Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Кияша засветился в реале :)

Re: Кияша засветился в реале :)

Чтобы делать такое смелое заявоение надо иметь возмодность прийти и взять свою пенсию в свои руки..

Всю

Например западный пенс может прийти в свой пенсфонд и получить всю сумму своего пенсвзноса

Всю сумму

На руки

Ибо это его деньги он их заработал

Покажи мне свою пенсию одной суммой- где она??

Ее нет физически

Ее не существует.

Нихера значит ты не заработал ибо у тебя на руках воздух

Зеро

Пусто
Да, здесь очень сильно народ на@бали в своё время.
Под лозунгом "защиты" не дали ввести накопительную систему.
   
Re: Кияша засветился в реале :)

Мой знакомый заработал пенсию 4500. В 2013 это было достаточно хорошо при наличии остаточной трудоспособности и огорода. Ну прожил на пенсии три года и...
Другой с 18 лет на официальных производствах, не дожил до пенсии два года и тоже. А ПФ всё плачет и плачет

ПФ ніяк не гріє те що "заробили" ваші знайомі 5-10-20-40 років тому, виплата пенсій відбувається зараз
   
Re: Кияша засветился в реале :)

Да, здесь очень сильно народ на@бали в своё время.
Под лозунгом "защиты" не дали ввести накопительную систему.

Никто их не наебывал они сами везде и всегда требуют защиты государства и чтобы все было государственное

Вот и имеют
   
Re: Кияша засветился в реале :)
де Хто

ПФ ніяк не гріє те що "заробили" ваші знайомі 5-10-20-40 років тому, виплата пенсій відбувається зараз
Хороший подход, надо остальным осваивать.
Купил билет заранее, через неделю пишел к поезду, а тебе говорят - Та то давно было, мы на твои деньги еще тогда пассажира провезли. Иди домой... :D
   
Re: Кияша засветился в реале :)

Хороший подход, надо остальным осваивать.
Купил билет заранее, через неделю пишел к поезду, а тебе говорят - Та то давно было, мы на твои деньги еще тогда пассажира провезли. Иди домой... :D

Покажи мне чек том что ты купил пенсию
   
Re: Кияша засветился в реале :)

Цитата: Kievlyanin
патріот, cьогодні в 21:49
Математик хренов, я пенсионер, свою пенсию зарабатывал, еще раз  - "з-а-р-а-б-а-т-ы-в-а-л", 19 лет до 91-го


Чтобы делать такое смелое заявоение надо иметь возмодность прийти и взять свою пенсию в свои руки..

Всю

Например западный пенс может прийти в свой пенсфонд и получить всю сумму своего пенсвзноса

Всю сумму

На руки

Ибо это его деньги он их заработал

Покажи мне свою пенсию одной суммой- где она??

Ее нет физически

Ее не существует.

Нихера значит ты не заработал ибо у тебя на руках воздух

Зеро


Пусто

Во время моей труд. деятельности были соответствующие законы, я их выполнял, и жду того же от правоприемника УССР то есть  сегодняшней Украины. Ты же предлагаеш или поддергживаеш того, кто предлагает,  отказаться от обязательсв правительство. Но все таки, как с размерами зарплат в украинских бизнесменов по сравнении с западными за аналогичную работу? Математика в этом вопросе подтверждает что 2+2=4 ?
   
Re: Кияша засветился в реале :)

Хороший подход, надо остальным осваивать.
Купил билет заранее, через неделю пишел к поезду, а тебе говорят - Та то давно было, мы на твои деньги еще тогда пассажира провезли. Иди домой... :D

в в 1998 ваш знайомий заробляв 500 грн. нехай його внески в ПФ складали 160 грн
2018 він виходить на пенсію  і йому виплачують 160 грн в місяць він згоден?

 чи за яким підходом ваш знайомий заробив пенсію 4500 в 2013 р.?
він в 1994 мав з/п 15000 грн? 
   
Re: Кияша засветился в реале :)

а єслі чесно,дам вам мудру пораду
кладіть хуй на пф старайтесь як тільки можна щоб не платити або коли нема виходу то платити якнайменше,бо кожна копійка яку ви там вплачуєте то гроші викинуті на вітер
краще на блядєй спустіть більше толку буде
наше поколіління ніякої пенсії не побачить
ні в україні ні в європі
   
Re: Кияша засветился в реале :)

Цитата: Читач
де Хто, cьогодні в 22:19
Розгорнути попередні цитати...
Хороший подход, надо остальным осваивать.
Купил билет заранее, через неделю пишел к поезду, а тебе говорят - Та то давно было, мы на твои деньги еще тогда пассажира провезли. Иди домой... :D

в в 1998 ваш знайомий заробляв 500 грн. нехай його внески в ПФ складали 160 грн
2018 він виходить на пенсію  і йому виплачують 160 грн в місяць він згоден?

 чи за яким підходом ваш знайомий заробив пенсію 4500 в 2013 р.?
він в 1994 мав з/п 15000 грн?

Читач, а ти що вважаєш, що ті 160 грн. з 1998-го року лежали в шуфлядці і чекали, коли людина через 20-25-30 років вийде на пенсію і їх їй віддадуть. Чи може за 20-25-30 років ці 160 грн. трансформувалися в 1600 чи 16000 сьогоднішніх грн.?
   
Re: Кияша засветился в реале :)

Читач, а ти що вважаєш, що ті 160 грн. з 1998-го року лежали в шуфлядці і чекали, коли людина через 20-25-30 років вийде на пенсію і їх їй віддадуть. Чи може за 20-25-30 років ці 160 грн. трансформувалися в 1600 чи 16000 сьогоднішніх грн.?

я не вважаю, я знаю що з ними було

а ти можеш мені розповісти свою версію, як 160 грн перетворились в 1600 чи 16000, дуже цікаво
   
Re: Кияша засветился в реале :)

Чтобы делать такое смелое заявоение надо иметь возмодность прийти и взять свою пенсию в свои руки..

Всю

Например западный пенс может прийти в свой пенсфонд и получить всю сумму своего пенсвзноса

Всю сумму

На руки

Ибо это его деньги он их заработал

Покажи мне свою пенсию одной суммой- где она??

Ее нет физически

Ее не существует.

Нихера значит ты не заработал ибо у тебя на руках воздух

Зеро

Пусто
Немає такого,  ти можеш взяти наперед на декілька років,  нараховану тобі пенсію. Якщо наприклад покидаєш країну,  або хочеш відкрити свою справу. Після 75, наперед тобі нічого не дадуть.  ;)
   
Re: Кияша засветился в реале :)

Поддерживаю чувака в топикстарте полностью.
   
Re: Кияша засветился в реале :)

мені смішно читати людей які вважають що вхопили бога за бороду, а не живуть в надзвичайно волатильному, хаотичному світі
ось наприклад чувачок, має бізнес, нафуя мені та пенсія, я щасливий і ще молодий, в мене є велика заначка, стабільний бізнес і тп- так буде завжди
бізнес ляпнув та ще й з бргами, або  кинув партнер, сина напоїли дружбани і він побив мента- треба віднести всі бабки з зааначки щоб не сидів в ізоляторі і не сів на термін, адвокати, судді, слідчі
і тепер чувачок зводить кінці з кінцями і чекає тих нещасних 2 штуки грн, бо під 60 почати все знову просто неможливо і немаєза що- часи коли бізнес починався з 300 баків давно минули
я вже  не кажу вже що практично кожний бізнес в україні вмирає разом з його власником, тобто візьме кондрат якогось впевненого в собі чувачка, бізнес заберуть або він накриється пистою, ляпне банк де лежать бабки, грабіжники винесуть з хати подушку де зашиті бакси- і не дай бог жінка без роботи і діти
я вже не кажу про якусь екзотичну хворобу на яку вилетить все бабло і залишиться інвалідність з перспективою боротьби з конкурентами за смітник
тому не я б порадив не зарікатися
   
Re: Кияша засветился в реале :)

мені смішно читати людей які вважають що вхопили бога за бороду, а не живуть в надзвичайно волатильному, хаотичному світі
ось наприклад чувачок, має бізнес, нафуя мені та пенсія, я щасливий і ще молодий, в мене є велика заначка, стабільний бізнес і тп- так буде завжди
бізнес ляпнув та ще й з бргами, або  кинув партнер, сина напоїли дружбани і він побив мента- треба віднести всі бабки з зааначки щоб не сидів в ізоляторі і не сів на термін, адвокати, судді, слідчі
і тепер чувачок зводить кінці з кінцями і чекає тих нещасних 2 штуки грн, бо під 60 почати все знову просто неможливо і немаєза що- часи коли бізнес починався з 300 баків давно минули
я вже  не кажу вже що практично кожний бізнес в україні вмирає разом з його власником, тобто візьме кондрат якогось впевненого в собі чувачка, бізнес заберуть або він накриється пистою, ляпне банк де лежать бабки, грабіжники винесуть з хати подушку де зашиті бакси- і не дай бог жінка без роботи і діти
я вже не кажу про якусь екзотичну хворобу на яку вилетить все бабло і залишиться інвалідність з перспективою боротьби з конкурентами за смітник
тому не я б порадив не зарікатися
та все воно так,точніше майже так
то що ти говориш мало би сенс якби пенсійна система була стабільна
але проблема в тому,що реально всі європейські пенсійні системи банкроти які тримаються на воді тільки дякуючи постійним запозиченням
тому я і кажу,старайтесь не платити бо то примусове державне ммм яке швидше чи пізніше лопне і ми так чи інакше смоктатимемо хуй
   
Re: Кияша засветился в реале :)

мені смішно читати людей які вважають що вхопили бога за бороду, а не живуть в надзвичайно волатильному, хаотичному світі
ось наприклад чувачок, має бізнес, нафуя мені та пенсія, я щасливий і ще молодий, в мене є велика заначка, стабільний бізнес і тп- так буде завжди
бізнес ляпнув та ще й з бргами, або  кинув партнер, сина напоїли дружбани і він побив мента- треба віднести всі бабки з зааначки щоб не сидів в ізоляторі і не сів на термін, адвокати, судді, слідчі
і тепер чувачок зводить кінці з кінцями і чекає тих нещасних 2 штуки грн, бо під 60 почати все знову просто неможливо і немаєза що- часи коли бізнес починався з 300 баків давно минули
я вже  не кажу вже що практично кожний бізнес в україні вмирає разом з його власником, тобто візьме кондрат якогось впевненого в собі чувачка, бізнес заберуть або він накриється пистою, ляпне банк де лежать бабки, грабіжники винесуть з хати подушку де зашиті бакси- і не дай бог жінка без роботи і діти
я вже не кажу про якусь екзотичну хворобу на яку вилетить все бабло і залишиться інвалідність з перспективою боротьби з конкурентами за смітник
тому не я б порадив не зарікатися

:facepalm:

ти шо йобнутий?
носити бабло суддям і ментам?
а потім порошенко в тебе винуватий?
   
Re: Кияша засветился в реале :)

Цитата: Читач
патріот, cьогодні в 22:32
Розгорнути попередні цитати...
Читач, а ти що вважаєш, що ті 160 грн. з 1998-го року лежали в шуфлядці і чекали, коли людина через 20-25-30 років вийде на пенсію і їх їй віддадуть. Чи може за 20-25-30 років ці 160 грн. трансформувалися в 1600 чи 16000 сьогоднішніх грн.?

я не вважаю, я знаю що з ними було

а ти можеш мені розповісти свою версію, як 160 грн перетворились в 1600 чи 16000, дуже цікаво

Як держава заробляє на коштах бюджетного фонду не моя справа. Я обрав депутата та президента, вони найняли та призначили менеджерів та спеціалістів і конкретно вони зобов'язані за своєю посадою їх примножувати. А просто одним розчерком пера відмінити пенсії ніхто нікому не дозволить зробити.
   
Re: Кияша засветился в реале :)

да, пенсионеров в украине слишком много
но есть более гуманные способы уменьшения их численности, чем лишение единственного для многих источника существования
постепенное повышение пенсионного возраста
категорический запрет выхода на пенсию по возрасту до достижения пенсионного возраста (разве что на пенсию по инвалидности), т.е. никаких молодых пенсионеров
резкое ограничение должностей, на которых можно получать и з/пл, и пенсию: никаких з/пл +пенсия для чинуш и прочих "слуг народа"
   
Re: Кияша засветился в реале :)

Частково згідний з Гонтою. Маєте гроші, краще їх вкладайте в дітей. Дайте їм хорошу освіту. Можливо вони на старість не дадуть вам з голоду померти.
   
Re: Кияша засветился в реале :)

Як держава заробляє на коштах бюджетного фонду не моя справа. Я обрав депутата та президента, вони найняли та призначили менеджерів та спеціалістів і конкретно вони зобов'язані за своєю посадою їх примножувати. А просто одним розчерком пера відмінити пенсії ніхто нікому не дозволить зробити.

тоді для чого було писати попередній коментар про шухлядку, якщо не в курсі?
держава не заробляє на коштах ПФ, держава витрачає на ПФ,
наскільки я пам'ятаю, в 2017 р. ПФ на 50% наповнюється за рахунок держбюджету, які вже там заробітки

от така історія про "заробив пенсію"  :D 

   
Re: Кияша засветился в реале :)

Не,я заботился о своей маме и даже суке-теще с тестем. Но все уже померли.

 А вы уверены,что ВСЕ будут заботится? А вы уверены,что ВСЕ примут помощь от детей? Пенсии,вааще-то надо решать не налогами и сборами,а вложить их в цену товара. Это  5%,ну может 7%.  Зато освободить людей от пенсионных взносов.
   
Re: Кияша засветился в реале :)

:facepalm:

ти шо йобнутий?
носити бабло суддям і ментам?
а потім порошенко в тебе винуватий?

ти, свиня, мене з кимось переплутав
   
Re: Кияша засветился в реале :)

я их выполнял, и жду


ну жди

ты их выполнил и получил за этот труд оплату ... на эту зарплату ты купил машину например и можеш ее мне показать .. значит ты ее заработал

 а пенсии у тебя нет у тебя нет пенсвзноса.
ты должен был заработать на пенсвзнос а не ждать

а теперь свободен.
   
Re: Кияша засветился в реале :)

ти, свиня, мене з кимось переплутав

не дружок, свиня - це ти, тому що озвучуеш подібні ідеї
ти тіпічний манюпас, сам не прочь дати взятку коли вигідно, а потім верещить де судова реформа, порошенко кришуе коррупцію
   
Re: Кияша засветился в реале :)

Цитата: Читач
держава не заробляє на коштах ПФ, держава витрачає на ПФ,
наскільки я пам'ятаю, в 2017 р. ПФ на 50% наповнюється за рахунок держбюджету, які вже там заробітки

от така історія про "заробив пенсію"

ні, я її заробив, тому що частину мої зарплати я не отримував на руки щомісячно. А те, що держава не зуміла цими коштами як треба розпорядитися то вже інша історія. І цей факт, повторюю, не дає право державі не сплачувати мені пенсію.
   
Re: Кияша засветился в реале :)

я її заробив, тому що частину мої зарплати я не отримував на руки щомісячно


хуй

читай закон внимательно это был страховой взнос

не каждый страховой взнос должен оканчиваться страховым случаем - такова природа страхования
   
Re: Кияша засветился в реале :)

не дружок, свиня - це ти, тому що озвучуеш подібні ідеї
ти тіпічний манюпас, сам не прочь дати взятку коли вигідно, а потім верещить де судова реформа, порошенко кришуе коррупцію

я взагалі із свинями не розмовляю, але на цей раз зроблю виняток- з чого ти, хамувата свиня, взяла що я давав комусь хабара ( це запитання риторичне, відповіді не треба, просто занурь своє рило в мій текст і спробуй прочитати ще раз)
і тому що ти не зрозуміла зовсім що я озвучив, то ти ще й тупа
десь так
 
   
Re: Кияша засветился в реале :)

Покажи мне свою пенсию одной суммой- где она??

Ее нет физически

Ее не существует.

Нихера значит ты не заработал ибо у тебя на руках воздух

Ты кияша дурачок, и не лечишься. В 90-е годы, за такие разговоры, тебе бы паяльник засунули по рукоятку в сраку и получили бы свои вложения с процентом. Но если ты думаешь, что эта доля тебя минует, зря надеешься. Вспомни историю, сто лет назад, когда упала роль государства в социальном обеспечении, хлопчики с наганами очень быстро вычислили места где имелись излишки собственности.
Поверь, тоже самое произойдет и сейчас, если нынешний социальный договор будет разрушен.   
   
Re: Кияша засветился в реале :)

Цитата: Kievlyanin
не каждый страховой взнос должен оканчиваться страховым случаем - такова природа страхования

тобто поки я отримую пенсію, то ця процедура для мене є страховий випадок і це означає, що пенсію я заробив.  А от об'явити, що мої страхові взноси є уже не страховими випадками по бажанню держави з пропозиції законодавця неможливо, це мабуть потрібно доказати у суді.
   
Re: Кияша засветился в реале :)

ні, я її заробив, тому що частину мої зарплати я не отримував на руки щомісячно. А те, що держава не зуміла цими коштами як треба розпорядитися то вже інша історія. І цей факт, повторюю, не дає право державі не сплачувати мені пенсію.

 :lol:  от трясця, так з цього все і починалось
відкладав 160 грн в 1998 отримаєш 180 грн. в 2018 р. а те що купівельна спроможність цієї суми змінилась то вже інша історія
і цей факт, повторюю, не дає вам право вимагати від держави пенсію, що відповідала б купівельній спроможності ваших тодішніх внесків 
а то
Хороший подход, надо остальным осваивать(С) купив квиток до Жмеринки, а везти вимагаєш у Львів
   
Re: Кияша засветился в реале :)

хуй
читай закон внимательно это был страховой взнос
не каждый страховой взнос должен оканчиваться страховым случаем - такова природа страхования

от  :ok:

не купив квиток,
не заробив
не інвестував

а зробив страховий платіж
   
Re: Кияша засветился в реале :)

ні, я її заробив, тому що частину мої зарплати я не отримував на руки щомісячно. А те, що держава не зуміла цими коштами як треба розпорядитися то вже інша історія. І цей факт, повторюю, не дає право державі не сплачувати мені пенсію.
З вашої зарплати виплачували пенсії, тому Ви маєте законне право,  щоб ті хто працює зараз відраховували Вам на пенсію.  У нас пенсія не накопичувальна,  а солідарна.
   
Re: Кияша засветился в реале :)

Ви ще пенсії відмініть, Вам хуйло наруках принесуть.
   
Re: Кияша засветился в реале :)

я скажу кияше, что будет, если отменить пенсии
помолчим о том, что одновременно надо лишать пенсов избирательного права
помолчим о том, что скажет еуропа
чисто о накопленных на старость бабках

мы уже проходили, как будущие пенсы всю жизнь по копеечке откладывали на старость, и насобирали вскладчину огромные суммы
и получили хрен с маком
ну, мы виним во всем клятых москалей - но прецедент-то был

прошло 25 лет, и на пенсию должны выходить те, кто отработал законный стаж уже при независимой украине
и 25 лет получали заверения от государства, что пусть ты, учитель, получал нищенскую э/пл - зато на старости государство о тебе позаботится
если теперь ради великой цели будущего процветания державы пенсию отнять - что будет дальше? через еще 25 лет (или сколько там будет необходимый стаж - 30?)?
в течение которых наемные труженики и частный бизнес будут добросовестно откладывать себе на старость?

а через 25-30 лет появятся нью-кияши, которые поднимут вой, что в течение 30 лет государственные мужи и патриотичные олигархи бьются-бьются, чтобы привести страну к процветанию, а в это время какие-то рвачи заботились только о своем кармане
при этом драли с честных чиновников по три шкуры за шитье костюмов, ремонт штиблет, выгул детишек и приготовление харча - и содранные бабки нет чтобы в процветание страны вкладывать, а только в собственное благополучие
изъять у кровопийц на великое дело обеспечения будущего процветания державы, пусть их дети кормят
честные наемные работники олигархов канешна ни в чем не провинились - но вынуждены пострадать от этих кровопийц мелких/средних бизнесюков, они супостаты виноваты, что мы из го*на не вылезаем

карочи, прецедентов-то полно
от изъятия урожая ради великой цели постройки магнитки и днепрогеса до выдачи облигаций вместо з/пл ради великой цели полетов в космос и постройки асуанских плотин
главное, чтобы цель была великой, типа процветания державы

Останнє редагування: 22 червня 2017 23:59:55 від diletant(ka)
   
Re: Кияша засветился в реале :)

:lol:  от трясця, так з цього все і починалось
відкладав 160 грн в 1998 отримаєш 180 грн. в 2018 р. а те що купівельна спроможність цієї суми змінилась то вже інша історія
і цей факт, повторюю, не дає вам право вимагати від держави пенсію, що відповідала б купівельній спроможності ваших тодішніх внесків 
а то
Хороший подход, надо остальным осваивать(С) купив квиток до Жмеринки, а везти вимагаєш у Львів
Нет дружочек, всё началось чуть-чуть раньше, когда вместо полновесных 100руб. СССР, отложенных в 1985 году, тебе выдали 100крб. в 1995. И это когда 5долларов менялиссь примерно на 1.000.000крб.
   
Re: Кияша засветился в реале :)

Нет дружочек, всё началось чуть-чуть раньше, когда вместо полновесных 100руб. СССР, отложенных в 1985 году, тебе выдали 100крб. в 1995. И это когда 5долларов менялиссь примерно на 1.000.000крб.

Нєт дружочєк, якраз на тому все закінчилось,
"полновесных 100руб. СССР" виявились дерев'яними і СРСР не забезпеченими, тому в 1995 вони коштували 100 крб.
Харошій падход - купіл білєт на поєзд, а требуєш поєздкі на автобусє.
   
Re: Кияша засветился в реале :)

Нєт дружочєк, якраз на тому все закінчилось,
"полновесных 100руб. СССР" виявились дерев'яними і СРСР не забезпеченими, тому в 1995 вони коштували 100 крб.
Харошій падход - купіл білєт на поєзд, а требуєш поєздкі на автобусє.
Незабезпеченими чем? На столько не обезпеченним, шо до сих пор вороватые ручки распихивают по своим карманам бывшую совместную собственность.
   
Re: Кияша засветился в реале :)

Незабезпеченими чем? На столько не обезпеченним, шо до сих пор вороватые ручки распихивают по своим карманам бывшую совместную собственность.

нічєм, тому вже Павлов проводив конфіскаційну грошову реформу, аби надати їм більше ваги,
але навіть після цієї реформи кросівки чи джинси сильно поважчали, в порівнянні з рубльом,
а скільки власності з тих пір пішло за ціною землі під нею, а то і металолому
і згадувати страшно 
   
Re: Кияша засветился в реале :)

нічєм, тому вже Павлов проводив конфіскаційну грошову реформу, аби надати їм більше ваги,
але навіть після цієї реформи кросівки чи джинси сильно поважчали, в порівнянні з рубльом,
а скільки власності з тих пір пішло за ціною землі під нею, а то і металолому
і згадувати страшно 
Это вопрос менеджмента, а не цены. Никто не продает в кризис, это кажется аксиома.
   
Re: Кияша засветился в реале :)

Это вопрос менеджмента, а не цены. Никто не продает в кризис, это кажется аксиома.

так, саме "кажеца аксіома", а не аксіома
   
Re: Кияша засветился в реале :)
де Хто

в в 1998 ваш знайомий заробляв 500 грн. нехай його внески в ПФ складали 160 грн
2018 він виходить на пенсію  і йому виплачують 160 грн в місяць він згоден?

 чи за яким підходом ваш знайомий заробив пенсію 4500 в 2013 р.?
він в 1994 мав з/п 15000 грн? 

Он поступал "хитро" - пока работал как наемный, требовал платить в белую зарплату размером не меньше двух-трехкратной от средней официальной по Украине, потом стал предпринимателем и так же платил себе и сотрудникам. Даже в самые неудачные периоды ниже полуторной не начислял. Правильно он поступил или дурак вопрос второй, но ПФ не надуришь, как при СССР, когда за год до пенсии работника переводили на высокооплачиваемую работу. Для подавляющего большинства пенсионные деньги самые честные из всех, полученных за жизнь.

Что касается квитанции по запросу Киевлянина - как ни смешно, но она есть. По крайней мере до 2005 года ПФ рассылал распечатку зарплаты и перечислений, потом ее можно было взять по запросу. А вообщем "чек" лежит в базе данных и размер пенсии, если хватает стажа с 2000 г. компьютер выдает за минуту.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія