Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

"Мышебратья" Мирко Саблич. "Бандэры достали!" нова пісня про тих, хто співає окупантам :superman2:

З опису до відео:

"Бандэры достали!", чуємо там-і-тут. Цей фарисейський канкан — пісня про різні види яничарів-манкуртів, яких наплодила миролюбна Українська Земля. Країна під окупацією Роssії, гинуть кращі її сини, а багато швалі лиже зад Кремлю: хто виступаючи з концертами там, хто запрошуючи московських ботоксних поп-фріків на концерти сюди. Хтось воює — хтось гендлює. Хтось обливає державу чорним піар-брудом: за діло і без: все їм не так, всяка ініціатива змішується з лайном… Бридко. Спочатку пісня мала називатися "Тавро бездержавності" (гугліть), але потім вирішили так. Веселого перегляду ))

   
"Мышебратья" Мирко Сабич.

   

Ребята старались, а публике по барабану.

   
ФУП! КУРРРРВА!

 (tu)
   
Дякую,панове Южанін та Mura-Kamin (бо 2 теми),давно такого задоволення не лапав) . Одне питання. там де колаж з чотирьох фот на 2.25-там ракицький точно в тему? чи я просто шось не допойняв? хоча..Ніна Матвієнко в компанії з виблядком всьодно якось шось не те.
   
Дякую,панове Южанін та Mura-Kamin (бо 2 теми),давно такого задоволення не лапав) . Одне питання. там де колаж з чотирьох фот на 2.25-там ракицький точно в тему? чи я просто шось не допойняв? хоча..Ніна Матвієнко в компанії з виблядком всьодно якось шось не те.

ТЕ!
   
Цуконенавижублядей!  :X
   
Ніна Матвієнко: Кожен раз, коли я на Майдані, кажу їм всім: "Слава вам, хлопці. Слава, синочки, батьки наші"
Телеканал "5 канал" · 2 дні тому


Ракицький розповів, чому зневажає гімн України, і як зберігаються ...
недостовірне джерело/.../77263-rakitsjkij_rozpoviv_chomu_znevahaje_gimn_ukrajini_i_jak...
Захисник збірної України та “Шахтаря” Ярослав Ракицький розповів Катерині Осадчій чому не шанує національні символи і як влаштовує свою дружину ...

(до нас в село вчора гугл провели-то я фалюся шо вмію ним користуватися)

   
Пане Гео,якщо Вам не складно-не тре на мене звертати увагу біше...я просто хотів,щоб мені пояснили...наперед дякую.
   
Ніна Матвієнко: Кожен раз, коли я на Майдані, кажу їм всім: "Слава вам, хлопці. Слава, синочки, батьки наші"
Телеканал "5 канал" · 2 дні тому


Ракицький розповів, чому зневажає гімн України, і як зберігаються ...
недостовірне джерело/.../77263-rakitsjkij_rozpoviv_chomu_znevahaje_gimn_ukrajini_i_jak...
Захисник збірної України та “Шахтаря” Ярослав Ракицький розповів Катерині Осадчій чому не шанує національні символи і як влаштовує свою дружину ...

(до нас в село вчора гугл провели-то я фалюся шо вмію ним користуватися)

куриматчасть!  :X
   
Пане Гео,якщо Вам не складно-не тре на мене звертати увагу біше...я просто хотів,щоб мені пояснили...наперед дякую.

fuckyou
   
Re: "Мышебратья" Мирко Сабич.

 (tu)
   
Дякую,панове Южанін та Mura-Kamin (бо 2 теми),давно такого задоволення не лапав) . Одне питання. там де колаж з чотирьох фот на 2.25-там ракицький точно в тему? чи я просто шось не допойняв? хоча..Ніна Матвієнко в компанії з виблядком всьодно якось шось не те.

Вона вже давно виспівує, що "музика поза політикою, пане президенте припиніть вбивати наших хлопців". Хоча не знаю, може не варто було її чіпати, бо є значно більш бридкі персонажі.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія