Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

Ще завтра мають випустити KNINE з їхнього Шибанаріуму

   
 :D
   
FLOKI пішов  :D
   
Щось мало фупчиків криптотрейдерів  :D
   
Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

Щось мало фупчиків криптотрейдерів  :D
Купляти продавати? Що
   
Купувати те, що зараз на дні.

Чекати халвінгу...  :-)o
   
Краще нові монети з теми штучного інтелекту.

GPT  наприклад..  :-)o
   
Хоча і вона вже з 5 березня дала 3х..
   
gpt ТІЛЬКИ ЗА ДЕНЬ з 0,05 до 0,08...  :-)o 
   
Rain 140% за день... :-)o
   
І їх не рекламують...  :-)o
   
Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

Краще нові монети з теми штучного інтелекту.

GPT  наприклад..

Від того, що воно має хайпову назву, не робить її цікавішою за інші щітки.
Треба курити техдокументацію, а не кидатися на фантік.

Вангую, що скоро запустять нові криптоалгоритми, але з уклоном в ті самі нейромережі. "Майнери" будуть не просто пруфити транзакції, а навчати нейромережі на свойому обладнанні та обробляти запити, за що будуть отримувати профіт. За запити треба буде башляти тим самим койном, як варіант.

Отаке - вистрелить, і навіть може бути підтримане/розроблене самим гуглом/майками/маском. Бо у манюпаса на руках дофіга обчислювальних потужностей, значно більше ніж в датацентрах.
   
Rain 140% за день... :-)o
ФРС? Иначе откуда столько денег на покупку пустого места, один рост капитализации битка за последние несколько месяцев - это сколько сот ярдов?
   
Від того, що воно має хайпову назву, не робить її цікавішою за інші щітки.
Треба курити техдокументацію, а не кидатися на фантік.

Вангую, що скоро запустять нові криптоалгоритми, але з уклоном в ті самі нейромережі. "Майнери" будуть не просто пруфити транзакції, а навчати нейромережі на свойому обладнанні та обробляти запити, за що будуть отримувати профіт. За запити треба буде башляти тим самим койном, як варіант.

Отаке - вистрелить, і навіть може бути підтримане/розроблене самим гуглом/майками/маском. Бо у манюпаса на руках дофіга обчислювальних потужностей, значно більше ніж в датацентрах.


Будуть зараз рости монети з теми ШІ.

І ти всім розкажи, що не треба кидатися.   :pooh_lol:

Собаки вже виросли до 100х....  :-)o
   
ФРС? Иначе откуда столько денег на покупку пустого места, один рост капитализации битка за последние несколько месяцев - это сколько сот ярдов?

В крипті більше 2 трильйонів баксів
Тільки в біткоїні більше трильйона

Дійсно пусте місце...  :pooh_lol:
   
Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

Собаки вже виросли до 100х....  :-)o

Ти розказуєш це тому, хто бітки майнив ще на радеонах 5850.  :-)o
   
ФРС? Иначе откуда столько денег на покупку пустого места, один рост капитализации битка за последние несколько месяцев - это сколько сот ярдов?

Сподіваюсь ти чув про Black Rock ?  :-)o
   
В крипті більше 2 трильйонів баксів
Тільки в біткоїні більше трильйона

Дійсно пусте місце...  :pooh_lol:
Анриал без ФРС. Это, к примеру, больше чем всех наличных бумажных долларов в мире. И речь не о каком-то товаре, не о гарантированной правительством облигации или денежном знаке, за которым стоит ВВП страны, а никем не гарантированное и иничем не обеспеченное нечто, сходное по многим признакам с финансовой пирамидой.

Останнє редагування: 9 березня 2024 12:38:35 від Val777
   
Ти розказуєш це тому, хто бітки майнив ще на радеонах 5850.  :-)o

Я до того, що щітки купують і на доки не дивляться..   :-)o
   
Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

Анриал без ФРС. Это, к примеру, больше чем всех наличных бумажных долларов в мире.

Думаю, що центробанки багатьох країн втіхаря прикупили крипти за останні роки.
   
Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

Я до того, що щітки купують і на доки не дивляться..   :-)o

Знову ж таки, я все то бачив і не раз. У кожного своя стратегія трейдингу та інвестування. Тобі подобається - то й гуд.
Я трейдингом займався. Не моє. Я майнер/холдер.
   
Думаю, що центробанки багатьох країн втіхаря прикупили крипти за останні роки.

10 января Комиссия по ценным бумагам и биржам США сообщила об одобрении 11 заявок на спотовые биржевые фонды на базе первой криптовалюты. Среди допущенных эмитентов: Bitwise, Grayscale, Hashdex, BlackRock, Valkyrie, BZX, Invesco, VanEck, WisdomTree, Fidelity и Franklin Templeton.

В основе предыдущих решений SEC против спотовых ETF лежал аргумент, что ни одна регулируемая биржа не может адекватно контролировать торговлю биткоинами таким образом, чтобы надежно выявлять мошенничество и манипуляции.

Сторонники криптовалют в течение многих лет утверждали, что так называемый спотовый фонд, инвестирующий непосредственно в биткоин, будет выгодным инвесторам и поможет приблизить отрасль к строго регулируемому миру традиционных финансов.
   
Знову ж таки, я все то бачив і не раз. У кожного своя стратегія трейдингу та інвестування. Тобі подобається - то й гуд.
Я трейдингом займався. Не моє. Я майнер/холдер.

Я тут взагалі ні до чого...
До чого мені подобається.
Просто інфа.

Хто хоче заробити, зверніть увагу на ШІ. Крапка.

Дісклеймер.   :pooh_lol:
   
Думаю, що центробанки багатьох країн втіхаря прикупили крипти за останні роки.
Я думаю, именно сейчас ФРС зачем-то его скупает через подставные конторы, накручивая цену. Чтоб туда вложились и для сжигания лишних денег? Чтоб отвадить, к примеру, от золота, и от других важных активов, рост которых указывал бы на реальную инфляцию? Так может так выйти, что большая часть инвесторов окажутся умнее и выйдут раньше обвала. Ну, в принципе, основные накручиватели рискуют же не своими, если идет накрутка с печатного станка, то это все объясняет. Тогда, действительно, в выигрыше тот, кто сидит таком выкупаемом печатным станком активе, если его можно так назвать. Попали в струю...
   
   
Хто як виводить крипту у готівку з тими усіма обмеженнямм? Читав про всякі бітомати, їм взагалі вірити можна?
   
Нарешті повернувся цей дурень з пірамідами
   
Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

Хто як виводить крипту у готівку з тими усіма обмеженнямм? Читав про всякі бітомати, їм взагалі вірити можна?

Binance P2P на гривневу картку.
   
Maйкл Cэйлop, ocнoвaвший кoмпaнию MicroStrategу, кoтopaя влaдeeт биткoинaми нa cумму $1З,45 млpд, пoдcуeтилcя и пpeдлoжил Биллу oбcудить пoкупку BTC тeт-a-тeт. Cэйлop cчитaeт, чтo Экмaну oпpeдeлённo cлeдуeт пpиoбpecти мoнeты, нo, пo eгo мнeнию, миллиapдep oшибcя, гoвopя o тoм, чтo из-зa мaйнингa увeличивaeтcя cтoимocть элeктpoэнepгии для дpугиx пoтpeбитeлeй.
   
Binance P2P на гривневу картку.
невеликі суми так? Інакше наші нагадати регнути фоп
   
Binance P2P на гривневу картку.

А через обмінники USDT не пробували?
   
Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

невеликі суми так? Інакше наші нагадати регнути фоп
Я про технічну сторону питання. Податкова сторона - то окрема тема.
   
Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

А через обмінники USDT не пробували?

Пробував неодноразово, але з точки зору довіри та безпеки Бінанс Р2Р НМД краще.
   
Пробував неодноразово, але з точки зору довіри та безпеки Бінанс Р2Р НМД краще.

А як на це банки дивляться?  :-)o
   
Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

А як на це банки дивляться?  :-)o
Обмінник це обмінник. Там при обміні крипти на кеш навіть аусвайс не питають.
   
KNINE пішов  :D
   
невеликі суми так? Інакше наші нагадати регнути фоп

1-2к $ на місяць взагалі жодних проблем на картки
Можливо і більше без проблем якщо рух коштів по карті норм
А карт може бути декілька...а ще є карти у родичів і тд
   
А при бажанні можна і налом....але це вже стрьомно не раджу... Це тільки у перевірених вже
   
Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

Але є не нульовий шанс, що обмінник накриють у той час  коли там будуть гроші клієнтів  :snooks:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія