Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Що там з діамантовими прокурорами ?

Re: Що там з діамантовими прокурорами ?

Ти би хоч не позорився. Не на часі було в 19, 20 чи 21 році?

Навіть ватний дімець виглядає пристойно, найшов у собі сміливість вибачитися

Скажи вибачте, не піднімайте цю тему, все зрозумів.


тобі сюди 8===в
   
Re: Що там з діамантовими прокурорами ?

це добре що ви піднімаєте цю тему, злочини курви чоколядової і його посіпак не можна забувати  (tu)   :laugh:
   
Re: Що там з діамантовими прокурорами ?

це добре що ви піднімаєте цю тему, злочини курви чоколядової і його посіпак не можна забувати  (tu)   :laugh:
то коли вже ті злочини чеколядові доведуть в суді?
   
прихильники певної політсили власть уже стала совсем конченой!
По цій темі зручно відслідковувати зміну політвподобань пана Wolter
   
Re: Що там з діамантовими прокурорами ?
LVV

При Петрі була мізерна,зовсім мала,практично не видна,надія на позитивні зміни.

При служках шапіто 95,на чолі з диретором, надія відсутня повністю.

А далі пітьма. Так що не ламайте списи. Нехай буде,що бути має.
   
Re: Що там з діамантовими прокурорами ?

Обісрані штанці ми на вітрила переробим [ua]

Сидять ?

невдобні питання ?
   
Re: Що там з діамантовими прокурорами ?
Bmx

При Петрі була мізерна,зовсім мала,практично не видна,надія на позитивні зміни.

При служках шапіто 95,на чолі з диретором, надія відсутня повністю.

А далі пітьма. Так що не ламайте списи. Нехай буде,що бути має.
Надія це абстрактна і суб'єктивна сутність. Не має жодного відношення до реальності,  фактичного результату і логіки
   
Re: Що там з діамантовими прокурорами ?

Надія це абстрактна і суб'єктивна сутність. Не має жодного відношення до реальності,  фактичного результату і логіки

у них своя чоколядова реальність  :laugh:
   
Re: Що там з діамантовими прокурорами ?

Обісрані штанці ми на вітрила переробим [ua]

 :lol:  :weep:
   
Re: Що там з діамантовими прокурорами ?

то коли вже ті злочини чеколядові доведуть в суді?

ну абстрактний суд вже відбувся на крайніх виборах президента. те все стало на свої місця. І мене в принципі такий варіант теж влаштовує по великому рахунку.
а реальний суд - час покаже.
   
Re: Що там з діамантовими прокурорами ?

При Петрі була мізерна,зовсім мала,практично не видна,надія на позитивні зміни.

При служках шапіто 95,на чолі з диретором, надія відсутня повністю.

А далі пітьма. Так що не ламайте списи. Нехай буде,що бути має.


100% надія відсутня,  ніяких кумів хуйла на переговорних групах
ну і для піхуйлятниуів то 100% пітьма  (tu) ніякої надії на чоколядові договорнячки з хуйлом
   
Re: Що там з діамантовими прокурорами ?
Bmx

Вважаю , що у Петра було більше шансів посадити діамантових, при його жорсткому контролі владних структур.
Ті діамантові у порівнянні з другим терміном це як мурашка по дорозі. Але недолугі політтехнологи не змогли оцінити ризики падіння рейтингу. Зараз, якби флешбекнутись, то Петро їх згноїв би
   
Re: Що там з діамантовими прокурорами ?

:lol:

то що діамантові неуіноваті ?  :lol: чи чоколядове мудило не покривало ? щось раптом змінилось ?
постривай хвилинку, Люксе
так якщо діамантові винуваті, а чоколядове мудило зараз не у владі, але діамантові досі не сидять - то виходити що діамантових зараз покриває якесь інше мудило. Хто це інше мудило, назви його прізвище
   
Re: Що там з діамантовими прокурорами ?

ну абстрактний суд вже відбувся на крайніх виборах президента. те все стало на свої місця. І мене в принципі такий варіант теж влаштовує по великому рахунку.
а реальний суд - час покаже.
а мене такий "суд" не влаштовує. Давайте реальний суд, а не словоблудство.
   
Re: Що там з діамантовими прокурорами ?

постривай хвилинку, Люксе
так якщо діамантові винуваті, а чоколядове мудило зараз не у владі, але діамантові досі не сидять - то виходити що діамантових зараз покриває якесь інше мудило. Хто це інше мудило, назви його прізвище

виходить так що у нас війна. І ворошити то кубло не на часі і я цілком ймовірно припускаю що війна і перемога загалом спише цю всю херню для потроха і його діамантових.
І  я десь би мабудь навіть згодився на подібну амністію. Але ніяк і ні в якому разі на виправдання.
   
Re: Що там з діамантовими прокурорами ?

постривай хвилинку, Люксе
так якщо діамантові винуваті, а чоколядове мудило зараз не у владі, але діамантові досі не сидять - то виходити що діамантових зараз покриває якесь інше мудило. Хто це інше мудило, назви його прізвище
це прізвище Той_кого_не_можна_н азивати
   
Re: Що там з діамантовими прокурорами ?

виходить так що у нас війна. І ворошити то кубло не на часі і я цілком ймовірно припускаю що війна і перемога загалом спише цю всю херню для потроха і його діамантових.
І  я десь би мабудь навіть згодився на подібну амністію. Але ніяк і ні в якому разі на виправдання.
виходить одне кубло ворушити дуже навітт на часі ю, а інше кубло зовсім "не на часі". Роз'ясніть, які кубла можна зараз ворушити, бо плутаємось
   
Re: Що там з діамантовими прокурорами ?

виходить одне кубло ворушити дуже навітт на часі ю, а інше кубло зовсім "не на часі". Роз'ясніть, які кубла можна зараз ворушити, бо плутаємось

бідний чоколядовий , я тобі підкажу , .... кубло ватників та їх солдатні зараз ворушти  потрібно
   
Re: Що там з діамантовими прокурорами ?

бідний
а детальніше?
   
Re: Що там з діамантовими прокурорами ?

а детальніше?

вище написав
   
А ты налоги заплатил руки мыл перед едой?

музон з торентів качав?
   
Re: Що там з діамантовими прокурорами ?

бідний чоколядовий , я тобі підкажу , .... кубло ватників та їх солдатні зараз ворушти  потрібно
он як. Хто в нас зараз призначений "солдатнею"?
Ну те, що не LuxenLolik, це ясно. Хто конкретно? Хто ця чоколадова військова наволоч?
   
Re: Що там з діамантовими прокурорами ?

он як. Хто в нас зараз призначений "солдатнею"?
Ну те, що не LuxenLolik, це ясно. Хто конкретно? Хто ця чоколадова військова наволоч?

читати пробував ?
до чого тут чоколядові ?  у нас ворог на разі один,  якщо ти не розумієш хто то я думаю тебе скоро забанять


   
Re: Що там з діамантовими прокурорами ?

Льолік-любрік-тартосетто - ганебний флудер.

   
Re: Що там з діамантовими прокурорами ?

читати пробував ?
до чого тут чоколядові ?  у нас ворог на разі один,  якщо ти не розумієш хто то я думаю тебе скоро забанять
то чого тоді зелені судять наших військових, якщо "не на часі"? І не прикидуйся шлангом, що не чув про Червінського?
   
Re: Що там з діамантовими прокурорами ?

то чого тоді зелені судять наших військових, якщо "не на часі"? І не прикидуйся шлангом, що не чув про Червінського?

так так ... ваших це перепрошую яких ? рашистських посіпак ? 
   
Re: Що там з діамантовими прокурорами ?

В інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна" глава Служби безпеки України Василь Малюк повідомив, що Червінський, який переховувався від слідства, є фактично дезертиром, йому повідомлено про підозру в перевищенні повноважень, і він не уникне відповідальності.

Він звернув увагу на те, що СБУ та ГУР МО одразу висловили свої зауваження щодо цього плану, його не погодили інші державні органи, оскільки спецоперація містила багато ризиків, "але окремі люди вирішили діяти на власний розсуд".

"Як результат - ворожий борт не роздобули, натомість ворог дізнався, де розміщувалися українські літаки та особовий склад. І завдав ракетного удару. Загинув командир військової частини, а 17 захисників дістали поранень. Не кажучи вже про вщент розбиті два бойові винищувачі, зруйновану злітну смугу, іншу техніку та будівлю", - розповів глава СБУ.



це про цього Червінського ? бо щось не дуже вкурсі
   
Re: Що там з діамантовими прокурорами ?

В інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна" глава Служби безпеки України Василь Малюк повідомив, що Червінський, який переховувався від слідства, є фактично дезертиром, йому повідомлено про підозру в перевищенні повноважень, і він не уникне відповідальності.

Він звернув увагу на те, що СБУ та ГУР МО одразу висловили свої зауваження щодо цього плану, його не погодили інші державні органи, оскільки спецоперація містила багато ризиків, "але окремі люди вирішили діяти на власний розсуд".

"Як результат - ворожий борт не роздобули, натомість ворог дізнався, де розміщувалися українські літаки та особовий склад. І завдав ракетного удару. Загинув командир військової частини, а 17 захисників дістали поранень. Не кажучи вже про вщент розбиті два бойові винищувачі, зруйновану злітну смугу, іншу техніку та будівлю", - розповів глава СБУ.

це про цього Червінського ? бо щось не дуже вкурсі

Переховувався від слідства на телестудіях.
У той час, коли запеклі бої на закарпатських перевалах гартували зьє-воєнів :beach:
   
Re: Що там з діамантовими прокурорами ?

виходить так що у нас війна. І ворошити то кубло не на часі і я цілком ймовірно припускаю що війна і перемога загалом спише цю всю херню для потроха і його діамантових.
І  я десь би мабудь навіть згодився на подібну амністію. Але ніяк і ні в якому разі на виправдання.
постривай хвилинку, Люксе
війна у нас почалася в 2022 році
а яке мудило покривало діамантових в 2021, в 2020, 2019
назви його прізвище
   
Re: Що там з діамантовими прокурорами ?

так так ... ваших це перепрошую яких ? рашистських посіпак ? 
ну не баканових і кулінічів ж судити, нє? Це ж плоть від плоті зеленої
   
Re: Що там з діамантовими прокурорами ?

ви тут собі далі цульюйтесь в чоколядові десна друг дружку. мені з вами тут  поки не цікаво  , бувайте
   
Re: Що там з діамантовими прокурорами ?

ви тут собі далі цульюйтесь в чоколядові десна друг дружку. мені з вами тут  поки не цікаво  , бувайте
бувай, мадяре  :stink:
   
Re: Що там з діамантовими прокурорами ?

Люкс аж вивертаеться серединою назовні. Яке ж ви гівно, Люкс. Щодо курсів снайперів, як в вас там?
   
Re: Що там з діамантовими прокурорами ?

 [ua]

пора  і  за  петю взятися
   
Re: Що там з діамантовими прокурорами ?

Люкс аж вивертаеться серединою назовні. Яке ж ви гівно, Люкс. Щодо курсів снайперів, як в вас там?
Щоб стріляти в порохоботів?)
   
Re: Що там з діамантовими прокурорами ?

І про діамантового Наумова нічичирк…
   
Re: Що там з діамантовими прокурорами ?

а хто у вас зараз генпрокурор? спитайте чи були діаманти?
   
прихильники певної політсили власть уже стала совсем конченой!
:X
   
Re: Що там з діамантовими прокурорами ?

Переховувався від слідства на телестудіях.
У той час, коли запеклі бої на закарпатських перевалах гартували зьє-воєнів :beach:
любрікантіс воює на закарпатських фронтах і шукає шпарину, щоб втекти на румунський.
Не подобається цій зеленій бля.і те що воно вибрало.
   
Re: Що там з діамантовими прокурорами ?

Суки ((( Через них немає часи посадити діаманатових.

Ось свиноботи сивочолого просто з катушок злетіли так обливають президента
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія