Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А субсидії, того... Нада таки вернуть откуда взяв оказуєцця. (td)

Хочу подякувати партії і правітєльству. Нарахували мені повернути в бюджет субсидії за опалення  майже 2000 грн. У Харкові, принаймні, народ в шоці і ступорі.Стєнанія харківських манюпасів тут
А як у вас? Може це мєсні такі рехворми? Хочецця понять размах поступі покращення.
   
Re: А субсидії, того... Нада таки вернуть откуда взяв оказуєцця. (td)
Svitlana Bykova

 8-:
   
8-:
Минуса убрали.

То есть субсидия может дать цифру 0,1,10..100 грн. в квитации
А -100..-10,.-1 не может.
   

 Чого там не може. Ще й як!

Останнє редагування: 9 червня 2017 23:18:54 від chundrik
   
Показати зображення...
Чого там не може. Ще й як!

Начислено "0" :facepalm1:
   
Хочу подякувати партії і правітєльству. Нарахували мені повернути в бюджет субсидії за опалення  майже 2000 грн. У Харкові, принаймні, народ в шоці і ступорі.Стєнанія харківських манюпасів тут
А як у вас? Може це мєсні такі рехворми? Хочецця понять размах поступі покращення.

оцените красоту игры (С)
   
Я взагалі фігєю від тих придурків із уряду, які запровадили їх. Я живу в населеному пункті, в якому зараз 100% населення для обігріву використовують індивідуальне опалення свого житла. І мені ще не довелося зустріти когось, щоб у нього за останій опалювальний сезон не було переплати.  У кого 1000, у кого 2000, сьогодні був у своєї тітки, вона показала мені останнє повідомленнґ із газконтори. Там стояла переплата в 3200 грн. При цьому багато хто в деякі місяці оплачував 1 грн. лише для того, щоб останні показники лічильника потрапили в газконтору.  Це якийсь дурдом чи хитра схема по отримуванню супердоходів в газовій сфері?
   
Я взагалі фігєю від тих придурків із уряду, які запровадили їх. Я живу в населеному пункті, в якому зараз 100% населення для обігріву використовують індивідуальне опалення свого житла. І мені ще не довелося зустріти когось, щоб у нього за останій опалювальний сезон не було переплати.  У кого 1000, у кого 2000, сьогодні був у своєї тітки, вона показала мені останнє повідомленнґ із газконтори. Там стояла переплата в 3200 грн. При цьому багато хто в деякі місяці оплачував 1 грн. лише для того, щоб останні показники лічильника потрапили в газконтору.  Це якийсь дурдом чи хитра схема по отримуванню супердоходів в газовій сфері?
Ніц не поняв, платиться ж по показниках. При чому, їх ж сам подаєш, коли хочеш, але бажано в кінці місяця. Переплата - це якщо заплатив більше, а потім виявилось, що поточний показник менший. Принаймні, це в мене по газу так. Власне, в чому проблема - так і не догнав.
   
Ніц не поняв, платиться ж по показниках. При чому, їх ж сам подаєш, коли хочеш, але бажано в кінці місяця. Переплата - це якщо заплатив більше, а потім виявилось, що поточний показник менший. Принаймні, це в мене по газу так. Власне, в чому проблема - так і не догнав.
неужели в Украине есть еще кто то кто не догнав?
   
Мій родич не платить за газ вже 2 роки. Минулого місяця була переплата 9200
Лишили 700 наразі
   
Показати зображення...
Чого там не може. Ще й як!

Так вим платите ОТАКІ МІЗЕРНІ гроші за комунальні послуги і ще й верещите про наругу клятої хунти?!  ;o  :X

А не уху.ли ви, товариш?

п.с. Субсидії в тому вигляді що є зараз, треба відміняти і негайно!

Лише  соціальна служба, що дослідила ВСІ доходи конкретної сім'ї і умови проживання, може призначати допомогу ВІД СУСПІЛЬСТВА зовсім злиденним, що не мають моржливості оплочувати комуналку по об'єктичним причинам - хвороба, самотність і мала пенсія, багатодітність і т.п.

Обнагліли манюпаси! Їм дозволяють не платити за спожиті послуги, за е/е і газ, а вони ще й звинувачують!
   
Лише  соціальна служба, що дослідила ВСІ доходи конкретної сім'ї і умови проживання, може призначати допомогу ВІД СУСПІЛЬСТВА зовсім злиденним, що не мають моржливості оплочувати комуналку по об'єктичним причинам - хвороба, самотність і мала пенсія, багатодітність і т.п.
(tu)
   
просто убрали переплаты из за неиспользованой субсидии,что за стоны?
   
просто убрали переплаты из за неиспользованой субсидии,что за стоны?

Халяву відбирають
   
просто убрали переплаты из за неиспользованой субсидии,что за стоны?
Цю херню, коли субсидія більше, ніж людина споживає, взагалі не можливо зрозуміти! От за це, треба уряд дрючити, а не верещати - крадуть!
Назва гілки дебільна, бо що там повертати? Те, що на шару отримали більше ніж взагалі потрібно?
   
Ім'я користувача: chundrik
Дата реєстрації: 23 травня 2005 16:58:00
Повідомлень: 82 (~0 в день)
Вік:не зазначений

 :laugh:
   
Я вообще в этих субсидиях ничего не понимаю. Сосед пенсионер с женой пользуется субсидией, делает капитальный ремонт дома, крыша, утепление стен, покупает машину старенькую, три пая в селе. Второй сосед жена, сын, он работает один, опять же покупает машину и в то же время субсидию без проблем оформляет. У меня одна зарплата 4500 грн на одного и мне показывают большой и толстый)) Или я дурак или государство.
   
Я взагалі фігєю від тих придурків із уряду, які запровадили їх. Я живу в населеному пункті, в якому зараз 100% населення для обігріву використовують індивідуальне опалення свого житла. І мені ще не довелося зустріти когось, щоб у нього за останій опалювальний сезон не було переплати.  У кого 1000, у кого 2000, сьогодні був у своєї тітки, вона показала мені останнє повідомленнґ із газконтори. Там стояла переплата в 3200 грн. При цьому багато хто в деякі місяці оплачував 1 грн. лише для того, щоб останні показники лічильника потрапили в газконтору.  Це якийсь дурдом чи хитра схема по отримуванню супердоходів в газовій сфері?

я взагалі фігєю від тих, хто живе у приватному секторі та не поставив лічильника!!!!
Що за ідіот?

А якщо лічильник є, звідки переплата? Як можна платити не за лічильником?
   
Халяву відбирають

Ага.
   
роттердамское плечо обиделось
   
bismark [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
cьогодні в 12:16
IP/Host: 91.227.150.---
Нарід, мабуть, хоче, щоб їм ту переплату ще й готівкою видавали  :laugh:
   
Цитата: PAL
патріот, cьогодні в 00:05
Я взагалі фігєю від тих придурків із уряду, які запровадили їх. Я живу в населеному пункті, в якому зараз 100% населення для обігріву використовують індивідуальне опалення свого житла. І мені ще не довелося зустріти когось, щоб у нього за останій опалювальний сезон не було переплати.  У кого 1000, у кого 2000, сьогодні був у своєї тітки, вона показала мені останнє повідомленнґ із газконтори. Там стояла переплата в 3200 грн. При цьому багато хто в деякі місяці оплачував 1 грн. лише для того, щоб останні показники лічильника потрапили в газконтору.  Це якийсь дурдом чи хитра схема по отримуванню супердоходів в газовій сфері?

я взагалі фігєю від тих, хто живе у приватному секторі та не поставив лічильника!!!!
Що за ідіот?

А якщо лічильник є, звідки переплата? Як можна платити не за лічильником?

Та ні. Лічильники стоять абсолютно у всіх. А от механізм виникнення переплати поясню на собі. Живу один, пенсія 1500 і інших доходів немає. Поскільки не працюючий пенсіонер, то, згідно закону, сплата компослуг (газ, електрика, вода) повина складати 10% від доходу в межах виділених лімітів. Моя норма споживання (ліміт) на місяць 390 м.куб. газу, 75 квт.год електроенергії. Газ коштує 390х6,88=2683 грн. але з цієї суми згідно закону про 10% я сплачую лише близько 100 грн. Але ж не кожного місяця я спалюю 390 куб., економлю.  Лише в грудні, січні та лютому,  а в інші 4 місяці  менше. А держава все одно перераховує за 390 куб. щомісячно. І в підсумку за сім місяців держава перерахувала  390х7=2730кубх6,88=18782грн., я же спалив 2330 м. куб. газу, який коштує 2330х6,88 =16030 грн.,  і заплатив   за опалювальний сезон 700 грн. І ось різниця 18782-16030 = 2752 грн. становить переплату. Звісно що у різних домогосподарств вона різна. Але, як я зазначав раніше, дуже велика кількість моїх односельців мають такі переплати.  Держава до  початку слідуючого опалювального сезону із цієї переплати залишатиме на рахунках громадян вартість 100 куб.м. газу.
   
Так вим платите ОТАКІ МІЗЕРНІ гроші за комунальні послуги і ще й верещите про наругу клятої хунти?!  ;o  :X

А не уху.ли ви, товариш?

п.с. Субсидії в тому вигляді що є зараз, треба відміняти і негайно!

Лише  соціальна служба, що дослідила ВСІ доходи конкретної сім'ї і умови проживання, може призначати допомогу ВІД СУСПІЛЬСТВА зовсім злиденним, що не мають моржливості оплочувати комуналку по об'єктичним причинам - хвороба, самотність і мала пенсія, багатодітність і т.п.

Обнагліли манюпаси! Їм дозволяють не платити за спожиті послуги, за е/е і газ, а вони ще й звинувачують!
Та він взагалі майже нічого не платить. То соплі та стєнанія з приводу того, що в платіжці 1800 за опалення без мінуса стоїть. Переживає, що доведеться повернути. 1800, Карл  :facepalm1:  за весь опалювальний сезон.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія