Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В Україні пропонують заборонити аборти за бажанням жінки

Ти диви, а мене ще ображеним називають, то хто ще ображений?))))  :lol:
вот же дебил
я сейчас не шучу. это же прекрасный способ решить кучу проблем.
операция простейшая, можно при желании все восстановить потом легко ( у женщины такая операция заняла бы несколько часов)
либидо сохраняется
дети только желанные и только от кого захочешь
нет разбитых семей от залетов на стороне


есть конечно такая проблема как лишить мужика выбора стерилизовать себя или нет. но кого это ебет?
   
а сколько научно фантастических фильмов наснимали на эту тему уже? вах
просто жизнь сама вас подводит мужики к такому решению

бугога
   
альфа-самец курицы(с)
фуле

Як вказав на вашу психологію, то обідились? Нічого дивного, жінки не люблять правду про себе, впринципі як і більшість людей, це і викликає у них агресію))) Правду їм  треба подвати толерантно відішлі. Ну не тупа логіка, а природа їх зробила суддям і вони преживаю за своє потомство тому їх логіка нагадує курячу, раціональність))))

ЩО тобі не подобаєтсья в можливості позбутись свого щеня на користь держави? Ой, давай я не назву щеня, а можливість влаштувати свою деитину в кращі руки))) Так, краще?
   
Ого, как апостолы теток ненавидят... 

Тащ Фройд курит в коридоре махонький окурок махонькой сигарки    :)
я его заигнорила после самца курицы, но все равно читаю, не могу удержаться
чувак явно не в себе, из тем про бап он вообще не вылезает
   
Дмитро Голубов


Друг Васи Цушко.

Веб-сторінку Carderplanet.com було створено 2001 або 2003 року та зареєстровано в Мадагаскарі. Навколо цього сайту утворилося злочинне угруповання з виробництва підроблених карток міжнародних платіжних систем «MasterCard» та «Visa». Як визнав згодом український хакер Neron, угрупування об'єднувало близько 7 тисяч «кардерів» — злочинців, які займаються махінаціями з використанням банківських карток[2]. Шахраї були переважно росіянами або представниками інших східноєвропейських країн[3]. На сайті було надано широкий спектр послуг: де купити обладнання для підробки карток і де — готові картки. Вважають, що саме через цю організацію «Райффайзенбанк» у березні 2005 року призупинив приймання своїх карток на території України[4]. Carderplanet діяла на території близько 20 країн. Поліція Великої Британії вважає, що протягом 2003—2006 років за допомогою цього сайту в банках різних країн вкрадено понад 11 мільйонів доларів, хоча також називають цифри у кілька разів більші. Голубова називають одним із найгучніших кіберзлочинців усіх часів[5].

Керівників злочинного угруповання допомагали вистежували поліції багатьох країн, спецслужби, представники ФБР та Міністерства фінансів США[6]. 7 липня 2005 року Дмитра Голубова затримано в його помешканні в Одесі.

Півроку обвинувачений відсидів у столичному Лук'янівському СІЗО. Голубова звинуватили за чотирма статтями Кримінального кодексу України — йому загрожувало позбавлення волі до 12 років. 22 грудня 2005 року на попередньому слуханні в Солом'янському районному суді Києва суддя Володимир Скорик прийняв рішення звільнити Голубова з-під арешту і передати його на поруки народним депутатам із фракції «Партії регіонів» Володимирові Демьохіну та Володимирові Макеєнку. Вони внесли по 50 тисяч гривень застави кожен. Суддя також відмовив представникам компаній «MasterCard» та «Visa» виступити на суді як громадським позивачам. Свою вину Дмитро Голубов досі не визнає[7].

Після чотирьох років судових розглядів Голубова повністю виправдав Солом'янський районний суд Києва за статтями 200 ч. 2, 255 ч.1, 190 ч. 4 у зв'язку з відсутністю складу злочину
   
Нема чим крити пробуєеш перевсти стрілки і декридувати не аргументи а особу? Класика маніпуляці, любимий жіночий прийомчик)))) Хочеш здатись тут правидником в очах жінок??? Ну-ну, продовжуй.

Ты занимаешься фигней.  Причем реплики оппонентов придумываешь сам.  Вопрос - зачем тебе это? 


ЗЫ  Сцылы не будет? 
   
а сколько научно фантастических фильмов наснимали на эту тему уже? вах
просто жизнь сама вас подводит мужики к такому решению

бугога
Більшість війн спровоковані жінками , завжди за сильним чоловіком стояла підступна жінка, якби ви отримали владу, то сплили в атомному угарі все і вся...

Природа створила жінку щоб зберігати матеріал а чоловіка щоб експерементувати. Це так і є, дівчина народжується зберігає те що експеремнтувала природа на чоловікові, а чоловік знаить природа шукає щоб змінити для кращого виживання виду... Здається так стверджує наука))))
   
Більшість війн спровоковані жінками , завжди за сильним чоловіком стояла підступна жінка, якби ви отримали владу, то сплили в атомному угарі все і вся...

Природа створила жінку щоб зберігати матеріал а чоловіка щоб експерементувати. Це так і є, дівчина народжується зберігає те що експеремнтувала природа на чоловікові, а чоловік знаить природа шукає щоб змінити для кращого виживання виду... Здається так стверджує наука))))
мне в этом все не нравится
но самцам куриц этого не понять

   
Ты занимаешься фигней.  Причем реплики оппонентов придумываешь сам.  Вопрос - зачем тебе это? 


ЗЫ  Сцылы не будет? 

Ха-ха, захищай далі вбивць, тобі у жінок це зарахується, такий собі лицарь ...
   
мне в этом все не нравится
но самцам куриц этого не понять

Ну не подобається і що ? Мені не подобається, що не можна літати, блін закон тяжіння не подобається, як це його відміняє?
   
жінки не люблять правду про себе

Да что с тобой такое?  Ты чего вдруг решил, что ты лучшего сорта, ась? 

Я пошутил про Фройда,  а тут реальные психические проблемы...  Ну или пишет малолетка, наслушавшись проповедей в ЦПШ   :)
   
я его заигнорила после самца курицы, но все равно читаю, не могу удержаться
чувак явно не в себе, из тем про бап он вообще не вылезает

Мож малолетка прыщавое?  Я его не читаю вообще никогда, а тут вдрух свезло - целый бенефис   :facepalm:
   
Да что с тобой такое?  Ты чего вдруг решил, что ты лучшего сорта, ась? 

Я пошутил про Фройда,  а тут реальные психические проблемы...  Ну или пишет малолетка, наслушавшись проповедей в ЦПШ   :)

Знов таки ти мені приписав свої думки, мені байдуже до того хто кращий, існує гравітація незалежно від мого бажання, психологія жінки теж є незалежно від мого бажання. Мене розважає коли із завзяттям середньовічних схоластиків, які захищали теорію Арістотеля, що земля плоска, люди захищають ідею, що жінки не такі які вони, і гравітації теж не існує, то чого не літаєш? НЕ ХОЧУ)))) За цим смішно спостерігати ... ))))
   
ну шо Асти, все еще не феминистка?
как тебе вариант массовой вазэктомии?

никаких трагедий, падений с 9 этажа. брошенных детей
все в организме работает, оргазм не слабеет. секса дохера. спермотоксикоза нема.  не надо сублимировать  пытаясь агрессию подавить

Останнє редагування: 31 березня 2017 20:34:21 від Naitli
   
Мож малолетка прыщавое?  Я его не читаю вообще никогда, а тут вдрух свезло - целый бенефис   :facepalm:

Не звертай уваги її інстинкти підказують, що неадекватна поведінка, може вказувати на що він вищий. Так що в тебе немає шансів, а в мене є)))
   
дівчина народжується зберігає те що експеремнтувала природа на чоловікові, а чоловік знаить природа шукає щоб змінити для кращого виживання виду...


Ну и кто в твоем прайде доэкспериментировал ся до такого голимого бреда?   :pleasantr:
   
Ну и кто в твоем прайде доэкспериментировал ся до такого голимого бреда?   :pleasantr:

Взагалі то науковці за ці дослідження щей бабло косять)))) І він досить обєктивний, тільки не приємний обом полам.
   
Ха-ха, захищай далі вбивць, тобі у жінок це зарахується, такий собі лицарь ...

Ты только подтвердил мои подозрения - ты выдумываешь реплики за оппонентов и сам на них отвечаешь.  Тоже метод ведения дискуссии, а шо.  Для одноклеточного вполне.   :)
   
хай принимают. а потом все будут интересоваться, "и почему это у нас законы не выполняются?" :lol:

пысы. если серьезно - окончательное решение должно оставаться за женщиной без любых запретов.
   
местный наркоз, микроскопический надрез
ЗУБЫ СЛОЖНЕЕ ЛЕЧИТЬ!!!
   
хай принимают. а потом все будут интересоваться, "и почему это у нас законы не выполняются?" :lol:

пысы. если серьезно - окончательное решение должно оставаться за женщиной без любых запретов.

Напиши на лобі "Підтримую вбивство", і вдарся об стінку. ))))
   
местный наркоз, микроскопический надрез
ЗУБЫ СЛОЖНЕЕ ЛЕЧИТЬ!!!
шикарная тема, между прочим
   
Ты только подтвердил мои подозрения - ты выдумываешь реплики за оппонентов и сам на них отвечаешь.  Тоже метод ведения дискуссии, а шо.  Для одноклеточного вполне.   :)

Зрозуміло, не можеш бачити підконтекст.
   
Взагалі то науковці за ці дослідження щей бабло косять)))) І він досить обєктивний, тільки не приємний обом полам.

Вот прям так бессвязно и излагают?  Ниверрю. 

Это твой папка доэкспериментировал ся, а мамка сберегла  :)
   
Тема про вбивць, не забирайте право у жінки вбивати, вони мають такі гарні очі))) Властітельніци життя, блін.))))
   
Вот прям так бессвязно и излагают?  Ниверрю. 

Это твой папка доэкспериментировал ся, а мамка сберегла  :)

І що? твоє бажання відміняє дію гравітації? Пропорційно масі, обернено пропорційно квадрату відстані. Може пригнути з вікна і переконатись, що вона працює.

Останнє редагування: 31 березня 2017 20:42:42 від TimmiApostolMS
   
Зрозуміло, не можеш бачити підконтекст.

Та який пидконтекст.  Я смысл в твоем бреде уловить не могу.  Ничеличного 
   
шикарная тема, между прочим
Это решение проблем
ну какие проблемы могут быть? кто то пузырек перепутал. или банк спермы разбомбили ядреной бомбой. но можно в десяток банков по всему миру сперму поздавать на всякий случай

есть конечно парочка проблем еще. генетические заболевания. всем ли мужикам можно размножаться ?)))
   
Та який пидконтекст.  Я смысл в твоем бреде уловить не могу.  Ничеличного 

Я про те і кажу, не вистачає уяви.))))
   
не только женщине, вобще никому не придется эмбрион убивать!
   
Напиши на лобі "Підтримую вбивство", і вдарся об стінку. ))))
да пусть живет. вне женщины. кто-то или что-то мешает? :facepalm:
   
Это решение проблем
ну какие проблемы могут быть? кто то пузырек перепутал. или банк спермы разбомбили ядреной бомбой. но можно в десяток банков по всему миру сперму поздавать на всякий случай

есть конечно парочка проблем еще. генетические заболевания. всем ли мужикам можно размножаться ?)))

Чоловіків неє, звідки взялись атомні бомби? Вірна відповідь, кровожерливі жінки самі і розбомбили свій банк сперми))))) Саме тому природа і жінку зробила такою якою вона є)))))
   
да пусть живет. вне женщины. кто-то или что-то мешает? :facepalm:

Народи і віддай щенятко державі. ))))
   


Спочатку відривають ногу, потім другу. Потім руки і на останок - голову.

Останнє редагування: 31 березня 2017 20:50:26 від outsider
   
Это решение проблем
ну какие проблемы могут быть? кто то пузырек перепутал. или банк спермы разбомбили ядреной бомбой. но можно в десяток банков по всему миру сперму поздавать на всякий случай

есть конечно парочка проблем еще. генетические заболевания. всем ли мужикам можно размножаться ?)))

О, в мене підозра, що Гітлеру теорію чистоти раси нашиптала жінка)))
   
шикарная тема, между прочим
а если серьезно
мои очень близкие родственники однажды поручили мне ( я в москве жила) разузнать где можно по быстрому недорого перевязать трубы. очень давно, еще при советах.
и вот тогда то я и узнала что закон запрещает это делать женщине если у нее меньше 2 детей.
зато мужик может делать вазэктомию когда захочет. там же я узнала насколько проще это для мужчины

у моих родственников был один почти взрослый ребенок и возраст у них был за 40

ну конечно же мужик категорично сказал нет
с тех пор я живу без иллюзий. я рада что у меня нет дочерей
   
ну шо Асти, все еще не феминистка?
как тебе вариант массовой вазэктомии?

никаких трагедий, падений с 9 этажа. брошенных детей
все в организме работает, оргазм не слабеет. секса дохера. спермотоксикоза нема.  не надо сублимировать  пытаясь агрессию подавить
не феменістка)))
Я кілька сторінок тому написала своє бачення проблеми, мене не запрошуйте у цей срач , сьогодні я не в гуморі сваритися)))
Де цікава п'ятнична тема? Га?
   

Показати зображення...
Спочатку відривають ногу, потім другу. Потім руки і на останок - голову.


Останнє редагування: 31 березня 2017 20:54:52 від outsider
   
Якщо жінка відмовлається народжувати дітей то для чого вона взагалі потрібна для еволюції?
Чоловіки досліджують та створюють нові світи, тому вони важливий інструмент еволюції й мають першочергове значення.
   
Тема про вбивць, не забирайте право у жінки вбивати, вони мають такі гарні очі))) Властітельніци життя, блін.))))

Именно.  А ты это  только понял?

Ты пытаешь учить независимых, взрослых и умных (судя по теме - гораздо умней тебя) женщин. При этом выглядишь средневековой необразованной лошарой.

Намного эффективней будет, если ты весь свой ентузиазьм потратишь на обучение будущих сыновей пользованием презервативами. Ну и сам не плошай, а то нарвешься на убивцю, и все твои эксперименты собаке под хвост  :pleasantr:

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія