Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Євробачення

Re: Євробачення

и этому зад покоя не дает, ташожтакойе :facepalm:
Це тому що була Руслана. А у них 12 років різниці...
   
Re: Євробачення

Це тому що була Руслана. А у них 12 років різниці...

по мне так в выступлении onuka зад совершенно не главное.
   
Re: Євробачення

Есть пидозра, что онука была фанера.
Если не плюс, то минус, то бишь усьо, крим  вокала.
   
Re: Євробачення

Есть пидозра, что онука была фанера.
Если не плюс, то минус, то бишь усьо, крим  вокала.

предлагаю засунуть ту пидозру в жеппу Сердюку
   
Re: Євробачення

Тут паРашка ну совсем не попалилась :)

   
Re: Євробачення

Е. Рыковцева со "Свободы" отлично написала про то, как хорошо без кацапов. Умница!

   
Re: Євробачення

Тут паРашка ну совсем не попалилась :)
Показати зображення...

Судя по мерзопакостности и нарциссизму, это действительно "певец от москвы".  [KA]
   
Re: Євробачення

А у євромістечку Онуку показали. Глядачі танцювали немов скажені на вулиці. Було гарно, якби не іноземці напідпитку.
   
Re: Євробачення

кстати голозадый редиска осквернил флаг Австралии, могут быть и последствия.. этого урода нкжно посадить в камеру с уголовниками.

   
Re: Євробачення

Исландской участнице "Евровидения 2017" на родине грозит ответственность за противозаконные действия с флагом


Исландскую певицу Свалу Бьйоргвинсдоуттир на родине могут судить за противозаконные действия с национальным флагом на церемонии открытия "Евровидения 2017".

Исландской участнице грозит ответственность перед законом Исландии 




Фото: eurovision.tv
Исландская участница "Евровидения 2017" Свала Бьйоргвинсдоуттир может получить год тюрьмы у себя на родине. Об этом пишет Visir.
По сообщению издания, манипуляции с национальным флагом на церемонии открытия конкурса "Евровидение 2017" в Киеве подпадают под запрет в Исландии.
Скатуская организация Исландии, считающаяся хранителем национального флага в стране, заявила, что Бьйоргвинсдоуттир нарушила, как минимум,два правила, установленные законом о флаге.
Как объяснила организация, на флаге нельзя ничего дописывать или дорисовывать, а также флаг Исландии может быть поднят только на флагштоке, а не запущен в небо на шарах. По разъяснению скаутов, будучи в небе, флаг рано или поздно упадет, а это будет нарушением еще одного положения закона, согласно которому флаг не должен касаться земли.
Ответственность за правонарушения, связанные с флагом Исландии предусматривает наказание в виде денежного штрафа или отбывания наказания в виде ареста сроком до одного года тюрьмы.
13 мая в Международном выставочном центре в Киеве состоялся гранд-финал "Евровидения 2017". Победителем конкурса стал португальский певец Сальвадор Собрал. Он исполнил песню Amar Pelos Dois. Набрав 758 баллов, Собрал выиграл и по результатам голосования профессионального жюри, и по результатам голосования телезрителей.
   
Re: Євробачення

Есть пидозра, что онука была фанера.
Если не плюс, то минус, то бишь усьо, крим  вокала.

І трембіти, і цимбали, і бугай :)
Народні інструменти під фанеру ще не чув. Там просто нема потреби, вони тільки раді зайвій можливості свою гру показати, а грати вміють.
Сопілка в Онуки теж якось без питань.
Інструменталка — так, могла бути просто записана в синтезатор.

Взагалі нашим гостьовим учасникам передбачено гонорари, а там, звісно ж, і договір, а там, думаю, умови — тільки наживо чи дозвіл фанери.
Наживо має бути дорожче. А гонорари зовсім некуці.
   
Re: Євробачення

Как объяснила организация, на флаге нельзя ничего дописывать или дорисовывать, а также флаг Исландии может быть поднят только на флагштоке, а не запущен в небо на шарах. По разъяснению скаутов, будучи в небе, флаг рано или поздно упадет, а это будет нарушением еще одного положения закона, согласно которому флаг не должен касаться земли.

До речі, дійсно, це питання одразу постає, коли бачиш, як запускають прапори — що з ними потім далі.
Наші організатори щось пояснювали з цього приводу? Хоч які там міцні балони, але ж вічно вони в стратосфері не будуть.
Попадають прапори, валятимуться чи плаватимуть, як просте лахміття. Розкидає по всьому світу.

А щодо заборони писати на прапорі — нам поки що таке рано, а то всіх в АТО довелося б покарати :)
   
Re: Євробачення

І трембіти, і цимбали, і бугай :)
Народні інструменти під фанеру ще не чув. Там просто нема потреби, вони тільки раді зайвій можливості свою гру показати, а грати вміють.
Сопілка в Онуки теж якось без питань.
Інструменталка — так, могла бути просто записана в синтезатор.


Дело в не в неумении играть, а в невозможности вызвучить оркестр ради одного номера, заполняющего паузу во время голосования.
Ты видел микрофоны возле цимбал? Или ты думаешь, что все снималось общим микрофоном, подвешенным сверху?
Ты реально думаешь, что бугай мог реветь басом, пробивая весь плотняк оркестра без подзвучки?
Чтобы вызвучить такой номер, имхо, нужно было потратить полдня на расстановку микрофонов и балансировку.
Нет, конечно, работали профи, но такое задание: вызвучить большой оркестр акустических инструментов + свести их с электронным саундом - это отдельный кусок работы, требующий большого времени.

   
Re: Євробачення

Онуке худеть надо срочно, в зал - убрать живот и подкачать висячий зад

От жаль, она не знала, что вы так напишете, а то б обязательно подготовилась.
   
Re: Євробачення

Дело в не в неумении играть, а в невозможности вызвучить оркестр ради одного номера, заполняющего паузу во время голосования.
Ты видел микрофоны возле цимбал? Или ты думаешь, что все снималось общим микрофоном, подвешенным сверху?
Ты реально думаешь, что бугай мог реветь басом, пробивая весь плотняк оркестра без подзвучки?
Чтобы вызвучить такой номер, имхо, нужно было потратить полдня на расстановку микрофонов и балансировку.
Нет, конечно, работали профи, но такое задание: вызвучить большой оркестр акустических инструментов + свести их с электронным саундом - это отдельный кусок работы, требующий большого времени.

так это фишка Онуки
   
Re: Євробачення

так это фишка Онуки

это понятно
если бы был сольный концерт - все реально
но выйти на короткое выступление и при этом чтоб каждый инструмент был вызвучен - очень и очень вряд ли
   
Re: Євробачення

Все таки якби кацапка приїхала на Євробачення то все могло бути по іншому.
Була б епічна битва - калясочниця проти сердечника,
а так сердечник виграв в одні ворота.
Такий собі цинічний гумор.

Але але звідки кацапи знали, що цього року перше місце даватимуть за медичними показниками? 
   
Re: Євробачення

Все таки якби кацапка приїхала на Євробачення то все могло бути по іншому.
Була б епічна битва - калясочниця проти сердечника,
а так сердечник виграв в одні ворота.
Такий собі цинічний гумор.

Але але звідки кацапи знали, що цього року перше місце даватимуть за медичними показниками? 
Ти дурак. Це так м'яко кажучи.
   
Re: Євробачення

Ти дурак. Це так м'яко кажучи.

Ця тема не про мене а про Євробачення.
Я, наприклад, можу назвати дурнями всіх глядачів цієї клоунади, і тебе в тому числі, але я добрий, і ставлюсь до людських недоліків толерантно.
   
Re: Євробачення

это понятно
если бы был сольный концерт - все реально
но выйти на короткое выступление и при этом чтоб каждый инструмент был вызвучен - очень и очень вряд ли

Ну, там точно це не був спонтанний вихід без підготовки.
В організаторів як мінімум є генеральна репетиція всього фіналу, максимально наближена до реалу, включно з глядачами (це ж теж впливає на акустику), на це окремо продавали квитки.
А якщо згадати, що проскакує від конкурсантів — багато разів доводиться заспівати свій номер, — то ясно, що підхід ретельний, не абияк. Підозрюю, що й для наших гостьових так, щоб тримати загальний рівень.
   
Re: Євробачення

Ця тема не про мене а про Євробачення.
Я, наприклад, можу назвати дурнями всіх глядачів цієї клоунади, і тебе в тому числі, але я добрий, і ставлюсь до людських недоліків толерантно.

Дурнями пожна назвати і усіх глядачів футболу, чи чогось подібного. Не подобається не дивись.
   
Re: Євробачення

Все таки якби кацапка приїхала на Євробачення то все могло бути по іншому.

Звичайно, могло. І якби не полізли війною, могло.
   
Re: Євробачення

Дурнями пожна назвати і усіх глядачів футболу, чи чогось подібного. Не подобається не дивись.

глядачі, які дивляться футбол заради побачити нову зачіску, чи татуювання, на футболісті?
звичайно дурні
а так, добре що футбол не намагаються підмінити шоу фрістайлерів з м'ячем, чи виділити окремі ворота для калясочників,
для всіх свої ліги роблять, і це розумно 


   
Re: Євробачення

Звичайно, могло. І якби не полізли війною, могло.

ну це вже занадто глибоко  ;)
   
Re: Євробачення

Більше сотні фанатів зустріли переможця "Євробачення" Сальвадора Собрала в аеропорту Лісабона у неділю.

Співака разом із сестрою, яка є автором його переможної пісні, пройшов через юрбу у супроводі поліції.

Сальвадор Собрал приніс Португалії першу перемогу на "Євробаченні", вигравши конкурс у Києві.

Відео не супроводжується коментарем.

http://www.bbc.com/ukrainian/media-39921109?ocid=socialflow_twitter
   
Re: Євробачення

Тут паРашка ну совсем не попалилась :)
Показати зображення...

А як це "пєвєц от Москви"? Тобто вони вибрали якогось учасника, що має найближчі стосунки з Москвою, і призначили його "пєвцом от Москви"? Мені просто незрозуміла сама концепція  :D
   
Re: Євробачення

Це всеодно що "Украіна дала всєго 2 бала учасніку, которий в дєтствє чітал кніжку про Москву"
   
Re: Євробачення

Ага, зрозумів концепцію. Малому підару забашляли, щоб він після перемоги на прес-конференції розповів, яка класна Москва і що з неї треба зняти санкції. І що Україна сильно обідила Москву, не пустивши учасницю.
   
Re: Євробачення

глядачі, які дивляться футбол заради побачити нову зачіску, чи татуювання, на футболісті?
звичайно дурні
а так, добре що футбол не намагаються підмінити шоу фрістайлерів з м'ячем, чи виділити окремі ворота для калясочників,
для всіх свої ліги роблять, і це розумно 
У нас українців є дві погані риси, ми у всьому фахівці і все вміємо обісрати.
Провели конкурс на відмінно, можливо перший раз на євробаченні перемогла пісня, а не шоу. Ні потрібно накидати лайна.
   
Re: Євробачення

У нас українців є дві погані риси, ми у всьому фахівці і все вміємо обісрати.
Провели конкурс на відмінно, можливо перший раз на євробаченні перемогла пісня, а не шоу. Ні потрібно накидати лайна.

У тебе може і є у мене нема.
Не потрібно узагальнювати про всіх українців, я свої дописи не від імені українців писав. 
І з медичною картою в руках теж не я на сцену виходив.
   
Re: Євробачення

У тебе може і є у мене нема.
Не потрібно узагальнювати про всіх українців, я свої дописи не від імені українців писав. 
І з медичною картою в руках теж не я на сцену виходив.

Про це, можна детальніше?
   
Re: Євробачення

хуйло: На сегодня Киев неспособен проводить мероприятия, подобные "Евровидению"

сегодня в 13:25

Президент России Владимир хуйло прокомментировал уровень организации "Евровидения-2017" и отметил, что сегодняшние киевские власти неспособны проводить мероприятия подобного рода.

— То, что наши структуры, вовлечённые в этот процесс, отказались участвовать, думаю, что они поступили правильно. Потому что, на мой взгляд, сегодняшние киевские власти неспособны проводить мероприятия подобного рода, — подчеркнул Владимир хуйло.

https://life.ru/t/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B8/1007804/putin_na_sieghodnia_kiiev_niesposobien_provodit_mieropriiatiia_podobnyie_ievrovidieniiu

А что у Хуйла за "структуры, вовлечённые в этот процесс"?  :S
   
Re: Євробачення

Согласен на 100%, что без "болезни сердца", репетиции, на которой вместо Сальватора пела его сестра (а ему было плохо) и страданий на темной сцене (чтобы свет не убил нежный болезненный потругальский цветок) не было у потругеза никаких шансов.
Не то чтобы песня плохая - нет, она хорошая, но это чистой воды формат мюзикла, кабака, джаз-клуба, но никак не европоп-сцены.
Кто-то запомнил мотив этой прекрасной баллады?
Ну хоть одну фразу/строчку?
Уверен, никто.
А вот лучшая песня финала, странно, что она была не в фаворитах:



100% хит въедающийся в мозг.

   
Re: Євробачення
Tom

Есть пидозра, что онука была фанера.
Если не плюс, то минус, то бишь усьо, крим  вокала.

Минусовка там однозначно была, без нее такой номер не был бы возможен физически (это ж не сольник!)
Живое - вокал, сопилка, трембиты..
Все равно, феерично.
   
Re: Євробачення

хуйло: На сегодня Киев неспособен проводить мероприятия, подобные "Евровидению"

сегодня в 13:25

Президент России Владимир хуйло прокомментировал уровень организации "Евровидения-2017" и отметил, что сегодняшние киевские власти неспособны проводить мероприятия подобного рода.

— То, что наши структуры, вовлечённые в этот процесс, отказались участвовать, думаю, что они поступили правильно. Потому что, на мой взгляд, сегодняшние киевские власти неспособны проводить мероприятия подобного рода, — подчеркнул Владимир хуйло.

https://life.ru/t/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B8/1007804/putin_na_sieghodnia_kiiev_niesposobien_provodit_mieropriiatiia_podobnyie_ievrovidieniiu

А что у Хуйла за "структуры, вовлечённые в этот процесс"?  :S
По моему он тоже смотрит Киселева...
   
Re: Євробачення
kw

Ти ба... сам хуйло дивися Євробачення! Ото сиділо біля монітора, обливалось слинами і втикало. І дочекався - жопу голу. От тепер його "структури" почнуть гавкіт на всю расєю.
   
Re: Євробачення

— То, что наши структуры, вовлечённые в этот процесс, отказались участвовать, думаю, что они поступили правильно. Потому что, на мой взгляд, сегодняшние киевские власти неспособны проводить мероприятия подобного рода, — подчеркнул Владимир хуйло.
Ось заради цього й відпрацював Седюк.

А в Кремлі, схоже, забули Мустанга?
   
Re: Євробачення

А 14 травня, між іншим, був перший в Україні концерті Джона Патітучі... От куди я хотів піти (і пішов), а не на Євробачення, 200 грн квиток і чудова музика, повна імпровізацій і життя... ЄБ теж має право на життя, звичайно, і Собрал молодець, що трохи розрядив попсовість загальну)
Ось фрагмент Патітучі:
   
Re: Євробачення

Про це, можна детальніше?

Та куди вже детальніше,
серед усіх учасників, медичний діагноз тільки одного відомий публіці.
   
Re: Євробачення

Та куди вже детальніше,
серед усіх учасників, медичний діагноз тільки одного відомий публіці.
Про мед картку?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія