Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Секс круїз :-T

Секс круїз  :-T

У вівторок, 26 вересня, в італійській Венеції стартував перший у світі еротичний морський круїз Desire Cruise.

Лайнер Azamara Quest довжиною 180 метрів здійснить подорож по Адріатичному морю. Він буде заходити в порти Хорватії і Словенії. Третього жовтня судно повернеться до Венеції.

Завершиться круїз 3 жовтня поверненням до Венеції. Ціни на квиток коштували від 3,2 тис. до 11 тис. доларів за каюту.



У процесі подорожі для відпочиваючих будуть організовані еротичні вечірки та інші розваги для дорослих. У певних зонах на борту Azamara Quest можна буде перебувати повністю оголеним.



   
Re: Секс круїз  :-T

клево, надеюсь там тепло и голые не замерзнут на палубе
   
Re: Секс круїз  :-T

Туди треба підбирати всіх красивих Аполонів і Венер. А то потім доведеться лікуватися від отриманих психічних травм. Кому хочеться дивитися на обвислі жирні голі животи, сідниці і целюліт на фоні морських пейзажів?? Мені б було неприємно (хоча я і не модель  :D ).
   
Re: Секс круїз  :-T

В Хорватії зараз тепло.
   
Re: Секс круїз  :-T

клево, надеюсь там тепло и голые не замерзнут на палубе
ну як чоловіків вистачить, то не змерзнуть))
   
Re: Секс круїз  :-T

Худосочные какие то...  :) 
   
Re: Секс круїз  :-T
v10

ну як чоловіків вистачить, то не змерзнуть))
:lol:  :kiss3:
   
Re: Секс круїз  :-T
v10

это, еще вопрос, надо своих брать или там выдают? :shuffle:
   
Re: Секс круїз  :-T

:lol:  :kiss3:
ну тьоток зазвичай більше))) не знаю як в круізах, в кабаках точно)
   
Re: Секс круїз  :-T

не обов"язково в круїз --- в спец.закладах  вхід від65є  , далі від 50є півгодини, басейн\сауна\їжа\напої(окрім алкоголю) входять у вартість
   
Re: Секс круїз  :-T

не обов"язково в круїз --- в спец.закладах  вхід від65є  , далі від 50є півгодини, басейн\сауна\їжа\напої(окрім алкоголю) входять у вартість
ти знаєш усі злачні місця)))
   
Re: Секс круїз  :-T

ти знаєш усі злачні місця)))

життя коротке - є речі ,цікавіші за політику
   
Re: Секс круїз  :-T

Не знаю, як можна спокійно ходити серед голих гарних жінок? В мене б постійно стояв  :D  :-)o
   
Re: Секс круїз  :-T
v10

не обов"язково в круїз --- в спец.закладах  вхід від65є  , далі від 50є півгодини, басейн\сауна\їжа\напої(окрім алкоголю) входять у вартість
та да. у нас дороже. и выбор поменьше. вообще не понимаю почему украину считают страной секс-туризма :-o
   
Re: Секс круїз  :-T

Не знаю, як можна спокійно ходити серед голих гарних жінок? В мене б постійно стояв  :D  :-)o

так всі думають -доки не спробують
   
Re: Секс круїз  :-T
v10

Не знаю, як можна спокійно ходити серед голих гарних жінок? В мене б постійно стояв  :D  :-)o
нада тренировать силу воли!  :acute:
   
Re: Секс круїз  :-T

та да. у нас дороже. и выбор поменьше. вообще не понимаю почему украину считают страной секс-туризма :-o

в нас взагалі нема(ну,майже) клубів - просто арендовані звичайні квартири різного гатунку
   
Re: Секс круїз  :-T

Що значить "перший у світі"?
З Штатів виходять круізи виключно для свінгерів.
   
Re: Секс круїз  :-T
VG

Хочу до них.  (tu) Залишилось тільки грошенят підзбирати.
   
Re: Секс круїз  :-T

Не знаю, як можна спокійно ходити серед голих гарних жінок? В мене б постійно стояв  :D  :-)o

Насправді там гарних не так вже і багато буде. Думаю, меньше чим в звичайних круізах :gigi:
   
Re: Секс круїз  :-T
v10

в нас взагалі нема(ну,майже) клубів - просто арендовані звичайні квартири різного гатунку
есть. в частных домах.
но цены на нормальных девочек от трешки и выше. считай те же 100 евро. получасовых тарифов нет. выбор - ну девочек 5-7 как повезет.
не то шо у фошиздов. девочек до полусотни :tease: , и что удивляет - у всех один тариф, хотя характеристики и, соответственно, спрос явно разные. равноправие, йопт :facepalm:
   
Re: Секс круїз  :-T

а глорі холе там є?
   
Re: Секс круїз  :-T

А якщо там, на кораблі, хтось буде публічно трахатись, це буде вважатися порушенням громадського порядку, чи ні?  :)
   
Re: Секс круїз  :-T

а глорі холе там є?
думаю і куколди :weep:
   
Re: Секс круїз  :-T

А якщо там, на кораблі, хтось буде публічно трахатись, це буде вважатися порушенням громадського порядку, чи ні?  :)

думаю буде. хіба що там є "спеціально відведені зони"  :kiss3:
   
Re: Секс круїз  :-T
v10

А якщо там, на кораблі, хтось буде публічно трахатись, це буде вважатися порушенням громадського порядку, чи ні?  :)
скорее всего - да. строго будет в столовке ресторане, на прогулочной палубе, короче в особо людных местах и т.д. а в менее людных местах на это забьют.
   
Re: Секс круїз  :-T

Не знаю, як можна спокійно ходити серед голих гарних жінок? В мене б постійно стояв  :D  :-)o
а там всем в чай бром подмешивают  :laugh:
   
Re: Секс круїз  :-T

думаю буде. хіба що там є "спеціально відведені зони"  :kiss3:

playrooms називається
   
Re: Секс круїз  :-T

Так это нудисты? или там можно подойти и кого то чпокнуть? :D
   
Re: Секс круїз  :-T

нудисти не факт що свінгери
   
Re: Секс круїз  :-T
v10

Так это нудисты? или там можно подойти и кого то чпокнуть? :D
а первое мешает второму? :blush2:
   
Re: Секс круїз  :-T

А якщо там, на кораблі, хтось буде публічно трахатись, це буде вважатися порушенням громадського порядку, чи ні?  :)
а може й ні, дивлячись під чиїм прапором корито!
   
Re: Секс круїз  :-T

Так это нудисты? или там можно подойти и кого то чпокнуть? :D

треба спочатку дозвіл спитати
   
Re: Секс круїз  :-T

Всё класс, но сиськами на солнце нельзя. Череповато.
   
Re: Секс круїз  :-T

треба спочатку дозвіл спитати
На таком секс лайнере помоему дозвил на чпоканье нужен как рыбке парасолька :facepalm:
   
Re: Секс круїз  :-T

скільки оргій входить у програму?
   
Re: Секс круїз  :-T
v10

Всё класс, но сиськами на солнце нельзя. Череповато.
мы тебе зонтик дадим. будешь в тенечке трясти :blush2:
   
Re: Секс круїз  :-T

На таком секс лайнере помоему дозвил на чпоканье нужен как рыбке парасолька :facepalm:

А якщо ти їй не подобаєся, або вона не в настрої....
   
Re: Секс круїз  :-T

А якщо ти їй не подобаєся, або вона не в настрої....
то нічого без настрою пертися в такий круїз )))
   
Re: Секс круїз  :-T

то нічого без настрою пертися в такий круїз )))

а якщо вони.як фупівці -квитки за рік  наперед купують?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія