Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чому я проти блокади

Re: Чому я проти блокади

Блокада - це зречення Україною своїх тимчасово окупованих територій, відмова від них і повна втрата на десятиліття або ж і на завжди.

А, то ти не розумієш що то таке окупована територія.
Тобі важко зрозуміти, що там ОКУПАНТИ і ніякі економічні стосунки з окупованими територіями просто фізично неможливі, оскільки будь які такі стосунки підтримують окупанта?

Цитувати
Блокаду роблять особи із мутним минулим, намагаються відокремити наші території від України, всупереч Конституції та законодавству України.

Так... перша частина заяви про особи з мутним минулим, ну нехай, свічку не тримав. А про що взагалі мова у другій частині заяви? Хто намагається відокремити території з блокуючих? Здається це просто люта маячня.

Цитувати
Блокада Криму де-факто перетворила адмінкордон між АРК Крим та Херсонською областю в державний кордон між Україною та Мордором, сьогодні те саме намагаються провернути із лінією розмежування на Донбасі.

Не блокада Криму, а агресія Росії.
У пана проблеми з розумінням що є причина та що є наслідок? Питання риторичне.

Цитувати
Блокада послаблює Україну економічно і політично.

Економічно - так, але і підтримка окупантів припиняється. Підтримувати окупантів економічно не можна. Що до послаблення політично - не згоден.

Цитувати
Блокада абсолютно не зрозуміла нашим західним союзникам і вони виступають проти неї.

Не впевнений що це дійсно так. Та і взагалі - це наша країна і нам вирішувати як саме намагатись позбутись окупантів.

Цитувати
Блокада повністю розв"язує руки кацапам: зараз вони визнають документи терористичних утворень ДНР та ЛНР, а завтра визнають їх повністю, як Абхазію чи Осетію, або ж навіть включать до свого складу, хоча це й малоймовірно.

А то у них руки були зв'язані коли вони анексували Крим. Там і блокади ніякої не було, а все одно захопили.
Коротше - не сміши мої капці.

 :lol:

Цитувати
Блокада дозволить кацапам перевести терористичні утворення ДНР та ЛНР на самоокупність і зменшить витрати Мордору на їх утримання.

Взагалі маячня, просто капець яка тупа та недолуга.
Виходить коли підприємства працювали самоокупності не було, а коли вони зупиняться то самоокупність ось так одразу і з'явиться.

Цитувати
Блокаду розпочали мутні елементи саме тоді, коли стало зрозуміло, що ТрампНеНаш і жодного послаблення для Мордору не буде.

Ну і?
А, просто на всяк випадок вдруге повторив мантру про мутних.

Цитувати
Блокада послаблює енергетичну незалежність України, в першу чергу від Мордору.

Не факт

Цитувати
Блокада розриває останні зв"язки громадян України, які проживають на тимчасово окупованих територіях, із Україною.

Ну да, ну да. Приклади про фашистську окупацію та зв'язки з людьми на окупованих територіях я навіть приводити не буду. Розумні і так все це розуміють, а для таких як ти навіть це буде надзвичайно складно. Коротше - хрінь ти запостив, алогічну та недолугу, так що в топку.
   
Re: Чому я проти блокади

Це ви про політику уряду?
Влучно.
Ну який може бути ризик від співпраці з такими надійними і доброзичливими партнерами як Росія і її маріонетки?
І навіщо щось заміщати, якщо Ртердам+ такий вигідний?

не только
а и про то , что блокадники безграмотные и безответственные тупари
с атрофированным государственным мышлением,
аки уровень волонтерских мамок ))

Останнє редагування: 2 березня 2017 09:47:28 від elipse
   
Re: Чому я проти блокади

Полонених нехай відпустять.
Чи ви про них вже забули , вам лиш території...


так блокуни про полоненних забули наступного дня, тепер у них головна теза: "торгівля на крові"
   
Re: Чому я проти блокади

Даже читать чудика не хочется.

Опять вылезли черви убеждать нас как целоваться с врагом приятно,
   а воевать за свою страну ужасно
   
Re: Чому я проти блокади

основной поставщик газа в ЕС - россия ..

на газе россия имеет наибольшую маржу и прибыль для финнасирования агресии и поддержания империи.


отказыавясь от угля который мы по мутным схемам тянем с лугандона мы увеличиваем потребелние газа .. газ мы берем в ЕС .. этим увеличиввем продажи газа раши в ЕС этим увеличиваем прибыль раши ибо на газе они имеют ольше чем на нелоегальном угле

переходя на электрику мы напрямуею финансируем рашу ибо она монополист поставки ТВЭлов в украину.


вот вам оновная математика процесса

Оналитег а сколько раше встанет на халяву держать всю ту лугандонскую раб силу что Украина спонсировала на своих заводах?
   
Re: Чому я проти блокади

И опять мы говорим чисто со стороны бабла абсолютно опуская, как оказывается и нахуй никому не нужную моральную сторону вопроса, как то сколько тонн угля стоит смертей украинских солдат
   
Re: Чому я проти блокади

.

Останнє редагування: 2 березня 2017 11:42:08 від pent@gon
   
Re: Чому я проти блокади

И опять мы говорим чисто со стороны бабла абсолютно опуская, как оказывается и нахуй никому не нужную моральную сторону вопроса, как то сколько тонн угля стоит смертей украинских солдат

це питання я тиждень задаю педросмокам. кажуть що я нічого не розумію...
   
Re: Чому я проти блокади

так блокуни про полоненних забули наступного дня, тепер у них головна теза: "торгівля на крові"
Це 100%  ваша теза, а вони проти .
Вже душі загиблих воїнів ,по першому кабінету країни, не витають мабуть.
   
Re: Чому я проти блокади

И опять мы говорим чисто со стороны бабла абсолютно опуская, как оказывается и нахуй никому не нужную моральную сторону вопроса, как то сколько тонн угля стоит смертей украинских солдат

мораль? яка мораль на війні? війни ведуться за території та ресурси, які там є і солдати віддають свої життя за квадратні метри території, за тони вугілля, барелі нафти, кубометри газу, літри води, бушелі пшениці

Війна сьогодення - це війна економік. Чия економіка виявиться розвинітішою, чия економіка вистоїть - той і переможе.
   
Re: Чому я проти блокади

мораль? яка мораль на війні? війни ведуться за території та ресурси, які там є і солдати віддають свої життя за квадратні метри території, за тони вугілля, барелі нафти, кубометри газу, літри води, бушелі пшениці

Війна сьогодення - це війна економік. Чия економіка виявиться розвинітішою, чия економіка вистоїть - той і переможе.

от і все. що і треба було довести. хер ложили прихильники певної політсили на українських вояк, здох один, завтра іншого призвемо, лохів на невеличку війнушку хватить...
   
Re: Чому я проти блокади

Оналитег а сколько раше встанет на халяву держать всю ту лугандонскую раб силу что Украина спонсировала на своих заводах?

примерно 0,00 рублей
   
Re: Чому я проти блокади

В України немає зараз вибору гівно чи канфєтка .  Є гівно і меньше гівно . Блокада - меньше гівно в перспективі, гангрену потрібно ампутувати.
   
Re: Чому я проти блокади

мораль? яка мораль на війні? війни ведуться за території та ресурси, які там є і солдати віддають свої життя за квадратні метри території, за тони вугілля, барелі нафти, кубометри газу, літри води, бушелі пшениці

Війна сьогодення - це війна економік. Чия економіка виявиться розвинітішою, чия економіка вистоїть - той і переможе.
Это все что нужно знать про педробарыг и их интернетшлюх :(. Война оказывается не за независимость Украины, а за их барыши :(
   
Re: Чому я проти блокади

Это все что нужно знать про педробарыг и их интернетшлюх :(. Война оказывается не за независимость Украины, а за их барыши :(

війна за незалежність будь-якої країни - це право розпоряджатись ресурсами цієї території певній еліті. так було, є і буде
   
Re: Чому я проти блокади

Блокада не выгодна Украине, тут и думать нечего. Сейчас мы наблюдаем пиар некоторых политков на вопросах блокады и торговли с ОРДЛО.
   
Re: Чому я проти блокади

Это все что нужно знать про педробарыг и их интернетшлюх :(. Война оказывается не за независимость Украины, а за их барыши :(

независимость ?
да мы зависимы наркоман
причем проебали свой уголь на котором реально могли быть независимы
ну теперь экономику надо до уровня села опускать чтобы быть независимым
я вообще скромно молчу нафига армия в государстве и ее функции
к которой вообще нет никаких вопросов в этой ситуации.
завтра у меня канализацию оккупируют
и это будет проблема мера , жека , барыг  и кого угодно
но не силовых структур, бо там может кто-то погибнуть упаси боже и они не для этого по определению, да ?
   
Re: Чому я проти блокади

Блокада не выгодна Украине, тут и думать нечего. Сейчас мы наблюдаем пиар некоторых политков на вопросах блокады и торговли с ОРДЛО.
Украине не выгодны те скоты, которые торгуют контрабасом через линию фронта.
   
Re: Чому я проти блокади

Блокада не выгодна Украине, тут и думать нечего. Сейчас мы наблюдаем пиар некоторых политков на вопросах блокады и торговли с ОРДЛО.
Блокада також нівигадна країнам , які ввели санкції , то може і санкції відмінити.
А ???ольгінець

ActiveRadarДата реєстрації: 12 лютого 2017 00:25:02Повідомлень: 1 (~0 в день)Вік:не зазначений
   
Re: Чому я проти блокади

Війна сьогодення - це війна економік. Чия економіка виявиться розвинітішою, чия економіка вистоїть - той і переможе.

Інформаційна війна, війна за уми і серця людей не менш важлива.

Але подивимось на війну економік.
Співпраця з лугандоном дуже посилює лугандон економічно, появляється робота, зарплата, жителі задоволені владою, соціальні напруги зменшуються, режим стабілізується.

Від припинення співпраці з лугандоном Україна втратить значно менше (в відсотках, а може і в цифрах) ніж лугандон.
Україні значно легше переорієнтуватись на інших економічних партнерів, ніж невизнаній сірій зоні.

Тож з точки зору війни економік блокада лугандону наносить тому значно більше шкоди ніж Україні.
А для України вона є стимулом реформ в економіці, переорієнтації економіки на більш технологічні і менш енергозатратні залузі, пошуки нових партнерів в світі і зменшення залежності від Росії, зменшення ролі і впливу проросійських олігархів, завязаних на співпраці з лугандоном..

Тож блокада лугандону - стимул до побудови незалежної і успішної України.

   
Re: Чому я проти блокади
де Хто

от і все. що і треба було довести. хер ложили прихильники певної політсили на українських вояк, здох один, завтра іншого призвемо, лохів на невеличку війнушку хватить...
Ты хоть понимаешь, что ты сепаратист?
Ты за блокаду, блокада это барьер, барьер это граница, отделяющая одну часть от другой.
Раз отделяешь, значит сепаратист.
   
Re: Чому я проти блокади

Блокада також нівигадна країнам , які ввели санкції , то може і санкції відмінити.
А ???ольгінець

ActiveRadarДата реєстрації: 12 лютого 2017 00:25:02Повідомлень: 1 (~0 в день)Вік:не зазначений

поэтому газпром закусив удила лупит рекорды свои по экспорту газа
под завывание о санкциях милые уху  украинцев, ога
   
Re: Чому я проти блокади

Блокада також нівигадна країнам , які ввели санкції , то може і санкції відмінити.
А ???ольгінець

ActiveRadarДата реєстрації: 12 лютого 2017 00:25:02Повідомлень: 1 (~0 в день)Вік:не зазначений

Чого зразу ольгінець. Звичайне мінстецьке поповнення,з під проксі. Молоде, зелене, необстріляне. Або стане шаріком, або пропаде як ксьонзові качата на дощі...
   
Re: Чому я проти блокади

Я  против ампутировать гниющую гангренозную ногу потому, что мы ее окончательно потеряем.
То канешно похер, что эта гниющая часть тела никогда нам не даст стать на ноги, будет отравлять весь организм, а в перспективе и вовсе убьет нас.
В то время как ампутировав ее, мы научимся ходить на костылях, или на протезе, а может даже и побежим.
Также я буду до последнего цепляться за палец, который большой кровавый маньяк отрезал от нас и пришил себе.
Будем и дальше кушать из рук маньяка, жить с ним под одной крышей, потому что маньяк не закончил свои планы съесть половину нашего тела.
   
Re: Чому я проти блокади

у нас не админкордон, у нас линия фронта, п***а!
   
Re: Чому я проти блокади

Ты хоть понимаешь, что ты сепаратист?
Ты за блокаду, блокада это барьер, барьер это граница, отделяющая одну часть от другой.
Раз отделяешь, значит сепаратист.

ще один долбойоб. яка нахуй часть? та часть, звідки регулярно летять снаряди і гради? а чого ти в ту час на екскурсію не зїздиш? давай прокатайся...
   
Re: Чому я проти блокади

Раз отделяешь, значит сепаратист.
Шо всьо  так просто? ну тоді ти кацап (думаю сам допетраєш ,за якою ознакою).
   
Re: Чому я проти блокади

поэтому газпром закусив удила лупит рекорды свои по экспорту газа
Цифри давай , аналітик .
   
Re: Чому я проти блокади
DVB

Цитата: Шарик72
мораль? яка мораль на війні? війни ведуться за території та ресурси, які там є і солдати віддають свої життя за квадратні метри території, за тони вугілля, барелі нафти, кубометри газу, літри води, бушелі пшениці

Війна сьогодення - це війна економік. Чия економіка виявиться розвинітішою, чия економіка вистоїть - той і переможе.
Ееее, дружок, не "ресурси, які там є" от просто так ТАМ Є, а ресурси, які конкретно належать конкретним гібридним дядям. І ці гібридні дяді, своїх конкретних гібридних дітей, захищати ті СВОЇ ресурси, ніколи не пошлють. Вони чужими руками жар звикли загрібати.
Мені пох ті ресурси і літри води, ніякої користі від них, крім нових досягнень роттердської математики.
   
Re: Чому я проти блокади

Шо всьо  так просто? ну тоді ти кацап (думаю сам допетраєш ,за якою ознакою).

ну так у вас (не лично есно) вся аргументация такая
оскорбления и матюки
тут уже по уровню интеллекта и воспитания блокада разделила ))
   
Re: Чому я проти блокади

Чому президент за блокаду:
http://www.president.gov.ua/documents/2982015-19076
   
Re: Чому я проти блокади
DVB

Цитата: Шарик72
війна за незалежність будь-якої країни - це право розпоряджатись ресурсами цієї території певній еліті. так було, є і буде
а вот похер нам ваші гібридні еліти
   
Re: Чому я проти блокади

Чого зразу ольгінець. Звичайне мінстецьке поповнення,з під проксі. Молоде, зелене, необстріляне. Або стане шаріком, або пропаде як ксьонзові качата на дощі...
То майж те саме, а в питаннях  блокади , ще невідомо хто більше горлопанить.
Їх тут до бісової матері завелося , не розбереш поки не візьмеш у руки, добряче не струсанеш...
   
Re: Чому я проти блокади

Я  против ампутировать гниющую гангренозную ногу потому, что мы ее окончательно потеряем.
Наше завдання її "потірять " так , щоб від мордору залишилась одна московія з заМКаДьям.
А потім  ного сама прийде, без гангрени.
   
Re: Чому я проти блокади

ну так у вас (не лично есно) вся аргументация такая
оскорбления и матюки
тут уже по уровню интеллекта и воспитания блокада разделила ))
Какая?
Це я пишу таке -протів економічшкой блокади ? знач сєпаратіст.
Ну і який тут уровєнь нтілехта?
   
Re: Чому я проти блокади

Наше завдання її "потірять " так , щоб від мордору залишилась одна московія з заМКаДьям.
А потім  ного сама прийде, без гангрени.

бгггг
логика ...

и когда же такое было ранее ?)
   
Re: Чому я проти блокади

Какая?
Це я пишу таке -протів економічшкой блокади ? знач сєпаратіст.
Ну і який тут уровєнь нтілехта?

основная проблема - делаете на эмоциях, а  потом думаете
никакой стратегии, одни эмоциональные порывы
и самое опасное, что недооцениваете противника - дурной, кацап, подохнет, куда ему без нас
щаз их амеры удавят, а мы погыгочем по казацки

правда, похрен на самих себя при этом

Останнє редагування: 2 березня 2017 11:03:08 від elipse
   
Re: Чому я проти блокади

Мда.
Мінстець таки працює досить ефективно,
адже абсурдна навіть сама постановка питання: ви "за" чи "проти" блокади?

Проти? Значить ви казьол.
За? Просимо негайно і регулярно перераховувати частину ваших грошей нам. Абипутінненапав!
Пане фупопарасюк, Ви б про клепки в своїй голові спершу подумали  :laugh:
Бовдури збираються заміщати донбаське вугілля газпроміським газом (про що їм прямо каже кримський аферист Семенченко) і називають це перемогою  :weep:
   
Re: Чому я проти блокади

ТС:

Поясни мені чого ти чекаєшь
1. ОРДЛО дипломатичним шляхом не повернеться ніколи, це вже і йожику зрозуміло
2. Кожного дня майже гинуть наші солдати, тягнутися десятиліттями це не може
3. Хтоб що не казав, але Ахметов платить гроші террам, і ремонтує їм техніку
4. Рашка від санкцій не розвалиться, збільшувати їх ніхто не планує

ну і що, тобі шматочок з тієї торгівлі кинули, чи шо?
   
Re: Чому я проти блокади

В України немає зараз вибору гівно чи канфєтка .  Є гівно і меньше гівно . Блокада - меньше гівно в перспективі, гангрену потрібно ампутувати.
На жаль гангрена в головах верескливих "патріотиків", ампутація не можлива.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 6 гостей
 
Повна версія