Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

# Повернення Саакашвілі в Україну, кордон

Re: # Повернення Саакашвілі в Україну, кордон

блеть,повернутись додому. :facepalm1:
от їй Богу,роздають паспорти всяким машамгайдар сергацовим саакашвілім,засирають вони Україну аж гай гуде,нуль вносять в життя пересічного Українця.
і тут без пяти 12 повернутись додому.Ну прям як москалі в Криму

Порошенко з своїм кумовським відношенням до роздавання громадянства несе повну відповідальність за цих клоунів на кордоні.

 (tu)
   
Re: # Повернення Саакашвілі в Україну, кордон

 :shuffle: 
ПЕРЕПРОШУЮ я таки облажався - контроль таки відбувається в поїзді поляки перевіряють від Перемишля до Медики а українці від Мостиськ до Львова
Колись в Перемишлі паспорти перевіряли на пероні перед посадкою в поїзд - я так кілька разів сідав - але то було колись...
Тому віддаю належне Саакашвілі він дуже правильно вибрав спосіб проникнення!
З іншого боку тактика затримки поїзда також вибрана правильно...
   
Re: Порошенко рятує Саакашвілі... :lol:

хорошая тема  (tu)  :lol:
   
Re: # Повернення Саакашвілі в Україну, кордон

"банду на Банковую" выбрал украинский народ 54% голосов на демократических выборах, а это 1% говно пусть мутит в родной Грузии

Яныка на не менее демократических 12.5 миллиона выбрали, то пусть это роттердамское гавно....и далее по тексту
   
Re: # Повернення Саакашвілі в Україну, кордон

"банду на Банковую" выбрал украинский народ 54% голосов на демократических выборах, а это 1% говно пусть мутит в родной Грузии

А не хочешь сравнить предвыборную лапшу панамского хряка с его действиями, после того как та падла вскарабкалась на табуретку?

Кстати, не напомнишь заодно сколько имел процентов министр Азирова в 2013?
   
Re: # Повернення Саакашвілі в Україну, кордон

Что ты этой тупой курице хочешь объяснить)))

всьо шо треба про неї знати - дрочить на Катіріну2. всьо  B-)
   
Re: Чиї тітухи?

Хто хочет "подлить масла в огонь" того и титухи.
   
Re: # Повернення Саакашвілі в Україну, кордон

Смешно читать твои посты, особенно вспоминая как ты жопу за него рвала. ))))

Она свою жопу рвёт в унисон с жопой на банковой. Ей скажут это так- значит так! Своих мозгов никогда не было!
   
Re: # Повернення Саакашвілі в Україну, кордон

пропоную вихід із ситуації тим хто в перемишлі, підкоряючись вимогам укрзалізниці обирають добровольця який голосно заявляє що він сакашвілі вірніше особа якій заборонено вїзд в україну, і виходить з поїзда, решта може їхати на львів  :lol:
   
Топаз, дай команду машиністу!
   
Re: # Повернення Саакашвілі в Україну, кордон

блеть,повернутись додому. :facepalm1:
от їй Богу,роздають паспорти всяким машамгайдар сергацовим саакашвілім,засирають вони Україну аж гай гуде,нуль вносять в життя пересічного Українця.
і тут без пяти 12 повернутись додому.Ну прям як москалі в Криму

Порошенко з своїм кумовським відношенням до роздавання громадянства несе повну відповідальність за цих клоунів на кордоні.

Это да, Порох несет ответственность за дарение паспорта психически больному клоуну, а он знал его лучше остальных
   
Re: # Повернення Саакашвілі в Україну, кордон

А вообще прочитав тему становится стрёмно..

Мы деградируем и скатываемся до уровня рашки.

Тотальная истерия, ненависть к опоозиции. Какой бы куевой она не была.
Угрозы, проклены тех, кто не согласен с нынешней властью.
Поощрение незаконного лишения гражданства

Мерзко.
   
Re: # Повернення Саакашвілі в Україну, кордон

Олександр Рудоманов
25 хв. · Korczowa, Podkarpackie Voivodeship, Poland ·

Як повідомили мої люди в УЗ, Укрзалізниця не має стосунку до затримання поїзда через Саакашвілі.
Якщо у людини є квиток-він їде, все інше не має стосунку до УЗ.

І відправка/затримання поїзда по Польщі- зайняття поляки.
   
Re: # Повернення Саакашвілі в Україну, кордон

:shuffle: 
ПЕРЕПРОШУЮ я таки облажався - контроль таки відбувається в поїзді поляки перевіряють від Перемишля до Медики а українці від Мостиськ до Львова
Колись в Перемишлі паспорти перевіряли на пероні перед посадкою в поїзд - я так кілька разів сідав - але то було колись...
Тому віддаю належне Саакашвілі він дуже правильно вибрав спосіб проникнення!
З іншого боку тактика затримки поїзда також вибрана правильно...

яка тактика, вони навіть до документів не мають доступу пасажирів, вони отримають їх тільки у мостиськах

на основі чого затримка ?  :facepalm:
   
Re: Саакашвили "Маяк демократии"

я теж дивився хвилин 10. все зрозуміло по сегментам. Звичайно перевірку проводити треба. Але я застарий щоб вірити у такі співпадіння - до літа 2017 Саака був хороший, а тут пішов в опозицію - і панєслась типова Кучмо-Януківська кампанія по втиранню гнилої сєльодки.

тут якраз все просто- його взяли як манагера який може дати результат
але манагер обісрався, і вирішив з усією силою своєї грузинсьої душі вступити в боротьбу за головний приз- розвалити усе достроково
стати іконою кацапоязичної ліберальної тусовки з українськими папортами- ідолом всяких наємів, казаріних і сергацкових
тепер ми маємо незламний союз саакова і саші боровика і плюс купу тих хто мріє щоб пеця не дожив до других виборів
провина що ми грузнемо в цій черговій купі лайна лежить і на пеці, а може і на українській політичній культурі, коли влада (читай президент і його найближче оточення) вважає всіх ворогами, а ті хто не влада вважають ворогом владу (читай президента і його найближче оточення)
   
Поліція біля польського кордону затримала більше сотні осіб у камуфляжі

Встановлено, що четверо з доправлених до відділку поліції мають судимість
Понад сто осіб у камуфляжній формі, які рухалися в сторону українсько-польського кордону на пункті пропуску “Краковець”, доправлені до відділку поліції для перевірки.

Про це повідомляє прес-служба управління Нацполіції у Львівській області.
Під час перевірки правоохоронці виявили у них газові балончики, стартовий пістолет, а також металеві предмети.
Наразі встановлюються особи затриманих та причини їх перебування в районі пункту пропуску “Краковець”. Відомо, що всі затримані - мешканці інших регіонів України. Серед них є студенти, а також троє неповнолітніх.
Також встановлено, що четверо з доправлених до відділку поліції мають судимість.
Стосовно організатора заходу буде складено адміністративний протокол про порушення встановленого порядку організації і проведення зборів, мітингів, вуличних походів і демонстрацій.
Нагадаємо, сьогодні вранці на ПП "Краковець" зібралися прихильники і противники в'їзду Саакашвілі в Україну. У зв'язку з цим поліція посилила заходи безпеки.
Раніше на пункті пропуску сталася сутичка після появи активістки руху Femen. Дівчина оголилась, тримаючи в руках портрети Саакашвілі та Порошенка.
   
14:57

Саакашвілі розповідає, що для того, щоб потяг випустили із Перемишля у справу втрутився міністр внутрішніх справ Польщі. Також Саакашвілі назвав  міністра інфраструктури Володимира Омеляна  посіпакою Порошенка


звездец..

спасибо УП за текстовый онлайн(tu)
   
Re: Саакашвили "Маяк демократии"


1. Зараз наш Залізний нищить опозіционера. де Ваша реакція?

пофігу.
по-перше це не опозиціонер, а істеричне посміховисько, ще й зальотне за примхи "Залізного".
по-друге майбутній особистий рейтинг це проблема "Залізного".


2. Вбиває свій народ. Якщо людина вбиває свій народ, як це робив Янук із Захарченком, то цьому прощення немає. По відео, яке по стилю схоже на рашенпропаганду. Мені незрозуміло чому не було реакції світу. Ще декілька років тому. Чому не реагувала Франція, Німеччина, США. Чому Саака вхож в усі європейські і амеровські кола, чому його приймають в Польщі, Литві. Якщо він вбивця. От наприклад Херла і Янука і Пончика не приймають.

Мені потрібно відповідати чому на вбивцю на прізвище хуйло  не реагує Франція, Німеччина, США?

3. Чому наша влада аж поки Саака не пішов в опозицію у 2017 році не помічала що Саака кровожерлива вбивця?

Ого, влада називає кловуна "кровожерливим вбивцею"?
Дійсно, пана Саакашвілі не тільки влада, а і прості українці не помічали - Приїхав допомогти? Спасибі ось лопата працюй.
А згодом з'ясувалось що пан Президент (колишній) тільки язиком працювати може, тай ще чорнорото.
Мабуть дістав свого роботодавця пана "Залізного".


   
Re: # Повернення Саакашвілі в Україну, кордон

блеть,повернутись додому. :facepalm1:
от їй Богу,роздають паспорти всяким машамгайдар сергацовим саакашвілім,засирають вони Україну аж гай гуде,нуль вносять в життя пересічного Українця.
і тут без пяти 12 повернутись додому.Ну прям як москалі в Криму

Порошенко з своїм кумовським відношенням до роздавання громадянства несе повну відповідальність за цих клоунів на кордоні.

Я про це давно написав. Порошенко винний не в тому, що позбавив Саакашвілі громадянства, а в тому що надав.
Якби Україна розбірливо видавала паспорти, то уникла б багатьох неприємностей.
   
Нелегальний імігрант ультимативно вимага статусу і привілеїв. Попри всі українські правила. Перший але далеко не останній.
   
Re: # Повернення Саакашвілі в Україну, кордон

Олександр Рудоманов
25 хв. · Korczowa, Podkarpackie Voivodeship, Poland ·

Як повідомили мої люди в УЗ, Укрзалізниця не має стосунку до затримання поїзда через Саакашвілі.
Якщо у людини є квиток-він їде, все інше не має стосунку до УЗ.

І відправка/затримання поїзда по Польщі- зайняття поляки.
:facepalm1:   АП тиснуть на машинiста?
   
Re: # Повернення Саакашвілі в Україну, кордон

А вообще прочитав тему становится стрёмно..

Мы деградируем и скатываемся до уровня рашки.

Тотальная истерия, ненависть к опоозиции. Какой бы куевой она не была.
Угрозы, проклены тех, кто не согласен с нынешней властью.
Поощрение незаконного лишения гражданства

Мерзко.

+100

   
Re: # Повернення Саакашвілі в Україну, кордон

да пусть eдeт...
в чeм проблeма?
как приeдeт так и уeдeт... 
ну хочeт тюлька eлeкторат сааки...и что ?
   
І потужні внутрішні сили на стороні нелегала.
   
Re: # Повернення Саакашвілі в Україну, кордон

[ Invalid Facebook URL ]
   
Re: # Повернення Саакашвілі в Україну, кордон

14:57

Саакашвілі розповідає, що для того, щоб потяг випустили із Перемишля у справу втрутився міністр внутрішніх справ Польщі. Також Саакашвілі назвав  міністра інфраструктури Володимира Омеляна  посіпакою Порошенка

звездец..

спасибо УП за текстовый онлайн(tu)
:superman2: Президент-міжнародник
   
Это да, Порох несет ответственность за дарение паспорта психически больному клоуну, а он знал его лучше остальных

+10500. это Порох конкретно лоханулся.
   
   
а чё так по тупому-то власти всё делают-то?
может кто-то против Петра играет, а?
как бы есть предел казлизма, не?

ага як проти януковича грали на майлані :) підставляли його бідного
   
Re: # Повернення Саакашвілі в Україну, кордон

Вся Кремльовська агентура в поїзді задіяна  :love:

 ;o

Этa синячая подстилка уже про своих хозяев так пишет?
   
Re: # Повернення Саакашвілі в Україну, кордон

Суки, что они на проводницу напали? "Тебя посадят, тебя уволят". 
   
Re: # Повернення Саакашвілі в Україну, кордон

Олександр Рудоманов
25 хв. · Korczowa, Podkarpackie Voivodeship, Poland ·

Як повідомили мої люди в УЗ, Укрзалізниця не має стосунку до затримання поїзда через Саакашвілі.
Якщо у людини є квиток-він їде, все інше не має стосунку до УЗ.

І відправка/затримання поїзда по Польщі- зайняття поляки.
:lol: кто бы сомневался

Педорасня, вы себя нормально чувствуете когда такую брехню читаете? Как можно терпеть, когда тебе открыто лгут?
   
Re: # Повернення Саакашвілі в Україну, кордон

Начальнік поєзда

   
Re: # Повернення Саакашвілі в Україну, кордон

яка тактика, вони навіть до документів не мають доступу пасажирів, вони отримають їх тільки у мостиськах

на основі чого затримка ?  :facepalm:
Дуже просто! А на основі чого мені перевіряє візи водій автобуса Львів - Варшава?
А щоб не мати потім проблем на кордоні! Якщо Саакашвілі всі знають і знають що паспорт недійсний то якого милого він бере в закладники поїзд?  8-:
Нехай виступить і скаже я їду з дійсним американським паспортом і поїзд рушить!
   
Re: # Повернення Саакашвілі в Україну, кордон

Суки, что они на проводницу напали? "Тебя посадят, тебя уволят". 

це начальник поїзда, яка не дає початок руху  :weep:
   
ідіот прости господи...
   
Re: # Повернення Саакашвілі в Україну, кордон

Я про це давно написав. Порошенко винний не в тому, що позбавив Саакашвілі громадянства, а в тому що надав.
Якби Україна розбірливо видавала паспорти, то уникла б багатьох неприємностей.

А я думав Педро винний в панамських оборутках, Ліпецькій фабриці, відсутності  реформ, реваншизмі ригоаналів, кумах і дружбанах навколо себе, сині-псевдо-атошнику-депутату, сину у футбольці Росія, паталогічному п***а і т.п.
   
Re: # Повернення Саакашвілі в Україну, кордон

Дуже просто! А на основі чого мені перевіряє візи водій автобуса Львів - Варшава?
А щоб не мати потім проблем на кордоні! Якщо Саакашвілі всі знають і знають що паспорт недійсний то якого милого він бере в закладники поїзд?  8-:
Нехай виступить і скаже я їду з дійсним американським паспортом і поїзд рушить!

Йопт, яка хуйня
   
Re: Порошенко рятує Саакашвілі... :lol:



Провідниця каже що її звільнять, якщо вона відправить потяг.
   
Re: # Повернення Саакашвілі в Україну, кордон

 :gigi:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія