Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Пора коня міняти... Порадьте, чи це норм конфігурація ноутбуку? :S

В мене є старий макбук 15 приблизно віку як в твого. Я також користувався новим 13". Останній відчувається більш легким. Різниця в екранах майже непомітна, особливо з ретиною. При бажанні, постав дома великий монітор та підключи легший ноут, його тягати з собою простіше.

Та я лінивий щось кудись підключати.
15 просто буде суперкомфортно для мене особисто - а різниця у вазі мінімальна.

В мене є старий макбук 15 приблизно віку як в твого. Я також користувався новим 13". Останній відчувається більш легким. Різниця в екранах майже непомітна, особливо з ретиною. При бажанні, постав дома великий монітор та підключи легший ноут, його тягати з собою простіше.

розумієш, я, наприклад, не можу працювати на звичайних моніторах опісля маковського екрану  :weep:
Раніше в мене був acer з full hd 15" IPS (матовий) - я працював за Dell 23" як основним, нот - як додатковий
Після переходу на macbook - той Dell в мене як додатковий, бо якість картинки не порівняти

Новий дорожче набагато, а різниця тільки в тому, що в новому і7 7-ї генерації з такою з частотою. Все інше ідентично.

Тут ти не зовсім правий. Сам виробник стверджує, що новий на 130% лучче, і на 62.8% краще. Якщо покорпатись і з'ясувати, за що краще, то виявиться, що саме за той, який ти збираєшся придбати. Тобто твій варіант у 2-2.5 рази тупіший, ніж новий. І взагалі сам напівлегальний спосіб доставки якось збентежує, може тобі взагалі парять refurbished. Що заважає купити самому в магазині за ті ж гроші? Хіба що розмитнення, але тоді не треба платити таксу.

Ну і сам факт того, що в тебе не буде нового роз'єму тандерболт, а будуть якісь задрочені юесбі, змусить тру маководів дивитись на тебе як на гівно. Та і колір вибрати не можеш. І важить він не 1.8 кг, а більше двох. Думай, думай. Різниця в ціні не така вже й велика.

Тут ти не зовсім правий. Сам виробник стверджує, що новий на 130% лучче, і на 62.8% краще. Якщо покорпатись і з'ясувати, за що краще, то виявиться, що саме за той, який ти збираєшся придбати. Тобто твій варіант у 2-2.5 рази тупіший, ніж новий. І взагалі сам напівлегальний спосіб доставки якось збентежує, може тобі взагалі парять refurbished. Що заважає купити самому в магазині за ті ж гроші? Хіба що розмитнення, але тоді не треба платити таксу.

Ну і сам факт того, що в тебе не буде нового роз'єму тандерболт, а будуть якісь задрочені юесбі, змусить тру маководів дивитись на тебе як на гівно. Та і колір вибрати не можеш. І важить він не 1.8 кг, а більше двох. Думай, думай. Різниця в ціні не така вже й велика.
Щось Ви, пане, такого намолотили :)
В мене realise - 2016 з 4-ма юесбісі роз'ємами і тач баром.
А ви сплутали з 2015 напевне чи ще ранішим.

Щось Ви, пане, такого намолотили :)
В мене realise - 2016 з 4-ма юесбісі роз'ємами і тач баром.
А ви сплутали з 2015 напевне чи ще ранішим.
не. Порiвнюю новий з попереднiм.

Останнє редагування: 24 серпня 2017 14:33:31 від Сотка

не. Порiвнюю 2017 з 2016.

Ну в мене варіант 2016, але пише:

Height: 0.61 inch (1.55 cm)
Width: 13.75 inches (34.93 cm)
Depth: 9.48 inches (24.07 cm)
Weight: 4.02 pounds (1.83 kg)

А чим refurbished by Apple відрізняється від нового?

Таке от:

Ну в мене варіант 2016, але пише:

Height: 0.61 inch (1.55 cm)
Width: 13.75 inches (34.93 cm)
Depth: 9.48 inches (24.07 cm)
Weight: 4.02 pounds (1.83 kg)

У тебе взагалi якийсь промiжний варiант, начинка вiд 2015, а порти USB-C? Там такого нема в порiвняннi, або не так легко знайти. Refurbished - це коли ковбой вилив каву на свiй мак, або висцявся на нього, гепнув об стiнку, бо не запускався, i повернув взад. Його вiдновили, висушили, i продають пiд виглядом нового. Той факт, що його нема в порiвняннi, вже заставляе задуматись. Дивись https://www.apple.com/mac/compare/

Ага, у тебе 2016, тобто домисли про USB-порти некоректнi. Але те, що вiн в 2-2.5 рази тупiший - вiрно. Треба ше з кольором розiбратись, у тебе є опцiя темно-сiрий, а не срiблястий?

Останнє редагування: 24 серпня 2017 14:46:53 від Сотка

не труъ !  :gigi:
Насправді принципово нічим (якщо Apple відновляла)
Проходить ті ж самі тести, хіба що розумієш, що було у користуванні й чомусь повернули

А ось європейська та американська версіі - відрізняються таки, перевірено на Air :(
американець кращий виявився за часом роботи
Чому так - ХЗ, мож просто не пощастило

Таке от:

Показати зображення...

Зразу скажу - будешь деякий час матюкатися на той touchbar  :gigi:

не труъ !  :gigi:
Насправді принципово нічим (якщо Apple відновляла)
Проходить ті ж самі тести, хіба що розумієш, що було у користуванні й чомусь повернули

А ось європейська та американська версіі - відрізняються таки, перевірено на Air :(
американець кращий виявився за часом роботи
Чому так - ХЗ, мож просто не пощастило

В цьому i полягає тру анальний бiль.

Блін... А мій варіант якраз refurbished безпосередньо еплом.
Мабуть тому й проміжний.
Та що, не варто?

Не знаю... Мій теперішній теж був оце refurbished by Apple і нічо - 5 років відпахав по чесному, поки я його кавою не напоїв.

PAL,
Саме тому компи й телефони я купую тільки в США, в Європі або нижчі параметри, або луплять несусвітню ціну, або взагалі немає - третій світ якийсь порівняно зі США.

Останнє редагування: 24 серпня 2017 14:55:34 від Freelander

Сотка, ТАК, є така опція спейс ґрей, але буду брати сріблястий - менше сонце грітиме.

В цьому i полягає тру анальний бiль.

маю досвід користування Dell refurbished
Проблема вилізла десь за 10 місяців користування. Схоже, що припаяли шлейф для HDD невдало, під невеличким кутом, й від вібрацій та поштовхів з часом трошки відійшло
Вилікувалось розборкою та пересмикуванням шлейфу на HDD.
Більше проблем не було
Тобто refurbished це не так вже й страшно. Знов таки, ТС має офіційний центр підтримки Apple у себе в країні, тож на випадок чого є куди звернутися

PAL,

сервіс то є, але там як дівайс туди потрапляє, то на тиждень мінімум

такой вопрос ,в макбуке можно добавить оперативки по нормальной цене, или там все распаяно и нет слотов?

и можно ли заменить ssd на другой? или там снова чисто что-то эпловское по двойной цене? )

Блін... А мій варіант якраз refurbished безпосередньо еплом.
Мабуть тому й проміжний.
Та що, не варто?
Хз, як повезе. Сам факт, що вiн бу-шний i його повернули. Яле так само новий може глючити. Взагалi на refurbished цiна зазвичай нижча, особливо на всяких розпродажах-deals. Промiжний вiн точно не тому, просто у них такий сайт йобнутий, не звертай уваги на моi пiдйобки.

Або ж взагалi всю партiю твоiх 2016 таемно загнали за масовим реколом у переробку i тепер навiть на сайтi не свiтять  ;)

Це минулорічний

такой вопрос ,в макбуке можно добавить оперативки по нормальной цене, или там все распаяно и нет слотов?

и можно ли заменить ssd на другой? или там снова чисто что-то эпловское по двойной цене? )
все розпаяно

если ты думаешь что ssd в ноуте обязательно выглядит так же как в компе - ты ошибаешься :) Чем тоньше ноут, тем дальше все от стандартности компонентов.

нахэра брать мак, якщо можна взяти Asus Zenbook Pro, за набагато менші гроші.  ;o

нахэра брать мак, якщо можна взяти Asus Zenbook Pro, за набагато менші гроші.  ;o
асус как, уже решил проблемы с надежностью и вообще качеством? :)

асус как, уже решил проблемы с надежностью и вообще качеством? :)
А що, у них були проблеми з надійністю і якістю?  ;o
Не знав. Три нотека Асус пройшли через мої руки, один по гарантії ремонтували, працює зараз нормально.

Та є в мене Assus - купив на свою голову, краще б цього не робив і тупо почекав на ремонт мака. Стоїть для меблів, не хочу вмикати, бо викликає бажання гильнути його з ноги.

все розпаяно

Можна перепаяти при бажанні

А взагалі платити $2к за refurbished мотлох, з посереднім начинням (крім екрану), "всі їбанулись".

А взагалі платити $2к за refurbished мотлох, з посереднім начинням (крім екрану), "всі їбанулись".
а шо екран? екран як екран, звичайний. там вище були надривнi поради не брати, якщо не ретiна  :weep:

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія