Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чорновол - такий же витратний матеріал для НФ, яким був Чорновіл для ПР

Чимало вже написано про ганебні наслідки поправки від Тетяни Черновол. Я ж бачу тут ще одну прикрість.

Справа в тому, що перевірка декларацій представників антикорупційних організацій не потрапить в юрисдикцію НАБУ. Тому, що невідповідність декларацій доходам осіб, які не мають державних посад, може бути наслідком економічних, або суто кримінальних злочинів, але аж ніяк корупційних.

Тож переслідуванням таких осіб займатиметься не НАБУ, а наша славна Генпрокуратура з її славнозвісним департаментом переслідування опонентів. А це означає, що слідство може розпочинатися по кожній дрібниці, не тільки по квартирам - головне сам процес, який не дає спокійно жити й працювати та дискредитує антикорупційного активіста в очах суспільства.

Зверніть увагу, що Лещенка, в його в квартирному питанні, ніхто не звинувачував, наприклад, в отримані хабарів за депутатський запит чи потрібне голосування (це дійсно корупція). Одні звинувачують його в отриманні зарплати в конвертах, інші - в проплачених замовних розслідуваннях, а дехто навіть побачив його прихований заробіток в накопиченні лайків під постами в соцмережах. Але ж всі ці звинувачення не мають жодного відношення до корупції - всім цим має цікавитися виключно податковий інспектор.

Уявіть, що вбивця, який відбуває покарання у в'язниці, звинувачує начальника в'язниці в корупції. Хіба суспільство має ігнорувати ці звинувачення тільки тій підставі, що вони походять від вбивці? Яким чином всі ці ймовірні гріхи Лешенка, які ніяк не пов'язані з корупцією, спростовують його антикорупційні розслідування?

На жаль, Таня - дуже проста жінка, вона примітивно рефлексує на те, що відбувається навколо. В її уявлені все досить просто: пацани з НФ - в дошку свої, а всякі там "єврооптимісти" їм заважають працювати. Чому б не скористатися нагодою поставити неслухняних на місце? Замислитися глибше - це не в її правилах.

"Поважні люди" з НФ та БПП ніколи не взяли б на себе такий гріх, а от використати тимчасового запального союзника - то запросто. Цілком очевидно, що Таня в тому середовищі - звичайний витратний матеріал. Такий, яким колись був Тарас Чорновіл в партії регіонів.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія