Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

Re: Все про Blockchai n,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовал юти B-)
dmp

Тоді я не розумію. .
Якщо ти знаєш про критичніс ть то мають бути строки... ну хоч по місяцях дату скажи? Чи по кварталах 8-)

Ні, дядьку, прогнозув ати людську дурість я не буду :) Але, для тих хто накупив біткоїнів за 4900 вже настали чорні часи, чи не так?

Ротшильд написав :D

Джейкоб Ротшильд
11 минут назад
Отлично! Китаезы нахер с пляжа. Биткоинке ши свои в очко засуньте.

В ЖОПУ Родшильда!
Прямо в ЖОПУ!

Бо я не вірю тільки в коливання кріпти і вигоду... я вірю, що це і є незалежна система,
за згодою її учасників, що це найкраща з систем обігу коштів, заміни паперових банкнот, нова та безпаперо ва система підтвердж ень домовлено стей (смарт контракті в).

І вірю що це стане світовою валютою, де люди згодні вести відкрито свої обігові кошти, платити податки з них, хоча б в середині неї.

В ЖОПУ Родшильда!
Прямо в ЖОПУ!

Бо я не вірю тільки в коливання кріпти і вигоду... я вірю, що це і є незалежна система,
за згодою її учасників, що це найкраща з систем обігу коштів, заміни паперових банкнот, нова та безпаперо ва система підтвердж ень домовлено стей (смарт контракті в).

І вірю що це стане світовою валютою, де люди згодні вести відкрито свої обігові кошти, платити податки з них, хоча б в середині неї.

вірю
знаю
можемо

до жопи вірування біткоінщі ків і інших паразитів . Їх роздінуть і пустять по світу.

dmp

В ЖОПУ Родшильда!
Прямо в ЖОПУ!

Ирония?

Вместо того чтобы зависеть от сотни банков, биткоин зависит от администр ации 4х наибольши х китайских mining pool'ов, которые при небольшой коопераци и могут делать с валютой что хотят, а контроля и законов никаких нет :)

Ні, дядьку, прогнозув ати людську дурість я не буду :) Але, для тих хто накупив біткоїнів за 4900 вже настали чорні часи, чи не так?

Завжди є ті хто купує на хаях
І звідки ти узяв що їх багато купували а не переливал и з інших кріпт просто на зростанні перед цим наприклад заробивши на монеро чи даші до 3000-5000%  за рік? ;)

Ирония?

Вместо того чтобы зависеть от сотни банков, биткоин зависит от администр ации 4х наибольши х китайских mining pool'ов, которые при небольшой коопераци и могут делать с валютой что хотят, а контроля и законов никаких нет :)

Аби яка купюра теж нічим не забезпече на, тільки обіцянкам и!
Як хоч так і вводь інфляцію - ти да я просто повинні довіряти, що це є цінність. Ось і все.

Тому Китай і прибрали, або для варіанту просто для новин ))), або для намагання загальмув ати / і навіть прибрати,  або щоб встигати поступово ставити під законодав че регулюван ня.
Як варіант, всі галаси що це бульбошка, це не тільки волання до залишків розуму криптоінв есторів, це також і боязливіс ть знеціненн я застаріло го підходу до загальног о планетарн ого майна і обліку (з економічн им маніпулюв анням також над паперовим и купюрами).

Це бійка визнання.

Останнє редагування: 15 вересня 2017 14:52:37 від Бондар Роман /Tracker/

Як хоч так і вводь інфляцію - ти да я просто повинні довіряти, що це є цінність. Ось і все.

Тому Китай і прибрали, або для варіанту просто для новин ))), або для намагання загальмув ати,  або щоб встигати поступово ставити під законодав че регулюван ня.

Тото я смотрю основные мировые валюты колебаютс я в стоимости +- 500% за год  :laugh:

Тото я смотрю основные мировые валюты колебаютс я в стоимости +- 500% за год  :laugh:

все підкоряєт ься логіки.
це не просто продукт - це продукт який втручаєть ся в економічн у складову. Він намагаєть ся прорватис ь як "продукт - новинка" в систему товарів.
І поки що називаєть ся товаром.

все підкоряєт ься логіки.
це не просто продукт - це продукт який втручаєть ся в економічн у складову.

Эти заклинани я сродни тех что несли мммщики в 2012-13 годах. Сколько халва не повторяй, во рту слаще не станет.

dmp

Завжди є ті хто купує на хаях
І звідки ти узяв що їх багато купували а не переливал и з інших кріпт просто на зростанні перед цим наприклад заробивши на монеро чи даші до 3000-5000%  за рік? ;)

Тому, що за електрику, що споживаєт ься майнерами, за обладнанн я, за приміщенн я треба платити юанями, я не біткоінам и. А ферми нічого іншого крім валюти не виробляют ь :)

Тому, що за електрику, що споживаєт ься майнерами, за обладнанн я, за приміщенн я треба платити юанями, я не біткоінам и. А ферми нічого іншого крім валюти не виробляют ь :)

Біткойн це просто велика обмінка між усіма іншими кріптами
А тепер подивітьс я на графікі перших 10-20 кріптовал ют і порівняйт е їх зростання з пів року-рік
Тому про чорні дні для тих хто 'купив' на 4900 це М'яко кажучи перебільш ення
За рік можна було намайнити дохоєраін ших кріптовал ют. ...ціна яких виросла у 10 ки разів
Тим більше торги не зупинялис ь і падіння не було миттєвим з 4900 до 3000...і у Китаї не заборонен о здається обмін на юані Біткойн. ..Чи заборонен о?

Останнє редагування: 15 вересня 2017 15:10:21 від Ukraine

dmp

Це дійсно так, але чомусь довіра до долара США і гривні різна, так чому всі подуріли і довіряють свої заощаджен ня китайськи м майнерам?

А тепер подивітьс я на графікі перших 10-20 кріптовал ют і порівняйт е їх зростання з пів року-рік
За рік можна було намайнити дохоєраін ших кріптовал ют. ...ціна яких виросла у 10 ки разів
Тим більше торги не зупинялис ь і падіння не було миттєвим з 4900 до 3000...і у Китаї не заборонен о здається обмін на юані Біткойн. ..Чи заборонен о?

У сотні: у тисячі, у мільйони разів вони зростуть. І всі будуть плавати у золоті.

Останнє редагування: 15 вересня 2017 15:42:02 від Ukrainian

У сотні: у тисячі, у мільйони разів вони зростуть. И всі будуть плавати у золоті.

А чому у тебе так бомбить? Ти то плаваєш вже у золоті?нехай інші поплавают ь :D
Тобі що шкода?

Курс скаче як дохла собака :)

Компания BTCC пояснила, что предстоящ ее закрытие биржевых торгов распростр аняется только на резиденто в Китая. Остальные сервисы компании продолжаю т работу в нормально м режиме.

Как отмечаетс я в опубликов анной в пятницу, 15 сентября, серии твитов, BTCC – это отдельная компания, действующ ая независим о от BTCChina. Майнингов ый пул, платформа для покупки и продажи биткоина за доллары, биржа BTCC DAX, кошелек BTCC Mobi и выпуск физически х биткоинов BTCC Mint не затронуты предстоящ ими изменения м.

dmp

Ти за деревами не бачишь лісу. Майнер щоб сплатити рахунок за електрику на 100тисяч баксів продав 20 біткоїнів, то не є важливо через альткоіни чи напряму, але рано чи пізно ми знайдемо людей, що сплатили той рахунок своїм коштом в обмін на коіни, що коштують зараз лише 60тисяч баксів.

Здається, що вереснева стрижка хом'яків - скінчилас ь.

Здається, що вереснева стрижка хом'яків - скінчилас ь.

Тільки почалась. Зараз хомяки влізуть в "5000 через неделю" і їх будуть стригти вже в районі 2200.

Ти за деревами не бачишь лісу. Майнер щоб сплатити рахунок за електрику на 100тисяч баксів продав 20 біткоїнів, то не є важливо через альткоіни чи напряму, але рано чи пізно ми знайдемо людей, що сплатили той рахунок своїм коштом в обмін на коіни, що коштують зараз лише 60тисяч баксів.

То міг бути тупий майнер, бо промислов ий майнинг повинен передбача ти ризики, тобто сплату на перед (виведення в купюри) суму на оплату трьох місяців за електроен ергію НАПЕРЕД!.

dmp

То міг бути тупий майнер, бо промислов ий майнинг повинен передбача ти ризики, тобто сплату на перед (виведення в купюри) суму на оплату трьох місяців за електроен ергію НАПЕРЕД!.

Не такий вже і тупий, продав по 5 тисяч :)

Не такий вже і тупий, продав по 5 тисяч :)
якщо в долярах - то все вірно - дуже НЕ тупий! навпаки все передбачи в, і якщо електрика коштувала частинку -  перед очікувано ю корекцією - то все вірно.

Я якось бачив людину, котра сплачувал а купюрами,... 20 тис.грн. за електрику . Але я там подумав і порахував іншу стратегію )))) сплачуват и "опісля" )))

.Тоді вже давно мало усе накритись
Бо з 2013 до 2015 курс впав з 1200 до 175

Пс: диверсифі кація. Не вірю що манери тупо складають біткойни. ..не маючи щось з того у фіаті

Останнє редагування: 15 вересня 2017 16:03:27 від Ukraine

.Тоді вже давно мало усе накритись
Бо з 2013 до 2015 курс впав з 1200 до 175

Пс: диверсифікація. Не вірю що манери тупо складають біткойни. ..не маючи щось з того у фіаті

верно
это основная психологи ческая ошибка моя была первое время - считать биткоин основным средством накоплени я и хранения
и адово действова ло на нервы.

потом пересмотр ел подход  - биткоин средство спекуляци и, и нестабиль ность его стихия
и плюсы и минусы.
а если вы радуетесь росту курса, то будьте готовы и к его падению.
ну а прибыль фиксируем в фиате.

и как-то полегчало сразу ))

Останнє редагування: 15 вересня 2017 16:46:18 від elipse

dmp

О! Умный человек. Но раз кому-то прибыль, то кому-то и... нет :)

О! Умный человек. Но раз кому-то прибыль, то кому-то и... нет :)

бывает и нет прибыли
я отношусь к этому философск и - Бог дал, он же и взял, и хорошо что деньгами ))

как там у вкладчико в банка юмор гласит ?
лучше потерять прибыль, чем тело депозита ))

Останнє редагування: 15 вересня 2017 16:56:11 від elipse

верно
это основная психологи ческая ошибка моя была первое время - считать биткоин основным средством накоплени я и хранения
и адово действова ло на нервы.

потом пересмотр ел подход  - биткоин средство спекуляци и, и нестабиль ность его стихия
и плюсы и минусы.
а если вы радуетесь росту курса, то будьте готовы и к его падению.

Ну от...розу мієш.
Гріх було не фіксанути сь частково у фіаті коли почався той хай з 3200 до 4900 вже після 4000 одразу. Тим більше якщо там ферма хз  яка.

Вы ничиго не панимаете в экономики  , все всем платится , и всегда будет платится.  Буит только дорожать !!! Биткоин это валюта 21 века !!!

А як сплачуват и податки з Bitcoin та як контролюв ати чи сплачені податки?

"Я нищеброд, из класса многих"
- але зможу повчити як глобально на ваше питання відповіст и. З умовою що берете на ставку державних консульта нтів.

Останнє редагування: 15 вересня 2017 17:26:07 від Бондар Роман /Tracker/

А як сплачуват и податки з Bitcoin

А відколи він став оподатков уватися?

А відколи він став оподатков уватися?

))) та знаю що тролиш.
оподатков ується не він - а навколишн і дії, які викликают ь прибуток з оцінкою в нац.валют і.

Ось там приклад КВЕД при роботі з "криптовал ютою"

Останнє редагування: 15 вересня 2017 17:45:55 від Бондар Роман /Tracker/

Відскок!
3655

Я їпав мати справу з такою "валютою"  :gigi:
Це куйня чисто для загону оленів.
Зараз навіть в майнінг вкладатис ь х.з.
А купляти на продаж - взагалі божевілля .
Чиста рулетка.

Ну шо, потуземун или?  :D

Две крупнейши е биткоин-биржи Китая продолжат работу, однако откажутся от трейдинга криптовал ютами в паре к юаню. Об этом говорится в официальн ых заявления х бирж.

Ну шо, потуземун или?  :D

Две крупнейши е биткоин-биржи Китая продолжат работу, однако откажутся от трейдинга криптовал ютами в паре к юаню. Об этом говорится в официальн ых заявления х бирж.

:facepalm: як же заіпали ци п***а..то забороняю ть то не забороняю ть...то повністю то частково

Відскок!
3655

Чиста рулетка.

прийдеш коли закалиш яйця,слабак :D

Відскок!
3655

Чиста рулетка.

Я теж при першому заході просто вчасно вибіг, а воно реставрув алося. Ну хоча б не побитий.

Потім змінив стратегію ризиків.
А взагалі - тут не просто "валюта", тут покищо інновація ... не то валюта, не то акції, не то товар.
але при збільшенн і користува чів і переведен ня грошової масси воно набігає до результат у своєї ідеї, тільки в масштабно му сенсі.

Зараз може бути, що діє формула: зміни в одній державі - вже менше впливають на стан кріптовал юти в інших.
А теорія проста - міжнародн а одиниця, швидкий перевод без багатьох посередни ків, менше витрат паперу, та додатково передача результат ів контракті в теж без паперу, уникнення паперової бюрократі ї - все електронн ий підпис на контракта х (не тільки грошових).

Останнє редагування: 15 вересня 2017 19:29:52 від Бондар Роман /Tracker/

:facepalm: як же заіпали ци п***а..то забороняю ть то не забороняю ть...то повністю то частково

Думаю, що декілька китайозів, які заколотил и цю всю кашу із заборонам и/не заборонам и, за ці пару днів заробили собі на цілий архіпелаг десь в тропічних морях от тільки хом'ячу шерсть здадуть.  :gigi:

)))))))))))))))))

кожен сам контролює свої податки

Глава JP Morgan Джеймс Даймон назвал Bitcoin мошенниче ством.

Как сообщает Bloomberg, об этом банкир сказал на конференц ии инвесторо в в Нью-Йорке.

"Если я узнаю, что кто-то из сотрудник ов JP Morgan торгует Bitcoin, я моменталь но уволю его по двум причинам: это против наших правил, и это глупо", - заявил он.

"Не просите меня играть на понижение курса. Bitcoin может вырасти до $20 тыс., прежде чем лопнет. Но в конечном счете эта вещь просто взорвется", - добавил он.

https://finclub.net/news/glava-jp-morgan-nazval-bitcoin-moshennichestvom.html

Повна версія