Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Стратегія по Донбасу від Авакова

Стратегія по Донбасу від Авакова

Павло Себастьянович звітував про зустріч блогерів з Аваковим.
Насамперед, цей звіт цікавий тим, що Аваков в загальних рисах окреслив нову стратегію української влади щодо вирішення проблеми Донбасу.

По суті, це спосіб прогнутися під Ху@ла, але в іншій позі. Виявляється, ми маємо потурбуватися про його гарний імідж в кацапських очах ("мы должны сделать так, чтоб он красиво вышел").
І взагалі, якщо силовий міністр визнає свою безпорадність та вже сьогодні ментально відчуває себе переможеним ("РФ попрёт и тогда будут потеряны города"), йому не місце на цій посаді.

А тактика поступової деокупаці? Що то за вигадка? Виходить приблизно так: кацапи передислоковують важке озброєння скажімо з Макіївки в Горловку, вивішують український прапор і дозволяють провести вибори.
Потім чекають на результати виборів, потім на амністію бандитів та визнання бандитських угруповань народною міліцією, а потім контролюють виділення грошей з бюджету на відновлення Макіївки. Але якщо щось пішло не так (наприклад, на виборах переміг не лояльний до Москви кандидат), то кацапи знову окуповують Макіївку. А якщо ми виконали всі путінські забаганки, то можливо наступить черга Горловки. А може й ні - все залежатиме від того, чи почнуться зменшуватися санкції. Процес затягнеться на роки, а в 2019-му Ху@ло вимагатиме представництво прокремлівських сил у ВР.

І що то за вибори? ЦВК буде окремо розпочинати виборчу компанію в кожному деокупованому населеному пункті? Маразм. Адже провести вільну передвиборну агітацію на окупованих територіях неможливо.
Аваков не припускає навіть думки про репарації - відновлення Донбасу має відбуватися за рахунок окупанта, який зруйнував промисловість, а не за рахунок Європи.

Нарешті питання анексії Криму виноситься за лапки - до вирішення проблеми Донбасу ця проблема нашу владу не турбуватиме ("Вопрос Крыма можно поднимать после решения вопроса Донбасса"). Донбас потрібен був Кремлю саме для того, щоб світ забув про анексію Криму, і Аваков цілком з цим погоджується..

Чесно кажучи, огидно відчувати, що саме такі плани виношують наші керманичі.
   
Re: Стратегія по Донбасу від Авакова

А у вас є кращі пропозиції?

Як на мене є варіанти
1) ескалація
2) стіна
3) гібрідний.
   
Re: Стратегія по Донбасу від Авакова

Вони ци планы выношують все три года.И только граната под радой их остановила.А то бы уже Гиви с Моторолой целовались в раде с Парубием
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія