Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

БМВ на бляхах - самоликвидация :triniti:

Re: БМВ на бляхах - самоликвидация  :triniti:

Молодежь билась и будет бится  из - за лихачества,  потому что в 20 лет  гормоны бушуют и требуют риска,  и пройтись по грани,  просщупать ее край.     Это заложено природой,   без этого не добыть копьем кабана в первый раз.
   Никтож не знал,  что люди изобретут колесо,  поставят  на телегу мотор ,  начнут бухать  и глотать  всякую  химию
    И носится со скоростью в 20 раз превышающюю скорость бега на телегах в 20 раз превышающих массу  человека.
 И это происходит во всех странах,  и в гамериках тоже.   

Молодежь билась и будет бится  из - за лихачества,  потому что в 20 лет  гормоны бушуют и требуют риска,  и пройтись по грани,  просщупать ее край.     Это заложено природой,   без этого не добыть копьем кабана в первый раз.
   Никтож не знал,  что люди изобретут колесо,  поставят  на телегу мотор ,  начнут бухать  и глотать  всякую  химию
    И носится со скоростью в 20 раз превышающюю скорость бега на телегах в 20 раз превышающих массу  человека.
 И это происходит во всех странах,  и в гамериках тоже. 
та ніфіга, тільки в бидло країнах.. Ті хто не хотіли авто протестували проти цього і блокували рух. Авто це зло, незалежно від віку і стану опяніння

Носков,  твой крестовый поход против автомобилей -это твое личное дело.
  Я же тебе говорю про объективные  вещи. Пока не стукнет 35 ,  и организм не начнет стареть,  желание испытать  риск может быть неподконтрольным.  Все,  у кого густая щетина,  безымянный палец длиннее указательного и  мужской подбородок  чудили в молодости неоднократно.   Причем так- что сейчас и вспомнить страшно.
   Именно поетому и призывной возраст 18 лет-  мальчишки по сути.  Потому что смерти ее какбы еще нет,  или (x).

Твой малой,  что катает с гор тому пример,  просто не утащит с собой никого ,  тьфу-тьфу.

U2

так , але я в свої 42 легко катаюсь 250 км на день, можу проїхати 100 кеме  з середньою швидкістю 38,5 - 39 (молодшим 42 тримав)
Проплити 5-7 кеме взагалі не вапрос, Що таке лікарі взагалі не знаю. Звісно що я не бессмертний, допоки Ви всі не повбививалися (x) між собою на своїх машинках.. Але багато чого з виживання на дорозі я знаю і вмію).. Я вибираю велосипед бо це свобода і здоровья, а ось Ви стоїте раком в стойлі, вас сталять раком їбуть всі кому не лінь, на СТО, на заправках, в МРЕО і т.д. 
Хто з нас пріхожанін , дуже спірне питання.

[ Invalid YouTube link ]

А какое расстояние с самой високой скоростью походиш? Интересует прежде всего скорость.

Останнє редагування: 8 серпня 2017 05:03:42 від U2

Водитель не справился с управлением, пострадали пятеро.
В Киеве на Набережной компания из пяти человек решила проверить новый BMW с грузинскими номерами, который купили на Чапаевском рынке. В итоге, на высокой скорости примерно 200 км/ч ехали в сторону Петровки - не справились с управлением. Машина ушла в занос, переворачивалась и, в итоге, влетела в столб.
Как сообщает dtp.kiev.ua, спасатели больше часа не могли освободить водителя, так как его сильно зажало.

Показати зображення...
Показати зображення...
Показати зображення...
(tu) глядачі можуть тепер тбез проблем вивчати будову низу тої точили.ну і заодно провести ремонт диференціала та рульових. :)

так , але я в свої 42 легко катаюсь 250 км на день
Есть подозрение, что для обычного, не особо тренированного человека такие показатели недостижимы. Велосипед - отличное хобби, как парусный спорт. Но никто ж не требует построить парусные танкеры.

Останнє редагування: 8 серпня 2017 06:55:24 від Lecturer

Авто це зло...
Однако именно благодаря технике с ДВС выращивается и доставляется в магазины еда, которую велосипедист может превратить в кинетическую энергию.

Чувак живет в крупном городе в квартире.
Он  не  ездил  в дощ и снег с ребенком в школу двадцать километров,  не возил  в больницу маму,  не строил  дом,  не обрабатывал землю больше соток,  там   Росинант, Копье и Мельницы

Проблема не в іномарках, проблема в тому, що ідіоти, у яких ще мізки не відросли нормально отримують доступ до автомобілів, які в нормальних умовах були б їм недоступні, і починають "шикувати" показуючи свою крутизну. В результаті гора трупів.
Ця проблема ширша ніж просто бляхи. Бляхи - це нижній край спектру, верхній край спектру - це мажори, але суть одна і та ж.
Проблема в другом, а именно в том, что у нас очень мало опыта жизни в среде с авто. Если ЕС и США массово ездят уже более 100 лет, то мы только с развала совка. Да и сейчас есть всякие ограничения, связанные с защитой сами знаете кого.

dig

Катайте свою дитину на машині, у кожного свій вибір) Я падав з велосипеда дуже багато , і збивали на трасі часто, але сісти за кермо, за останні 7 років жодної думки не було. Життя дорогше.
Вот у этого человека в голове такое - что даже эти пацанчики на БВМ - отдыхают ..Логики - ноль ...

Вот у этого человека в голове такое - что даже эти пацанчики на БВМ - отдыхают ..Логики - ноль ...
Та невже?

дегенераты конченые, не знаю че там с либерализацией будет, но очевидно что правильным решением было б запретить ввоз любых бляхоавто с движком более 1.6 л. и тем самым отсечь от этой радости большинство дегенератов-"спортсменов", им авто точно не надо

шото я не пойняв

то 5ть людей, їхали в БМВ на блясі, 200 км/год, поперевертались, вхерачились в стовп І ВСІ ВИЖИЛИ ?

бо недавно була аварія з Жигулями в котрій їхало 6ро, де було 2е ДІТЕЙ, 200 км/год точно не їхали - але ЗАГИНУЛИ ВСІ

Ви залежні автодебіли.. Для того щоб перевозити комерційним транспортом продукти, не обовязково ставати прихильником секти комфорту. Спробуйте Викинути автомобіль, і сісти порахувати скільки грошей і часу вивільниться при цьому, а я напишу куди його можна витратити і куди заїхати що подивитися , щоб і дитині цікаво і самому користь для здоровья. Ви автодебілісти , живете в обмеженому просторі, і в спотвореній реальності, і як ті тупі кацапи блретеся за збереження пут якими Вас оповито. И діти ваші змалку думають виключно мірками досяжного на автомобілі. Чому я це пишу? я реаліст, я розумію що людство плодиться швидше ніж їбошиться на дорогах на смерть в дтп, в результаті розумнішає, я не дочекаюся. Вірю що Київ колись стане чистою столицею, волею вибору розумних людей.

Ви залежні автодебіли.. Для того щоб перевозити комерційним транспортом продукти, не обовязково ставати прихильником секти комфорту. Спробуйте Викинути автомобіль, і сісти порахувати скільки грошей і часу вивільниться при цьому, а я напишу куди його можна витратити і куди заїхати що подивитися , щоб і дитині цікаво і самому користь для здоровья. Ви автодебілісти , живете в обмеженому просторі, і в спотвореній реальності, і як ті тупі кацапи блретеся за збереження пут якими Вас оповито. И діти ваші змалку думають виключно мірками досяжного на автомобілі. Чому я це пишу? я реаліст, я розумію що людство плодиться швидше ніж їбошиться на дорогах на смерть в дтп, в результаті розумнішає, я не дочекаюся. Вірю що Київ колись стане чистою столицею, волею вибору розумних людей.

я сподіваюсь ти пишеш то повідомлення з IBM ,а в кишені у тебе нокія 3310 та й на ногах гумовці кожен день

"Не пущать і запрєтіть!" :) .
Люди, видавлюйте з себе рабство про краплі.
Зброю  - ніззя.
Авто - ніззя.
Може ви ще й за візи або залізний занавіс на кордоні?
Vadym Noskoff - от коли перевезеш тон 10 харчів на велосипеді хочаб з заводу до найближчого до тебе магазину, потім декілька хворих як "швидка", потім усю сім'ю на відпочинок хоча б кілометрів за 500, так, разом за бабусями та дідусями. Ага, і не після офісу, а місяці три помісівши бетон в мінусову температуру, просапавши пару гектар буряків або натягавши та напилявши кубометрів дров. Тоді і можна порозмовляти про авто, літаки, пароплави, поїзди, гіперлуп, електрокари ракети та інший транспорт.

Водитель не справился с управлением, пострадали пятеро.
В Киеве на Набережной компания из пяти человек решила проверить новый BMW с грузинскими номерами, который купили на Чапаевском рынке. В итоге, на высокой скорости примерно 200 км/ч ехали в сторону Петровки - не справились с управлением. Машина ушла в занос, переворачивалась и, в итоге, влетела в столб.
Как сообщает dtp.kiev.ua, спасатели больше часа не могли освободить водителя, так как его сильно зажало.

Показати зображення...
Показати зображення...
Показати зображення...
Це не там колись син тоді ще депутата Сівковича розбився, здається теж на БМВ?

В итоге, на высокой скорости примерно 200 км/ч ехали в сторону Петровки - не справились с управлением. Машина ушла в занос, переворачивалась и, в итоге, влетела в столб.

Дивно. Всього 200 км\год і в занос. Це ж БМВ. Нормальна швидкість 250 км/год. а на бляхах - мінімум 280.

Ти також бляхар? Купив на останні гроші гнилий мерседес, а жити немає де, зате пошикувати можеш?
А тепер правда в очі коле.

Ті, уого мізки відросли, розуміють, що автомобіль - це просто транспортний засіб і купують його саме з такою метою.
А для ідіотів, автомобіль - це спосіб показати всім свою крутизну, тому і купують бляхи на останні гроші і ганяють зі швидкістю 200 км/год.

Тетас, ну де ж ти подівся га? Хочу почути таємницю процесу відрощування мізків!

У нього є логіка, може збочена, але є. А от ЖП ,який пропонує заборонити ввіз блях більше 1,6 літра, а про нові мовчить - з логікою не дружить зовсім.

Це не там колись син тоді ще депутата Сівковича розбився, здається теж на БМВ?

До речі, Сівкович, Герман,Лісов - тоже на бляхах розбились?

Ні, але мізків теж не мали.
==========

Читаю постійно на Автостраді відгуки про стан доріг:
Умань-Одеса - "можна єхать 160-180"
Київ-Чоп - "прєкрасная дарога - нармальная скорость 170 км/час"

автори потім дивуються, чому їм мінуси ставлять.

Це з редиска.
З нормальних - Бура, Пелех, Кузя.
Теж не на бляхах.

==========

Мені один таксист розповідав, що раніше на робочій "Міцубісі" їздив регулярно в Донецьк. Їхав на жарі кілька годин 180, двигун перегрівся і головку двигуна повело. Мабуть не відслідкував коли рівень охолоджуваної рідини впав?

У нього є логіка, може збочена, але є. А от ЖП ,який пропонує заборонити ввіз блях більше 1,6 літра, а про нові мовчить - з логікою не дружить зовсім.

логика железная, когда ты сейчас идешь в салон/авториа и отваливаешь за легальное авто 1.6+ свои желательно честно заработанные 200-300-500-600.. тысяч гривен, ты потом хорошо думаешь как на нем ездить что б не остаться и без денег и без авто, причем эта мысль посещает даже не вполне адекватного водителя, а когда ты за ржавый но еще довольно быстрый корч заплатил 50000 грн. ты об этом особо не думаешь, особенно если малоадекватный, так что бляхарям токма тошниловки, так будет и им безопасней и окружающим

честно заработанные 200-300-500-600.. тысяч гривен,
:weep:
Джипі , ти ж ніби останнім часом пішов на поправку.
Ану лишися того ровера, не пиши хуйні.
Можливо з часом всі забудуть твої епічні висери , та за нормального сприйматимуть.

Розказую про відношення бляхастих до своєго шроту.

Вертаюсь  позавчора через Будомєж (бо стояти 6-7 годин на Корчові серед неадекватних контрабандистів не хотілося) - пройшов два кордони за 30 хв.
Далі, дорогу до Немирова всі знають - суцільні ями.  Попереду мене АХ - харківські номери, повільно, бо береже машину, по 15-20 км/год проїхав цю ділянку, я за ним.
Там до Немирова 10 км, але щоб не бити автівку, треба хвилин 20-25 їхати. Нас за цей час обігнало штук 10-12 бляхастих, ті проходять бездоріжжя на швидкості 60-70 км/год.
Хтось хоче мені доказати, що людина, яка купила цей хлам за 500 еврів, буде робити якийсь ремонт, чи техобслуговування ?

:weep:
Джипі , ти ж ніби останнім часом пішов на поправку.
Ану лишися того ровера, не пиши хуйні.
Можливо з часом всі забудуть твої епічні висери , та за нормального сприйматимуть.

бля, ну я не знаю..пойди купи китаефон за 250 грн и айфон за 30000, потом по очереди проделай одну и туже манипуляцию - пожонглируй над унитазом например, потом расскажешь о впечатлениях и сжималось ли очко во время эксперимента

От на укрбляхах ніфіга такого не було б.
До речі, із сенса чи жигі діставали би шматками

якщо в башні поєбєнь, то хоч єбєнь , хоч не єбєнь. А в бляхастих поєбєнь апріорі

Не розумію, якщо людина бережливо ставиться до речей, то вона турбується про речі незалежно від ціни. Часто автомобілі на бляхах купляють саме через те, що добра річ коштує небагато. І купляють незаможні люди.
Як цифри на номері авто впливають на водіння цього авто - це якась загадка :) .

логика железная, когда ты сейчас идешь в салон/авториа и отваливаешь за легальное авто 1.6+ свои желательно честно заработанные 200-300-500-600.. тысяч гривен, ты потом хорошо думаешь как на нем ездить что б не остаться и без денег и без авто, причем эта мысль посещает даже не вполне адекватного водителя, а когда ты за ржавый но еще довольно быстрый корч заплатил 50000 грн. ты об этом особо не думаешь, особенно если малоадекватный, так что бляхарям токма тошниловки, так будет и им безопасней и окружающим

Це... це... це ... просто  феєрично!!!!!!!!
 :weep:  :weep:  :weep:  :weep:  :weep:

якщо в башні поєбєнь, то хоч єбєнь , хоч не єбєнь. А в бляхастих поєбєнь апріорі

Шовигаварітє!

Не розумію, якщо людина бережливо ставиться до речей, то вона турбується про речі незалежно від ціни. Часто автомобілі на бляхах купляють саме через те, що добра річ коштує небагато. І купляють незаможні люди.
Як цифри на номері авто впливають на водіння цього авто - це якась загадка :) .

есть и такие бляхари, безусловно, но что-то мне подсказывает что основной контингент это все-таки жлобина-вульгарис, на это намекают собственно сами предметы вожделения, их техническое состояние после покупки, стиль вождения, количество ДТП по Киеву с учетом количества бляхи/небляхи..извените  :-)o

но что-то мне подсказывает что основной контингент это все-таки жлобина-вульгарис

Ви на диво вгадали дійсний стан речей.

Показати зображення...
https://www.youtube.com/watch?v=OwKuyNc032s

вот сука, купив не бляху а дорое авто на номерах і не бережно ставиться падло  :X

==========

В Умань катался в воскресенье, местами да 160 км/час вполне комфортная скорость.
Местами и 50 км/час много.

есть и такие бляхари, безусловно, но что-то мне подсказывает что основной контингент это все-таки жлобина-вульгарис, на это намекают собственно сами предметы вожделения, их техническое состояние после покупки, стиль вождения, количество ДТП по Киеву с учетом количества бляхи/небляхи..извените  :-)o
Недавно под супером обратил внимание на состояние резины у бляхастых бумеров и ауди  :facepalm:
После этого проверил свои наблюдения в других местах. Просто пипец!
Тело свято уверено, что остатки надписи "Данлоп" обеспечат необходимое сцепление с дорогой
и без протектора.
За три последних дня не видел ни одной машины с "еврономерами" на не то что новой резине, а
вообще пригодной к использованию.

обратил внимание на состояние резины
Посмотрите в ютубе состояние резины у полицейских авто для начала

И чего еще ждать от неопределенности ? Будет постановка на учет, будут вкладывать деньги в то б\ушное авто, будут дороже авто пригонять.. А сейчас ждут что завтра его отберут и все...

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія