Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чому я проти блокади

Re: Чому я проти блокади

Даже читать чудика не хочется.

Опять вылезли черви убеждать нас как целоваться с врагом приятно,
   а воевать за свою страну ужасно

А где написано что это приятно? А ты у жены спроси насколько её приятно драить унитаз что бы ты срал в чистый. И ещё задай себе самому вопрос перед тем как выдавать на гора лозунги про "воевать за свою страну". Сколько лично ты согласен увидеть отданных за уголь тысяч жизней?
   
Re: Чому я проти блокади

основная проблема - делаете на эмоциях, а  потом думаете
никакой стратегии, одни эмоциональные порывы
и самое опасное, что недооцениваете противника - дурной, кацап, подохнет, куда ему без нас
щаз их амеры удавят, а мы погыгочем по казацки

правда, похрен на самих себя при этом
(tu)
   
Re: Чому я проти блокади

Представим картину: предприятие большое, многотысячное, на подконтрольной территории Украине, заявляет всему миру: мы платим налоги в днр, получаем зарплату оттуда,у нас тесные связи с заводами днр - без нас у них будет коллапс экономики.
Представили.
Вопрос: сколько времени дадут работать такому предприятию наши органы?
   
Re: Чому я проти блокади

Представим картину: предприятие большое, многотысячное, на подконтрольной территории Украине, заявляет всему миру: мы платим налоги в днр, получаем зарплату оттуда,у нас тесные связи с заводами днр - без нас у них будет коллапс экономики.
Представили.
Вопрос: сколько времени дадут работать такому предприятию наши органы?

ну ти не рівняй наші хунтовські органи з чесними сепаратистами...
   
Re: Чому я проти блокади

Украине не выгодны те скоты, которые торгуют контрабасом через линию фронта.

Не поясните, ну так в познавательных целях" в каком месте такой торговли возникает тот самый "контрабас"? Или я что-то пропустила и Донбасс у нас уже отдельное государство, а не не подконтрольная территория Украины.
   
Re: Чому я проти блокади

я скорее против блокады чем за, если мы хотим сохранить Донбасс в составе неньки то нужно делать шаги навстречу причем не военного характера....сюда относится и такие миссии как Савченко по обмену пленными, я бы добавил гуманитарные миссии с продовольствием или там еще с чем то и похуй что не пустят...говорить об этом нужно публично.....налажи вать информационные коммуникации подавать туда телевиденье и радио с неньки....але ж все это возможно если власть перестанет красть и наживаться на войне
   
Re: Чому я проти блокади

Представим картину: предприятие большое, многотысячное, на подконтрольной территории Украине, заявляет всему миру: мы платим налоги в днр, получаем зарплату оттуда,у нас тесные связи с заводами днр - без нас у них будет коллапс экономики.
Представили.
Вопрос: сколько времени дадут работать такому предприятию наши органы?

так уже есть такое с 2014
сурка видите, нет ?  а он есть ))
   
Re: Чому я проти блокади

я скорее против блокады чем за, если мы хотим сохранить Донбасс в составе неньки то нужно делать шаги навстречу причем не военного характера....сюда относится и такие миссии как Савченко
:facepalm1:

   
Re: Чому я проти блокади

я скорее против блокады чем за, если мы хотим сохранить Донбасс в составе неньки то нужно делать шаги навстречу причем не военного характера....сюда относится и такие миссии как Савченко по обмену пленными, я бы добавил гуманитарные миссии с продовольствием или там еще с чем то и похуй что не пустят...говорить об этом нужно публично.....налажи вать информационные коммуникации подавать туда телевиденье и радио с неньки....але ж все это возможно если власть перестанет красть и наживаться на войне

Под обстрелом?
   
Re: Чому я проти блокади

я скорее против блокады чем за, если мы хотим сохранить Донбасс в составе неньки то нужно делать шаги навстречу причем не военного характера....сюда относится и такие миссии как Савченко по обмену пленными, я бы добавил гуманитарные миссии с продовольствием или там еще с чем то и похуй что не пустят...говорить об этом нужно публично.....налажи вать информационные коммуникации подавать туда телевиденье и радио с неньки....але ж все это возможно если власть перестанет красть и наживаться на войне

а ти розумієш що від бажання окупованих території ні хрена не залежить? ні на ГРАМ.
   
Re: Чому я проти блокади

В України немає зараз вибору гівно чи канфєтка .  Є гівно і меньше гівно . Блокада - меньше гівно в перспективі, гангрену потрібно ампутувати.

Потрясающе! Ампутируем и будем жить инвалидами. А может все-таки антибиотики для начала попробуем?
   
Re: Чому я проти блокади

примерно 0,00 рублей


каким это образом оне встроят в свою экономику оборот на 3 млрд долл чи сколько там с товаром которого у них самих жопой жуй? это раз

второе если это выгодно раше зачем грызловы скавучат за возобновление, вместе с захарченками?

   
Re: Чому я проти блокади

Поясни мені чого ти чекаєшь
1. ОРДЛО дипломатичним шляхом не повернеться ніколи, це вже і йожику зрозуміло

Повернення ОРДЛО можливе лише при застосуванні всього комплексу заходів - політичних, дипломатичних, економічних, військових

Поясни мені чого ти чекаєшь
2. Кожного дня майже гинуть наші солдати, тягнутися десятиліттями це не може

Буде тягнутись доки, доки не скінчиться, не хотілось би десятиліттями, але сьогодні ніхто точно не може сказати, коли це все скінчиться. Хоча є можливість припинити це хоч завтра, але така можливість є абсолютно не прийнятною для України.

Поясни мені чого ти чекаєшь
3. Хтоб що не казав, але Ахметов платить гроші террам, і ремонтує їм техніку

Якщо платить і ремонтує - значить повинен відповідати по закону.

Поясни мені чого ти чекаєшь
4. Рашка від санкцій не розвалиться, збільшувати їх ніхто не планує

Рашка розвалиться від власного великоімперського долбоібізму, а санкції лише стимулюють процес, який просувається досить швидко.
   
Re: Чому я проти блокади

Представим картину: предприятие большое, многотысячное, на подконтрольной территории Украине, заявляет всему миру: мы платим налоги в днр, получаем зарплату оттуда,у нас тесные связи с заводами днр - без нас у них будет коллапс экономики.
Представили.
Вопрос: сколько времени дадут работать такому предприятию наши органы?
Та всім адекватним людям зрозуміло, що і робота підприємств на окупованій території, і торгівля з окупантами - договірняки "нашої" влади.
За жирний кусок бабла.
Тому й вереск такий підняли, і всіх порохоботів мобілізували, бо жалко гроші втратити.
   
Re: Чому я проти блокади

Потрясающе! Ампутируем и будем жить инвалидами. А может все-таки антибиотики для начала попробуем?

а три роки що було? іглоукаливання?
   
Re: Чому я проти блокади

никакой стратегии,
Ану стратег коротко опиши нам ...
Нє звичайно  ти можеш відпетляти, але тоді сам знаєш хто ти.
   
Re: Чому я проти блокади

Повернення ОРДЛО можливе лише при застосуванні всього комплексу заходів - політичних, дипломатичних, економічних, військових

Буде тягнутись доки, доки не скінчиться, не хотілось би десятиліттями, але сьогодні ніхто точно не може сказати, коли це все скінчиться. Хоча є можливість припинити це хоч завтра, але така можливість є абсолютно не прийнятною для України.

Якщо платить і ремонтує - значить повинен відповідати по закону.

Рашка розвалиться від власного великоімперського долбоібізму, а санкції лише стимулюють процес, який просувається досить швидко.


Зрозуміло. Інфантилізм.
   
Re: Чому я проти блокади

мораль? яка мораль на війні? війни ведуться за території та ресурси, які там є і солдати віддають свої життя за квадратні метри території, за тони вугілля, барелі нафти, кубометри газу, літри води, бушелі пшениці

Війна сьогодення - це війна економік.Чия економіка виявиться розвинітішою, чия економіка вистоїть - той і переможе.

те шо я виділив веде раша, а ми захищаемось. Захищаемось від тих хто нас вбиває і в той же час яким ми платимо, вас це ніяк не зачіпає?
   
Re: Чому я проти блокади
де Хто

Шо всьо  так просто? ну тоді ти кацап (думаю сам допетраєш ,за якою ознакою).
Сепарати́зм  (від лат. separatus — відокремлення) — політика і практика відокремлення, відділення частини території ...
   
Re: Чому я проти блокади

хлопчики та дивчата, так удобно занаять позицию шо то все путен и от захера с плотвой ничего не зависит.....ежели это так то нам п***а ибо получается рашка системно передпочинила наш регион в виде ордло и сделать нихуя не можна....поэтому делать нихуя не будем....но если подвернется вариант торгануть по 20 баксов с тонны на карман шоколадной шобле то это лехко.....или поставлять движки к верталетам в кацапстан или продлять ресурсы на самолы антонова.....и т.д и т.п......хочется заметить еще одну фишку рашке похуй те санкции кроме рефинанса пожалуй....но пока толстый схудне, худой здохне
   
Re: Чому я проти блокади

Я вот ваще нифуя не пойму нафуя Штаты и Евросоюз ввели санкции против рашки.  ;o
Они там от этих санкций теряют на порядки больше чем мы в результате блокады.
Почему там не считали и не обсуждали профит и недополученную прибыль.
Кароче,товарищи, давайте снимать блокаду, штаты и ес снимут с рашки санкции, всем будет сплошной профит. (td)
   
Re: Чому я проти блокади

те шо я виділив веде раша, а ми захищаемось. Захищаемось від тих хто нас вбиває і в той же час яким ми платимо, вас це ніяк не зачіпає?

ми захищаємо - свою територію, своїх громадян і свої ресурси, ті ресурси, які на ФУПі пропонують просто взяти і віддати кацапам, разом із територією та громадянами.
   
Re: Чому я проти блокади

Потрясающе! Ампутируем и будем жить инвалидами. А может все-таки антибиотики для начала попробуем?


так три года пробуем, и как помагают?
   
Re: Чому я проти блокади

Рашка розвалиться від власного великоімперського долбоібізму, а санкції лише стимулюють процес, який просувається досить швидко.
Сама розпадеться, санкції шкодять...
 :facepalm1:
Я ж казав , що "прихильники певної політсили" ще гірші ніж  ольгінці,навіть ці собаки тут такого прямо не пишкуть.
Бояться.
   
Re: Чому я проти блокади

Та всім адекватним людям зрозуміло, що і робота підприємств на окупованій території, і торгівля з окупантами - договірняки "нашої" влади.
За жирний кусок бабла.
Тому й вереск такий підняли, і всіх порохоботів мобілізували, бо жалко гроші втратити.

я аполитичен
но могу вас тоже обозвать

например, полезными идиотами кремля
эксплуатируя ловко патриотические рефлексы которых, они добиваются своих целей без рук и войск
типа: сами, все сами, а нас там нет ...
   
Re: Чому я проти блокади
де Хто

ще один долбойоб. яка нахуй часть? та часть, звідки регулярно летять снаряди і гради? а чого ти в ту час на екскурсію не зїздиш? давай прокатайся...
:facepalm:
   
Re: Чому я проти блокади

Сепарати́зм  (від лат. separatus — відокремлення) — політика і практика відокремлення, відділення частини території ...
Каца́пи — зневажливе прізвисько росіян[1], яке вживають переважно українці, а також поляки й білоруси; також — російська назва деяких російських субетнічних груп[2].
 :-)o
   
Re: Чому я проти блокади

Сепарати́зм  (від лат. separatus — відокремлення) — політика і практика відокремлення, відділення частини території ...

А сепаратизм по відношенню до сепаратистів - це що? Мінус на мінус дає плюс, нє? Математику вчив?
   
Re: Чому я проти блокади

ми захищаємо - свою територію, своїх громадян і свої ресурси, ті ресурси, які на ФУПі пропонують просто взяти і віддати кацапам, разом із територією та громадянами.

в вас неправильне сприйняття блокади. на пальцях - це як тарганів травити перекривши їм доступ до їжі води, як тільки повиздихають повертаєтесь то своєї квартири
   
Re: Чому я проти блокади

Я вот ваще нифуя не пойму нафуя Штаты и Евросоюз ввели санкции против рашки.  ;o
Они там от этих санкций теряют на порядки больше чем мы в результате блокады.
Почему там не считали и не обсуждали профит и недополученную прибыль.
Кароче,товарищи, давайте снимать блокаду, штаты и ес снимут с рашки санкции, всем будет сплошной профит. (td)
(tu)
Гонта гілку вже завів.
Це буде наступним кроком педріотів та ольгінців,що злились в екстазі.
   
Re: Чому я проти блокади

те шо я виділив веде раша, а ми захищаемось. Захищаемось від тих хто нас вбиває і в той же час яким ми платимо, вас це ніяк не зачіпає?
Ви російському агресору платите щодня, включаючи лампочки, гріючись біля батарей, варячи зупу на газовій плитці, їдучи в трамваї чи в автобусі, розмовляючи по мобільному телефону.
Спочатку спробуйте пожити без електрики, газу, пального, транспорту та зв"язку, а вже тоді включайте режим невйїпенного мораліста.
   
Re: Чому я проти блокади

так три года пробуем, и как помагают?

А что нет? Больной скорее жив чем мертв. Идет интенсивная терапия с применением всевозможных препаратов, как лицензированных так и не очень. Предлагаете посреди курса лечения сделать "херась и нет ноги"? Не, конечно тоже выход, но только вот зачем до этого бабки на лекарства тратили в таких количествах?
   
Re: Чому я проти блокади

Нецензурний‏ @netsenzurnyj  11 ч.11 часов назад
Еще
 Дивно, як кацапи не додумались кинути ЛЕП з Донецька на Ростов, ми ж би і за їхнє споживання заплатили.
   
Re: Чому я проти блокади

на ФУПі пропонують просто взяти і віддати кацапам,
А зараз вони у нас?
   
Re: Чому я проти блокади
де Хто

Я вот ваще нифуя не пойму нафуя Штаты и Евросоюз ввели санкции против рашки.
Санкции ввели для нанесения єкономического ущерба.
Какой им ущерб от передачи части украинских компаний с валютной выручкой?
   
Re: Чому я проти блокади

в вас неправильне сприйняття блокади. на пальцях - це як тарганів травити перекривши їм доступ до їжі води, як тільки повиздихають повертаєтесь то своєї квартири

Против тараканов ещё неплохо химия помогает. Не пробовали?
   
Re: Чому я проти блокади

А что нет? Больной скорее жив чем мертв. Идет интенсивная терапия с применением всевозможных препаратов, как лицензированных так и не очень. Предлагаете посреди курса лечения сделать "херась и нет ноги"? Не, конечно тоже выход, но только вот зачем до этого бабки на лекарства тратили в таких количествах?

дура , больной кожного дня вбиває декількох українців, і переставати не думає...
   
Re: Чому я проти блокади

Ви російському агресору платите щодня, включаючи лампочки, гріючись біля батарей, варячи зупу на газовій плитці, їдучи в трамваї чи в автобусі, розмовляючи по мобільному телефону.
Спочатку спробуйте пожити без електрики, газу, пального, транспорту та зв"язку, а вже тоді включайте режим невйїпенного мораліста.
Дійде черга і до цього.
Будемо робити так і тоді , як нам і коли нам вигідно.
   
Re: Чому я проти блокади

Ви російському агресору платите щодня, включаючи лампочки, гріючись біля батарей, варячи зупу на газовій плитці, їдучи в трамваї чи в автобусі, розмовляючи по мобільному телефону.
Спочатку спробуйте пожити без електрики, газу, пального, транспорту та зв"язку, а вже тоді включайте режим невйїпенного мораліста.

мимо

 як би в раші були такі важелі вони б вже нагнули україну, так що з цьою мулькою на кацапскі форуми там на таке люблять фапати
   
Re: Чому я проти блокади

Ви російському агресору платите щодня, включаючи лампочки, гріючись біля батарей, варячи зупу на газовій плитці, їдучи в трамваї чи в автобусі, розмовляючи по мобільному телефону.
Спочатку спробуйте пожити без електрики, газу, пального, транспорту та зв"язку, а вже тоді включайте режим невйїпенного мораліста.

прихильники певної політсили, хулі ти п***а? Ви прихильники певної політсили на всіх кутках волаєте, що не купляєте газ в рашки. А тут таке мелеш?
Електрику Україна продає за кордон, а не купляє в рашки.
А по звязку і траспорту питання знову ж таки до вас прихильники певної політсили, а не по  українця. Українець Київстар сам націоналізувати не може...


Останнє редагування: 2 березня 2017 11:28:50 від DRIM
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 4 гостей
 
Повна версія