Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Медиамерзость перешла все границы подлости - травля Гены Афанасьева

Я в шоке, увидел в ленте ФБ эту заметку

http://www.pravda.com.ua/columns/2017/09/5/7154115/

Справа Сенцова: чи потрібен владі кримський в'язень?


5 вересня на телеканалі АТR вийде фільм про Олега Сенцова.
Його навряд чи покажуть великі телеканали та ті, які критикують владу, але не критикують особисто Президента.
Цей фільм відомого радянського дисидента Олександра Подрабінека. Він той, хто в 2014 році виступив з публікацією "Здача Криму", в якій критикував Захід за нерішучість у діях відносно Кремля. Та той, який ввозив в Росію книгу Литвиненка "ФСБ взрывает Россию".
Його новий фільм про справу Сенцова.

Тут є відео, яке доти не публікувалося в Україні. Геннадій Афанасьєв дає свідчення на Сенцова, в яких обмовляє його. Пізніше за це хуйло його помилує і віддасть Україні, а Сенцова посадить на 20 років в табір.
Я не хочу давати оцінки тим чи іншим діям героїв матеріалу. Але раджу подивитися на фільм ширше. Адже він дає розуміння і діагнози процесам всередині країни.

---------------------------------------

Я предлагаю всем, кто разделяет этот миф о том, что Афанасьев якобы сдал Сенцова, самим поехать в РФ на Лубянку, а потом мы будем читать их признания о работе на японскую разведку и подготовке убийства хуйла.

---------------------------------------

На самом деле это личная месть Афанасьеву

Останнє редагування: 6 вересня 2017 09:43:29 від alexUP
   
Чтобі много не писать, опубликую слова участников



Що Ви знаєте про помсту? Khrystyna Bondarenko Sevgil Hayretdın Qızı Musaieva
То відео було. Це файт.
На тому тижні я детально розповідав у прокураторі А.Р. Крим, як потерпілий, як мене тортували, а після під погрозами продовження змусили казати те, що казав.
Перший мій крок після повернення було - в ефірі Савіка Шустера, на всю країну розповісти про це. Щиро. Відверто.
Я повторив цю розповідь за останній рік тисячу разів. Ніколи не називав себе героєм.
Відео з прокуратури А.Р.Крим буде надіслано на експертизу. Я прошу мого адвоката Евгения Закревская ознайомити Вас із висновками, якщо це буде можливо.
Так що Ви знаєте про помсту?
Помста зриває маски.
Прошу максимально поширити це відео.
   
Крымский адвокат



Мій особистий досвід роботи в кримінальних справах більше 16 років. Шість з них - на стороні обвинувачення.
За мою практику я бачив, коли люди в суді відмовляються від показань, що давали під час слідства.
Але я ніколи (ніколи!!!) не бачив, щоб обвинувачений відмовився від показань в судовому засіданні, коли в цей час підвергався постійному (!) катуванню від початку слідства.
Хочу нагадати, що після місяців постійних катувань в слідчому ізоляторі Криму Hennadii Afanasiev, перебуваючи в судовому засіданні в суді на території держави-окупанта Росії в Ростовській області, не лише відмовився від своїх показань, а прямо розказав, що звинувачення щодо Сенцова, Кольченка сфальшовані.
Він зробив це абсолютно точно усвідомлюючи, що залишається у "володінні" ФСБ.
І катування продовжилися...
***
Після полону він не зник. Він збирає гроші для тих, хто в полоні. Він майже кожень день розказує всім (в тому числі і тим @лядям, які намагають його очернити) чесну правду про полон та катування.
Лише він знайшов в собі сили публічно розказати про свої страхи, про свій біль... І не соромитися цього.
А ви б змогли?
Я майже на бачу на акціях в підтримку політв’язнів родичив отих самих політв’язнів. Але я бачу Гену. Я бачу його маму.
***
Гена, друже, пишаюся знайомством з тобою.
З тобою важко, але ти щирий! І твоя відданість хлопцям, що досі знаходяться в російському полону, це те, що змушує мене рухатися разом з тобою. Моє плече поряд.
П.С.: Один міій дорогий і любий товариш (я не напишу тут його ім’я) пробув в російському полоні лише 11 діб, але він декілька місяців потім не міг витримати звичайні "обнімашки". Йому було це дуже боляче.
Він пробув в полоні не роки, і не місяці, лише 11 діб.
Гена пробув в російському полоні 25 місяців і 5 діб.
П.С.2: Не називайте тих, кому гроші замазали совість журналістами. Бо це не журналісти.
Воно не #наші.
Воно #чужі.
   
Афанасьев отказался от своих показаний, медиапиздота про это знала? сама же и писала, но теперь начинает путаться в датах ("несколько месяцев назад")



http://www.pravda.com.ua/news/2015/07/31/7076304/



Останнє редагування: 6 вересня 2017 01:27:51 від alexUP
   
Ну и несравненная Богуцкая



Когда совсем недавно Гена Афанасьев взялся катить лживую бочку дерьма в мой адрес, я не ответила ему тем же. Я просто решила для себя, что все наказуемо. И часто внезапно наказуемо. За свою омерзительную деятельность оговорщика придется ответить каждому.
Этот фильм не об Афанасьеве. Этот фильм об Олеге Сенцове. О том человеке, который не пошел на сделку с совестью и с КГБшной властью. О настоящем герое. О Саше Кольченко. О тех, кто осужден на долго в чужой стране.
Гена в фильме проходит касательно, но очень ярко. Оговоры и предательство из истории выкурить невозможно. Даже если ты почти друг президента.
Завтра этот фильм будет транслироваться на канале АТР в 3 часа дня.
   
То шо, #медіапиздота знову відзначилась?
   
пздц. Что за болото эти ваши фейсбуки.
То одновременные срывы покровов с Вакарчука, теперь неприкрытая заказуха на Афанасьева. И куча дибилов это перепощивает.
Вы точно уверены, что вконтактик был опаснее?
   
То шо, #медіапиздота знову відзначилась?

Это всем зашкварам зашквар.

Этот п***а нам еще предстоит оценить по достоинству

Автор фильма, которого друг Крюковой и Гужвы называет "советским диссидентом"



Останнє редагування: 6 вересня 2017 08:57:02 від alexUP
   
На самом деле это личная месть Афанасьеву
Чия особиста помста? Є що сказати більше про це?
   
В общем, Света, можешь меня банить навсегда по 4.1, но я не могу не высказаться:

Слиться в едином порыве с российскими консервами (явно вскрывшимися и теми, кому еще предстоит это сделать) с ЯВНО манипулятивными данными, которые опровергаются самими же статьями на УП -- это работа сами знаете на кого.

Вы обвинили Гену Афанасьева в том, что он под пытками ФСБ оговорил своего друга.

Афанасьева, который нашел в себе силы и оказался от показаний. Афанасьева, который вернулся в Украину не благодаря этому, а потому что практически умирал от заражения крови, и кацапы решили, что от него лучше избавиться.

Это крайне низко и подло. Это обычная бабская месть из солидарности с Сашой Дворецкой (то самой, муж которой Реуцкий притащил российскую журналистку на наши позиции), которая ждала возвращения своего бывшего по молодости друга, и не может простить Гене, что выпустили именно его. Накрутила других баб (работа по накрутке велась больше года), и полилось говно по трубам. Ну и позиция Афанасьева, который оказался играть в зрадоебскую эфэсбэшную игру, начала раздражать сборище консерв.

Останнє редагування: 6 вересня 2017 09:28:34 від alexUP
   
Комментарии Геращенко, Гайде Ризаевой и Березовца



Останнє редагування: 6 вересня 2017 08:53:09 від alexUP
   
В общем, Света, можешь меня банить навсегда по 4.1, но я не могу не высказаться:

Слиться в едином порыве с российскими консервами (явно вскрывшимися и теми, кому еще предстоит это сделать) с ЯВНО манипулятивными данными, которые опровергаются самими же статьями на УП -- это работа сами знаете на кого.

Вы обвинили Гену Афанасьева в том, что он под пытками ФСБ оговорил своего друга.

Афанасьева, который нашел в себе силы и оказался от показаний. Афанасьева, который вернулся в Украину не благодаря этому, а потому что практически умирал от заражения крови, и кацапы решили, что от него лучше избавиться.

Это крайне низко и подло. Это обычная бабская месть из солидарности с Сашой Дворецкой (то самой, муж которой Реуцкий притащил российскую журналистку на наши позиции), которая ждала возвращения своего бывшего по молодости любовника, и не может простить Гене, что выпустили его. Накрутила других баб (работа по накрутке велась больше года), и полилось говно по трубам.
То йобана корпоративна солідарність #медіапиздоти усіх мастей. Гроші не пахнуть.
   
Цитата: Христина Бондаренко
Тут є відео, яке доти не публікувалося в Україні. Геннадій Афанасьєв дає свідчення на Сенцова, в яких обмовляє його. Пізніше за це хуйло його помилує і віддасть Україні, а Сенцова посадить на 20 років в табір.
Я не хочу давати оцінки тим чи іншим діям героїв матеріалу. Але раджу подивитися на фільм ширше. Адже він дає розуміння і діагнози процесам всередині країни.
http://www.pravda.com.ua/columns/2017/09/5/7154115/

Журналіст УП так пояснила своє відношення до викладеного у фільмі. Чия особиста помста? Чому така назва у гілки?
   
http://www.pravda.com.ua/columns/2017/09/5/7154115/

Журналіст УП так пояснила своє відношення до викладеного у фільмі. Чия особиста помста? Чому така назва у гілки?

Читай пост Гены
   
Тот, кто опубликовал видео, "любезно предоставленное ФСБ" кем является?

Останнє редагування: 6 вересня 2017 02:00:47 від alexUP
   
Читай пост Гены

В дописі Афанас'єва на фейсбуці і в твоєму тут згадується якась помста. В статті Христини Бондаренко  слово "помста" ні разу не надруковано. Про яку помсту мова?
   


Останнє редагування: 6 вересня 2017 08:55:20 від alexUP
   
гена примерный гражданин. Не профилактик. Не ватник. Не пособник. Не продал россие квартиру. На акциях его видел на полуострове своими глазами. Не приспособленец.
Я на его стороне.

Останнє редагування: 6 вересня 2017 02:15:48 від Вимушений Киянин
   
интересно, ветка до утра доживёт?
   
.

Останнє редагування: 6 вересня 2017 08:51:43 від alexUP
   
Мразота хочет внимания. Мразота навозная узкоглазая его ( внимание так сказать ) получит.
   
интересно, ветка до утра доживёт?

угу, чомусь багато журналістів взагалі не розуміють такого поняття - відповідальність  :(
   
непонятно почему афанасьев - порохобот
   
непонятно почему афанасьев - порохобот
вообщето гражданин считается в норме если главнокомандующего на войне не клянёт и не предаёт, за исключением если главнокомандующий не капитулирует в выигрышной позиции. Отклонение - это предавать а не быть верным.
 
   
вообщето гражданин считается в норме если главнокомандующего на войне не клянёт и не предаёт, за исключением если главнокомандующий не капитулирует в выигрышной позиции. Отклонение - это предавать а не быть верным.

как интересно

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=978385.new#new
   
о как...

оказывается, что без согласия "этожехорошийрусский" ложь нельзя остановить.

Пишите в Москву



Останнє редагування: 6 вересня 2017 08:58:45 від alexUP
   


Останнє редагування: 6 вересня 2017 09:00:00 від alexUP
   
так, це особиста помста Афанасьєву за те, що він підтримує президента, їздить по всьому світу та розповідає правду про боротьбу України,
помста тих, хто ненавидить президента та через це давно почав шкодити своїй країні, хто є тою самою колоною або корисних хуйло ідіотів або відвертих ворогів України,
вже в котрий раз УП стає на бік ворога, під час війни підтримуючи тих, для кого ворог в Києві, а не в Кремлі,
саме тому УП давно стала сестрою страни.уа та гужви з медведчуком, цей випадок ще одне підтвердження тому,
дружба з крюковою та підтримка гужви не була випадковими

можна банити, я все сказала


Останнє редагування: 6 вересня 2017 07:37:15 від Foxic
   
Предлагаю все недовольным УП покинуть форум и позвонить в СБУ ( службу брелков)
   
так, це особиста помста Афанасьєву за те, що він підтримує президента, їздить по всьому світу та розповідає правду про боротьбу України,
помста тих, хто ненавидить президента та через це давно почав шкодити своїй країні, хто є тою самою колоною або корисних хуйло ідіотів або відвертих ворогів України,
вже в котрий раз УП стає на бік ворога, під час війни підтримуючи тих, для кого ворог в Києві, а не в Кремлі,
саме тому УП давно стала сестрою страни.уа та гужви з медведчуком, цей випадок ще одне підтвердження тому,
дружба з крюковою та підтримка гужви не була випадковими

можна банити, я все сказала

В статті про фільм, який підтримує Сєнцова.
Підтримувати Сєнцова це бути ворогом України?
   
Фейсбук пристанище для самого отмороженого тупого плебса, однокласники номер два.
   
Предлагаю все недовольным УП покинуть форум и позвонить в СБУ (
Это из серии всем недовольным Порошенко покинуть страну и позвонить в ФСБ.
   
На первой странице не отображались скрины, перезалил
   
В общем, мое резюме: бабская месть -- самая страшная, подключат подруг, те - своих, и все...
   
Вице-премьер в правительстве Аксенова (гражданин РФ) решил вставить свои 5 копеек

   
Это ремарка к предыдущему посту

   
Я не могу это читать, кровь закипает

Консервы этой осенью будут вскрываться с удвоенной силой

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія