Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

# Насіров і цирк

Re: НАБУ затримало Насірова (ДФС)

И еще. Набу весь день искали насирова и не могли найти. Искали еще с утра.
Но его не было ни дома ни на рабочем месте. Оказалось что он с утра в феофании был

Да что за детсад! Наружку поставить не?
   
Re: НАБУ затримало Насірова (ДФС)

И еще. Набу весь день искали насирова и не могли найти. Искали еще с утра.
Но его не было ни дома ни на рабочем месте. Оказалось что он с утра в феофании был

тобто він знав, що за ним прийдуть, тому й сховався там,
якби влада хотіла його відвести від суду, вона б дала йому змогу втекти,
в цьому є сумніви?
   
Re: НАБУ затримало Насірова (ДФС)

ні, я зараз не про рішення суддів,
я про те, як вони виглядають в суді, як ведуть себе, як аргументують,
захист завжди виглядає впевненіше, аргументованіше, крутіше, професійніше,
а прокурори перед ними, як школярі
Підозрюю, що захисту башляють просто величезні бабки, і там кращі з кращих
   
Re: НАБУ затримало Насірова (ДФС)
Agh

Oksana DenysovaПодписаться
31 мин. ·
Навіщо ходити в суд, якщо можна зайти в ресторан, де за сусіднім столом сидять усі адвокати Насірова, а з ними - невстановлена поки особа з повадками піарника?)) І хоча, в сухому залишку, сенсацій ніяких, але загальна стратегія зрозуміла: відбілювати клієнта, насамперед, від людської ненависті, а вже потім - юридично. Основне побоювання - по завершенню 72 годин, НАБУ одразу "закриє" Насірова за іншим епізодом.

"…Они говорят, что он симулирует, и у них есть хоть какие-то бумажки. А мы говорим, что наш клиент болен, всю ночь возим его по больницам и при этом не предоставляем ни одной справки суду. Нас 10 человек, и у нас ни одной бумаги нету.Нас надо из адвокатов увольнять..."
"...Господа, можно я скажу?Я - не адвокат, у меня другая специализация. Я хочу напомнить, что с медийной точки зрения - пора переходить в наступление, и мы уже сейчас должны быть готовы атаковать...но если мы начнем атаковать без патронов…(далі нерозбірливо)"
"...Мы должны заявить, что не хотим затягивать процесс. Мы же и так переваливаем за 72 часа.
Ну и что? Его выпустят и сразу снова закроют (за іншим епізодом).И повезут в тюрьму".
****
Если суд не изберет Насирову меру пресечения до конца дня, НАБУ вынуждено будет его отпустить, - заявление бюро
   
Re: НАБУ затримало Насірова (ДФС)

Интересно. А где автомайдан? Где ветераны АТО? Нужно всего лишь 100-200 чел под суд сегодня вечером
   
Re: НАБУ затримало Насірова (ДФС)

Адвокати очіюкують нове подання на затримання і поновой на 72 часа
   
Re: НАБУ затримало Насірова (ДФС)

:gigi:

Показати зображення...

От Тука же і повія.
Якщо людина не хоче обговорення його здоров'я, то не іде в держслужбовці.
Його на ту відповідальну  посаду в багатомільйонний країни   ланцюгом не тягнули.
   
Re: НАБУ затримало Насірова (ДФС)

Кількість перемог адвокатів мізерна в загальній масі, саме через упередженість суддів. Якщо б судді судили по закону, а не йшли нп поводу обвинувачення, то процент виправдальних вироків був би десь під 70

так, в мене теж таке враження
   
Re: НАБУ затримало Насірова (ДФС)

С кого?
Там фирмы- прокладки, а бенефициар в бегах.

Откуда Гройсман это знает? Он уже провел служебное расследование? Платеж в любом случае должен быть начислен. Незаконный приказ или решение  должны быть отменены еще вчера и суда для этого не требуется. Там нет спора о самом платеже.  Сколько таких отсрочек еще действуют?
   
Re: НАБУ затримало Насірова (ДФС)

Підозрюю, що захисту башляють просто величезні бабки, і там кращі з кращих

вони просто смішні в своїх доводах... тому дуже сумніваюсь, шо це кращі
хоча звичайно вони в таких умовах... нє, все рівно смішні
   
Re: НАБУ затримало Насірова (ДФС)

Да что за детсад! Наружку поставить не?

Так Набу пасла другая наружка. Не все так просто
   
Re: НАБУ затримало Насірова (ДФС)

Адвокати очіюкують нове подання на затримання і поновой на 72 часа

хай вони виявляться праві!
   
Re: НАБУ затримало Насірова (ДФС)

Oksana DenysovaПодписаться
31 мин. ·
Навіщо ходити в суд, якщо можна зайти в ресторан, де за сусіднім столом сидять усі адвокати Насірова, а з ними - невстановлена поки особа з повадками піарника?)) І хоча, в сухому залишку, сенсацій ніяких, але загальна стратегія зрозуміла: відбілювати клієнта, насамперед, від людської ненависті, а вже потім - юридично. Основне побоювання - по завершенню 72 годин, НАБУ одразу "закриє" Насірова за іншим епізодом.

"…Они говорят, что он симулирует, и у них есть хоть какие-то бумажки. А мы говорим, что наш клиент болен, всю ночь возим его по больницам и при этом не предоставляем ни одной справки суду. Нас 10 человек, и у нас ни одной бумаги нету.Нас надо из адвокатов увольнять..."
"...Господа, можно я скажу?Я - не адвокат, у меня другая специализация. Я хочу напомнить, что с медийной точки зрения - пора переходить в наступление, и мы уже сейчас должны быть готовы атаковать...но если мы начнем атаковать без патронов…(далі нерозбірливо)"
"...Мы должны заявить, что не хотим затягивать процесс. Мы же и так переваливаем за 72 часа.
Ну и что? Его выпустят и сразу снова закроют (за іншим епізодом).И повезут в тюрьму".
****

Я вже з нетерпінням чекаю на "Квартирник" Скрипіна. Там Оксана частий гість. Думаю, сумно не буде.
   
Re: НАБУ затримало Насірова (ДФС)

захист завжди виглядає впевненіше, аргументованіше, крутіше, професійніше,
а прокурори перед ними, як школярі

тому шо така домовленність.
Якщо ви вчора уважно слухали промови захисників, то не могли не помітити як адвокати підсказували судді, що тому робити.
   
Re: НАБУ затримало Насірова (ДФС)

Интересно. А где автомайдан? Где ветераны АТО? Нужно всего лишь 100-200 чел под суд сегодня вечером

набу и сап не проплатили
им не положено
   
Re: НАБУ затримало Насірова (ДФС)
Agh

Вернулась скорая. Врачи тут же отправились к Роме.
Повезут Рому домой или по дороге заедут в Феофанию? А может сразу в Борисполь? :gigi:
   
Re: НАБУ затримало Насірова (ДФС)

Ну і нахрєна той суддя взагалі на роботі в неділю, якщо можна дати відвід, мається наувазі не тільки ця справа - а будь-яка.
   
Re: НАБУ затримало Насірова (ДФС)

Интересно. А где автомайдан? Где ветераны АТО? Нужно всего лишь 100-200 чел под суд сегодня вечером

для чого ? Петрушка нагонить ментів, бо якісь невстановлені особи, які в житті не збудували навіть будки, вчинюють замах на уважаємого ціловєка, державного мужа і ні паллєднього чіловєка в державі. Шей виправданого  :facepalm:
   
Re: НАБУ затримало Насірова (ДФС)

є тут хтось в гілці, хто не вірить,
що якби влада ще в четвер хотіла дати Насірову втекти за кордон, вона б це зробила і ніхто б їй не завадив?
замість Феофанії за кордон
   
Re: НАБУ затримало Насірова (ДФС)

Ну і нахрєна той суддя взагалі на роботі в неділю, якщо можна дати відвід, мається наувазі не тільки ця справа - а будь-яка.

правда? і ніхто не зможе заперечити - тупо
   
Re: НАБУ затримало Насірова (ДФС)

Кількість перемог адвокатів мізерна в загальній масі, саме через упередженість суддів. Якщо б судді судили по закону, а не йшли нп поводу обвинувачення, то процент виправдальних вироків був би десь під 70

Под 70?
Учитывая качество следствия - боюсь по 90...
   
Re: НАБУ затримало Насірова (ДФС)

Вернулась скорая. Врачи тут же отправились к Роме.
Повезут Рому домой или по дороге заедут в Феофанию? А может сразу в Борисполь? :gigi:

Для Роми

   
Re: НАБУ затримало Насірова (ДФС)

є тут хтось в гілці, хто не вірить,
що якби влада ще в четвер хотіла дати Насірову втекти за кордон, вона б це зробила і ніхто б їй не завадив?
замість Феофанії за кордон
так может они хтят в понедельник Насирова обратно на должность возвернуть
   
Re: НАБУ затримало Насірова (ДФС)

Под 70?
Учитывая качество следствия - боюсь по 90...

от якби так справді було,
все по закону, може б тоді наші прокурори зі слідаками навчилися працювати
   
Re: НАБУ затримало Насірова (ДФС)

так может они хтят в понедельник Насирова обратно на должность возвернуть

кабмін вже Насірова відсторонив
   
Re: НАБУ затримало Насірова (ДФС)

Я вже з нетерпінням чекаю на "Квартирник" Скрипіна. Там Оксана частий гість. Думаю, сумно не буде.
А коли і на якому каналі можна побачити?
   
Re: НАБУ затримало Насірова (ДФС)

кабмін вже Насірова відсторонив
відсторонив се не звільнив
   
Re: НАБУ затримало Насірова (ДФС)
Agh

є тут хтось в гілці, хто не вірить,
що якби влада ще в четвер хотіла дати Насірову втекти за кордон, вона б це зробила і ніхто б їй не завадив?
замість Феофанії за кордон
Вы не учитываете, на что способны пауки в закрытой банке ;)
   
Re: НАБУ затримало Насірова (ДФС)

для чого ? Петрушка нагонить ментів, бо якісь невстановлені особи, які в житті не збудували навіть будки, вчинюють замах на уважаємого ціловєка, державного мужа і ні паллєднього чіловєка в державі. Шей виправданого  :facepalm:
+
І ще й мєнти підкинуть комусь з протестуючих гранату.
Час у нас практично військовий.
   
Re: НАБУ затримало Насірова (ДФС)

Таки Алексей Гриценко анонсирует движуху  под судом на 19 00

Также пишет, что едут активисты из других областей
   
Re: НАБУ затримало Насірова (ДФС)

Криминал работает как часы,а правосудие парализованно

"Правосудие" работает на криминал.
   
Re: НАБУ затримало Насірова (ДФС)

А еще хочу сказать по поводу адвокатов - вы удивитесь, но все они защищают Насирова абсолютно бесплатно!!! Они все в системе оказания бесплатной правовой помощи. То есть, если у тебя нет денег на адвокатов, тебе его предоставляют бесплатно. Как только эти "альтруисты" прослышали о возможном задержании Насирова, они все наперегонки ломанулись его защищать, даже без договоров и обсуждения гонораров, очевидно понимая, что будут отблагодарены потом. А вот интересно, были ли силы у Насирова подписать в течение этих двух суток договора с теми 8-10-тью адвокатами, которые сейчас его грудью прикрывают?
   
Re: НАБУ затримало Насірова (ДФС)

Сьогодні вже суда не буде. Час спливає і Насіров - вільний. Завтра, мабуть, вже буде у своїй хаті у Лондоні. Потім міжнародний розшук і... кінці у воду.
Хай живе наш суд! Хай живе і далі краде наша влада! Ура!

Та в гробу я видела это страну...Учу чешский.
   
Re: НАБУ затримало Насірова (ДФС)

А коли і на якому каналі можна побачити?

Ця компашка в тені тусується. Ось: http://skrypin.ua/ . Але я дивлюся на каналі Ютюб: https://www.youtube.com/channel/UC-UYoJdfHiMXzO_FHfQaABw
Часом цікаво (з 16:00).
   
Re: НАБУ затримало Насірова (ДФС)

Соня Кошкина
19 ч ·
Баста, карапузики, эвакуация)
Сколько там времени - до истечения срока первичного задержания - остаётся?
Часики-то тикают, да...
А потом ... лети, лети вольная птица.
   
Re: НАБУ затримало Насірова (ДФС)

Та в гробу я видела это страну...Учу чешский.
і що там робота для вас є?
   
Re: НАБУ затримало Насірова (ДФС)

Причем тут интервью какого-то очередного "аналитика" к "проФФесионалам" из НАБУ. Кто в НАБУ "просчитывал" операцию по задержанию Насирова? Там что не могли предвидеть ту ситуацию которая возникла сегодня в суде? Он что не могли на день раньше или позже Насирова задержать?
Но зато вокруг всей это дурно пахнущей истории куча всяких дающих интервью, куча криков про злочинну владу дискредитирующую таких классных профи из НАБУ. 
Якщо можливість виконання закону залежить від дня тижня то це не законодавство а профанація.
   
Re: НАБУ затримало Насірова (ДФС)

Соня Кошкина
19 ч ·
Баста, карапузики, эвакуация)
Сколько там времени - до истечения срока первичного задержания - остаётся?
Часики-то тикают, да...
А потом ... лети, лети вольная птица.
это вчерашний пост наверное когда бомбу искали
   
Re: НАБУ затримало Насірова (ДФС)

Ця компашка в тені тусується. Ось: http://skrypin.ua/ . Але я дивлюся на каналі Ютюб: https://www.youtube.com/channel/UC-UYoJdfHiMXzO_FHfQaABw
Часом цікаво (з 16:00).
Дякую!  :)
Подивлюсь.
   
Re: НАБУ затримало Насірова (ДФС)

Якщо можливість виконання закону залежить від дня тижня то це не законодавство а профанація.
(tu) +100!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія