Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Що до куріння

Re: Що до куріння

На Західній Україні курять, а на Східній палять. Правильніше курити звичайно)))

курити -здіймати куряву :S
   
Re: Що до куріння

   
Re: Що до куріння

 Он в Австрії-це ж красота!!! Для курців є окремі заклади: бари, паби, ресторани-є й не для курців. Є зали для курців, які переважно більше по розміру. Все окремо- в усіх їх права не порушуються.  А у нас усіляке грантоїдне лайно наприймало... арьєви якісь придурочні...
   
Re: Що до куріння

https://twitter.com/view/status/1010150400182423552
----------------------------------
Не тре киздіти. Там курять усі! А де купити цигарки-там місця є й будуть.
   
Re: Що до куріння

Бросил курить два года назад, просто бросил и все. Как то сутра проснулся, понял что хватит - больше не курил. Стаж был 8 лет, до этого пробовал бросать два раза.
   
Re: Що до куріння

Кинул год назад - до этого лет 10 курил. С весом ничего не произошло.
   
Re: Що до куріння

Бросил уже лет 8 назад, вес не набрал, все ок) Проблема с весом обычно у тех кто "компенсирует" курение едой, заедает как говорят :) Но все индивидуально. Конечно лучше не курить, для здоровья)
   
Re: Що до куріння

Сейчас курить в заведениях практически нигде нельзя, это стало напрягать, т.к. не могу я бросить курить и не хочу. Теперь выбираю заведения только с комнатой или залом для курящих на https://tomato.ua/kiev/service/smoking и никаких проблем нет. Мне кажется нужно больше заведений с подобной услугой.
   
Re: Що до куріння

А де це закон прийняли шо сигарети можна продавати людям досягшим 90 років? Чи в новинах чи десь таке недавно передавали  :telephone: ото весело  :good:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія