Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

# Повернення Саакашвілі в Україну, кордон

Re: # Повернення Саакашвілі в Україну, кордон

Как ПЕДРОСНЮ колбасит!!!! Аж извиваюЦЦа! :fuck:
   
Re: # Повернення Саакашвілі в Україну, кордон

Тітушня, Петрушки і Поліція поломились по машинам / автобусам і гоняться за мітингом на Мостиська-2  :weep:

а як же Краківець і операція - КАРДОН ?  :lol:
   
Re: Гілка підрахунку диванних бійців  :)

я не поїхав бо закордоном
і я не за Міхо, а проти тупості та підлості влади

от дивись, твоя відповідь комфортно вміщується в перший пункт. Не поїхав бо.. ти написав, а "допомогати" чи "перешкоджати" то вже показник відношення до влади  :)
   
Re: # Повернення Саакашвілі в Україну, кордон

та что фемен зря короче разделась и по полю в трусах бегала? во шоу

Ну чего зря?
У них своя игра и цель своя - максимальный пиар.
Неважно на чём.
То есть среди всех команд бл@дей (в плохом смысле этого слова), играющих в политике, эти хоть молодые и красивые бл@ди (в хорошем смысле этого слова).
Но такие же циничные бл@ди (в плохом смысле этого слова) как и остальные.

Останнє редагування: 10 вересня 2017 13:44:45 від hornet
   
Re: Саакашвили "Маяк демократии"

начитаний кацапе,
Якби я був кацапом тоя б дуже хтів арешту Сааки. Ти не знаєш хто хоче знищити Сааку?
В першу чергу кацапи.
До речі, проти нього у Рашці порушена кримінальна справа.
До речі, твоя поведінка дуже смахує на поведінку типового кацапа. Саака - зло.
   
Re: # Повернення Саакашвілі в Україну, кордон

Схоже, що все шапіто зараз перебереться у Львів.

Я представляю свинячий цирк, если бы то оказался двойник  :gigi:
   
щас вся толпа дворами на мостиську повалить

пс

люди з мостиськ не втішені
   
Re: Гілка підрахунку диванних бійців  :)

кг-ам

а для чего ему помогать? я сейчас ехала во Франик, так со стороны Надвирной три билборда с образом саакашвили висят с рекламой какой-то полит-программы по 1+1

он и без вашей допомоги прекрасно справляется  :D
   
Re: # Повернення Саакашвілі в Україну, кордон
Geo

Как ПЕДРОСНЮ колбасит!!!! Аж извиваюЦЦа! :fuck:

Надо все-таки попробовать коалу (с).  :laugh:
   
Re: Гілка підрахунку диванних бійців  :)

от дивись, твоя відповідь комфортно вміщується в перший пункт. Не поїхав бо.. ти написав, а "допомогати" чи "перешкоджати" то вже показник відношення до влади  :)

та без проблем ;)
   
Re: # Повернення Саакашвілі в Україну, кордон

Шоу сходить на пшик
Щось швидко
   
Re: # Повернення Саакашвілі в Україну, кордон

Ну чего зря?
У них своя игра и цель своя - максимальный пиар.
Неважно на чём.
То есть среди всех команд блядей, играющих в политике, эти хоть молодый и красивые.

я взагалі не розумію, нах на неї накидались і затримували, там простору ого скільки нехай би собі бігала полями, єдналась з природою :)
   
Re: # Повернення Саакашвілі в Україну, кордон

Петруки можуть на рейки лягти  :lol:
   
Re: # Повернення Саакашвілі в Україну, кордон

Та хай колотить, що хоче, це вже не має значення. Політичні трупи щільно кучкуються, Юлька, Міхо, ще бозна-хто. Подібне притягує подібне.

Сторонник Свободы, той, которая с минусовым рейтингом, рассуждает о политических трупах  :gigi:
   
Re: # Повернення Саакашвілі в Україну, кордон

я взагалі не розумію, нах на неї накидались і затримували, там простору ого скільки нехай би собі бігала полями, єдналась з природою :)

Проплатили чтобы подыграли?
А то для камер намного эффектнее, если голую телку лапают полицаи.
   
Re: # Повернення Саакашвілі в Україну, кордон

В Перемышле, Скрипин грить,вырубили интернет. При Чугунии не вырубали! Какие же вы прихильники певної політсили жалкие! :D  :fuck:
   
Re: # Повернення Саакашвілі в Україну, кордон
Via

Сторонник Свободы, той, которая с минусовым рейтингом, рассуждает о политических трупах  :gigi:

Ти за нас не переймайтеся, нам своє робити.
А Юля і Міша виглядають сьогодні ідіотами, погодься.
   
Re: # Повернення Саакашвілі в Україну, кордон

Шоу сходить на пшик
Щось швидко

Який пшик, як раз в розпалі.
Попкорну ще до вечора набирати можна.
   
Re: # Повернення Саакашвілі в Україну, кордон

"Велесов жив!" -смотрите,даже этого вытянули!  А он сидит в Донецке и сторонник Путлера! прихильники певної політсили,вы чо? Уже совсем кизданулись ?!!! :facepalm:
   
Re: # Повернення Саакашвілі в Україну, кордон

В Перемышле, Скрипин грить,вырубили интернет. При Чугунии не вырубали! Какие же вы прихильники певної політсили жалкие! :D  :fuck:

 :facepalm: ще один  :weep:

https://www.youtube.com/watch?v=vL7YAqnMc6Q

пряма трансляція з перемишля
   
Re: # Повернення Саакашвілі в Україну, кордон

В Перемышле, Скрипин грить,вырубили интернет. При Чугунии не вырубали! Какие же вы прихильники певної політсили жалкие! :D  :fuck:

українці вирубили інтернет в польському місті! оце сила!  :laugh:
   
Re: # Повернення Саакашвілі в Україну, кордон

шось мені здалось,шо Міхо люто підвів своїх прихильників і ,які зібрались в Краківці. :weep:
а заразом таке питання.
Маша,Маша Гайдар є серед них,цих захистників,чи далі гуляє новаукраИнка на весіллі?
4 серпня 2015 отримала українське громадянство.[21][22]

28 березня 2017 року стала радником Президента України Петра Порошенка.[23][24][25]
   
Re: Гілка підрахунку диванних бійців  :)

Я против этой заварухи. Если саакашвили считает что его незаконно лишили - есть суды. И для начала просто попробовал бы пройти сам. Может и пропустили бы. И активность в таких ветках у меня минимальна. Меня больше волнуют те же пенсы, поскольку на них напрямую и опосредованно я теряю дофига бабла. И экономика вцелом.

Можливо, і пустили б. Якби одразу повернувся. Зараз важко гадати.
Але позбавлення громадянство закриває йому шлях до політичної кар'єри в Україні.
Тому й увесь цей цирк.
   
Ти за нас не переймайтеся, нам своє робити.
А Юля і Міша виглядають сьогодні ідіотами, погодься.

Вия, так Пупс с Мордой решили Саакашвили не поддерживать, или как? Они же в Свободе решения принимают.  :gigi:
А почему?
   
Re: # Повернення Саакашвілі в Україну, кордон

В Польскому не вирубили,а у нас,мабуть вирубили. Я Скріпіна цитую.
   
Re: Гілка підрахунку диванних бійців  :)

Кількість голосів в четвертому пункті мені наполегливо говорить що я найбільший демократ  :gigi:
   
Re: # Повернення Саакашвілі в Україну, кордон

щас вся толпа дворами на мостиську повалить

пс

люди з мостиськ не втішені

Там дорога з Краковця не дуже. Не знаю, як зараз.
   
Re: # Повернення Саакашвілі в Україну, кордон



Ну, шо, как быстро теперь  Саакашвили разругается с Тимошенко?

Ваше мнение?  :D
   
Re: # Повернення Саакашвілі в Україну, кордон

Який пшик, як раз в розпалі.
Попкорну ще до вечора набирати можна.

То вже не шоу а так балаган
   
Re: # Повернення Саакашвілі в Україну, кордон

Тітушня, Петрушки і Поліція поломились по машинам / автобусам і гоняться за мітингом на Мостиська-2  :weep:

Вместе с брошенной впопыхах феменшей  (P)

   
Re: # Повернення Саакашвілі в Україну, кордон

В Польскому не вирубили,а у нас,мабуть вирубили. Я Скріпіна цитую.

Скрипін казав про Мостиська
   
Re: # Повернення Саакашвілі в Україну, кордон
Geo

В Перемышле, Скрипин грить,вырубили интернет. При Чугунии не вырубали! Какие же вы прихильники певної політсили жалкие! :D  :fuck:

А как они добрались до Рубильника Интернета?
   
Re: # Повернення Саакашвілі в Україну, кордон

В Польскому не вирубили,а у нас,мабуть вирубили. Я Скріпіна цитую.

а у нас є Перемишль?
   
Ну, бабка при предыдущем хряке в каталажке сидела, а главсвин в то время министорм в правительстве Азирова был. Сейчас бабка никто, а главсвин куму хуйла шестерит... Вот такая она се ля ви... и йопаного стыда за это у тебя нет  :( 

Ну шо ще ти можеш написати шоб відмити сааку? Бабця це як купа лайна - хто з нею разом вже хєр відмиється ))). Рейтінг твого месії прям зараз множиться на нуль. Я це говорю як юльок з 10 річним стажем. Мене задовільняє мій главсвін зараз тим шо Україна чітко віддаляється від кацапів. Я мав щастя спілкуватися з твоїм спонсором тут в Одесі і я живу іноді подовгу в Грузії так от він просто сказати по чоловічому мудак.
   
щиро радий за лошар, які зараз стирчать в полі біля Краковця, які їхали туди через всю Україну своїм коштом, і яких поюзали в якості масовки  :super:
Не опускайте тих хто ретельно готувався. Включно з облаштуванням кордону колючим дротом.
   
"Велесов жив!" -смотрите,даже этого вытянули!  А он сидит в Донецке и сторонник Путлера! прихильники певної політсили,вы чо? Уже совсем кизданулись ?!!! :facepalm:

Я сижу в Северодонецке и сторонник Ленина  :K
И сейчас болею за Саакашвили. Он мне конечно в пень не сдался, но надо реально и срочно валить Шоколадну Дупу, архисрочно!  :rotate: Если это сделает Саакашвили - я не против.
По любому после свержения будут внеочередные президентские выборы, там и выберем нового...
   
Re: # Повернення Саакашвілі в Україну, кордон

Не опускайте тих хто ретельно готувався. Включно з облаштуванням кордону колючим дротом.

він на них працює  :pooh_lol:  чиновник ж  :gigi:
   
Re: # Повернення Саакашвілі в Україну, кордон

А чё там систерс Савченко? Они же вроде тоже там?
   
Re: # Повернення Саакашвілі в Україну, кордон
Via

Вия, так Пупс с Мордой решили Саакашвили не поддерживать, или как? Они же в Свободе решения принимают.  :gigi:
А почему?

А сенс підтримувати блазнів? Фотка з голожопою феменшою у вінку мене остаточно добила, і Юля, і Міша - аморальні окупанти.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія