Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: потрібна консультація по закордонним поїздкам в Європу B-)

Так вже сталося, що в частині закордонних поїздок я повний ламер. Від слова "зовсім". Ну буває так в наш час, рідко, але буває.
Планую поїздку в Польщу днів на 10, не через турфірму, а так, "дикуном". Але з цих 10 днів є бажання присвятити 2 дні Празі.
Тобто, приїздю я в Польщу,  кілька днів там, потім на 2 дні (одна ночівля) в Празі, потім знов в Польщу на кілька днів- і звідти додому.
Візу відкриватиму туристичний шенген (мабуть, С-1 чи хуй його зна як той тип зветься), днів на 12.
Чи не буде якихось перешкод при переїзді з Польщі в Чехію назад? Чи може є якісь умови- десь там щось має бути зазначено, що в  Польщу з заїздом в Чехію, чи хуй його зна.
Бо як на сайтах різних читати, пишуть, нібит, однге й те саме - у тебе є польській Шенген на визначений термін, заїхав в Польщу- і потім гасай по всій шенгенській зоні, тіко вернись назад через Польщу.
Але не хочеться наїбатися, бо в Празі не тіко туризм буде, але мені там конче потрібно бути на визначену дату.  А то розвернуть на переїзді між Польщею та Чехією від того, що якась галочка десь не була поставлена, і нахуя ото мені?

Знаю, що тут багато людей, для яких в Європу з'їздити простіше, ніж висякатися.
Буду вдячний, коли хто що підкаже.
 
   
"А то розвернуть на переїзді між Польщею та Чехією від того, що якась галочка десь не була поставлена, і нахуя ото мені?" Навряд там є якийсь переїзд з паспорт контролем, в будь якому випадку між Польщею і Німеччиною немає.
   
нема там меж
не для того об'єднувалися
   
Польша не заграніца))
Проблем не буде при перетені кордонів. Нюанси виникають при наступному отриманні польської візи , тіпа альо , а де відмітка що був?

Останнє редагування: 2 березня 2017 18:12:17 від alejandro
   
Главное въехать в Польшу,а дальше пох.Правда когда я ехал из Праги в Германию наш автобус останавливали и проверяли паспорта.Виза если что у меня была словацкая и никаких проблем
   
Проблем никаких не будет. Отдыхайте и наслаждайтесь.
   
Польша не заграніца))
Проблем не буде при перетені кордонів. Нюанси виникають при наступному отриманні польської візи , тіпа альо , а де відмітка що був?

яка відмітка?
що був у Чехії?
   
яка відмітка?
що був у Чехії?
що був у польщі
   
В 2009-10 годах ездили с Польской визой на машине: Польша, Словакия, Австрия, Италия, Швейцария, Германия, Чехия, Польша.
Проблем на "границах" не было, только в Германии полицаи долго проверяли паспорта, т.к я спросила, где купить купон об оплате проезда по автомагистралям страны  :D
   
В 2009-10 годах ездили с Польской визой на машине: Польша, Словакия, Австрия, Италия, Швейцария, Германия, Чехия, Польша.
Проблем на "границах" не было, только в Германии полицаи долго проверяли паспорта, т.к я спросила, где купить купон об оплате проезда по автомагистралям страны  :D
Показали де? :gigi:
   
спокойно ехать до польши, потом польски бус брать билет до праги  туда-обратно, цена на билет зависит от времени и даты выезда. на выходных дороже, лучше подгадать выезд в среду-четверг. в польше погранцы будут просить показать обратный билет, а также где будете жить.
   
яка відмітка?

alejandro, яка відмітка? Автор збирається заїхати в Шенген через Польщу і через Польщу же ж виїхати. А отже - проблем ніяких бути не може апріорі.

Стиви Джи, одна ніч - повний абсурд, ви не тільки заєбетеся в дорозі, а й не встигнете толком набутися.
Як на мене, мінімум це:
1 день. Витрачаєте його на подорож до Праги. Якщо пощастить, то цього ж дня трохи там погуляєте. Ночуєте.
2 день. Прага. Маю на увазі - цілий день (і вечір!) в Празі. Ночуєте.
3 день. Ранком можна догуляти там, де ще не були, або ж повторити те, що особливо сподобалося і - все, назад до Польщі.
Якось так.
   
alejandro, яка відмітка? Автор збирається заїхати в Шенген через Польщу і через Польщу же ж виїхати. А отже - проблем ніяких бути не може апріорі.

Стиви Джи, одна ніч - повний абсурд, ви не тільки заєбетеся в дорозі, а й не встигнете толком набутися.
Як на мене, мінімум це:
1 день. Витрачаєте його на подорож до Праги. Якщо пощастить, то цього ж дня трохи там погуляєте. Ночуєте.
2 день. Прага. Маю на увазі - цілий день (і вечір!) в Празі. Ночуєте.
3 день. Ранком можна догуляти там, де ще не були, або ж повторити те, що особливо сподобалося і - все, назад до Польщі.
Якось так.

та я це розумію, але нам в Прагу не стільки місто подивитися надо, як строго на один захід попасти
тому ми плануємо приїхати зранку в Прагу, до вечора десь погуляти, щось подивитися, ввечорі- на захід, потім переночувати, наступного дня теж погуляти до вечора, і майнути в Польщу
чисто в прагу ради самої Праги ми приїдемо наступного разу, днів на три-чотири, не менш
   
Так вже сталося, що в частині закордонних поїздок я повний ламер. Від слова "зовсім". Ну буває так в наш час, рідко, але буває.
Планую поїздку в Польщу днів на 10, не через турфірму, а так, "дикуном". Але з цих 10 днів є бажання присвятити 2 дні Празі.
Тобто, приїздю я в Польщу,  кілька днів там, потім на 2 дні (одна ночівля) в Празі, потім знов в Польщу на кілька днів- і звідти додому.
Візу відкриватиму туристичний шенген (мабуть, С-1 чи хуй його зна як той тип зветься), днів на 12.
Чи не буде якихось перешкод при переїзді з Польщі в Чехію назад? Чи може є якісь умови- десь там щось має бути зазначено, що в  Польщу з заїздом в Чехію, чи хуй його зна.
Бо як на сайтах різних читати, пишуть, нібит, однге й те саме - у тебе є польській Шенген на визначений термін, заїхав в Польщу- і потім гасай по всій шенгенській зоні, тіко вернись назад через Польщу.
Але не хочеться наїбатися, бо в Празі не тіко туризм буде, але мені там конче потрібно бути на визначену дату.  А то розвернуть на переїзді між Польщею та Чехією від того, що якась галочка десь не була поставлена, і нахуя ото мені?

Знаю, що тут багато людей, для яких в Європу з'їздити простіше, ніж висякатися.
Буду вдячний, коли хто що підкаже.
Мене чеська поліція (прикордонники) перевіряла три рази. Один раз тільки додатково попросили страховку показати. Зараз вони це роблять вибірково. 
   
Жодних проблем не буде. Кордону немає, Автобусами Польськибас можна доїхати в Прагу, дорога Краків-Прага - ніч.  Ціна  30-40 злотих, можна замовити в інтернеті і показати на смартфоні код.  Єдине що налякало так це те що Вокзал в Кракові закривають і на табло ці автобуси не відображаються) стан паніки трошки був)

Правда після двох днів в Кракові були вражені сміттям в Празі, особливо в туалетах... захотілось назад в Польщу.
   
Головне заїхати в ту країну куди віза і шоб в тій країні готелі були заброньовані на типу період перебування. А там шастай куди хочеш по шенгену - я так і швейцарію шастав - і виїхати можна навіть з іншої країни. А якщо мультивіза то головне в першу поїздку заїхати в країну візи а в наступні поїздки заїжджай виїжджай куда хочеш.
Я наприклад колись з словацькою візою заїхав у словачину на машині з укрномерами а далі через рим в амстердам і виїхав з польщі
 Жодних проблем.

Останнє редагування: 2 березня 2017 21:20:07 від maksmm
   
приїдемо наступного разу, днів на три-чотири, не менш

Це може статися років за 3-4, або ж за 30-40.... :laugh:
А тим більше якщо ви їдете на якийсь сходняк, то міста ви просто не встигнете побачити взагалі. Ну, таке, може вам то пох, то й пох.
   
Якщо віза перша і польська шенгенська

То заїдь тільки через польщу і виїдь теж.

А між цими датами їздь куди хочеш по цілому Шенгену,- нема різниці
   
Якщо віза перша і польська шенгенська

То заїдь тільки через польщу і виїдь теж.

А між цими датами їздь куди хочеш по цілому Шенгену,- нема різниці
Виїжджати не обов'язково через Польшу, можна через Словакію, наприклад, нє?
   
Так вже сталося, що в частині закордонних поїздок я повний ламер. Від слова "зовсім". Ну буває так в наш час, рідко, але буває.
Планую поїздку в Польщу днів на 10, не через турфірму, а так, "дикуном". Але з цих 10 днів є бажання присвятити 2 дні Празі.
Тобто, приїздю я в Польщу,  кілька днів там, потім на 2 дні (одна ночівля) в Празі, потім знов в Польщу на кілька днів- і звідти додому.
Візу відкриватиму туристичний шенген (мабуть, С-1 чи хуй його зна як той тип зветься), днів на 12.
Чи не буде якихось перешкод при переїзді з Польщі в Чехію назад? Чи може є якісь умови- десь там щось має бути зазначено, що в  Польщу з заїздом в Чехію, чи хуй його зна.
Бо як на сайтах різних читати, пишуть, нібит, однге й те саме - у тебе є польській Шенген на визначений термін, заїхав в Польщу- і потім гасай по всій шенгенській зоні, тіко вернись назад через Польщу.
1. Ты должен заехать так, как написал в анкете на получение визы. Т.е. написал что в польшу едешь не через что то - так и едь напрямую. Написал в анкете что через немцев будешь залетать в польшу - лети к немцам значит вначале :D
2. Ты должен находиться большую часть своего времени именно в польше. 10 дней у тебя? Ну вот по крайней мере 6 дней в польше, 4 где то в другой стране можно.

Остальное не важно.
   

Я наприклад колись з словацькою візою заїхав у словачину на машині з укрномерами а далі через рим в амстердам і виїхав з польщі
 Жодних проблем.
[/quote]


на машині в Амстердам через Рим-це подвиг....Краще і дешевше літаком по Європі
   
2. Ты должен находиться большую часть своего времени именно в польше. 10 дней у тебя? Ну вот по крайней мере 6 дней в польше, 4 где то в другой стране можно.

это если всего две страны
а вообще - в польше больше чем в какой-то другой
например, 4 дня в польше, 3 - в чехии, 3 - в венгрии, или типа того
   
Еще из правильных советов: если в стране несколько дней - узнай какой припейд лучше и его и купи сразу по прибытию. На разговоры тебе пофиг, основное что у тебя будет интернет. С интернетом находится все остальное, включая людей по мессенджеру, карты местности с магазинами и т.д.

Для польши например идеальным по моему является припейд оператора Play. Там вроде скока то халявы тем более сходу, не помню правда скока уже, сам глянь в инете. Только после покупки его надо активировать в любом салоне Play, загранпаспорта достаточно. Покупаешь скажем за 10 злотых (2.5 бакса, они есть и за меньшие деньги но тогда тебе пополнить его возможно придется если халявы дающейся вначале не хватит) в любом супермаркете, салоне, киоске. Эти 10 злотых падают тебе на счет. Потом заходишь на 24.play.pl (cайт где можно настраивать свой номер) и включаешь себе там 2 гига инета за 9 злотых и имно должно хватить, а если нет - то пополнишь в крайнем случае.

Останнє редагування: 2 березня 2017 22:31:09 від Alexey Checkin3
   
Виїжджати не обов'язково через Польшу, можна через Словакію, наприклад, нє?
по моему как угодно можно выезжать. Основное и важное - заехать как сказал в анкете и пробыть большую часть времени в стране которая тебе дала визу. Это обязательно, ибо иначе могут быть проблемы. Не факт и не факт что сразу, но очень могут - ибо все это записано в базе и хз когда и кто и как на это посмотрит.
   
по моему как угодно можно выезжать. Основное и важное - заехать как сказал в анкете и пробыть большую часть времени в стране которая тебе дала визу. Это обязательно, ибо иначе могут быть проблемы. Не факт и не факт что сразу, но очень могут - ибо все это записано в базе и хз когда и кто и как на это посмотрит.

Я въезжал в Словакию,был там 2 дня,потом выезжал и на след день заезжал опять и только потом уже ехал в Прагу и Германию.Человек который делал словацкие визы в Ужгороде рассказывал что это самое правильное и потом могут дать шенген сразу на год или больше.Так же рассказывал случай как одни армяне сделали себе такие визы и уехали сразу в Италию,а потом когда через год захотели сделать опять,то получили отказ с формулировкой что виза была использована не по назначению
   
Я въезжал в Словакию,был там 2 дня,потом выезжал и на след день заезжал опять и только потом уже ехал в Прагу и Германию.Человек который делал словацкие визы в Ужгороде рассказывал что это самое правильное и потом могут дать шенген сразу на год или больше.Так же рассказывал случай как одни армяне сделали себе такие визы и уехали сразу в Италию,а потом когда через год захотели сделать опять,то получили отказ с формулировкой что виза была использована не по назначению
Ну вот они в италии большую часть времени были и потому и попали. А нашли это по отелям или по тому что не было пребывания в отелях в стране где они просили визу. Со вьездом самое правильное вьезжать "как в анкете", на крайняк, если что то изменилось - то пройдет сразу вьезжать в страну выдавшую визу, а вот мотания по другим не указанным в анкете странам до вьезда - не рекомендуются, хотя и может пройти. Но я бы с первой визой в эту лоторею не играл.

А вы перестраховались зря, а вот если при словацкой визе вы в праге или германии (или в сумме) были больше чем в словакии - можете влететь на очередном запросе на получение визы. Не факт что сразу, но бомба будет висеть, по крайней мере пока вам несколько раз визы не выдадут и вы их корректно не прокатаете, тогда шансы на подрыв бомбы будут гораздо меньше :).

С шенгеном на год или более на след раз - это зависит от того что ты попросишь в анкете, от того первая у тебя виза или нет (и сколько у тебя их было и как ты там вел себя) и от того у какой страны просишь визу. Я бы лично для второй визы смело просил год и 90 дней пребывания там или сколько там максимально возможно по шенгену. Если первая виза была заюзана и заюзана корректно - шансы очень большие что дадут. Хотя это может зависеть от страны, германия помнится раньше выделывалась и вторую визу мне на полгода только дали когда то давно. А вот польша в чистом новом паспорте сходу на год дала, может там по базам меня конечно нашли.

Останнє редагування: 2 березня 2017 23:00:56 від Alexey Checkin3
   
Всім дякую за відгуки та поради  :-B
   
Ніяких проблем не буде від слова "взагалі". Нема в шенгенії кордонів, в цьому і вся суть
Ти маючи польську візу в'їжджаєш через Польшу - все круто, ніяких претензій
У мене купа в'їздів через країни не ті, що видали візу - ніяких проблем при подальшій видачі віз
Кума раз спитали чого португальська віза, а в"їзд Франкфурт - сказав шо там була пересадка до Лісабону (це правда) - все, питань більше не мали
   
Так вже сталося, що в частині закордонних поїздок я повний ламер. Від слова "зовсім". Ну буває так в наш час, рідко, але буває.
Планую поїздку в Польщу днів на 10, не через турфірму, а так, "дикуном". Але з цих 10 днів є бажання присвятити 2 дні Празі.
Тобто, приїздю я в Польщу,  кілька днів там, потім на 2 дні (одна ночівля) в Празі, потім знов в Польщу на кілька днів- і звідти додому.
Візу відкриватиму туристичний шенген (мабуть, С-1 чи хуй його зна як той тип зветься), днів на 12.
Чи не буде якихось перешкод при переїзді з Польщі в Чехію назад? Чи може є якісь умови- десь там щось має бути зазначено, що в  Польщу з заїздом в Чехію, чи хуй його зна.
Бо як на сайтах різних читати, пишуть, нібит, однге й те саме - у тебе є польській Шенген на визначений термін, заїхав в Польщу- і потім гасай по всій шенгенській зоні, тіко вернись назад через Польщу.
Але не хочеться наїбатися, бо в Празі не тіко туризм буде, але мені там конче потрібно бути на визначену дату.  А то розвернуть на переїзді між Польщею та Чехією від того, що якась галочка десь не була поставлена, і нахуя ото мені?

Знаю, що тут багато людей, для яких в Європу з'їздити простіше, ніж висякатися.
Буду вдячний, коли хто що підкаже.
Ніяких границь і перевірок між Польщею і Чехією НЕМАЄ.
Сміло можеш їхати.
І не обовязково вертатися назад через польську границю. Можна вернутися через будь-яку.
   
Просто придерживаться определенных правил – правила первого въезда и правила наибольшего времени пребывания.
Если Вы запланировали посетить несколько стран и у Вас нет цели пребывать большое количество времени в какой-то одной стране,
должна быть открыта виза той страны, где Вы по Вашему плану проведете несколько больше времени, чем в других странах
и через эту страну необходимо совершить въезд на территорию шенгена. Выезд - откуда угодно если не накладывает ограничения класс визы.

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія