Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Как дела на Майдане?

Re: Как дела на Майдане?
Via

Не мели дурниць Печатка ставиться тільки на один протокол :facepalm: який і доставляється у в обласну Територіальну комісію. Я собі уявляю якщо би можна було зробити 10 протоколів і всі з печатками   :lol:

Та він говорить про іншу ситуацію - коли в 100 ДВК сумарно набрано 1000 голосів, наприклад, а в підсумковий протокол ТВК вписується 500 голосів за цю партію. І плювати всі хотіли на протоколи ДВК.
   
Re: Как дела на Майдане?

Ну, Філатов не єдиний мер, що підтримав блокаду. Є от ще один, який не лише блокаду підтримав, але і дії під АП. А йому телефонують РосЗМІ?

 
Голова «Самопомочі» Садовий підтримав дії однопартійців Семенченка та Соболєва під АП
У коментарі Громадському Садовий зазначив, що депутати його політичної сили не узгоджували акцію з партією, однак вони діють «в інтересах українського народу».

«Я би дуже хотів, щоби органи правопорядку і національна гвардія, яка я так бачу з фотографій присутня біля АП у дуже великій кількості — не вчиняла протиправні дії… Народні депутати мають право заходити у ту чи іншу будівлю, в той чи інший простір, тому що вони обрані людьми аби представляти їхні інтереси», — сказав він.

Садовий зазначив, що блокада товарів з окупованого Донбасу є обгрунтованою.

«Ми можемо втратити головне — нашу державу, якщо ми підемо на таку активну співпрацю з окупантами», — сказав він.


Мені здається, що з такими діями і акціями у Києві, ми скоріш втратимо Україну. :(  На жаль, що Садовому сміття так по бошці довбануло! А він мені подобався.

   
Re: Как дела на Майдане?

кацапьё в мацкве обкончалось от долгожданного похода патриотов на Киев. Херня, что  Трампа пришлось присыпить , зато # блокадаНаш.
   
Re: Как дела на Майдане?

кацапьё  обкончалось
А ти хто?
   
Re: Как дела на Майдане?

Та він говорить про іншу ситуацію - коли в 100 ДВК сумарно набрано 1000 голосів, наприклад, а в підсумковий протокол ТВК вписується 500 голосів за цю партію. І плювати всі хотіли на протоколи ДВК.

Вика, я знаю, про что пишу.

Мы с тобой в 2014 на Крамского вместе в ТВК толкались.

Его попросили показать протоколы.
Он пишет, что первичных протоколов на руках нет, так как не может быть. А это ведь неправда.

   
Re: Как дела на Майдане?

всі протоколи для спостерігачів та членів комісії рівнозначні з протоколом для ТВК
реально..

Про видачу копій протоколу з відповідних місцевих виборів у відповідному виборчому окрузі складається акт за формою, встановленою постановою Центральної виборчої комісії від 25 серпня 2015 року № 180 (додатки 11 - 15).

Перший і другий примірники протоколу (а за наявності - відповідні примірники протоколу з позначкою "Уточнений") транспортуються до відповідної територіальної виборчої комісії, яка встановлює підсумки голосування з відповідних місцевих виборів.

Третій примірник протоколу з відповідних місцевих виборів у відповідному виборчому окрузі (у тому числі з позначкою "Уточнений") зберігається у секретаря дільничної виборчої комісії, четвертий примірник протоколу (у тому числі з позначкою "Уточнений") невідкладно вивішується для загального ознайомлення у приміщенні дільничної виборчої комісії, а решта протоколів (у тому числі з позначкою "Уточнений") по одному їх примірнику видається членам дільничної виборчої комісії.

Партії і спостерігачі можуть отримати тільки копії протоколів. Самі протоколи потім наприклад можуть "уточнюватися". Про шо і каже Руслан Зоря
   
Re: Как дела на Майдане?

Денис Андрус с Denis Andrus.
13 мин. ·
Перед АП на Банковой собрались установить палатку:
1. Человек, взявший штурмом интим-салон - Коханивский
2. Человек, победивший двери Ренжровера Вилкула - Парасюк
3. Человек-антикоррупционер, сбежавший с Майдана за час до избиения студентов - Иудушка Соболев
4. Человек завевший и бросивший на смерть своих бойцов в Иловайске и Углегорске - Семенченко.
Это все, что нужно знать о протестующих

 (tu)
   
Re: Как дела на Майдане?
den

Партії і спостерігачі можуть отримати тільки копії протоколів. Самі протоколи потім наприклад можуть "уточнюватися". Про шо і каже Руслан Зоря


ти хоч раз на виборах був спостерігачем чи членом комісії?

п.с.
не в РФ


   
Re: Как дела на Майдане?

Вика, я знаю, про что пишу.

Мы с тобой в 2014 на Крамского вместе в ТВК толкались.

Его попросили показать протоколы.
Он пишет, что первичных протоколов на руках нет, так как не может быть. А это ведь неправда.
Ти якийсь трохи гальмівний  :D у нього всі копіі протоколів є. Вони просто сумарно не дають ті цифри, що намалювала обласна комісія   :D про що взагалі тут суперечка?  :facepalm:
   
Re: Как дела на Майдане?

ти хоч раз на виборах був спостерігачем чи членом комісії?

п.с.
не в РФ
Я тобі цитував ось цей закон : http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/v0355359-15
   
Re: Как дела на Майдане?
den

Я тобі цитував ось цей закон :
ну ти почитай закон - на основі даних  спостерігачів можна відміняти нах вибори на дільниіці
   
Re: Как дела на Майдане?

"Многим лозунги заменили мозг :( "
 (с)
-----------------------------------------------
Дружочки, вы элементарно не умеете пользоваться политическими инструментами.
Коррупция не выводится бунтом.
Коррупция выводится законами и долгой кропотливой работой правоохранительных органов.
Бунтом же - валится власть. И наступает безвластие.
Если сильно не тупить, то безвластие длится недолго и власть меняется с минимальными потерями.
В условиях войны валить власть  - верный путь проебать государственность.
А это премия Дарвина, дружочки.
С вас кацапы будут ржать поколениями.
Извините за разжевывание очевидного.

   
Re: Как дела на Майдане?

Ти якийсь трохи гальмівний  :D у нього всі копіі протоколів є. Вони просто сумарно не дають ті цифри, що намалювала обласна комісія   :D про що взагалі тут суперечка?  :facepalm:

Так покажите сканы протоколов, которые у него есть.

Не показываете, потому что цифры в них опровергнут ваши слова
   
Re: Как дела на Майдане?

ну ти почитай закон - на основі даних  спостерігачів можна відміняти нах вибори на дільниіці
Через суд  :D
   
Re: Как дела на Майдане?
Via

Вика, я знаю, про что пишу.

Мы с тобой в 2014 на Крамского вместе в ТВК толкались.

Его попросили показать протоколы.
Он пишет, что первичных протоколов на руках нет, так как не может быть. А это ведь неправда.

Він пише те саме, що і я. Протоколи є, але загальна сума інша, меньша. Таке дійсно буває.
А на Героїв Дніпра ми часом в наступні вибори не штовхалися? Леша, це ти?
   
Re: Как дела на Майдане?
den

Через суд
а ти як думав?
тіки через суд
ми відміняли....
навтіь в 2004


   
Re: Как дела на Майдане?
k03

"Многим лозунги заменили мозг :( "
 (с)
-----------------------------------------------
Дружочки, вы элементарно не умеете пользоваться политическими инструментами.
Коррупция не выводится бунтом.
Коррупция выводится законами и долгой кропотливой работой правоохранительных органов.
Бунтом же - валится власть. И наступает безвластие.
Если сильно не тупить, то безвластие длится недолго и власть меняется с минимальными потерями.
В условиях войны валить власть  - верный путь проебать государственность.
А это премия Дарвина, дружочки.
С вас кацапы будут ржать поколениями.
Извините за разжевывание очевидного.
хто буде писати ті закони, як їх будуть виконувати, коли їх будуть писати - мені скоро 50 - чи дочекаюсь?
   
Re: Как дела на Майдане?

"Многим лозунги заменили мозг :( "
 (с)
-----------------------------------------------
Дружочки, вы элементарно не умеете пользоваться политическими инструментами.
Коррупция не выводится бунтом.
Коррупция выводится законами и долгой кропотливой работой правоохранительных органов.
Бунтом же - валится власть. И наступает безвластие.
Если сильно не тупить, то безвластие длится недолго и власть меняется с минимальными потерями.
В условиях войны валить власть  - верный путь проебать государственность.
А это премия Дарвина, дружочки.
С вас кацапы будут ржать поколениями.
Извините за разжевывание очевидного.

Умному человеку это понятно. Для люмпена, совка, манюпаса - это высшая математика. Он знать  не хочет, тем более заглянуть в историю и проводить аналоги!

Останнє редагування: 19 лютого 2017 23:58:18 від Papua
   
Re: Как дела на Майдане?

Аби ця "проукраїнська" влада не догралася... :(
Три роки торгувати з сєпаратистами, шукаючи різні "відмазки" для манюпаса.
За три роки не притягнути до відповідальності вбивць Майданівців, а всі ригоанальщики сидять в жопоблокі або БПП.
Три роки лише жерти, як не в себе та піднімати податки-тарифи для народу.
Три роки прикривати корупціонерів суддів-прокурорів-депутатів.

Якби хоч щось робили, потрібне для країни, сьогоднішньої бійні на Майдані б не було.

Вам нужно чаще смотреть пятый канал
   
Re: Как дела на Майдане?

хто буде писати ті закони, як їх будуть виконувати, коли їх будуть писати - мені скоро 50 - чи дочекаюсь?

Проблемно. Потому, что выход из этого дерьма не менее 20 - 40 лет. При наличии воли. МОисей знал об этом, поэтому водил свой народ по пустыне.
   
Re: Как дела на Майдане?

А ти хто?

не обо мне разговор, это ты тут хуйловскую капеечку отрабатываешь.
Так что, степка гандоныш, ты все мазуришь?

Останнє редагування: 20 лютого 2017 00:01:46 від Tyras
   
Re: Как дела на Майдане?

хто буде писати ті закони, як їх будуть виконувати, коли їх будуть писати - мені скоро 50 - чи дочекаюсь?

Взагалі то це робота і обов'язок Парасюка, Семенченко і Соболева як депутатів Верховної Ради. І просувати іх, і домовлятися за голоси. В тиснути натовпом якщо треба. Отут їх багато хто підтримував би. Це б буда робота на Україну, а зараз вони діють в інтересах московії.
   
Re: Как дела на Майдане?

Він пише те саме, що і я. Протоколи є, але загальна сума інша, меньша. Таке дійсно буває.
А на Героїв Дніпра ми часом в наступні вибори не штовхалися? Леша, це ти?

Он горит, но сами протоколы не показывает.

Нет, я Саша. Мне на Крамского в 2014-м ваш член-свободовец очень помог))
   
Re: Как дела на Майдане?


   
Re: Как дела на Майдане?
Via

Он горит, но сами протоколы не показывает.

Нет, я Саша. Мне на Крамского в 2014-м ваш член-свободовец очень помог))

То був мій старший син :) Ми з ним вдвох тоді членами ОВК від Свободи були.
   
Re: Как дела на Майдане?

Mason Lemberg
1 год. ·
Про те, що я бачив і чув сьогодні на власні очі і вуха
"Серединку" історії пропустив, бо не мав змоги дивитися.
- Вони збирають мітинг нібито на підтримку "блокади"
- Під АП вони проголошують гучні слова на підтримку "блокади" одночасно розказуючи про нестерпні тарифи.
- Вони цілий день везуть палатку/палатки, які мали б встановити під АП, це при тому, шо до "акції" вони готувалися задовго.
- Палатка приїжджає після того як стало темно і вони раптом вирішують, що поліція яка стояла на Банковій має пропустити їх до АП, бо вони тепер з палаткою
- Зустрівши логічний спротив спробі пронести палатку, вони починають кидати петарди і починають роздавати арматуру.
- Раптом, як по чиїсь команді, вони розвертаються, забирають свої каремати і палатки і всі організовано йдуть по Грушевського вниз.
- По дорозі до готелю вони кидають петарди в поліцію біля Кабміну
- Дійшовши до пам'ятного знака Жизнєвського вони намагаються зруйнувати його.
- Дійшовши до готелю Дніпро і рамки металошукачів, раптом зникають грішин і соболєв, які ще 100 метрів тому були разом з "протестувальниками"
- Після того, як грішин і соболєв зникли починається спроба пройти на Майдан уникнувши рамки металошукачів. При цьому вказана спроба не мала жодного шансу на успіх, враховуючи потрійний кордон. Але було свідоме бажання спровокувати бійку
- Затримують коханівського, який першим поліз в бійку... і тут же хтось починає говорити про "нелегітимне затримання", з'являються "плакальщиці", які починають розносити воплі про "вбивають хлопців"
- Оскільки воплі плакальщиць не подіяли, чи тому що сили були нерівні, на цьому перша хвиля провокації завершується, з'являються грішин і соболєв і починають нібито прориватися через кордони міліції. Насправді вони намагались побити поліцейських, а соболев зробив це.
- Через 4 хвилини всі спокійно проходять через рамку металошукача і потрапляють до монументу.
- На Майдані, як на справжніх ватомітингах в мск, вони скидують в купу всі свої плакати і розходяться
- Я не бачив, щоб хтось з них пішов на Інститутську поклонитися Героям, куди вони так "проривалися" на камери.
Одне запитання:
ХТО ВОНИ?
П.С. Думаю, багато хто з цієї юрби, що ходила вслід за грішиним і соболєвим, має подякувати поліції за те, що вони залишились живими.
   
Re: Как дела на Майдане?

не обо мне разговор, это ты тут хуйловскую капеечку отрабатываешь.
Так что, степка гандоныш, ты все мазуришь?

Ти смєшон,  крємльовскій рупор:
Украине предрекают новый Майдан: короткий и кровавый
 
Политолог Юлии Тимошенко Виктор Небоженко предрекает Украине очередное восстание и много крови. Следующий Майдан будет коротким и кровавым. Либо для его инициаторов, либо для тех, против кого он будет направлен. Такое мнение в интервью СМИ высказал эксперт. Он отмечает, что президент Порошенко, который пришел к власти благодаря Майдану, может не досидеть до конца своего срока – та же самая толпа в балаклавах его свергнет и растерзает, если на то будет команда извне.

http://ruspravda.info/Ukraine-predrekayut-noviy-Maydan-korotkiy-i-krovaviy-21224.html

Русправда.инфо для нього авторитет  :bueee:
   
Re: Как дела на Майдане?

хотел дочитать ветку до конца, спокойно разобраться чтоб потом с толком и расстановкой написать че-нить эдакое рассудительное.
Не  смог.  Выдохся странице на 12-й.  Не обессудьте.
Ну какие же пидарасы!  б***ь какие твари! Мрази и уебки.
Гришины, соболевы, парасюки, коханiвськi, форумная п***а с незапоминающимися никами, п***а с никами запоминающимися.  Скоты

Останнє редагування: 20 лютого 2017 00:12:52 від Veni-vidi
   
Re: Как дела на Майдане?

   
Re: Как дела на Майдане?

хотел дочитать ветку до конца, спокойно разобраться чтоб потом с толком и расстановкой написать че-нить эдакое рассудительное.
Не  смог.  Выдохся странице на 12-й.  Не обессудьте.
Ну какие же пидарасы!  б***ь какие твари! Мрази и уебки.
Гришины, соболевы, парасюки, коханiвськi, форумная п***а с незапоминающимися никами, п***а с никами запоминающимися.  Скоты

Цитувати
Филипп Духлий
11 мин ·
Любые изменения в стране могут произойти только с изменения общества.
Отсутствие быстрых реформ - это, зачастую, отсутствие политической воли. Когда пишутся кривые законы, когда не принимаются хорошие законы, когда на должностях сидят профаны, схемотехники, коррупционеры. Когда нет стратегического видения реформ, они бессистемны, нет понимания конечной цели, конечного состояния системы.
Но этих всех депутатов не привезли к нам из космоса, не назначили в Кремле. Их выбрали мы. Украинцы пошли и в одно из воскресений выбрали себе представителей. Лучших из себя.
Когда вы заходите в кабинку для голосований и ставите галочку в бюллютене, вы ведь выбираете лучшего из всего списка. Так же? А если не так, то кто вам доктор, что вы голосуете за говно?
Рада - это коллективный украинец. Наша власть - это мы сами, наше зеркало. Мы изменяемся, власть изменяется. С той же самой скоростью.
Майдан не меняет общество, он заменяет власть. Возможно, мы за это время поменялись сильно и теперешняя власть насть уже не устраивает? За стенами Рады стоят новые политики, лучше теперешних, готовые спасать страну?
И кто же этои новые лица, возглавившие протест? Зита, Грита и сестра их Парасючка.
А на подходе - патологический врун, непроходной торгаш армией и Вася, которого все боятся.
Чем быстрее мы поменяем общество, чем быстрее изменимся сами, тем быстрей изменитсься страна.
   
Re: Как дела на Майдане?

Ну какие же пидарасы!  б***ь какие твари! Мрази и уебки.
Гришины, соболевы, парасюки, коханiвськi, форумная п***а с незапоминающимися никами, п***а с никами запоминающимися.  Скоты
А сам себе ким вважаєш?
   
Re: Как дела на Майдане?

что касается Самопомочi, приношу всем извинения за мой голос в этой графе и торжественно объявляю себя лохом
   
Re: Как дела на Майдане?

"Многим лозунги заменили мозг :( "
 (с)
-----------------------------------------------
Дружочки, вы элементарно не умеете пользоваться политическими инструментами.
Коррупция не выводится бунтом.
Коррупция выводится законами и долгой кропотливой работой правоохранительных органов.
Бунтом же - валится власть. И наступает безвластие.
Если сильно не тупить, то безвластие длится недолго и власть меняется с минимальными потерями.
В условиях войны валить власть  - верный путь проебать государственность.
А это премия Дарвина, дружочки.
С вас кацапы будут ржать поколениями.
Извините за разжевывание очевидного.
Ви не праві...
Корупція так не виводиться, як ви написали...
Так тільки робиться, те що зараз ми бачимо в Україні, це наглядний приклад...
По друге, бунт це не обовязково валити владу...
По третє під час війни,якщо влада веде якусь торгівлю, чи що не будь із окупованою територією,
фактично із окупантами, то це що за влада така...?
І саме головне, що кацапи із нас і будуть ржать і ржуть,
що на крові людей прийшли до корита (тіпа інші люди)  і продовжують фактично робити, те що і робилося раніше,
саме страшне під час війни...

   
Re: Как дела на Майдане?
Via

что касается Самопомочi, приношу всем извинения за мой голос в этой графе и торжественно объявляю себя лохом

Краще пізно, чим ніколи.
   
Re: Как дела на Майдане?

Показати зображення...
Показати зображення...

Это же каким долбоебом надо быть, что бы выдать такой опус!
П.2 эта вершина долбоебства. Тут и ТЭЦ перевести и новый порт построить за 3 года и пр.
Наверное у страны денег некуда девать, а она порты новые строить не хочет. Война, какая мелочь. На нее совсем немного надо.

И, ведь, находятся еще больше долбоебы, которые цитируют это!
   
Re: Как дела на Майдане?
Slx

Соединенные Штаты предложили украинскому правительству вариант решения деоккупации территории на востоке страны.

Сообщает портал «АНТИКОР» со ссылкой на СМИ.

Американский аналитический центр Atlantic Council выступил с предложением полностью прервать экономические связи с оккупированными районами Донбасса.

В первую очередь аналитики из США настаивают на прекращении поставок воды, электричества и других ресурсов. Кроме того перейти к полной социальной и экономической блокады неподконтрольных территорий Донецкой и Луганской областей.

Цель — максимальное усложнение существования жителей незаконных республик и доведение гуманитарной ситуации до критической отметки. Специалисты Atlantic Council считают, что экономическая блокада позволит вернуть оккупированные Украинской территории.

Ограничения и полное прекращение поступления денежных средств вызовет негативное отношение местных жителей к руководству само-провозглашенных республик.
   
Re: Как дела на Майдане?

Краще пізно, чим ніколи.

в отличии от некоторых
   
Re: Как дела на Майдане?

То був мій старший син :) Ми з ним вдвох тоді членами ОВК від Свободи були.

О, мне говорили, а я не верил, так как помню еще его фото маленького тут, когда вы на море ездили как-то.

Ну что могу сказать, он реально знает свою работу и очень культурный.

Мы с Варварой Михайловной с Краснова (если помнишь, что за штаб был там) приходили постоянно.
   
Re: Как дела на Майдане?

Ви не праві...
Корупція так не виводиться, як ви написали...
Так тільки робиться, те що зараз ми бачимо в Україні, це наглядний приклад...
По друге, бунт це не обовязково валити владу...
По третє під час війни,якщо влада веде якусь торгівлю, чи що не будь із окупованою територією,
фактично із окупантами, то це що за влада така...?
І саме головне, що кацапи із нас і будуть ржать і ржуть,
що на крові людей прийшли до корита (тіпа інші люди)  і продовжують фактично робити, те що і робилося раніше,
саме страшне під час війни...

О! Поймал. А ну иди сюда фейкомет!
Вопрос к форумной общественности. Кто из знающих этого персонажа не считает его троллем??
   
Re: Как дела на Майдане?

Ти смєшон,  крємльовскій рупор:
Русправда.инфо для нього авторитет  :bueee:

в данном случае, я умышленно привел источник с зоны сру, чтобы показать вашу идейную близость с кацапской нечистью, показать как агрессор уповает на кремлевскую прашмандовку Йулю, и радуется успехам т.н. патриотов.
именно таким образом я указываю на связь Тимашонки  с кремлевской мразью. Именно таким образом и отождествляется твоя причастность к ольгинскому филиалу антиукраинских ботов.

Останнє редагування: 20 лютого 2017 00:24:22 від Tyras
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія