Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Без курсів не вінчають? B-)

Без курсів не вінчають?  B-)



Львів

 B-)
   
Re: Без курсів не вінчають?  B-)

ні не вінчають

а потім ше тре писати листи Папі якшо захочеш розлучитись  :gigi:
   
Re: Без курсів не вінчають?  B-)

і першого причастя не дають...
жартую
в окремих церквах проводять т.з. науку, але взяти шлюб можна без проблем і без навчання
   
Re: Без курсів не вінчають?  B-)

Пункти 5-8 треба б знати усім, не тільки віруючим.
   
Re: Без курсів не вінчають?  B-)

У західній культурі то якось простіше. Запросили якогось отця, який підійшов по прайсу, і вуаля, окольцював.





Останнє редагування: 19 вересня 2017 19:27:49 від andry
   
Re: Без курсів не вінчають?  B-)

А що поганого? Для чого вінчатися якщо всі перераховані пункту по барабану? Для моди і галочки?
   
Re: Без курсів не вінчають?  B-)

Для чого вінчатися якщо всі перераховані пункту по барабану? Для моди і галочки?

Ну так, аби люди нічого не казали. На заході України ХГМ - навіть більша проблема, аніж ПГМ на сході.
   
Re: Без курсів не вінчають?  B-)

На заході України ХГМ - навіть більша проблема, аніж ПГМ на сході.
наприклад?
   
Re: Без курсів не вінчають?  B-)

Ну так, аби люди нічого не казали. На заході України ХГМ - навіть більша проблема, аніж ПГМ на сході.

Знаєш в чому різниця між як ти називаєш ХГМ і ПГМ?
   
Re: Без курсів не вінчають?  B-)

i хто з них прогуляв лекцію по Контрацепції, а хто по Подружньому Праву?
   
Re: Без курсів не вінчають?  B-)

Знаєш в чому різниця між як ти називаєш ХГМ і ПГМ?

Мені похуй. У сортах не знаюся.
   
Re: Без курсів не вінчають?  B-)

Мені похуй.

ну то якого х.. ти робиш в цій темі?
   
Re: Без курсів не вінчають?  B-)

наприклад?

Християнська етика в школі, дотримання т. зв. свят і обрядів, тощо.
   
Re: Без курсів не вінчають?  B-)

ну то якого х.. ти робиш в цій темі?

Тролю і розважаюся.
   
Re: Без курсів не вінчають?  B-)

Бугогааааа в Ізраїлі щоби бути іцдеем треба ходити на курси, окрема родина вчить як і що робити щоби відповідати вимогам еврейської віри. Туттакож вже іпанулися? Бугогаааа
   
Re: Без курсів не вінчають?  B-)

Християнська етика в школі, дотримання т. зв. свят і обрядів, тощо.
тобто христянська етика в школах вивчається тільки на заході країни
ну й щодо дотримання т.зв свят та обрядів, це розповсюджується на всю країну із рівною шільністю
дехто міняє різдво на новий рік, або святкує 1 травня замість якогось спаса, що не змінює суті
   
Re: Без курсів не вінчають?  B-)

Були на таких курсах. 5 занять по годині. Все невимушено, дуже доречно і багато корисної інформації. Проводять від церкви, психологи + юридична лекція.
І увага все було безкоштовно.
   
Re: Без курсів не вінчають?  B-)

Проводять від церкви, психологи + юридична лекція.
І увага все було безкоштовно.

Перша доза безплатно.
   
Re: Без курсів не вінчають?  B-)

ні не вінчають

а потім ше тре писати листи Папі якшо захочеш розлучитись  :gigi:

В Католицькій Церкві немає розлученнь . Які листи ?
   
Re: Без курсів не вінчають?  B-)

та нічого поганого там не навчать
   
Re: Без курсів не вінчають?  B-)

Та ті курси не є обов'язковими, хоча і відмовлятися якось не виходить.
Гірше інше. Гірше чути від молодят, що розписка а ЗАГСі - їм "до лампочки". Головне - шлюб в церкві. Так ніби вони розписуються не в Україні, а в чужій державі. Чи так треба було виборювати власну державу, щоб почути "іменем України" - то вважалося  зовсім  непотрібно.
Як про якусь матеріальну допомогу - на дітей наприклад, чи пільги якісь - то до держави, а як реєстрація в державному органі - то до лампочки.
Хотілось би, щоб та "премудрість"  не виходила від церкви, бо якось довелося дослівно таку саму фразу почути від кількох молодих людей перед розпискою.

   
Re: Без курсів не вінчають?  B-)

А що поганого? Для чого вінчатися якщо всі перераховані пункту по барабану? Для моди і галочки?
І кіко та навука коштує?
   
Re: Без курсів не вінчають?  B-)

Та ті курси не є обов'язковими, хоча і відмовлятися якось не виходить.
Гірше інше. Гірше чути від молодят, що розписка а ЗАГСі - їм "до лампочки". Головне - шлюб в церкві. Так ніби вони розписуються не в Україні, а в чужій державі. Чи так треба було виборювати власну державу, щоб почути "іменем України" - то вважалося  зовсім  непотрібно.
Як про якусь матеріальну допомогу - на дітей наприклад, чи пільги якісь - то до держави, а як реєстрація в державному органі - то до лампочки.
Хотілось би, щоб та "премудрість"  не виходила від церкви, бо якось довелося дослівно таку саму фразу почути від кількох молодих людей перед розпискою.
Вас нахабно дезинформували. Священник без оф. доків з РАГСу нічого робити не буде.
   
Re: Без курсів не вінчають?  B-)

У західній культурі то якось простіше. Запросили якогось отця, який підійшов по прайсу, і вуаля, окольцював.

ТочнА! А в Лас-Вегасе можно исчо шоп Элвис "повенчал"...Только вот у "Элвиса" официальная гослицензия и БРАК ЮРИДИЧЕСКИ ЗАКЛЮЧЕН. Пока все американке не отдашь-не разведешся! :D
   
Re: Без курсів не вінчають?  B-)


в окремих церквах проводять т.з. науку, але взяти шлюб можна без проблем і без навчання

Ми про які церкви говоримо ? . В Католицькій Церкві будь якого обряду " передшлюбна наука " є ОБОВ'ЯЗКОВОЮ  і це регламентується канонічним правом параграф 784 і 785 .
   
Re: Без курсів не вінчають?  B-)

Ми про які церкви говоримо ? .
я брав шлюб в православній автокефальній
без жодних наук
давно це було
   
Re: Без курсів не вінчають?  B-)

я брав шлюб в православній автокефальній
без жодних наук
давно це було

Зрозуміло . Там завжди був бардак  :weep:
   
Re: Без курсів не вінчають?  B-)

І кіко та навука коштує?

Ні кіко не коштує. От зовсім. Ви знаєте, ще є таке в Україні.
   
Re: Без курсів не вінчають?  B-)

Вас нахабно дезинформували. Священник без оф. доків з РАГСу нічого робити не буде.
Мене ніхто не дезінформував. Усі розписуються, але ставлення  до  цієї  процедури ганебно скептичне. І так раптом. Не від сьогодні звісно, це років так 10-15 почалося.
Побігли мало не в  джинсах в будній день, поставили підписи і усе. Неправильно це. Сім я - це цеглинка суспільства,  держави. Ми хочемо усе саме від держави, не від церкви. То де та повага до неї?

Останнє редагування: 20 вересня 2017 01:58:54 від ЛАРТА
   
Re: Без курсів не вінчають?  B-)

   
Re: Без курсів не вінчають?  B-)
h2o

что там по поводу контрацепции, любопытно , рассказывают? о том, какое это сатанинское изобретение - презерватив? B-)
   
Re: Без курсів не вінчають?  B-)

что там по поводу контрацепции, любопытно , рассказывают? о том, какое это сатанинское изобретение - презерватив? B-)

а от ні. там розказують, що краще користайтесь і правильно плануйте ніж абортуйте.
   
Re: Без курсів не вінчають?  B-)

Мене ніхто не дезінформував. Усі розписуються, але ставлення  до  цієї  процедури ганебно скептичне. І так раптом. Не від сьогодні звісно, це років так 10-15 почалося.
Побігли мало не в  джинсах в будній день, поставили підписи і усе. Неправильно це. Сім я - це цеглинка суспільства,  держави. Ми хочемо усе саме від держави, не від церкви. То де та повага до неї?
Все вірно,на який день вийшло тоді і розписались а весілля то весілля  [ua]
P.S Якесь там мито для Рагса було сплачено так що ніхто державі нічого не винен  :super:

Останнє редагування: 20 вересня 2017 02:50:35 від oleg1981
   
Re: Без курсів не вінчають?  B-)

Мене ніхто не дезінформував. Усі розписуються, але ставлення  до  цієї  процедури ганебно скептичне. І так раптом. Не від сьогодні звісно, це років так 10-15 почалося.
Побігли мало не в  джинсах в будній день, поставили підписи і усе. Неправильно це. Сім я - це цеглинка суспільства,  держави. Ми хочемо усе саме від держави, не від церкви. То де та повага до неї?

капєц, яким совком потягнуло. "ячейка общєства", йопт... я за кожну дію від держави як не мито то податок плачу.
   
Re: Без курсів не вінчають?  B-)

Побігли мало не в  джинсах в будній день, поставили підписи і усе. Неправильно це.
экономят. оно и правильно.
   
Re: Без курсів не вінчають?  B-)

В Штатах щоб обручення відбулось в католицькій церкві по католицькими обряду, потрібно відвідати два курси, причому другий на вихідні з ночівлею у спеціально пристосованій для такої освітньої програми парафії.

Останнє редагування: 20 вересня 2017 08:23:35 від Dobre
   
Re: Без курсів не вінчають?  B-)

капєц, яким совком потягнуло. "ячейка общєства", йопт... я за кожну дію від держави як не мито то податок плачу.

Може саме тому в Україні сім'ї не тримаються, а пів Києва вже переспали по колу з іншою половиною та не один раз по колу?
   
Re: Без курсів не вінчають?  B-)

причому другий на вихідні з ночівлею у спеціально пристосованій для такої освітньої програми парафії.

Це, типу, практикум? Монашки навчають викладають?
   
Re: Без курсів не вінчають?  B-)

В Штатах щоб обручення відбулось в католицькій церкві по католицькими обряду, потрібно відвідати два курси, причому другий на вихідні з ночівлею у спеціально пристосованій для такої освітньої програми парафії.

Такого обряду не існує .
   
Re: Без курсів не вінчають?  B-)

Ну если людына идет к Господу с просьбой благословить брак, то естественно желание слуг Божьих убедиться, что жених и невеста при памяти и понимают о чем просят. А то начинается: пожени! Через два года - разведи, а то снова жениться хочется. Смыкают Всевышнего как мальчика  :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія