, нахрена нужно изобретать этот компостер, если такой хренью уже давно пользуется весь цивилизованный мир, оно где-то производится в массовых количествах и это можно купить, причем уверен, в 10 раз дешевле.

Короче, все ваши доводы никчемны! Украину в очередной раз обворовали на сотни миллионов — вот и все, что требуется понять!

проста математика.
скільки покупців аймаків потрібно, щоб оплатити річні затрати на створення, підтримку і апгрейд вашої ОС?

і скільки грошей потрібно закласти в вартість кожного комплекту, чи верифікатора, щоб відбити їх ОС? або отримати ліцензію від стороннього розробника на цей продукт.

щодо "безкоштовного" софта в вашому макбуку, то вище я показав на прикладі собівартості айфона.
проаналізуйте, і скажіть, скільки компанія заклала на софт в вартості цього макбуку? сотню баксів нормально буде? а може дві?

це називається "скритий продаж", і так, це - "овердохуа на продажі софта", а ви навіть цього не відчули.
ви вважаєте, що ви заплатили більше грошей за "більш дорогий метал. якість дизайну та ергономіку", ніж у конкурента на Віндовс.

на прикладі Віндовс - там чесно продається комп за Н грошей з ОЕМною ОС, або такий самий без ОС на сотку дешевший.

А разве я писал, что софт эппла бесплатный? Я писал, что я смог бесплатно установить 4 версии новых систем у себя на компе (т.е. я получил с компом 5 версий ОС), и что специально Эппл свой софт не продает. Ну и даже если в стоимость аймака заложена сотка баксов за ОС, то получается, что мне ОС каждой версии обошлось в 20 баксов. Ну так и нормально, особенно по сравнению с говновиндовс за 200  :D

я вообще не пойму оч ем спор. Вы заявили, что Эппл много имеет от продаж на Аппсторе, я показал, что там всего 4% от общей выручки.

Засрали ветку какой-то херней

Компания обязалась выполнить все работы за 365 млн гривен, тогда как ее конкурент по тендеру «АйТи-Солюшнс» предложил сделать это за 366,5 млн гривен, а первоначальная сумма тендера составляла 460 млн гривен.

Офігеть, вони екстрасенси.)))

здається, що крім заліза до тої суми тре додати програмну частину, шеф-монтаж, налаштування та навчання в перекладі фор юнит

і відкат...

А разве я писал, что софт эппла бесплатный?
ну а як сприймати вашу репліку:

Весь софт поставляется вместе с железом, при появлении нового софта его можно бесплатно установить на старое железо
в рамках дискусії, в якій я пояснюю, що в умовах тендеру зазначено в тому числі софтвер

Вы заявили, что Эппл много имеет от продаж на Аппсторе, я показал, что там всего 4% от общей выручки.
я заявив, що:

заробляє свої головні мільярди Ябко саме на відсотках з продажу софтверу.

і пояснив, що ви плутаєте виручку з прибутком.

маю надію, що тепер ви вже переглянули свій перший коментар:
б***ь, а вы говорите, что Эпловские компы дорогие! Один компостер стоит дороже, чем топовые модели iMac + Mac Pro вместе взятые

і більше не вважаєте, що вартість "компостера" є некоректною.

Зрештою, у всіх бажаючих українців був шанс "залізти" в тендерний процес на "Прозорро" і довести, що вартість компостера може бути нижчою, або навіть значно нижчою ;)

проста математика.

А за Вінду ввзагалі є зміст платити? Щоб мати регулярний секс з трипером в придачу?
Мені щоб доплачували 2 кілобакси в місяць - я б не погодився.
Так шо по переплатах лідирує мікрософт.

у нас такие в каждой маршрутке стоят. так шо наверное игра стоит свеч.

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія