Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

У Дніпрі багатодітну вдову кіборга побили в магазині за українську мову.

Пострадавшую сторону мы услышали. А противоположную строну? Однобоко как- то все освещается и комментируется (за редким исключением).
   
если такие случаи оставлять без реакции они начнут набирать массовость
   
Пострадавшую сторону мы услышали. А противоположную строну? Однобоко как- то все освещается и комментируется (за редким исключением).

Вот да, если эта вдова - последовательница Ницой, то на самом деле и она могла начать драку.

если такие случаи оставлять без реакции они начнут набирать массовость

Сразу видно, что вы в Украине не живете.

Дело явно не в языке общения, как нам зачем-то пытаются показать (ну как минимум, не только в нём).

Останнє редагування: 28 березня 2017 08:12:56 від Келаврик
   
Вот да, если эта вдова - последовательница Ницой, то на самом деле и она могла начать драку.
Это вряд ли, просто когда борешься за закон, надо нервы покрепче иметь.
А то просыпается "пролетарская ненависть". Только она со всех сторон просыпается...
И как бы "бабы базарные" не на пустом месте возникло выражение.
   
Тому шо це не Польша, Угорщина чи Московія а УКРАЇНА.

Точно. И ее (Украины) столица - говорит на русском.
   
Вот да, если эта вдова - последовательница Ницой, то на самом деле и она могла начать драку.

Меня сразу смутило 2 момента - несовпадение фактажа в репортаже ТСН и фейсбучной новости (наличие-отсутствие протокола) и заявление самой потерпевшей о том что в Украине она будет делать все что считает нужным.... Как то оно резануло слух....
   
Точно. И ее (Украины) столица - говорит на русском.

І?  який висновок - хуйло можна вже  їх  захищати?
   
І?  який висновок - хуйло можна вже  їх  захищати?

Может чтоб их не защищал хуйло - их стоит защищать Укриане?
   
Вивезти на кордон Росії. Забрати паспорт, дати копняка і хай іде насолоджується радной рєчью.
   
Может чтоб их не защищал хуйло - их стоит защищать Укриане?
  і чим тоді та Україна ліпша за хуйло ?
   
Вивезти на кордон Росії. Забрати паспорт, дати копняка і хай іде насолоджується радной рєчью.

В ответ на такие предложения готовы услышать "А по ипалу"? А по этомуу самому ипалу огресть?
   
і чим тоді та Україна ліпша за хуйло ?

защищать своих граждан и лезть в чужой монастырь со своим уставом - одно и то же?
   
це ти єбонутий

Ебанутая.
Город Днепровск,например.А Днипро это река.
   
защищать своих граждан и лезть в чужой монастырь со своим уставом - одно и то же?
російська в Україні - це також ніби чюжой манастирь, особливо коли її захист це автоматично утиск української . Російська Україна для українця має таку ж цінність, як хуйло Росія.
   
Утка.

В украине за украинскую речь не били и не бьют.брешет или недоговаривает.Вида ть поругалась с продавщицей,теперь отмазы клеит.
Украинским бабам вообще верить нельзя- в изложении любой конфликтной ситуацию набрешут с три короба.

Яжемать (с), япатриотковолонтерк о (с) и тд и тп. Много косвеных признаков брехни.
   
російська в Україні - це також ніби чюжой манастирь, особливо коли її захист це автоматично утиск української . Російська Україна для українця має таку ж цінність, як хуйло Росія.

Какой же чужой если столица и как минимум половина граждан на ней общаются? Свой, свой. Я тебе больше скажу - Украина - родина современного русского языка. Так как же он чужим может быть? И да - не стоит расписыватся за всей украинцев и их ценности))))
   
Утка.

В украине за украинскую речь не били и не бьют.брешет или недоговаривает.Вида ть поругалась с продавщицей,теперь отмазы клеит.
Украинским бабам вообще верить нельзя- в изложении любой конфликтной ситуацию набрешут с три короба.

і  животи ви кацапи не вспорювали і в річку не кидали, і руки   з тризубом не відрубували,  та ви кацапи ангели
   
Какой же чужой если столица и как минимум половина граждан на ней общаются? Свой, свой.

це  силою навязана мова окупанта, тому чужа, як би ти коцапику тут не розпинався
   
це  силою навязана мова окупанта, тому чужа, як би ти коцапику тут не розпинався

исключительно для жителей Зазбручтья. То - увы и ах - их в Украине МЕНЬШИНСТВО. А любое демократическое общество мнение меньшинства уважает - но увы и ах мнение большинства имеет приоритет.
   
Какой же чужой если столица и как минимум половина граждан на ней общаются? Свой, свой. Я тебе больше скажу - Украина - родина современного русского языка. Так как же он чужим может быть? И да - не стоит расписыватся за всей украинцев и их ценности))))
щодо родіни - не зовсім так, було пару любітєлєй єдінай страни з України у 17-18 столітті, що значно вплинули на формування саврємєннава рускава, але родіна троха далі, на Балканах. А щодо за всєх украінцев - так я за украінцев і не розпинаюсь, хіба за українців (зрештою, перестали бути руськими через східного сусіда, перестанемо і українцями, як укрАінци стануть копією москалів - благо самоназви у народів мінялися не раз).

Останнє редагування: 28 березня 2017 10:44:30 від алекс_12
   
Утка.

В украине за украинскую речь не били и не бьют.брешет или недоговаривает.Вида ть поругалась с продавщицей,теперь отмазы клеит.
Украинским бабам вообще верить нельзя- в изложении любой конфликтной ситуацию набрешут с три короба.

Яжемать (с), япатриотковолонтерк о (с) и тд и тп. Много косвеных признаков брехни.

ви взагалі жінок не любите? чи тільки україномовних?

а продавчиня зникла
з цього висновок - вона розуміла, що відповідатиме за зкоєне
   
Так що там з магазином? Який оборот, яка каса за добу? Повторити не хочуть?
   
ви взагалі жінок не любите? чи тільки україномовних?

а продавчиня зникла
з цього висновок - вона розуміла, що відповідатиме за зкоєне

Опыт.Украинские женщины всегда манипулируют и врут.Были подчиненные,коллеги.
Без разницы,русскоязычные или украиноязычные.Вклю чая россиянок.Что-то совковое, с языком и географией не связано.

Тут надо подробно разобраться. Я сам из запорожья и 100% уверен что ни в днепре ни в запорожье никто никого за украинский язык на обижал и не обидит.всем насрать ,хоть на белоруском говорите.

Это утка,вброс и очередное разжигание.
   
Опыт.Украинские женщины всегда манипулируют и врут.Были подчиненные,коллеги.
Без разницы,русскоязычные или украиноязычные.Вклю чая россиянок.Что-то совковое, с языком и географией не связано.

Тут надо подробно разобраться. Я сам из запорожья и 100% уверен что ни в днепре ни в запорожье никто никого за украинский язык на обижал и не обидит.всем насрать ,хоть на белоруском говорите.

Это утка,вброс и очередное разжигание.

Ну чему відразу утка? Сам конфлікт скорш за все мав місце бути. А от причини скоріш за все викривлені...
   
Опыт.Украинские женщины всегда манипулируют и врут.Были подчиненные,коллеги.
Без разницы,русскоязычные или украиноязычные.Вклю чая россиянок.Что-то совковое, с языком и географией не связано.

Тут надо подробно разобраться. Я сам из запорожья и 100% уверен что ни в днепре ни в запорожье никто никого за украинский язык на обижал и не обидит.всем насрать ,хоть на белоруском говорите.

Это утка,вброс и очередное разжигание.



  авжеж, любима розвага ускамірних це різати українців ножами, ну хіба на такі ускамірні розваги потрібно "абіжаца"? нє-?

 Вівторок, 28 березня 2017, 10:55

 "Поліція  знайшла в Дніпропетровській області людину, яка у вересні 2016 року могла поранити бійця одного з добровольчих батальйонів.

"У вересні 2016 року в центрі міста серед білого дня невідомий із ножем накинувся на Віталія Регора, бійця одного з добровольчих батальйонів, якого добре знала активна громадськість за принципову і патріотичну позицію. Зловмисник наніс йому кілька колото-різаних поранень і втік"

  ...знайшли чоловіка у Дніпропетровській області, де він жив у своїх знайомих. 29-річний кримчанин - активний прихильник "русского міра" .

   
  авжеж, любима розвага ускамірних це різати українців ножами, ну хіба на такі ускамірні розваги потрібно "абіжаца"? нє-?

 Вівторок, 28 березня 2017, 10:55

 "Поліція  знайшла в Дніпропетровській області людину, яка у вересні 2016 року могла поранити бійця одного з добровольчих батальйонів.

"У вересні 2016 року в центрі міста серед білого дня невідомий із ножем накинувся на Віталія Регора, бійця одного з добровольчих батальйонів, якого добре знала активна громадськість за принципову і патріотичну позицію. Зловмисник наніс йому кілька колото-різаних поранень і втік"
  ...знайшли чоловіка у Дніпропетровській області, де він жив у своїх знайомих. 29-річний кримчанин - активний прихильник "русского міра" .

есть же разница между боевым русскомировцем крымчанином и продавщицей из днепропетровска?
совсем идиот или тролишь?
   
Анна Гарус



Такою чудовою картинкою пані патріотка поділилася 18 годин тому. У стрічці крім волонтерства суцільна #зрада, Правий Сектор і юдофобія.
Цікаво, як це воно брати у євреїв гроші і приймати допомогу і одночасно ненавидіти. Як араби з Сектора Гази?

Не вірю, що в Дніпрі могли побити саме за мову, та ще в крамниці. А ось в надмірну екзальтованість і неадекватність жіночки - вірю. І пости в її стрічці підкріплюють моє судження.
   
есть же разница между боевым русскомировцем крымчанином и продавщицей из днепропетровска?
совсем идиот или тролишь?

 авжеж, вся разніца між обидвома рускамірними це те, що ускамірна продавщиця не встигла дотягнутися до ножа, тому замість того щоб завдати удари ножем, вона встигла лиш потягати українку за волосся...

  до речі, де фото її ускамірної пики? ...дуже хочеться поглянути.

Останнє редагування: 28 березня 2017 12:12:14 від Чжан
   
ви взагалі жінок не любите? чи тільки україномовних?

а продавчиня зникла
з цього висновок - вона розуміла, що відповідатиме за зкоєне

Хочу нагадати про таку собі Тетяну Чорновіл.
Також жінка. Також україномовна. Також вдова.
Що зовсім не заважа їй *уйню творити іноді)
   
Анна Гарус
Показати зображення...
Такою чудовою картинкою пані патріотка поділилася 18 годин тому. У стрічці крім волонтерства суцільна #зрада, Правий Сектор і юдофобія.
Цікаво, як це воно брати у євреїв гроші і приймати допомогу і одночасно ненавидіти. Як араби з Сектора Гази?

Не вірю, що в Дніпрі могли побити саме за мову, та ще в крамниці. А ось в надмірну екзальтованість і неадекватність жіночки - вірю. І пости в її стрічці підкріплюють моє судження.

  тю, так це ж Салав'єв з Жиріком та їх ускамірні барани з недільної програми на Хуйло ТБ,

  ти що, не впізнав?
   
  тю, так це ж Салав'єв з Жиріком та їх ускамірні барани з недільної програми на Хуйло ТБ,

  ти що, не впізнав?
І тільки вони? Картинка, до речі, ще з довоєнних часів, з 2013 р. А вона її репостнула вчора. Імхо, не з великого розуму.
   
https://www.facebook.com/anna.scasnaa - фейсбук непосредственно потерпевшей. Они таки подрались и она таки укусила продавщицу... Достойная ученица писательницы. УССД, титульная нация и т.п.

По ее словам, попросила продавщицу продать "червоно-чорні" ленты ... Та переспрашивает: "Черно-черные?" И понеслось...

Судя по фейсбуку,тетка полностью экзальтированная.

Скорее всего она первая и напала на продавщицу.Продавщи ца тоже 100% дура, уперлась рогом,вместо того чтобы спокойно обслужить и отпустить безмуную.

   
І тільки вони? Картинка, до речі, ще з довоєнних часів, з 2013 р. А вона її репостнула вчора. Імхо, не з великого розуму.

 ну можливо вона дивилася інший Хуйло-телеканал - там всюди такі самі пики....

  а ще є Ротенберг - особистий гаманець Хуйла..
   
Это утка,вброс и очередное разжигание.

факт. Вспомнилась чет история про то как инвалида в Криївку не пустили во Львове.
ЗЫ
еще вспомнилась "унтер-офицерская вдова, которая сама себя высекла", хотя классик и несколько иной смысел закладывал в эту фразу
   
есть же разница между боевым русскомировцем крымчанином и продавщицей из днепропетровска?
совсем идиот или тролишь?

троллит. Систематически при чем
   
нмд конфлікт якщо й був то причина аж ніяк не в мові. Скоріше причина в неповній адекватності або вдови, або продавчині. Або тої й іншої
   
Продавчиня з Дніпра, яка побила багатодітну вдову кіборга Ганну Счасну за те, що та спілкувалася українською мовою, розповіла власний варіант того, що сталося. Відео з допиту на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook опублікував Валентин Іщенко
http://patrioty.org.ua/other/vona-pochala-krychaty-shcho-ia-tupa-krva-iaka-ne-rozumiie-ukrainsku-prodavets-iz-dnipra-vypravdalasia-za-biiku-z-vdovoiu-kiborha-164623.html
   
Продавчиня з Дніпра, яка побила багатодітну вдову кіборга Ганну Счасну за те, що та спілкувалася українською мовою, розповіла власний варіант того, що сталося. Відео з допиту на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook опублікував Валентин Іщенко
http://patrioty.org.ua/other/vona-pochala-krychaty-shcho-ia-tupa-krva-iaka-ne-rozumiie-ukrainsku-prodavets-iz-dnipra-vypravdalasia-za-biiku-z-vdovoiu-kiborha-164623.html

Да уж... Бабские ссоры - это капец.
   
Продавчиня з Дніпра, яка побила багатодітну вдову кіборга Ганну Счасну за те, що та спілкувалася українською мовою, розповіла власний варіант того, що сталося. Відео з допиту на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook опублікував Валентин Іщенко, передають Патріоти України.

За словами жінки, Ганна дійсно зайшла до неї у павільйон, щоб купити червоно-чорні стрічки. Продавець часто перепитувала, що роздратувало вдову "кіборга". "Вона зайшла з ательє і попросила чорно-червону стрічку. Я уточнила: "Червоно-чорну, правильно?"

Вона сказала, що так. Потім попросила інший розмір стрічки. Теж сказала, що їй потрібна червоно-чорна. Я уточнила, чи правильні беру кольори, щоб не помилитися. Специфіка мого товару полягає в тому, щоб завжди уточнювати в покупця, який він хоче колір, щоб правильно обслужити", – розповіла продавець.

За словами жінки, Ганна несподівано почала кричати на неї, називати к*рвою, що вона не розуміє українську, хоча повинна знати дві мови – державну й англійську.

"Вона почала кричати, що я тупа, к*рва, яка не розуміє українську. Я зрозуміла, що жінка роздратована. Запропонувала: "Давайте я не буду продавати, ви не будете купувати, і ми мирно розходимося. Але це викликало ще більшу бурю емоцій. Вона сказала, що зараз зніматиме мене на телефон, і я говоритиму, що є нерозумною к*рвою. Я підійшла до неї, взяла її за руку з телефоном і сказала, що не хочу, щоб вона мене знімала, попросила вийти з приміщення", – розповіла продавець.

За словами продавця, несподівано Ганна вчепилася нігтями в руку й обличчя, й почала його обдирати. "Я намагалася відсунути її від себе – вона вкусила мене за палець і вчепилася в руку. Відсовуючи її, я намагалася штовхнути, але нічого не виходило. Я взяла за косу. Я тягла її за волосся, а вона вчепилася кігтями в руку", – розповіла про сутичку продавець.

За словами жінки, потім вдова "кіборга" відскочила. А дитина Ганни, яка була свідком подій, реагувала на все спокійно. Потім продавець пішла, щоб промити рани. Коли повернулася, біля павільйону були поліцейські.

"Руки були в крові підлога теж. Коли повернулася, приїхав екіпаж поліції, і стояла Ганна. Поліцейські попросили документи. Вона постійно кричала, що я к*рва, що ми повинні спілкуватися українською. Їй поліцейські намагалися пояснити мої права, навели статтю з Конституції. Поліцейські зробили їй зауваження, що вона лається при дитині. Але вона сказала, що це літературна мова, і вона має право вести себе, як хоче", – розповіла жінка.

Продавець зазначила, що сережку не зривала з Анни. Найімовірніше, вона злетіла під час бійки. Жінка зазначила, що колір стрічок тут ні до чого. І проти україномовних людей вона не має нічого проти.

"Тут ні до чого червоні стрічки. Я про це навіть не думала. Тут ні до чого й мова. У мене сестра україномовна. Просто від того, що людина обзивала мене… Яка ж я к*рва? За що? Я вибачаюсь перед нею, звичайно, але будь-яка людина так вчинила б. Відтягувала б від себе, неважливо, яким способом", – висловилася продавець.
   
Необхідність тотальної дерусифікайії назріла і перезріла.
Мене теж коробить коли мене осблуговувують на російській мові.
Набридло постійно чути мову окупанта.  :X
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія